Setari Cookie-uri

It's about attitude not altitude........

Cand cineva vreodata o sa poata sa-mi spuna care e greseala fatala a vietii mele am sa inteleg ....pana atunci continui in prostie ...in mediocritate.....in turma daca vreti....e ca si cum viata mea nu are nici un sens..nu ma pot detasa..nu pot sa cred ca pot continua fara un EL langa mine.....un el care sa ma impiedice , care sa, ma faca sa sufar , sa ma faca sa uit ca si eu contez.....e gresit o sa spuneti...si eu am sa intreb "Ce?"
gresesc ca vreau sa iubesc ? ca in afara de a avea un serviciu, un loc al meu, multe scoli si multe altele ...vreau un el.....? probabil ca greseala nu vine de aici ci pe cine vreau. Pt ca tot timpul aleg gresit, pe cine nu trebuie....:( un sg om am iubit pana acum, acelasi om a fost singurul care mi-a spus ca ma iubeste....in rest...nimik....pustietate.).....Daca o sa va intrebati cum a fost cu el, de ce nu mai e....e complicat..greu de spus.....poate pt ca nu am stiut sa cer ce vreau, ce e al meu, ce mi-ar putea apartine, am lasat goluri prin care s-a strecurat incet incet, si a plecat....nu de tot insa...a mai tot revenit. Stiu tot vina mea e ...nu am stiut niciodata sa-l indepartez de tot, l-am acceptat de fiecare data fara sa intreb, fara sa reprosez....ma bucuram sa il am langa mine si atat. Numai k sufeream mereu dupa....sufar si acum cand poate ar trebui sa spun STOP....pt ca probabil el a spus de mult...
In mod sigur fiecare dintre noi avem problemele noastre.....de natura diferita...insa in momentul asta asta e problema mea...nu inteleg ce vrem unii de la altii....daca am fost plinuta...era prea multa carne....am slabit ....sunt prea multe oase.....de ce nu stim ce vrem....
Si daca e prea mult sa mai vreau o data langa mine singurul om care mi-a zis te iubesc pana acum (restul sigur vroiau doar sex.....), care mi-a dat voie sa fiu EU fara perdea.....care m-a acceptat langa el nu doar noaptea ...atunci eu ma opresc.....Nu pot continua sa visez , sa sper , sa cred ca va fi ok .....poate nu va fi niciodata...imi vad de ale mele..iar daca vreodata cineva ma va vrea pentru ce sunt ....poate voi putea spune "te iubesc" ....pana atunci nu arunc cuvintele in vant....
albertafrid
Postat pe 24 Septembrie 2008 13:07
asta trebuia sa-l postezi la De ce l-am ales pe el
alexutzab
Postat pe 24 Septembrie 2008 13:26
scz nu am citit complet
alexutzab
Postat pe 24 Septembrie 2008 13:27
I
gratuit89
Postat pe 12 Octombrie 2008 17:37
De la: gratuit89, la data 2008-10-12 17:37:25I
gratuit89
Postat pe 12 Octombrie 2008 17:41
no, tu de ce te-ai enervat???

dandanaua_reloaded
Postat pe 12 Noiembrie 2008 16:15
WHAT THE F_CK...n-am inteles deloc despre ce-i topicul asta
anderson
Postat pe 12 Noiembrie 2008 17:58
as incerca sa iti traduc eu dar nici eu nu am priceput,mie mi-a placut ca s-a enervat d-l de mai sus...

sau tu imi traduceai ce a zis el????

dandanaua_reloaded
Postat pe 12 Noiembrie 2008 17:59
INTERESANT.
e usor a spune 'te iubesc",dar e mai greu a simti acest sentiment.
soryanca
Postat pe 12 Noiembrie 2008 18:45
Ea vrea ca cineva care sa-i poata spune care e greseala fatala a vietii ei ca sa inteleaga ....Pana atunci ea va continua in prostie,in mediocritate,in turma...
Asta este o problema pentru duduiele psiholoage de pe aici. Fickaella parca o cheama pe una? Sau Danuta- sexoloaga?
Problema e prea complexa...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 12 Noiembrie 2008 19:02
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-12 17:59:56as incerca sa iti traduc eu dar nici eu nu am priceput,mie mi-a placut ca s-a enervat d-l de mai sus...

sau tu imi traduceai ce a zis el????


a ramas si el fara cuvinte si s-a suparat
Full_Metal_Jacket
Postat pe 12 Noiembrie 2008 19:11
.... Imi da cu virgula

Postat pe 12 Noiembrie 2008 19:11
toti vrem sa cunoastem pe cnv deosebit care sa ne fie alaturi si sa ne iubeasca, sa l iubim .
daca nu a mers cu el, nu trb sa ti pierzi speranta ... mai sunt destule persoane interesante care nu vor doar sex!
morticia_adams
Postat pe 20 Noiembrie 2008 21:33
poti sa alegi una din variante:
1.sa simti si sa taci
2.sa spui si sa nu simti
bestiuitza
Postat pe 20 Noiembrie 2008 21:39
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 26 Decembrie 2008 15:39

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cum sa fiu indiferenta dar in acelasi timp vreau sa se indragosteasca si mai mult de mine !? 21 De la: Frumushica59 2 Aprilie 2013 12:13
Este el indiferent sau exagerez eu? 10 De la: Dumitru_Alexandra 19 Februarie 2014 09:04
caut masculi. 12 De la: northstar 7 Aprilie 2010 21:39
oare am procedat bine?? 34 De la: lavinia_gabryela 17 Iunie 2009 12:21
Infidelitate 53 De la: BEL_AMY1 25 Aprilie 2011 16:07