Setari Cookie-uri

cea mai stupida partida de sex :D, acum sa va vad :))))

De la: Kathara, la data 2008-10-27 22:11:38
De la: Simona_ala, la data 2008-10-27 22:01:56hai sa va zic si eu cruda mea experienta... eram cu logodnicul meu in pat, ne sarutam, alea alea... ajunsesem la un moment dat sa-i fac sex oral... si am ajuns pana acolo incat a terminat in gura mea... dar in acel moment cine crede-ti ca bate in usa camerei... sora mea, care avea treaba in acel moment... noi goi pusca si eu cu gura plina cu puteam face nimic decat sa ne punem pilota pe noi... el vb cu sora, eu nu... eram muta... pai si cat puteam sa tac... ca pana la urma am fost nevoita sa inghit ce aveam ... uite asa a fost o partida groaznica, pana si acum mi-e scarba...


Pai nu putea sa strige el "un moment" sau ceva de pe-acolo?



nu putea sa strige sau sa spuna ceva... ca practic sora mea a dat buzna in camera... nu aveam nici la usa ceva sa inchidem... asa a fost sa fie... pai dupa aia eram disperata, ca poate mai raman insarcinata de ce inghitisem... minte prostuta..
Simona_ala
Postat pe 27 Octombrie 2008 22:18
De la: ella_688_2008, la data 2008-10-25 10:29:08Pt pisica geloasa : "Scortisoara"!
Nu stiam ca esti asa de p.....a
Daca citesti printre rinduri mai bine te-ai apuca sa faci sex sau dragoste, cum vrei tu!
Eu una nu sunt geloasa si nici invidioasa!
Chiar nu ma caracterizeaza!Pot spune ca am trait viata la maxim!..si nu-mi pare rau de absolut nimic!
Daca la ora 1 noaptea stai pe aici, imi dau seama de ce esti in stare!
DOAR VISEZI!....sau ....no comment!


Hmm... Evident draguto, intru "pe aici" cand am timp... De obicei am zile incarcate si nu am timp de forumuri, dar ma rog... E bine ca poti sa iti dai tu seamna de ce anume sunt eu in stare :)

P.S. Daca la 31 de ani tu consideri ca deja ti-ai trait viata la maxim... Noh, ce pot sa mai zic. :)
Scortisoara
Postat pe 27 Octombrie 2008 22:38
nu i mai raspundeti si gata!lasati o in pace pe domnisoara / doamna ella...sau cum o cheama..si poate renunta la a mai fi off topic..ca daca o baga toata lumea in seama...acum sa revenim..cine e urmatorul care ma face sa rad azi?
lil_mariuk
Postat pe 28 Octombrie 2008 07:10
De la: Kathara, la data 2008-10-27 22:11:38
De la: Simona_ala, la data 2008-10-27 22:01:56hai sa va zic si eu cruda mea experienta... eram cu logodnicul meu in pat, ne sarutam, alea alea... ajunsesem la un moment dat sa-i fac sex oral... si am ajuns pana acolo incat a terminat in gura mea... dar in acel moment cine crede-ti ca bate in usa camerei... sora mea, care avea treaba in acel moment... noi goi pusca si eu cu gura plina cu puteam face nimic decat sa ne punem pilota pe noi... el vb cu sora, eu nu... eram muta... pai si cat puteam sa tac... ca pana la urma am fost nevoita sa inghit ce aveam ... uite asa a fost o partida groaznica, pana si acum mi-e scarba...


Pai nu putea sa strige el "un moment" sau ceva de pe-acolo?


Kathara, nu are de ce sa-ti fie. A fost un fel de cura de vit. B si proteine, pen'ca - de acord cu studiile - asta e ceea ce contine...


Aia cu ramasu' insarcinata e belea, insa! Ce copil esti Ka
Dor_a
Postat pe 28 Octombrie 2008 07:36
Scuze, Simona nu Kathara
Dor_a
Postat pe 28 Octombrie 2008 07:54
pt ella, o femeie educata la 30 de ani nu vorbeste asa, tu esti o spurcata si vrei sa te dai aici mare doamna pudica, dar nu ti-a reusit ca ti-ai dat singura arama pe fata! Esti de compatimit!!!
allexxe
Postat pe 28 Octombrie 2008 13:18
nu vreau sa povestesc cea mai stupida partida....k nu a fost stupida! insa tocmai ce vb cu parintii mei plecati de ceva vreme in spania( am vb la casti pe mess, le-am dat si webb) a venit si iubitul meu acasa....am mers amandoi la bucatarie sa mancam ceva si....ne-am intors in dormitor...eu nu inchisesem webul...el incepuse sa ma dezbrace, eu p el si inainte sa....am obs k aveam webul deschis.... ...eh! c sa mai facem , s-a bagat el p sub birou si a tras cablul, am continuat c incepusem! nici nu stiu si nu cred k o sa aflu dak ai mei au vazut sau nu, sper insa k au inchis si ei web cd si-au dat seama k noi am uitat
crissstynna
Postat pe 28 Octombrie 2008 15:32
De la: crissstynna, la data 2008-10-28 15:32:44nu vreau sa povestesc cea mai stupida partida....k nu a fost stupida! insa tocmai ce vb cu parintii mei plecati de ceva vreme in spania( am vb la casti pe mess, le-am dat si webb) a venit si iubitul meu acasa....am mers amandoi la bucatarie sa mancam ceva si....ne-am intors in dormitor...eu nu inchisesem webul...el incepuse sa ma dezbrace, eu p el si inainte sa....am obs k aveam webul deschis.... ...eh! c sa mai facem , s-a bagat el p sub birou si a tras cablul, am continuat c incepusem! nici nu stiu si nu cred k o sa aflu dak ai mei au vazut sau nu, sper insa k au inchis si ei web cd si-au dat seama k noi am uitat

spera, spera...iti tinem pumnii si noi!:))
euLaura
Postat pe 28 Octombrie 2008 16:17
În timp ce fãceam sex cu ea s-a apucat sã mãnînce semninþe. Am mai povestit întîmplarea pe un alt forum. Poate o gãsec ºi o reproduc aici. Sper sã nu vã plictiseascã.
mihai1591
Postat pe 29 Octombrie 2008 17:15
La acelaºi liceu la care învãþam ºi eu era o fatã tare frumuºicã, dar cam plinã de corigenþe ºi mereu abonatã la repetenþie. ªcoala era o chestie relativ paralelã cu ea dar îi plãceau bãieþii mai bãrbaþi. Totuºi era un mare prilej de laudã pentru oricine s-ar fi culcat cu ea. Dar avea principiile ei f clare: nu o face decît cu cine-i place, nu depinde de nimeni ºi nu dã socotealã la nimeni - aviz bãrbaþilor care încercau sã-i impunã fidelitate - ºi o face doar pentru plãcere ºi nu pentru avantaje materiale, cã doar, sublinia ea, nu e curvã. Tocmai la revenirea mea din vacanþ de varã în oraº era ºtiut faptul cã se certase cu ultimul ei „prieten” pentru cã acesta, un tip întradevãr bine, îndrãznise sã-i ofere din dragoste o perche de cercei de aur. Ea povestea indignatã cum l-a zvîtlit pe tip din casã ºi cum ea a aruncat cu cerceii dupã el ºi dacã ãla a vrut sã-i recupereze, ea a fost mai iute ºi ia aruncat într-un canal. ªi bãiatul recunoºtea spãºit cã aºa s-a întîmplat ºi aºa s-a nãruit iubirea lui de o varã ºi tot încerca sã-i intre din nou în graþii dar nu mai reuºea. Cugetînd eu la firea mea, am ajuns la concluzia cã trebuie sã o mai ajustez, ºi sã mã învãþ sã fiu mai îndrãzneþ ºi mai abil cu femeile. ªi mi-am pus în minte faptul cã trebuie neapãrat sã o conving ºi eu pe "Lunga_varã_fierbinte", (asta era porecla fetei pentru cã era ºi înãltuþã - mai înaltã decît mine ºi „fierbinte”), sã se culce cu mine. Îi spuneam poveºti ºi declaraþii de dragoste, am stat de capu' ei, am glumit, (ne cunoºteam totuºi din copilãrie) am insistat, pînã într-o zi cînd aºa tam-nesam zice cã "bine, fie, hai mîine pe la 10 la mine cã ºi aºa sînt sigurã acasã ºi vreau sã profit". Mi-am cumpãrat un pacheþel cu 3 prezervative, a doua zi dimineaþa m-am îmbaiat, barbierit, parfumat, dichisit, ºi m-am dus la ora 8 la ºcoalã unde am fost întîmpinat de colegi ºi colege cu exclamaþii de genul "hooopaaaa", dar la ora 10 am chiulit - ea era la seral acum, deci nu trebuia sã chiuleascã ºi m-am prezentat la uºa domniþei. Locuia de cînd o ºtiam într-o viluþã cochetã, fãcutã de bunicii sau strãbunicii ei. Era o fatã tare vorbãreaþã de felul ei, dar de astã datã a folosit tare puþine cuvinte, pe care am sã le reproduc apropae în totalitate, cã mi-au rãmas bine întipãrite în minte. Sun la uºã, deschide ºi zice: "No, hai!". Intru ºi încep sã povestesc nuºtiuce ca sã dezmorþesc atmosfera, dar ea: "Lasã poveºtile, þi-ai adus ce ºi-am zis?", confirm ºi pun pacheþelul cu prezervative pe masã. Ea îl ia ºi -l pune pe noptiera patului ºi începe sã se dezbrace, spre dezamigirea mea care-mi fãcusem în cap o anumitã tehnologie dupã care sã o dezbrac. Mã dezbrac ºi eu ºi gîndesc cã ar fi necesar un preludiu. Dar ea:"Ce mã tot frichineºti, nu þi se scoalã?" .Mã execut ºi îmi pun un prezervativ ºi nici nu apuc s-o introduc complet cã am ºi terminat. Ea:"Noooo, ºî tu!" ºi fãcu un gest a lehamite cu mîna. Ruºinat, mã scol de pe ea ºi mã duc la baie arunc prezervativul acolo unde nu e indicat, adicã la WC, mã spãl ºi mã întorc. Totuºi, cînd o vãd aºa zveltã, mi s-a sculat din nou instantaneu. S-a uitat la mine ºi a zîmbit încurajator. Mi-am pus alt prezervativ ºi am intrat din nou în acþiune. De data asta a avut ºi ea timp sã se încãlzeascã, ºi pînã am terminat eu, s-a ales ºi ea cu vreo douã orgasme. Cînd am terminat, a tras concluzia:"No!, Aºã da!". Am repetat figura cu vizita la baie. Ea ºi-a luat un capot pe ea, eu am început sã-mi strîng hainele ca sã mã îmbrac cînd constat cã scula mea este iarãºi dornicã de acþiune, ea zice cã sã o lãsãm pe altã datã, eu insist ea zice cã "no bine, no". De data asta dureazã ºi mai mult acþiunea, iar dupã cca 15…20 minute de acþiune zice "Noo, nici chiar aºã!" ºi apoi aud un….. ronþãit de seminþe de bostan- totuºi era mai înaltã ca mine ºi eu o sãrutam pe gît ºi pe umeri, dar totuºi ºoldurile ei erau active. Dupã încã cîteva minute aud porunca "NO! GATà O DATÃ" ºi ea devine pasivã iar dupã alte cîteva minute, în care eu mã strãduiam din rãsputeri sã termin, aud imperativul "NO! DÃ-TE JOS!" , la care ºtiind ce au pãþit alþii, mã execut, deºii nu terminasem. Am plecat cu senzaþia cã nu-i fãcusem o impresie prea bunã, aºa cã în perioada urmãtoare am lãsat-o în pace. Dupã vreo lunã mã opreºte pe stradã ºi mã întreabã de ce sînt supãrat pe ea, îºi cere scuze dacã m-a supãrat ºi mã invitã sã o mai vizitez, lucru pe care l-am ºi fãcut în aceea iarna de multe ori. A fost totuºi o prietenie frumoasã ºi interesantã, chiar dacã poate nu tocmai potrivitã. Cam lungã povestirea , dar cronþãnitul seminþelor mi-a rãmas ºi azi în minte…
mihai1591
Postat pe 29 Octombrie 2008 17:26
Dupã cum a vorbit cu mine, ar pãrea cã era tare proastã. Nu era deloc aºa! Folosea regionalismele ca sã facã miºto de mine. Era altfel cultã: ºtia sã cînte bine la pian, vorbea germana ºi franceza cursiv, engleza bine, scria versuri ºi recita minunat - pe scenã pãrea trãznet. Era educaþia ºi instruirea primitã acasã, în familie, cu profesori particulari. Dar ºcoala în forma în care ne era servitã nouã pur ºi simplu nu o suporta. Era o rebelã. A terminat liceul dar, spre disperarea pãrinþilor ei, nu s-a sinchisit sã se prezinte la bacalaureat. Cînd am venit în vacanþã în oraºul nostru dupã termniarea celui de-al doilea an de facultate, am aflat cã a "ºters-o" (clandestin, bine-nþeles, era pe vremea lui Ceauºescu) în Germania Occidentalã (mai ºtiþi cã au fost odatã douã Germanii?!!)
mihai1591
Postat pe 29 Octombrie 2008 17:39
Acum cam un an de zile in urma,am trecut si eu cu iubitul meu printr-o faza penibila si tare neplcuta...dupa cam o saptamana de abstinenta fiind ferm convinsa ca am depasit perioada menstruala..inchidem jaluzele deoarece era ziua si ne apucam de o partida pasionala de sex..dupa cateva minute ne dam seama ca eram un pic cam prea ''lubrifiati''...finalul vi-l puteti imagina...treaba nu s-a terminat cum trebuia,ramanand amandoi cu pofta care s-a mai amanat cu vreo2 zile.
ely20
Postat pe 29 Octombrie 2008 19:47
Eh am patit si eu una destul de penibila,de fapt fostul meu...eram cu el la film si i se facuse brusc chef de prostii asa ca a inceput sa ma mangaie,sa imi sopteasca la ureche tot felul de chestiute destul de reusite...si tot facand el astea (tin sa mentionez ca mai mult el se obosea,mie chiar imi placea filmul),s-a trezit cu mana unui mos pe 'privighetoare'.S-a ridicat de-a dreptul inspaimantat si am plecat cat de repede am putut :))
jpheobe
Postat pe 1 Noiembrie 2008 01:53
si eu am avut parte de cateva faze penibile si ma tavalesc pe jos de ras cand imi amintesc :))))

eram cu fostul in baie, faceam dus si in acelasi timp ne simteam bine...eu ma sprijineam in cot de instalatia aceea sau cum s-o numi :)) si dusul il tineam pe noi in "zona crepusculara" :D:D cand intr-un moment de bine, mi-a alunecat cotul si am dat pe apa fierbinte =))))) si l-am cam ars putin pe oo si pe p...s

alta faza s-a intamplat cand eram in pat, eu intinsa pe burta si el deasupra...l-am simtit ca s-a ridicat dupa mine si am dat sa ma ridic si yo, iar el in momentul ala se lasa iar peste mine si i-am dat un cap in gura de am murit amandoi de durere dupa ce ne-a trecut, am continuat de unde am ramas

si alta faza eram acasa la el, yo deasupra si ma deranja foarte tare parul si m-am oprit din... si l-am intrebat daca n-are cumva sora lui vreo clama, la care el "nu vrei sa-ti dau si un ziar?" :-j

si uite cateva patanii
matza23
Postat pe 4 Noiembrie 2008 22:41
Trebuie sa precizez ca e primul topic in care postez.

Am o intamplare penibila-dulce si una penibila-naspa.

Cea penibila-dulce: Eram cu iubitul meu cam de jumatate de an impreuna, eu fiind virgina la vremea aceea. Incerca sa ma initieze, fara sa se grabeasca, sa ne cunoastem fizic. Faceam dush. Eu nu mai vazusem live niciodata o "barbatie", imi era atat de rusine, asa ca nu faceam altceva decat sa ma uit cat mai sus, cat mai departe de "ea". L-am spalat pe spate, apoi i-a venit si lui randul. Ma gaseam cu spatele la el, si vroiam sa iau dushul din mana lui, bineinteles fara sa ma uit in spate. Am bajbait eu mana in cautarea dushului, pana l-am apucat. Am simtit cum el s-a oprit brusc si a scancit plin de uimire. Da, apucasem alt "dush". Atunci i-am gasit si o porecla :)

Intamplarea penibila-naspa: Dupa 3-4 ani impreuna cu "dush", ieseam cu alt tip. Barbat bine, puternic. Ajungem dupa un timp in pat, facem noi ce facem si incepem treaba. Dupa cel mult 2 minute se opreste si se lasa pe o parte. Eu ma dau dupa el, crezand ca vrea sa skimbe pozitia, cand ma ia in brate si imi pune capul pe pieptul lui. Sta cateva minute, dupa care: "Mergem?"
alla86
Postat pe 10 Noiembrie 2008 04:46
eram cu prietenul meu(acum sotul) la un camping in mamaia!noi eram cazati la casute!ft frumos totul...ne-am apucat de treaba...frumos,senzatii tari...la un moment dat,de afara se auzeau niste rasete puternice!se aude o voce de fata"uite proasto,ai uitat lumina aprinsa" si in momentul ala usa se da de perete,prinzandu-ne in fapt...ele se fac rosii ca racul...noi de-abia ne puteam acoperi...GRESISERA CASUTA!nu va pot spune cu ce viteza au iesit!


acum radem,ca si atunci...dar acum e si mai frumos,ca sunt amintiri..
poate o mai facem o data!
mary_ct
Postat pe 10 Noiembrie 2008 09:44
si de ce a fost cea mai stupida ,nu a mai urmat nimic dupa aia ?
daca nu a mai urmat nimic inseamna ca a fost stupida.
adistefi1970
Postat pe 10 Noiembrie 2008 11:53
bine ca ati fost inspirati altfel
adistefi1970
Postat pe 10 Noiembrie 2008 11:56
De la: Lucia1971, la data 2008-09-24 19:52:09
De la: vas25, la data 2008-09-24 19:48:41
De la: Lucia1971, la data 2008-09-24 19:46:06Stupid poate fi si atunci cand vrei sa faci o gingasie cu un barbat si iti dai seama ca tocmai ai terminat de gatit si mainile iti miros a usturoi sau mai stiu eu ce... Stupid e si atunci cand o faci cu un leberwurst, se sparge membrana si pe urma vii la gine sa ti se faca spalaturi vaginale ca sa te cureti (asta e valabil la femei)... Stupid e sa o faci cu o sticla de bere, sa se faca vid in sticla si sa nu mai poti sa o scoti... Sa mai zic?


luciaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, ma omori

le-ai trait tu pe astea?

eu zic sa punem doar ce am trait

daca vreti si voi normal

daca nu, asta e

dati-o iar in caterinca, si ase inchide si topicul asta


Le-am trait prin prisma profesiei mele. Si da, i-am facut spalaturi vaginale la tembela aia cu leberwurst-ul, si a trebuit sa spargem fundul sticlei la idioata aia cu sticla de bere. Astea mi se par mie stupizenii.


oare de ce exista vibratoare ?
adistefi1970
Postat pe 10 Noiembrie 2008 12:01
De la: dancer, la data 2008-09-24 21:22:49sa va spun eu o chestie stupida ce am patito nu de mult.
dupa o zi interminabila la bucatarie alaturi de sotie pentru pregatirea camarii pentru iarna, cand am terminat lucru ne-a apucat pe amandoi un chef nebun de prostioare si cum copii nu erau acasa am trecut la nebunii, si cum ultima operatiune pe care o facuse nevasta a fost taiatul ardeilor iuti rondele si cum nu si-a adus aminte asta cand a pus mana pe gogul cel mic am simtit ca acesta ia foc s-a inrosit spre vinetiu de a trebuit sa stau cu el in apa rece vreo 2 ceasuri.Partea nostima la chestia asta a fost ca am avut o erectie de zile mari, dar nu am avut curajul sa trecem la faza a doua


cred ca si acum radeti cand va aduceti aminte de faza asta.
iar pt tine nasoala situatia
adistefi1970
Postat pe 10 Noiembrie 2008 12:03
De la: dancer, la data 2008-09-28 08:59:22mai vreti una stupida rau de tot
Acum multi ani la inceputul vietii mele de familie , plecand cu ea la parinti ( socrii) , dupa un chef mare ce a dus la o betie zdravana ,am mers sa fac nanii, si cum eu de obicei dorm dezbracat cum ma facut mamicuta mea am dat textilele jos si m-am bagat sub plapuma. Si cum sotia dormea acolo m-am dat un pic la ea , dar la un moment dat s-a aprins lumina si am observat ca eram intre ea si sora-sa cu o mana pe pasarica ei si cu cealalta pe sanii lui sora-sa, iar in pragul usii cu mana pe intrerupator era soacra-mea


stiintificofantastic nu?

o faza din asta am patit chiar dupa nunta,intr-un apartament din ala cu 3 camere tip vagon din hd dormeam in camera din mijloc,dupa ce s-au stins toate luminile si au mers toti la culcare pe proaspatul meu sot il apuca cheful eu nimic dupa mai multe inghionteli si rugaminti accept si ca sa nu facem zgomot ma prinde in brate eu fiind cu spatele la el si apucate de treaba,nu trece mult timp si suna cineva la usa,noi doi ne blocam la cata experienta aveam va dati seama la usa un var de-al lui care vroia sa vorbeasca cu el noi tot asa lipiti unul de altul si cum credeti ca a decurs discutia tot asa se aseaza ala pe scaun si se pune la povesti noi nu am miscat nici macar un milimetru parca eram lipiti,cred ca am trecut prin toate culorile curcubeului,a fost cea mai penibila situatie in care am fost pusa vreodata
adistefi1970
Postat pe 10 Noiembrie 2008 12:11
De la: FastSoul, la data 2008-10-24 11:01:49mda...tocmai am citit articolul lui noemi si m-au deranjat comentariile de genul "numai unei parasute i se pot intampla astfel de experiente"! Iata ca eu nu sunt parasuta, cum sunt convinsa ca nici cele care au scris mai sus, si totusi am trecut si eu printr-o astfel de experienta...
La mine s-a intamplat cu un bun prieten si ne-am hotarat noi sa ducem relatia la alt nivel....si intr-o seara ne-am incins rau si sareau hainele de pe noi....cand urmeaza sa isi dea el pantalonii jos....si surpriza: la el in pantaloni se afla un sconcs...
S-a dus toata pasiunea si excitatia si am sugerat eu sa mergem intai la dus...pana la urma a fost ok...sa zicem, dar a doua zi nu l-am mai bagat in seama...!
Urata experienta...


cea mai urata,cred ca putea sa faca si 10 dusuri nu as mai fi continuat nimic niciodata cu el.
adistefi1970
Postat pe 10 Noiembrie 2008 12:23
De la: andrei_4u, la data 2008-10-24 11:17:14la aceeasi tipa :))))

sta la parter. intr-o vara, ea singura acasa, cald afara, gemul deschis, perdelele trase.
trecem la actiune, mai ceva ca in filme. deodata ma-sa in geam, cu ochiii pe noi: "tu fata (fara nume :D ), vino si deschide-mi ca mi-am uitat cheile acasa"

si mai sunt multe patzanii....



intelegatoare mama are fata asta.
adistefi1970
Postat pe 10 Noiembrie 2008 12:24
salutare sint cam noua pe aici vrb cineva cu mine

Postat pe 10 Noiembrie 2008 12:28
va zic cea mai stupida partida
eram la mine in dormitor
pe vremea aia eu cu un prieten cica ne uitam la televizor era cam 7 seara vreme de stat in casa
ai mei acasa
e uite ce ne-a luat valul pe noi
si da-i sarutari si restul stiti voi ce a urmat
dar intre timp si-a adus aminte taica-miu ca are sa-mi spuna ceva
iar eu peste el el cu pantalonii in vine
incercam sa vorbesc cu tata
credeti-ma nu a fost prea placut
cand am dat ochii cu ei
roxi25
Postat pe 10 Noiembrie 2008 15:43
Acu cativa ani la o petrecere cu o colega de-a soramii,aman2 aproape beti, ne loveste dragostea.Ne ducem intr-o camera,totul decurge absolut firesc,ametit cum eram zic eu dupa mintea mea ca i-ar sade bine capra,pardon doggy.O pun ,trec la spatele ei la impins,numa ca o vad la un moment dat asa cam relaxata ,si nici-una,nici -doua trage ...cum sa ii zic ,o basina zgomotoasa.Cred ca se relaxase prea mmult si matzul i-a jucat o festa.In secunda 2 dupa, mi-a sarit si alcool din cap.Mishulica al meu se speriase si el.Am ramas asa cum eram unul in celalalt ceva timp fara sa scoatem vreun sunet.La un moment dat am zis ca e de bun simt sa merg sa deschid geamul...
Nu incercati sa veniti si sa imi spuneti ca a fost aerul din vagin iesit prin compresie ca stiu ce am mirosit ...pana atunci credeam ca femeile sunt imaculate si desavarsite.Dupa aia mi-a venit greu sa cred..
Intamplarea e pe bune ,n-are nici un strop de fantezie in ea


samsonics
Postat pe 10 Noiembrie 2008 17:45
hai sa va povestesc eu una naspa de tot
Eram de vreo 18 -19 ani pe vremea luni neica Nicu , foarte rebel , parintii cum plecau de acasa cum organizam chefurile cu gasca din cartier, si la asa chefuri se lasa si cu ceva partide de sex.
Un amic se pilise bine si s-a retras in dormitorul parintilor. Pe vremea aceea aveau o canapea cu lada dedesubt. S-a culcat a adormit. La un moment dat o pereche de prieteni , s-au retras sa faca si ei prostioare si au tras canapeaua fara sa-l vada pe ala ca dormea mut. Si asa a ajuns ala in lada de sub canapea. Spre dimineata cand mi-a venit si mie cheful de hirjoneala am luat-o pe prietena de atunci , actuala nevasta si ne-am dus si noi sa ne astamparam poftele carnale. ne-am dezbracat , am trecut la actiune si cand era totul in plin s-a ridicat o parte de la canapea si a aparut capul lui ala din lada. Ne-am speriat si fara sa ne dam seama ca suntem goi am taiat-o tipand in sufrageria plina cu ceilalti. Amandoi eram cum ne-a facut mamicile noastre. Va dat seama ce rasete au fost.
dancer
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:27
De la: dancer, la data 2008-11-10 18:27:26hai sa va povestesc eu una naspa de tot
Eram de vreo 18 -19 ani pe vremea luni neica Nicu , foarte rebel , parintii cum plecau de acasa cum organizam chefurile cu gasca din cartier, si la asa chefuri se lasa si cu ceva partide de sex.
Un amic se pilise bine si s-a retras in dormitorul parintilor. Pe vremea aceea aveau o canapea cu lada dedesubt. S-a culcat a adormit. La un moment dat o pereche de prieteni , s-au retras sa faca si ei prostioare si au tras canapeaua fara sa-l vada pe ala ca dormea mut. Si asa a ajuns ala in lada de sub canapea. Spre dimineata cand mi-a venit si mie cheful de hirjoneala am luat-o pe prietena de atunci , actuala nevasta si ne-am dus si noi sa ne astamparam poftele carnale. ne-am dezbracat , am trecut la actiune si cand era totul in plin s-a ridicat o parte de la canapea si a aparut capul lui ala din lada. Ne-am speriat si fara sa ne dam seama ca suntem goi am taiat-o tipand in sufrageria plina cu ceilalti. Amandoi eram cum ne-a facut mamicile noastre. Va dat seama ce rasete au fost.



am ras cu lacrimi...saracii de voi!
mary_ct
Postat pe 11 Noiembrie 2008 09:46
Sunt nou pe aici, sa va spun una tare:
aveam cam 18 ani, parintii mei, care sunt niste tipi super, erau la o nunta, eu am mers la o petrecere in cartier, dar pt.ca era cam nasol, iar eu cu prietena de atunci cam incinsi, am dat o fuga pana acasa sa ne rezolvam problemele. Eram noi pe treaba cu preludiul, goi si superexcitati in dormitorul parintilor ( aveam pe atunci doar 2 camere) cand brusc se deschide usa si da navala peste noi in pat pe intuneric, cine credeti ? mama cu tata aproape goi si inlantuiti, infierbantati la maxim. Va inchipuiti urletele lui mama si prietena mea, am aprins veioza si ..........cu oarecare jena, tata ne-a invitat la o cafea, a luat-o pe mama de-o aripa si-au tulit-o.
Nu stiam ce sa fac, prietena mea a ramas intepenita cam 5 minute.

dupa faza asta nu a vrut sa se mai intalneasca cu mine, presupun ca din cauza lui tata care arata bestial la 40 de ani
MARTHE
Postat pe 11 Noiembrie 2008 16:02
Si mai am o faza misto de la mare:
Eram cu gasca pe ltoral, si agatam niste tipe in discoteca, astea erau cazate undeva in Saturn. A doua zi ne intalnim iar cu ele, facem un bowling si plecam noi si ne imprastiem care incotro, eu cu a mea o luam pe plaja sa o conduc chipurile, giugiuleala, alea, alea ajungem in Saturn, tipa hai in camera, statea pe la etajul 6 intr-un hotel. Intram si tipa propune o partida pe scarile hotelului, erau cam orele 20 si ii spun ca-i cam devreme, iar ia spune ca toti iau liftul asa ca de la etajul 2-3 in sus nu mai sunt probleme.Ma apuc eu de treaba, o inghesui intr-un colt al scarilor si dai si dai, cand se aude zgomot pe scari, nu m-am alertat prima data dar treceau de etajul doi, atunci am luat fata in brate cu mine in ea si incep sa o iau pe scari in sus,cu o mana pe fundul ei si cu una pe bracinari, aia tot suiau, pe la etajul 4 fata tot dadea din fund sa nu adoarma gogu, si eu cu ochii holbati de efort, ma impiedic in capul scarilor, cad peste ea cu bucile-n sus, iar oamenii 2 perechi vesele tocmai ne-au prins din urma.....sa va fie de bine, ne ureaza gagii, am dus-o in camera, mi-am oblojit genunchii si gata cu sexul pe seara aia.
MARTHE
Postat pe 11 Noiembrie 2008 16:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
libertatea in cuplu 250 De la: felixcat 21 Martie 2011 10:14
... 5 De la: kudika074029 31 Octombrie 2009 01:00
De ce nu vrea sa incepem viata sexuala(EL) 48 De la: DayC 28 Noiembrie 2010 00:35
femei bisexuale 14 De la: kudika383053 23 Iulie 2016 22:27
Concurs sani perfecti 95 De la: felixcat 22 Mai 2010 10:49