Setari Cookie-uri

tradat

buna. am si eu dilema. daca ma puteti ajuta va rog sa o faceti ca nu stiu ce sa fac. de 1an jumatate am vb cu o fata care acum o saptamana mia spus ca totul sa terminat pur si simplu, ca ea nu ma mai iubeste.acum dupa ce a trecut un timp am aflat ca ea umbla cu un prieten deal meu. ba chiar il ia si in casa la ea. stiu ca nu merita sa sufar dupa ea dar o iubesc nebuneste si nu stiu cum sa scap de aceasta iubire. daca aveti idei va rog sa mi le spuneti ca nu stiu ce sa mai fac.multumesc anticipat
aditza87
Postat pe 25 Septembrie 2008 19:25
cred ca trebuie sa te gandesti la tine mai mult..si sa incerci sa nu te mai gandesti la ea si chiar daca o vei face sa te gandesti doar la partile negative..
sa iesi in oras..sa iesi cu prietenii...si sa cauti alta fata..este adevarata ca: cui pe cui scoate si ochii care nu se vad se uita...
succes
beem
Postat pe 25 Septembrie 2008 20:18
gaseste-ti anumite activitati care sa te tina mult timp ocupat...sa nu te mai gandesti la ea...iar dak iti vine in minte o alungi ca pe cv nefolositor...iesi in oras cu prietenii si distreaza-te...succes!
april23
Postat pe 26 Octombrie 2008 11:30
Nu stim ce s-a intamplat exact intre voi deci nu-ti putem da un sfat concret.Insa,gandeste-te bine ce s-a intamplat in ultima perioada,daca ai avut un comportament diferit fata de cum esti tu in general,mai pe scurt unde ai gresit in relatie.Nu o zic pt o eventuala impacare,ci pt o relatie din viitor.Cunoscandu-ti greselile iti va fi mult mai usor intr-o urmatoare relatie.Bafta
Stilll_MeG
Postat pe 24 Noiembrie 2008 15:32
De la: Stilll_MeG, la data 2008-11-24 15:32:05Nu stim ce s-a intamplat exact intre voi deci nu-ti putem da un sfat concret.Insa,gandeste-te bine ce s-a intamplat in ultima perioada,daca ai avut un comportament diferit fata de cum esti tu in general,mai pe scurt unde ai gresit in relatie.Nu o zic pt o eventuala impacare,ci pt o relatie din viitor.Cunoscandu-ti greselile iti va fi mult mai usor intr-o urmatoare relatie.Bafta

poate ca nu a gresit el cu nimik si ea pur si simplu s-a pliktisit,a cunoscut pe altul.nu cred ca mai are rost sa despice firu in 16.
yo zic sa iti faci curaj si sa treci peste,nu te mai gandi la ea..e greu la inceput,dar iti trece...si cauta mai departe!good luck
razz
Postat pe 25 Noiembrie 2008 14:38
asa ca....learn to not give a fu*k about those who dont give a fu*k about you.e mai sanatos asa.bafta
razz
Postat pe 25 Noiembrie 2008 17:36
nu te mai gandi la ea..sunt multe fete..nu este ea nici prima nici ultima ..dak ea a ales sa nu mai fiti impreuna respectai decizia cu toate k o sa iti vina ff greu..
timpul o sa le rezolve p toate..da.ti sansa d a vorbi cu alta fata..si o sa vezi k o sa o uiti..nu merita sa suferi..viatza este scurta marita sa o traiesti fericit nu sa suferi..pup
mikcrya
Postat pe 25 Noiembrie 2008 18:49
De la: aditza87, la data 2008-09-25 19:25:05buna. am si eu dilema. daca ma puteti ajuta va rog sa o faceti ca nu stiu ce sa fac. de 1an jumatate am vb cu o fata care acum o saptamana mia spus ca totul sa terminat pur si simplu, ca ea nu ma mai iubeste.acum dupa ce a trecut un timp am aflat ca ea umbla cu un prieten deal meu. ba chiar il ia si in casa la ea. stiu ca nu merita sa sufar dupa ea dar o iubesc nebuneste si nu stiu cum sa scap de aceasta iubire. daca aveti idei va rog sa mi le spuneti ca nu stiu ce sa mai fac.multumesc anticipat
mikcrya
Postat pe 25 Noiembrie 2008 18:49
De la: aditza87, la data 2008-09-25 19:25:05buna. am si eu dilema. daca ma puteti ajuta va rog sa o faceti ca nu stiu ce sa fac. de 1an jumatate am vb cu o fata care acum o saptamana mia spus ca totul sa terminat pur si simplu, ca ea nu ma mai iubeste.acum dupa ce a trecut un timp am aflat ca ea umbla cu un prieten deal meu. ba chiar il ia si in casa la ea. stiu ca nu merita sa sufar dupa ea dar o iubesc nebuneste si nu stiu cum sa scap de aceasta iubire. daca aveti idei va rog sa mi le spuneti ca nu stiu ce sa mai fac.multumesc anticipat

Poate ai vorbit prea mult cu ea, iar prietenul tau a trecut la fapte.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 25 Noiembrie 2008 18:53
De la: razz, la data 2008-11-25 17:36:57asa ca....learn to not give a fu*k about those who dont give a fu*k about you.e mai sanatos asa.bafta
foarte tare.,..!!!
Aesma_Daeva
Postat pe 25 Noiembrie 2008 18:55
De la: razz, la data 2008-11-25 14:38:23
De la: Stilll_MeG, la data 2008-11-24 15:32:05Nu stim ce s-a intamplat exact intre voi deci nu-ti putem da un sfat concret.Insa,gandeste-te bine ce s-a intamplat in ultima perioada,daca ai avut un comportament diferit fata de cum esti tu in general,mai pe scurt unde ai gresit in relatie.Nu o zic pt o eventuala impacare,ci pt o relatie din viitor.Cunoscandu-ti greselile iti va fi mult mai usor intr-o urmatoare relatie.Bafta

poate ca nu a gresit el cu nimik si ea pur si simplu s-a pliktisit,a cunoscut pe altul.nu cred ca mai are rost sa despice firu in 16.
yo zic sa iti faci curaj si sa treci peste,nu te mai gandi la ea..e greu la inceput,dar iti trece...si cauta mai departe!good luck

niciodata intr-o relatie nu va fi doar unul vinovat! eventual unul mai vinovat decat celalalt. unul greseste fizic, inseala, tradeaza, celalt probabil ca si-a neglijat partenerul, nu neaparat intentionat, poate din cauza muncii, a altor probleme.
Lulli
Postat pe 11 Ianuarie 2009 23:59

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
oare vrea? 42 De la: kudika_975532 5 Noiembrie 2014 22:31
Care este limita intre prieteni si nevasta? 47 De la: kudika_pudika 17 Februarie 2011 11:16
dati-va o parere 102 De la: valy90 10 Noiembrie 2010 13:51
oare ma iubeste? 30 De la: Kamitzu_15 6 Februarie 2011 21:10
le coeure tocat 32 De la: doinitza_healthy 21 Iunie 2013 11:13