credeti k o sa aarat ridicol in botine?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent credeti k o sa aarat ridicol in botine?: (5 din 1 vot)

sweet_terry Avatarul lui sweet_terry

9 mesaje
Oras: bacau

miam luat nijte botive cu tocul inal si gros....dar io sunt f mika de inaltime am doar 1 50 si 38kg.....credeti k o sa arat aiurea in ele????va pop
Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

ce micutzica esti!
eu nu stiu daca o sa areti ridicol.. dar adevarul e ca botinele nu se potrivesc fetelor de inaltimea ta.. si nici tocul gros
dafffne Avatarul lui dafffne

360 mesaje
Oras: constanta

Vrei sa le pui la fuste? Nu ar fi indicat.Ti-ar scurta picioarele. La pantaloni merge, dar ai grija ca sa nu fie pantalonul bagat in ele. Acelas efect.
PS: De iti alegi niste pantaloni drepti ce iti acopera botinele si lasa f putin din toc sa se vada vei parea mai innalta. Deasemenea alege pantalonii cu talie f innalta...acelas efect

1 mesaj

De la: sweet_terry, la data 2008-09-26 10:09:27miam luat nijte botive cu tocul inal si gros....dar io sunt f mika de inaltime am doar 1 50 si 38kg.....credeti k o sa arat aiurea in ele????va pop

cu fusta in niciun caz...nu stiu daca o sa arati haios, poti sa incerci sa faci niste combinatii si te decizi singura ca asa este greu sa iti spunem fara sa te vedem:D

1 mesaj

concluzia: nu trebuia sa iti cumperi botine doarece nu le vei putea afisa in toata splendoarea lor
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: sweet_terry, la data 2008-09-26 10:09:27miam luat nijte botive cu tocul inal si gros....dar io sunt f mika de inaltime am doar 1 50 si 38kg.....credeti k o sa arat aiurea in ele????va pop

Eu habar nu am ce sunt botine dar am doua Óntrebari Pai nu exista Ón romania oglida de proba sa te uiti?
Si vanzatoarea e tampita nu stie sa dea sfaturi bune?
Fosta membra Kudika.ro
o prietena buna si sincera+buget=succes..........prietena iti poate da sfaturile cele mai bune...ca vanzatoarea...nah..o intere sa-si vanda marfa...si in magazin poti incerca mai multe combinatii sa vezi cum iti vine mai bn..poti sa probezi si cu pantaloni si cu fusta si cu..ce doriti.......
Toti ne luam usor locul in societate Unii-au dat la facultate, altii-n cap la bloc in spate Prea multe tentatii, prea putini bani In loc sa-ti iei o slujba iei in tribunale ani Din toata agitatia si scandalul din liceu Ai un gol din ce in ce mai mare-n jurul tau Tot mai multe telefoane ocupate, Tot mai multe fete intristate In loc de rasete auzi tipete si te feresti Te-ntrebi daca asa se-ntampla atunci cand cresti...???
focsa05 Avatarul lui focsa05

551 mesaje
Oras: roman

hmm.. si eu chiar eram atat de incantata de noile mele botine.. de ce nu am citit asta inainte.?. nici eu nu sunt prea..mare :D am 1.55 si 40 kg,... dar daca ziceti ca merg la panatalon,macar mai am o sansa sa le port
dafffne Avatarul lui dafffne

360 mesaje
Oras: constanta

mai conteaza si unde se termina botinele sunt unele ce nu se termina deasupra gleznei ci au o despicatura in fata. depinde si ce culoare au... unele cu despicatura in fata si cu un ciorap negru cu multi den si opac iti vor permite sa porti fusta dar mai scurta, deoarece nu se vede diferenta intre botina si ciorap si nu ti se scurteaza picioarele.
Fusta scurta nu inseamna neaparat sa ti se vada posteriorul
Fosta membra Kudika.ro
tu din ce tara esti???
Fosta membra Kudika.ro
daca botinele par "butucanoase" masive , da vei arata caraghios..ai nevoie de incaltaminte finutza la inaltimea ta si mai ales cu bot rotund si cat mai scurtt ! evita botul ascutzit si tocuri groase.