Setari Cookie-uri

cea mai stupida partida de sex :D, acum sa va vad :))))

Eram indragostita de un tip superb pe care din cauza distantei mari il vedeam foarte rar. Aveam o delegatie in orasul lui a doua zi asa ca am plecat seara de acasa cu masina si am sofat toata noaptea. Drumul era greu, iarna, ningea si m-a obosit foarte tare. Am ajuns dimineata, toata ziua am avut treburi de rezolvat, el si-a luat liber de la serviciu si-a venit cu mine peste tot, iar seara am plecat impreuna la Predeal. Toata ziua ne-am mancat din ochi asteaptand momentul descatusarii. Eram foarte obosita, desi bausem vreo 3 cafele peste zi. Cand am ajuns in sfarsit in pat i-am facut un sex oral care l-a terminat neasteptat de repede. Mi-a pus capul pe piept si m-a rugat sa astept putin sa-si revina. Asteptand sa-si revina, am adormit bustean in bratele lui inainte sa aiba o noua erectie.

Eu am avut cosmaruri toata noaptea, visam ca nu ma iubeste si nu ma mai vrea, iar el nu putea dormi pentru ca-l mustra constiinta ca n-a fost suficient de rapid cu a doua erectie.

Era abia a doua oara cand ne intalneam si isi facea probleme ca am sa-l cred un taran egoist sau impotent pentru ca nu a apucat sa ma satisfaca inainte sa adorm.

o_mona_oarecare
Postat pe 18 Noiembrie 2008 19:01
De la: MARTHE, la data 2008-11-11 16:02:18 Sunt nou pe aici, sa va spun una tare:
aveam cam 18 ani, parintii mei, care sunt niste tipi super, erau la o nunta, eu am mers la o petrecere in cartier, dar pt.ca era cam nasol, iar eu cu prietena de atunci cam incinsi, am dat o fuga pana acasa sa ne rezolvam problemele. Eram noi pe treaba cu preludiul, goi si superexcitati in dormitorul parintilor ( aveam pe atunci doar 2 camere) cand brusc se deschide usa si da navala peste noi in pat pe intuneric, cine credeti ? mama cu tata aproape goi si inlantuiti, infierbantati la maxim. Va inchipuiti urletele lui mama si prietena mea, am aprins veioza si ..........cu oarecare jena, tata ne-a invitat la o cafea, a luat-o pe mama de-o aripa si-au tulit-o.
Nu stiam ce sa fac, prietena mea a ramas intepenita cam 5 minute.

dupa faza asta nu a vrut sa se mai intalneasca cu mine, presupun ca din cauza lui tata care arata bestial la 40 de ani


esti super tare... ai luat doi (...2 etaje in s..a cu ea in p..a... am ras cu lacrimi...
Simona_ala
Postat pe 18 Noiembrie 2008 23:12
super tare,sunteti bestiali!!!! CE AM PATIT EU...eram si eu pe la inceputul vietii sexuale,iubitul meu(actual sot)era deja experimentat.noi,in pat,sarutari,mangaieri,una alta,isi pune prezervativul si cik sa trecem si noi la actiune.pozitia misionarului,normal,pt ca el nu vroia sa ma bruscheze ,eu rusinoasa.pai de unde atata actiune,daca eu il strangeam ca intr-o menghina,iar el saracu nu ajungea in locul cu pricina? Sta ce sta asa,se cam chinuie,la care il aud"iubita,dar tu nu vrei sa ma ajuti deloc"? Pe mn ma ia plansul,el saracu ma ia in brate sa ma calmeze,dupa ceva timp se ridica scoate balonasul si uite-asa am ramas nesatisfacuti.deci asta nu e chiar comica,e mai mult penibila.Deh,se mai intampla

Postat pe 19 Noiembrie 2008 14:18
era acum 2 ani,la inceputul relatiei cu fostul iubit.se apropia ziua sa plece din tara pt cateva luni,asa ca s-a gandit sa imi faca o surpriza.vine omul in bucuresti,se cazeaza la ibis{k deh...baiat finutz! }cumpara juma de florarie,umple camera cu trandafiri,lumanarele,sampanie,tot tacamul...ma asteapta la serviciu si mergem impreuna la hotel.bem o cafea la restaurant,papam ceva sa prindem putere si apoi fugutza sus k aveam treaba!yo cam obosita si fara chef,m-am incins instantaneu cand am vazut privelistea. incepem sa ne sarutam,ma ia in brate,ma arunca in patul plin cu petale de randafiri rosii,incepem sa ne dezbracam reciproc si da-i zbantuiala!obositi dupa prima partida,bem un pahar de sampanie,ne vine iar cheful si hotaram ca loc de activitate dusul.toate bune si frumoase,masaj,spuma peste tot si mai ales mult sex,numai k in nebunia noastra,am uitat de "normele de protectie a muncii"asa k omul ma ia in brate,ma ridica putin,yo vreau sa ma simt cat mai in siguranta,asa k il prind cu o mana dupa gat si cu cealalta ma sprijin de perete,dar...gresia fiin uda,imi aluneca mana,ma dezechilibrez,cad si il trag dupa mine.trosc!...pleosc!...auci!...asta ne-a cam durut!,asa k am hotarat sa ne continuam aventura in pat.mai dureri de oase,mai un "nu ma atunge aici k ma doare",seara a trecut.a doua zi,plini de cucuie si de vanatai ne imbracam sa plecam la mine acasa.va mai aduceti aminte petalele de trandafiri rosii de la inceputul serii,atunci imaginatzi-va cum aratau pantalonii mei albi am plecat acasa cu cojocul peste sutien si cu pulovarul legat in talie.norocul meu ca nu aveam mult de mers pana la masina.in incheiere un sfat pt cei de la ibis:puneti fratzilor covorase antiderapante i baie,k se nenoroceste lumea!
anka_wgb
Postat pe 19 Noiembrie 2008 15:49
Buna copii,
mai am una misto, de acum un an:
Merg cu gasca la Costinesti pentru trei zile. In discoteca, agat o gagicuta buna, dansam, ne pupam, alea, alea, ne hotaram sa plecam sa ne plimbam pe plaja. Banii pe ziua aia ii cam consumasem, cad de acord cu fata sa ne-o tragem, dar ea n-avea balon, eu folosisem cele doua baloane din dotare, cu o zi in urma, bani n-aveam, fata nu se ofera.
Mergem intr-un bar de pe acolo care avea si biliard si-mi vine o idee.
Intru in buda, iau sulul de hartie si astept.....intra un tip, ii dau o bucatica, imi da 5 bani si uite asa cam intr-o juma' de ora fac banii de balon. Luam balon, unde sa mergem ? pe plaja, fata nu vrea, la vila unde stateam eu-aglomeratie mare; vila unde statea ea era la mama dracului, asa ca decidem sa ne oprim,era aproape de gara, prin boscheti, dragoste mare..........am tinut fata in brate, ca vorba aia sunt voinic, da fata vrea si pe la spate, acu eu sunt inalt, ea cam micuta, dau sa-i ridic fundu si cade fata-n cap, ii propun o roaba, zis si facut, dai si dai cu foc........cand trec doi tampiti, ne vad si ii aud ,,no ma si la asta, cara molozu' la ora asta,, fata de emotie face partz si cam asta a fost ,cu balonul meu obtinut cu atata truda.........
MARTHE
Postat pe 20 Noiembrie 2008 19:54
Mie mi s-a intampalt la munte la sfarsitul lui septembrie , am fost cu un tip cu care nu mai facusem sex . Ajungem ... bla bla bla ... vine momentul . Ma pupa putin .. am zis hai , o fi pupatul superficial si or urma " profunzimile " mai incolo . De unde .. era mica si termina repede si nu a facut decat pozitia misionarului , altceva , desi eu m-am straduit sa incercam , nici ca nu a " prestat " . Credeti-ma , a fost nashpa de tot .
arizonared
Postat pe 2 Decembrie 2008 22:09
sunt unele povesti bune de tot , am ras bine

povestea mea :

in vremurile tineretii nebunatice inainte sa ma casatoresc , era un tip care nu facea parte din gasca noastra , dar ne cunostea pe mai toti si iesea din cand in cand cu noi , el avea reputatie de taur comunal si arata traznet , bun , incepem sa ne facem ochi dulci , asta un timp , apoi vreo 2 luni am fost la faza de sarutat/pipait , ca mi-a pus ... si nervii pe bigudiuri , numa nu intelegea omu ca as fi vrut ceva actiune , buna , ajungem intr-o seara la el , dragoste mare , cad hainele , eu sunt mai micuta de inaltime (165 ) el era "masura mea" (210) eu as face niste miscari da n-apuc , ma ia omu ma pune la orizontala si incepe sa munceasca , cum sa va spun ma cam luase prin surprindere da m-am gandit poate e clasic si ii trebuie timp sa se incalzeasca .... numai ca ala "micu" a ramas .... mic nu vroia sa creasca mai mare , eu ma tot uitam la el oarecum dezamagita in sinea mea , el stralucind de fericire imi sopteste suav "vai tu ce fata extra esti niciodata n-am mai avut asa o erectie"...eu , el cica dadea ce avea mai bun numai ca eu nu prea simteam ceva , vede omu ca ceva nu iese la socoata si se apuca sa imi faca dans erotic eu deja eram furioasa , excitata si cand il vad scalmbaindu-se ca o maimuta incep sa ma uit dupa haine , ma ia in brate sa dansam si in mijlocul dansului ii moare .... in 3 min m-am imbracat , in 10 eram in oras cu ceilalti ... a fost
gabi8ma
Postat pe 2 Decembrie 2008 23:31
mor de ras :)))))))


Am avut si eu o intamplare cu iubitul meu, cam acum un an cand stateam intr`un apartament cu chirie ( acum stam cu "IUBITII si minunatii socrii") iar apartamentul fiind foarte mare aveam si colegi de camera .
Si intr-o dimineatza ferm convinsi ca sunt la munca ( cum de fiecare data erau la ora 10 ) am lasat usa deschisa la dormitor...si ne`am facut de cap ..
Partea proasta este ca am cam exagerat cu tipetele stiind ca nu e nimeni acasa :))))))))))))))))))))))

Saracii oameni nu au iesit de acolo, dar peste o ora cand ne`am intalnit pe hol...Ne`am inroshit instantaneu :)))

Si dupa 2 saptamani au plecat colegii nostrii :))))))
Sabrina_Nede
Postat pe 3 Decembrie 2008 00:02
rosubordo
Postat pe 3 Decembrie 2008 00:10
faze penibile pateste oricine si le am si eu pe ale mele
1. aveam iubit in alta localitate si cum venea ziua lui de nastere merg la el sa petrecem impreuna....bun pana aici. seara dupa ce pleaca prietenii veniti in vizita ma duc si eu sa ma schimb in baie si intra peste mine si incep saruturi nebunesti si ne incingem de nu stiam ce e cu noi(inca nu trecusem la partea fizica a relatiei). mergem in camera si continuam distractia numai ca era foarte mica si nici nu se ridica de la alcoolul consumat dar a si reusit sa termine in 3 minute ....nu ne-am ami vazut de atunci
2. un alt iubit, o alta patanie......pe vremea studentiei locuia cu mai multi intr-un apartament, ramanem singurei in camera si ne punem pe treaba. pe mine mai ramane un maieu in caz ca intra cineva si stau deasupra...numai ca...eram aproape sa termin si intra un prieten sa ii ia ramas bun si vine sa dea noroc cu iubitul de atunci dar nu ma puteam dezlipi de el ca ramaneam in f****l gol si s-a cam prins tipul respectiv...ne-am inrosit si tipul a iesit glonte din camera...a fost nostima faza dar a cam stricat momentul
iuliatonica
Postat pe 3 Decembrie 2008 11:36
sunteti super! Am ras cu pofta. Unele povesti sunt bestiale! Si asta a Mihaelei, de exemplu, eu stiam ca barbatii adorm dupa ce fac sex Bestial!


Eu am cunoscut un tip pe net si dupa luni in sir de vorbit pe messenger, pe telefon, schimbat poze, sms-uri, dor nebun vine ziua sa ne intalnim. Fluturasi in stomac, week end programat cu doua saptamani inainte, discutii despre locatie, rezervare la hotel s.a.m.d. ajung. Ma ia in brate, ma strange, ma saruta, imi adusese un buchet imens de trandafiri, cina romantica ce mai... seara perfecta cu omul perfect. Probabil ca de atata pregateala si emotii, eu una mai sensibila fiind, simt ceva ciudat, ma duc la baie si surpriza - imi venise ciclul

Nu mai stiam ce sa fac - sa ma inchid in baie si sa plng, sa-i spun? ...dar cum sa-i spun? Stateam pe capacul WC-ului si-mi frangeam mainile, nu mai stiam ce sa fac! Dupa vreo 15 minute bate el la usa de la baie "ce faci, esti ok? nu vii in pat?"

A fost cumplit. Nu s-a suparat si sustinea ca nu-l deranjeaza situatia, dar pentru mine a fost naspa rau, imi venea sa mor de rusine si de ciuda.
Alice20147
Postat pe 3 Decembrie 2008 19:59
Am ras cu lacrimi, pe cuvant!
Experiente sexuale, penibile sau nu, nu am ce povesti momentan dar va voi scrie si eu niste faze amuzante:

1)eram cu fostul in parc pe banca, ne sarutam,etc..buuun pana aici...doar ca nu stiu ce tampenii mancasem eu ca ma ia stomacul..si incep niste crampe idioate insotite de frisoane..tipu' incepuse sa ma sarute pe gat si vede ca mi se face pielea de gaina(de la crampe si frisoane)..ce sa zic..el credea ca ma excita..eu ma kkm pe mine...

2)faza povestita de o prietena: era ea in baie cu al ei, nebunie mare, hutza-hutza...la un moment dat se hotarasc sa o faca fara prezervativ...zis si facut,il scot si-l arunca...la intamplare!
termina treaba, mai trec niste ore si vine ta'su' acasa...se duce si el in baie ca omu si....surpriza: aluneca pe prezervativ si-si mai sparge si capul...saracu' om

3)aveam vreo 12-13 ani, eram in spatele blocului cu vecinii mei, ne jucam...la un moment dat unul din ei zice ca se aud niste sunete ciudate venind dinspre o masina acoperita cu prelata....mergem noi tiptil, ridicam putin prelata si ii vedem pe 2 vecini in toiul actiunii....ne bufneste rasul,ei se prind ca i-am vazut....si asteptam sa iasa, ca sa ne amuzam si mai copios....era 6 dupa-masa..pana la 10 cand am intrat noi in casa nu au iesit...de rusine presupun....ori i-a luat somnu'...sau chefu' din nou si au profitat de ocazie....
ramo_88
Postat pe 9 Decembrie 2008 21:03
FOARTE AMUZANTE INTAMPLARILE TUTUROR AM PATIT-O SI EU ...CU PRIMUL MEU IUBIT . ERA IARNA ,RECE AFARA , NE PLIMBAM CU MAINA SI INTRE TIMP NE INCINGEM NOI MAI TARE. NE GANDIM SA GASIM UN LOC MAI RETRAS SI NE DUCEM UNDEVA UNDE SE CONTRUIAU 2, 3 VILE IN SPATELE UNUI CARTIER ..DECI SIGURI CA NU ERA NIMENI PE ACOLO. AMOR MARE ...SA FIE MAI PALPITANT NE GANDIM CA AR FI MAI TARE DACA AM IESI AFARA PE CAPOTA MASINII, AM LUAT SI PARASOLARUL CU NOI CA MASINA ERA RECE ..SI DAI ACTIUNE .....CAND LA UN MOMENT DAT TRECE UN PAZNIC PRIN APROPIERE SI SE ZAREA PUTINA LUMINA DE LA O VILA...DECI SA PRINS CA NOI AVEAM TREABA ..DAR ASTA NU ERA NIMIC , CA NOI NE-AM VAZUT DE TREABA . INSA CAND SA CONSUMAT ACTUL SI EU AVEAM PICIOARELE SI DOSUL INGHETATE AM CONTATA CA A UITAT CHEILE MASIINI IN CONTACT SI NU MAI PUTEAM DE FRIG ASA CA NE-AM GANDIT SA MA BAG IN PORBAGAJ SI SA IMPING CU PICIOARELE BANCHETA DIN SPATE SA PUTEM INTRA IN MASINA ...NE-AM CHINUIT CEVA , DAR NU AM PUTUT....NOROCUL MEU A FOST CA EL IARNA PURTA BLUGI SI PANT DE TRENING PE DEDESUPT, ASA CA MIA DAT MIE PANT LUI SI LA SUNAT PE VARU SA VIN A SA NE DECUIE USA CA AVEAU DACII SI SE POTRIVEAU CHEILE ...DOAR CA A DURAT PANA A VENIT VARU CA NU PRICEPEA UNDE SUNTEM SI ULTIMA SA INTAMPLAT CU ACUALUL MEI IUBIT CU CARE ERAM INTR-UN MICROBUZ SI MERGEAM CATRE BRASOV ERA 5 DIMINEATA SI MAI ERA O SINGURA FATA IN MASINA IN FATA ...NE-AM DUS IN SPATE SA DORMIM CA ERA INTUNIC DAR MINTEA NE-A LUAT-O RAZNA SI AM INCEPUT SA NE SARUTAM ,,NE-AM IMFIERBANTAT SI MAM GANDIT CA DE DIMINEATA MERGE SA SAVUREZ O ACADEA ..SI MAM PUS PE TREABA , EL EXTAZIAT ...LA UN MOMENT DAT SE OPRESTE MICROBUZUL .. RIDIC CAPUL DE DUPA SCAUN SI CONSTAT CA IN MICROBUZ INCEPE SA URCE ALTI CALATORI ...EU AM AMORTIT ..MA GANDEAM CA GATA NE PRIND..SI IL GRABEAM SA SE IMBRACE SA NU CUMVA SA BANUIE CINEVA CE FACEAM NU STIU CUM IN 10 SECUNTE SA INCHEIAT LA NASTURI SI LA CUREA SI AM ATERIZAT IN FATA UNDE NE ERA LOCUL......INSA AM RAS TOT DRUMUL SI RADEAM SI ACUM
ferero
Postat pe 11 Decembrie 2008 09:28
Simona_ala

3 mesaje
Membru din: 7/11/2007
Postat pe: 27 Octombrie 2008, ora 22:01 Raporteaza abuz Citeaza Raspunde

hai sa va zic si eu cruda mea experienta... eram cu logodnicul meu in pat, ne sarutam, alea alea... ajunsesem la un moment dat sa-i fac sex oral... si am ajuns pana acolo incat a terminat in gura mea... dar in acel moment cine crede-ti ca bate in usa camerei... sora mea, care avea treaba in acel moment... noi goi pusca si eu cu gura plina cu puteam face nimic decat sa ne punem pilota pe noi... el vb cu sora, eu nu... eram muta... pai si cat puteam sa tac... ca pana la urma am fost nevoita sa inghit ce aveam ... uite asa a fost o partida groaznica, pana si acum mi-e scarba...
prima experienta nu???????????????
sarutama
Postat pe 11 Decembrie 2008 12:00
Simona_ala

3 mesaje
Membru din: 7/11/2007
Postat pe: 18 Noiembrie 2008, ora 23:12 Raporteaza abuz Citeaza Raspunde

Sunt nou pe aici, sa va spun una tare:
aveam cam 18 ani, parintii mei, care sunt niste tipi super, erau la o nunta, eu am mers la o petrecere in cartier, dar pt.ca era cam nasol, iar eu cu prietena de atunci cam incinsi, am dat o fuga pana acasa sa ne rezolvam problemele. Eram noi pe treaba cu preludiul, goi si superexcitati in dormitorul parintilor ( aveam pe atunci doar 2 camere) cand brusc se deschide usa si da navala peste noi in pat pe intuneric, cine credeti ? mama cu tata aproape goi si inlantuiti, infierbantati la maxim. Va inchipuiti urletele lui mama si prietena mea, am aprins veioza si ..........cu oarecare jena, tata ne-a invitat la o cafea, a luat-o pe mama de-o aripa si-au tulit-o.
Nu stiam ce sa fac, prietena mea a ramas intepenita cam 5 minute.

dupa faza asta nu a vrut sa se mai intalneasca cu mine, presupun ca din cauza lui tata care arata bestial la 40 de ani

s asta a doua ,,,hai sa le recitim si sa ma faci sipe mine sa le inteleg
sarutama
Postat pe 11 Decembrie 2008 12:01
as vrea ca aceste doamne domnisore
sa citeasca cu tentie ce am postat de la
simona_ala si sa vedem cne e?
sarutama
Postat pe 11 Decembrie 2008 12:04
aaaa, mi-am mai amintit una tare! eram la iubitel acasa si el vroia non-stop si intr-o seara il apucase rau de tot - eu ii explic ca "iubi, e perioada, stii tu, nu putem" el nu si nu ca apa spala orice; cum nu scapam de nebun i-am facut pe plac.
dupa se duce sa se spele si aud in baie o bufnitura groaznica - ma duc repede sa vad ce e si fireste iubi era lat pe jos, lesinase! si din dormitorul celalalt o aud pe ma-sa: "s-a intamplat ceva? vin imediat!"
si cum isi tragea capotul pe ea!
n-am crezut niciodata ca-s in stare sa car un animal de 100 de kg, dar in seara aia am reusit si l-am tarat pana in dormitor; apoi ma-sa la usa intreba ce s-a intamplat si eu il luasem la palme si mormaiam: "maica-ta e la usa, zii naiba ceva ca intra peste noi!"

tot la iubi, ne apucase ziua in amiaza mare si cum nu era acasa decat taica-su care era cam fudul de urechi nu ne cenzuram nivelul poluarii fonice asa ca nu prea mai auzeam ce e prin casa; la un moment dat intra taica-su peste noi, se uita la noi, zice "nu va deranjati ca plec", se duce pana la dulap, isi ia ceva si iese timp in care noi eram in exact aceeasi pozitie si ne uitam la el. ma uit la iubitel si intreb "asta ce-a fost???" la care el zice "stai linistita ca nu aude bine!!!" asta stiam si eu, dar de vazut vedea, nu???

Postat pe 14 Decembrie 2008 22:12
am avut si eu o experienta cu un tip virgin care avea 24 de ani. am plecat la munte ca un cuplu, eu eram si eu virgina atunci (si el stia) eu pregatita de prima noapte cu el. si ce credeti? ramanem singuri in camera..ma asez in poala la el stau 3 minute, cik ridica-te...bine..ne bagam la somn..si am dormit ca fratii m-a tinut doar in brate..nici sa ma sarute nu a fost in stare. Dimineata cand ne-am trezit, ne-am si despartit. Pe mine experienta asta m-a marcat foarte mult pt ca m-am simtit f umilita ca femeie, nu intelegeam ce se intampla, adikca eu ca femeie nu ii trezesc nici o dorinta?
abia dupa ceva timp am aflat ca tipul era virgin...
lucyliu
Postat pe 5 Ianuarie 2009 01:09
am ras cu lacrmi la unele povesti

imi amintesc si eu cateva amuzante:
1. se intampla cand o prietena ramane singura acasa cateva zile bune. perfect! zilele alea niciodata n-a fost casa goala... numai ca serile ni le rezervam pt noi si prietenii de atunci..ea cu al ei intr-o camera eu cu al meu in alta...eu cam virgina..el, cam foarte excitat..din una in alta ne dezbracam....ne tot sarutam nu stiu ce si la un mom dat el sa isi puna prezervativu'...mie imi treceau prin minte o gramada de chestii.. nu eram sigura ca vreau ,da' nici sa ii zic STOP parca nu-mi venea ca era asa delicios ...pana la urma mi se termina timpu' de gandire ca el hop top gata sa ma penetreze eu fac ochii cat cepele si strang vaginu' cat pot.. el nimic.. nu intelgea da' nici eu nu ziceam nimic...omu' era dator sa incerce probabil si nici ca se lasa... eu..strangeam cat puteam de tare si culmea era ca o avea si mica si mi-era ca o scapa chiar si asa si o vara cumva in mititica mea in final el se tot freca de cearceaf pe langa intrarea mea pana s-a rupt prezervativu' si atunci i-am zis ca mai bine nu mai incercam
ceea ce m-a frapat pe mine apoi a fost ca mi-a ajuns la urechi ca el s-a laudat ca ce mare macho a fost el incat a dat pana si-a facut rana in capu'... da' bietu' de el se frecase de lenjeria de pat pana a julit barbatelul

alta patanie e mai recenta... in vara plecam la mare cu mai multi prieteni..cazare nu gasim decat cate 4 in camera..decat nimic acceptam si asa! buuuun... trece prima noapte fara incidente...dar deja a2a zi spre seara parca nu mai puteam sa ne abtinem ...eram toti 4 in camera...eu cu al meu intr-un pat..ceilalti 2 in al lor pat evident...noi da-i cu sarutari...vremea ne ajuta si ea fiind inorat si deja aproape de ora 8 ... si noi nu cedam...sarutari atingeri..piubitul meu nu mai rezista si imi baga mana in pantalonasi , eu, la putin timp, infierbantata la maxim fac la fel.... amadoi in culmea extazului mai ales cu gandu' ca la nici 3 m de noi mai sunt inca 2 persoane care speram noi ca nu banuiesc ce se intampla acolo...eu deja simteam ca ma urc pe pereti cand dintr-o data el...ejaculeaza in secunda 2 amandoi izbucnim in ras...ceilalti din camera ne tot intrebau ce avem..pana cand se hotaraste al meu sa se ridice asa cu spatele la ei cum era si pana atunci si sa mearga la baie in hohote de ras...privirile de pe fetele lor cand s-au aprins luminile erau de nepretuit
cream_alexis
Postat pe 5 Ianuarie 2009 03:28
buna chiar am ras cu lacrimi
am si eu o mica povestioara.Eram cu iubirea vietii mele care pe atunci era doar un amic cu care vroiam sa fac sex doar asa si mergem la el la birou.Toate bune si frumoase ma excita la maxim,ma mangaie ma saruta supeeeeeeerrrr eram excitata pana la cer la cateva secunde isi da jos pantalonii eu eram deja pe biroul lui dezbracata si doar ce il aud:ce faci in fata ei nu te scoli?ai o femeie aici si tu ce faci?am zis ca intru in pamant vroiam sa rad dar nu vroiam sa il stresez mai tare nu mai e cazul sa spun ca m-am linistit imediat si i-am spus stai linistit e ok se intampla.dar toata noaptea am ras de chestia asta de una singura
ASMA
Postat pe 6 Ianuarie 2009 14:51
Mi-am mai amintit o faza. Aveam un iubit ofiter si locuiam la 30 minute de mers cu masina unul de altul. Intr-o zi i-am dat vreo 3 SMS-uri fierbinti cu ce-l asteapta mai tarziu. L-am chemat la cina la 8,00 PM si i-am tot repetat ca am o surpriza dulce pentru el si ca-l doresc, ca mor de nerabdare sa-l vad... de-astea.

Pregatesc o cina romantica, imi pun rochie de seara, lumanari in baie, muzica in surdina, spuma in apa tot tacamul. Vine. La inceput era putin surprins. Eram la inceputul relatiei. Devine tentat, apoi nerabdator, excitat, eu topita. In baie murea deja de nerabdare, dar nu-l lasam sa ma atinga inca, pe motiv ca avem timp... toata noaptea... urmeaza dormitorul.

In fine, ne bagam in pat si incepem treaba. Suna telefonul o data, de doua ori... A cincea oara mi-a spus: "Imi pare rau, trebuie sa raspund!" Era alarma trebuia sa fie la unitate. Stateam in pat ca proasta si el isi cauta hainele prin toata casa. Imi venea sa urlu de ciuda, f**** armata masii!

A revenit dupa 2 zile, normal ca n-a mai fost la fel. Acum imi vine sa rad, dar atunci aveam un gust amar si niste nervi... Pana la urma ne-am despartit din cauza serviciului lui. Era imposibil sa port o discutie cu el fara sa sune telefonul, plus paranoia cand ma bagam cu el in pat aveam tendinta sa ma grabesc sa nu cumva sa sune telefonul sa aiba iar alarma
Alice20147
Postat pe 7 Ianuarie 2009 20:50
Foarte interesante intamplarile voastre! Cea mai stupida partida de sex...am trait de cateva ori dezamagirea profunda cand vedeam ca tipul nici nu incepe ca si termina, dar am avut un iubit cu totul fenomenal: eram in camera lui de camin (mentionez ca stateau 4 in camera de trecere catre o alta camera de 4 baieti) si stiind ca toti ceilalti 7 baieti sunt la mini-cheful din bucatarie ne retragem in patul lui din camera de trecere. Deh..sarutari, oral, tot tacamul, ajung deasupra lui si incep sa imi fac "numarul" si, cum nu aveam prezervativ pentru ca le folosisem pe toate in seara precedenta la mine,decid sa ii fac un oral la sfarsit si cand isi dadea omul afara ce avea mai bun in el intra prietena unui coleg care statea in cealalta camera. Intra fata, se uita, isi da seama, pune mana la ochi si merge mai departe . Baiatul meu s-a oprit din ejaculare si mi-a marturisit cu o evidenta durere pe fatza ca "Asta a fost prima jumate de orgasm din viata mea!". Mie imi venea sa rad dar nu puteam pt ca el chiar suferea... pana la urma dau pe gat ce daduse el afara si izbucnesc intr-un ras teribil. Fata care trecuse mai devreme prin camera nu mai iesea si dupa ce m-am imbracat m-am dus sa vad ce se intampla - saraca fata, era rosie toata la fatza si se uita la mine de parca suferisem mult de pe urma faptelor ei. O calmez, ii povestesc si incepem amandoua sa radem isteric.
ablazancadar
Postat pe 11 Ianuarie 2009 00:05
:)) daca forumul de la yuppy s-a umplut de gagici de pe kudica, io-te c-am migrat si eu spre alte teritorii.

S-acum ca la alcoolicii anonimi: Ma numeeesc Raaadu, si daca spun ceva acid, nu e personal..

ON TOPIC:

am trait mai multe chestii dubioase, dar fiind o fire care se exprima predominant oral, nu cred ca pot sa le transcriu. though I shall try, I promise you that!

1. eram undeva la munte cu iubita si cu niste prieteni (baieti si fete). Si-n prima seara, ca-n orice prima seara (hihihi :P ) am baut cu totii. Eu la betie sunt afectuos si cu un ranjet atarnat de urechi. Decidem (eu si iubita mea) sa mergem "la nani". Ne-am bagat in pat, ne-am pupat un pic, ea a bagat mana in pantaloni, eu eram "o furnicuta" :)). se opreste, se uita la mine, imi da jos pantalonii, se uita la unealta care parea un pufulete anorexic, si spune: "acum ce-ar trebui sa fac?! sa vorbesc cu tine?" si ii raspund: "Daca n-ai chef de vorba, putem sa dormim..." la care ea: "BA! Vorbeam cu scula ta... nu vezi ca la ea ma uit?!" Am ras amandoi de am crapat, am planificat bugetul pentru zilele urmatoare si am adormit amandoi cu frustrarea.. :D de atunci, cand sunt cu ea, nu mai beau decat pana ma ametesc un pic.

2. tot cu aceeasi gagica.. eram la ea acasa, ne vedeam de treburile noastre de cuplu. La un moment dat, cand o faceam pe la spate, am asezat-o pe burta si eu m-am asezat peste ea, nu stiu de ce... dar e destul de placuta pozitia.. ma rog.. ne rezolvam noi asa si la un moment dat a apucat-o tusea. in clipa in care a avut doua spasme musculare de la tuse, i sa contractat vaginul, eu am fost "expulzat" iar din cauza faptului ca ea s-a si miscat brusc, am fost aruncat de pe ea.. unealta suferise un traumatism destul de nasol si a murit aproape instantaneu iar ea nu se putea opri din ras. eu am ramas un pic nedumerit, si am inceput sa rad si eu. am baut un ceai bun.
radhookoo
Postat pe 11 Ianuarie 2009 02:56
De la: radhookoo, la data 2009-01-11 02:56:04:))
2. tot cu aceeasi gagica.. eram la ea acasa, ne vedeam de treburile noastre de cuplu. La un moment dat, cand o faceam pe la spate, am asezat-o pe burta si eu m-am asezat peste ea, nu stiu de ce... dar e destul de placuta pozitia.. ma rog.. ne rezolvam noi asa si la un moment dat a apucat-o tusea. in clipa in care a avut doua spasme musculare de la tuse, i sa contractat vaginul, eu am fost "expulzat" iar din cauza faptului ca ea s-a si miscat brusc, am fost aruncat de pe ea.. unealta suferise un traumatism destul de nasol si a murit aproape instantaneu iar ea nu se putea opri din ras. eu am ramas un pic nedumerit, si am inceput sa rad si eu. am baut un ceai bun.

asta mi s-a intamplat si mie am ras, dar nu stiam ca doare! Saracul baiat! Acum imi pare rau...
ablazancadar
Postat pe 11 Ianuarie 2009 03:24
De la: heaven_gate, la data 2008-09-24 19:15:14cand isi da drumul............la 1 min dupa ce o baga!?
IONUT29
Postat pe 11 Ianuarie 2009 04:39
coooooool
IONUT29
Postat pe 11 Ianuarie 2009 04:43

Super tari povestioarele.
emilia84
Postat pe 11 Ianuarie 2009 10:03
Inca nu m-am oprit din ras dupe ce am citit povestioare de mai sus foarte fun.
Sa va povestesc ec mi sa intamplat mie.

Intr-o sera ii pregatesc iubitului o seara romantica lumanarele peste tot si toate cele si ma bag in pat asteptandu-l.
Intr-un final apre si el.
E! si cum intra in camera incepe sa sufle in lumanari exclamand: Mama ce pute aici a lumanari!

Asa s-a dus nopatea nostra romantica.
emilia84
Postat pe 11 Ianuarie 2009 10:10
Cea mai penibila faza a mea din domeniu, mi s a intamplat acum mai multi ani , pe vremea cand eram in cls a 11 - a .Era chiar de Pasti . Am mers la un chef la iubitul meu de pe atunci , atmosfera s a incins si ne am retras in dormitor sa ne prostim si noi pe acolo..numai ca exact cand lucrurile se incingeau si ramasesem fara nici o textila pe mine...se aude o bataie puternica in usa de la dormitorul nostru , dupa care un amic intra val-vartej sa ne anunte ca mama-soacra a venit acasa de la biserica..(genul de femeie careia ii era frica ca ii deflorez baiatul) Ei si din toata agonia aia imi amintesc doar 2 lucruri : 1. respectivul tip care venise sa ne anunte imi cauta chilotii prin camera (la rugamintea prietenului meu care si el era disperat) , eu fiind acoperita de patura... iar 2 . m am trezit a doua zi dimineata la marginea patului , m am uitat langa mine..era iubitu..insa am auzit niste zgomote si am ridicat putin capul sa vad si cealalta parte a patului..surpriza! mama-soacra dormea cu noi...
baby_frances
Postat pe 11 Ianuarie 2009 11:55
cea mai stupida partida:)))eram atat de excitata si lui nu i s a intarit motorasul(el laudandu-se k este fff....)pur si simplu m a bufnit rasul...nu-i voi uita niciodata expresia fetei:))))
monalisakiss
Postat pe 11 Ianuarie 2009 11:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex cu alta tipa,el priveste 40 De la: alex4andra 20 Februarie 2016 13:27
Vrea sa facem sex pentru ultima data,drept amintire.Sfaturi? 24 De la: mitura 2 Decembrie 2009 22:09
nu mai vrea sex 17 De la: ColaLight90 8 Aprilie 2013 22:53
buna 7 De la: catalina69 29 Octombrie 2009 09:25
sexul oral la barbati 1706 De la: kudika409015 29 August 2011 07:37