Setari Cookie-uri

V-ati simtit atrasi de seful,sefa voastra?

Am un sef tare frumusel. Si mai e si divortat de vreo 10 ani. Dar este al dracului de serios.De multe ori mi se-ntampla sa ma imaginez cu el in .......PAT.Ma scutur, dau piept cu realitatea ,dar tare mi-as doti sa fie adevarat!!!Vi s-a intamplat?
ana_lili36
Postat pe 3 Octombrie 2008 13:42
Haha, sefa mea e o femeie la 62 de ani. Deci nu.
Kathara
Postat pe 3 Octombrie 2008 13:55
dap, dar m-am multumit doar cu fanteziile
iris_4_ever
Postat pe 3 Octombrie 2008 14:03
da,dar am ramas la stadiul de fantezie si flirt...
am citit un articol ca un procent destul de mare de romani au relatii la locul de munca. eu ma feresc ca dracu de tamaie
bogdana_it
Postat pe 3 Octombrie 2008 14:10
relatiile la birou de obicei nu-s foarte ok....pentru ca daca relatia nu merge unul dintre cei 2 protagonisti trebuie sa-si schimbe locul de munca pentru ca e destul de greu sa lucrezi cu o tipa care ai fost intr-o relatie.

cat despre relatiile sef-angajat(a) e si mai complicat 1 pt ce-am scris mai sus 2 pentru ca vor aparea barfe ca te culci cu seful si de asta ai anumite benefici etc etc.
anderson
Postat pe 3 Octombrie 2008 14:28
Intr-adevar, cam riscante relatiile intre colegi. Cred ca cel mai bine ar fi sa te abtii cat poti de mult. Doardaca crezi ca el/ea este jumatatea, sufletul pereche, tatal/mama copiilor tai, the one and only

Si daca se intampla sa mai ai si un job super bun si relatia sa nu mearga... vorba aia: dragostea dureaza 3 ani, dar o cariera e pt o viata intreaga

Sau depinde acum si de relatie... daca ar fi una pur sexuala si n-ar afecta activitatile prestate la job.... si mai treci pe langa "colegul", "colega" si ii mai arunci o ocheada si de-abia astepti sa se termina programul de munca... hmmmmm........ar fi chiar fun!

Depinde acum... de la caz la caz

Postat pe 3 Octombrie 2008 19:18
la mine directorul se simte atras de mine....dar eu nu ca miroase a tigari (si se da asa stilat )...bleah!...am prieteni care fumeaza dar nu miros asa...unii au ceva cu PH-ul, miroase mai tare...asa ca eu cu sefu nicioadata....nu se face asa ceva decat daca vrei sa-ti pierzi locul de munca!

Postat pe 3 Octombrie 2008 20:02
de unde stii ca e atras de tine?ti-a spus el? si tu doar de aceea nu esti atrasa pentru ca miroase a tigari?

Postat pe 3 Octombrie 2008 20:15
imi zice zilnic de 4 ani...nu doar din cauza tigarilor nu-l vreau ci si pt ca se crede mai machio decat este...ma enerveaza!...se crede prea irezistibil

Postat pe 3 Octombrie 2008 20:21
god! de 4 ani??? si tu il mai suporti???

Postat pe 3 Octombrie 2008 20:22
cu greu la inceput....vroiam sa plec...pana la urma il suport

Postat pe 3 Octombrie 2008 20:23
pfff,naspa! sa auzi zilnic acelasi lucru si de la un barbat pe care nu il placi mi se pare enervant de-a dreptul...

Postat pe 3 Octombrie 2008 20:26
este groaznic!....nici nu mai povestesc iubitului asa ceva!.....asa ceva e bine sa ascunzi si acasa!....cine dracu sa inteleaga?

Postat pe 3 Octombrie 2008 20:28
pai spune-i vreo doua sa se invete minte! sa nu imi zici ca e si un mosorog din ala libidinos

Postat pe 3 Octombrie 2008 20:30
aoleo, ce intuitie ai!...e un fost Casanova, mos acum si sportiv inca (se respecta!) dar care crede ca femeile inca sunt moarte dupa el!!!!

i-am zis vreo 3 (nu doua!) si nu s-a suparat, a zis ca pe mine nu se supara orice i-as face!...pot sa ii fac si zic orice...am mimat ca vomez din cauza lui (cand s-a dat la mine) si nu s-a suparat...el nici nu se vede cat e de batran

Postat pe 3 Octombrie 2008 20:33
vai!!!! poate fi cel mai sportiv ca tot mos ramane

Postat pe 3 Octombrie 2008 20:36
exact...dar cand nu e patronul isi desface camasa in birou ca demonstreze ca arata bine....si zice ca arata mai bine ca unul tanar.......pai asta daca il vede pe iubitul meu cade jos, face infart....dar nu stiu ce are in cap!...daca el crede ca arata bine

Postat pe 3 Octombrie 2008 20:40
sigurat e bolnav...

Postat pe 3 Octombrie 2008 20:41
saraca fosta lui sotie...sa suporti toata viata asa ceva mi se pare prea de tot

Postat pe 3 Octombrie 2008 20:42
aaaa,mai e si divortat saracul?e clar!
poate in tinerete nu era asa cretin,o fi luat-o razna din cauza varstei

Postat pe 3 Octombrie 2008 20:45
dulcevenin,tu nu stii cum sa scapi iar eu nu stiu cum sa-i arat ca exist!!!!!!!!!!!!!!Nu ca nu ar sti,dar as dori sa ma vada ca pe o femeie,nu ca pe un angajat. Dar sa nu ma mai gandesc,chiar e nasol o relatie la serviciu.Dar e-atat de sexi!!!!!Offffffff
ana_lili36
Postat pe 3 Octombrie 2008 21:26
doar relatile la serviciu sunt sexi?

Postat pe 3 Octombrie 2008 21:27
De la: Larisa82, la data 2008-10-03 21:27:27doar relatile la serviciu sunt sexi?

Nu ,seful meu
ana_lili36
Postat pe 3 Octombrie 2008 21:29
aha...ok

Postat pe 3 Octombrie 2008 21:30
dulcevenin ai auzit de hartuire sexuala la locul de munca,

intereseaza-te cauta pe google si o sa vezi ca tipul cam face chestia asta si asa ai putea sa scapi de el.
anderson
Postat pe 4 Octombrie 2008 11:46
si de locul de munca :D
unde te trezesti? in america?
googoodoll
Postat pe 4 Octombrie 2008 16:11
De la: anderson, la data 2008-10-04 11:46:32dulcevenin ai auzit de hartuire sexuala la locul de munca,

intereseaza-te cauta pe google si o sa vezi ca tipul cam face chestia asta si asa ai putea sa scapi de el.

tipul este om de baza in firma (cunoaste pe cine trebuie), daca pleaca afacerea va merge mai prost...trebuie sa-l las in pace, eventual sa plec eu in alta parte, la un alt loc de munca unde poate voi da peste alti nebuni

Postat pe 5 Octombrie 2008 11:21
seful meu? oooohhh daaa !!!!se da la mine, ma dau la el, casatorit, are doi copii, eu la fel...cand il vad imi vine sa ma catar pe el...imi aduce flori, imi vorbeste frumos, mi-a cumparat masina, sa nu va povestesc de ce e in stare in pat, pe birou, sub birou etc....

Postat pe 5 Octombrie 2008 11:43
aaaa! un mic amanunt: are vreo importanta ca e sotul meu?

Postat pe 5 Octombrie 2008 11:44
De la: oktober, la data 2008-10-05 11:43:16seful meu? oooohhh daaa !!!!se da la mine, ma dau la el, casatorit, are doi copii, eu la fel...cand il vad imi vine sa ma catar pe el...imi aduce flori, imi vorbeste frumos, mi-a cumparat masina, sa nu va povestesc de ce e in stare in pat, pe birou, sub birou etc....

Asa sef .........
ana_lili36
Postat pe 5 Octombrie 2008 12:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex in grup 758 De la: 24 Martie 2021 00:22
buna 24 De la: arpydia 14 Septembrie 2010 11:15
am o mare problema dupa ce am luat pastila de a doua zi!!! vreau si eu niste sfaturi :) 36 De la: omidutu 13 Septembrie 2009 12:52
pozitii sexuale 22 De la: greierash_is_back 18 Noiembrie 2009 14:24
Oupss!...sex shi mai ce...?:-?? 60 De la: MIS0GIN 1 Octombrie 2009 17:25