Setari Cookie-uri

EL-CASATORIT,dar in divort;EA-divortata de 13 ani

EL ARE 40 ANI,E CASATORIT,DAR IN DIVORT ACUM,IAR EA ARE 38 DE ANI,DIVORTATA DE 13 ANI.....S-AU INTALNIT,S-AU PLACUT,EL O ADORA,EA.....MMMM....IL PLACE....TREC CATEVA LUNI(LUCREAZA LA ACELASI LOC DE MUNCA),EL DECLARA CA S-A-NDRAGOSTIT DE EA,IAR EA.....NU CREDE,SPUNE CA SUNT DOAR VORBE(PT CA EA TOCMAI A IESIT,DEZAMAGITA,DINTRO RELATIE)....EL I-A FOST MEREU APROAPE,PT CA A REGASIT IN EA CEEA CE A PIERDUT CANDVA:SPERANTA CA V-A INTALNI DRAGOSTEA CEA MARE.EL SPUNE HOTARAT CA N-A MAI SIMTIT FIORUL IUBIRII DECAT ACUM,CU EA......SI ARE 40 DE ANI....DECI NU SE JOACA....TRECE TIMPUL PESTE CEI DOI,ADICA TREC 10 LUNI....SI EL O IUBESTE CU PATIMA,EA IL RESPECTA PT CE EL II DARUIESTE....O AJUTA SA TREACA PESTE TOT CE E RAU,O SUSTINE,O INCURAJEAZA,O ADORA...EA IL PRETUIESTE PT TOT CE FACE PT EA SI.....CHIAR SIMTE CA DACA EL NU E,CEVA LIPSESTE...EA IL VREA DIN CE IN CE MAI MULT ALATURI DE EA,PT CA DOAR CU EL VIATA PARCA E MAI SENINA.
SPUNETI-MI ,DRAGII MEI,E CHIAR IUBIRE?EL ARE 40 ANI,EA 38....MA REPET..E IUBIRE?....
user70
Postat pe 4 Octombrie 2008 08:54
nu!
daca era stiai.
googoodoll
Postat pe 4 Octombrie 2008 09:13
DE CE NU?DRAGOSTEA NU ARE VARSTA....POTI SA IUBESTI LA 40 ANI , CA LA 20.....DEPINDE PE CINE....SUCCES SI FITI FERICITI
oana1801
Postat pe 4 Octombrie 2008 20:26
nimeni nu poate raspunde la aceasta intrebare... decat cei implicati in relatie. singurul lucru care ste sigur : dragostea nu are varsta...
clumy
Postat pe 9 Octombrie 2008 12:07
MERSI PT URARE!ESTI O DRAGUTA!NUMAI BINE SI FERICIRE SI TIE!
user70
Postat pe 10 Octombrie 2008 15:56
dragostea nu are varsta.Sunt exact in aceasta situatie
eu sunt divortata de 13 ani si am 50 de ani,el are 45 si este csatorit dar in divort.Ne-am inanlit,ne-am placut si ne iubim.Cam atat.
aligator_roz
Postat pe 20 Noiembrie 2008 08:52
din partea ei nu e iubire....e doar pretuire...
yunita
Postat pe 21 Noiembrie 2008 14:57
De la: USER70, la data 2008-10-04 08:54:03EL ARE 40 ANI,E CASATORIT,DAR IN DIVORT ACUM,IAR EA ARE 38 DE ANI,DIVORTATA DE 13 ANI.....S-AU INTALNIT,S-AU PLACUT,EL O ADORA,EA.....MMMM....IL PLACE....TREC CATEVA LUNI(LUCREAZA LA ACELASI LOC DE MUNCA),EL DECLARA CA S-A-NDRAGOSTIT DE EA,IAR EA.....NU CREDE,SPUNE CA SUNT DOAR VORBE(PT CA EA TOCMAI A IESIT,DEZAMAGITA,DINTRO RELATIE)....EL I-A FOST MEREU APROAPE,PT CA A REGASIT IN EA CEEA CE A PIERDUT CANDVA:SPERANTA CA V-A INTALNI DRAGOSTEA CEA MARE.EL SPUNE HOTARAT CA N-A MAI SIMTIT FIORUL IUBIRII DECAT ACUM,CU EA......SI ARE 40 DE ANI....DECI NU SE JOACA....TRECE TIMPUL PESTE CEI DOI,ADICA TREC 10 LUNI....SI EL O IUBESTE CU PATIMA,EA IL RESPECTA PT CE EL II DARUIESTE....O AJUTA SA TREACA PESTE TOT CE E RAU,O SUSTINE,O INCURAJEAZA,O ADORA...EA IL PRETUIESTE PT TOT CE FACE PT EA SI.....CHIAR SIMTE CA DACA EL NU E,CEVA LIPSESTE...EA IL VREA DIN CE IN CE MAI MULT ALATURI DE EA,PT CA DOAR CU EL VIATA PARCA E MAI SENINA.
SPUNETI-MI ,DRAGII MEI,E CHIAR IUBIRE?EL ARE 40 ANI,EA 38....MA REPET..E IUBIRE?....



Eu cred ca ea nu stie nici ce vrea, nici sa iubeasca, nici sa ingaduie, nici sa daruiasca. Cu ochii deschisi, cu capul pe umeri ea va simti cand inima-i v-a bate mai tare!
90701
Postat pe 9 Decembrie 2008 18:14
E IUBIRE DAR REFUZI SA-TI RECUNOESTI TIE INSATI. STIU CUM E ,AM TRECUT SI EU PRIN ASA CEVA,SI NU MI-AM DAT SEAMA DECAT ATUNCI CAND L-AM PIERDUT N-AM FACUT NUMIC SA-L ADUC INAPOI LANGA MINE SI REGRET.NU FACE ACEASI GRESEALA.INTAI RECUNOASTETI TIE INSATI SENTIMENTELE CARE LE AI PT EL SI DUPA ACEEA TE INTREBI CE E---IUBIRE? HAI CURAJ.MULTA BAFTA SI NU PIERDE SANSA DE A FI FERICITA . IUBITI-VA MULT
49ruu
Postat pe 9 Decembrie 2008 19:28
Din partea Ta nu e iubire....e doar respect,consideratie,pretuire,stiind ca-ti ofera sprijin,stabilitate,siguranta...in general o stare de bine... insa tu ar trebui sa sti cel mai bine...Bafta.
magda_65
Postat pe 10 Decembrie 2008 11:16
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 25 Decembrie 2008 02:15
De la: tchiby, la data 2008-11-21 14:57:03din partea ei nu e iubire....e doar pretuire...

De fapt dragele mele ...iubirea completa ,frumoasa si curata nu inseamna respect ,pretuire,pe langa pasiune si dorinta?
danyyradu
Postat pe 25 Decembrie 2008 09:34
Daca ranile trecutului nu sint inchise nu putem trece la o alta iubire....Pe de alta parte o relatie in care doar unul sa ofere si celalalt sa primeasca nu inseamna iubire. Iubirea se construieste, nu e o cirja pentru golurile din viata noastra....Ambii parteneri sint responsabili pentru relatie - nu numai unul. http://www.sensart.ro/despre-iubire.html
crisalev
Postat pe 25 Decembrie 2008 10:52
CINE A SCRIS ACEST SUBIECT MI SE PARE CA NU STIE MULTE DETALII.TE ROG INFORMEAZA_TE MAI BINE SI APOI POSTEAZA CE VEI VREA
ELENA_EREMIE2001
Postat pe 25 Decembrie 2008 12:23
de ce nu?! eu am 50 si iubesc,asa cum nu cred sa fi iubit pana acum!
allien
Postat pe 25 Decembrie 2008 19:08
Da, ar putea fi iubire; dar tu stimata colega ar trebui sa-ti pui ordine in viata si sa-ti stabilesti cat mai curand prioritatile.
Tu in primul rand ar trebui s-i dai un semn concret cu privire la ceea ce-ti doresti de la el si de la relatia pe care o aveti.
In viata trebuie sa poti lua decizii clare si ferme atunci cand situatia o impune; altfel risti sa pierzi ceea ce deja ai sau ai dori sa ai.
Asa ca si noua, si barbatilor le plac situatiile clare (cel putin barbatilor care-si doresc o relatie adevarata si nu o aventura)
Iti doresc sa ti se implineasca ceea ce-ti doresti cu adevarat.
Cu drag airam.
Un An Nou plin de realizari pe toate planurile
lorigraur
Postat pe 27 Decembrie 2008 15:08
MII E MULTUMIRI TUTUROR CELOR CARE M-ATI INCURAJAT SI MI-ATI DAT SFATURI!SI DATORITA VOUA ACUM TOTUL E OK,SUNTEM FFF.FERICITI!IUBITI-VA MULT!....MERITA!....NUMAI BINE TUTUROR!VA PUP!
user70
Postat pe 10 Februarie 2009 22:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
aveam doar numai trei anisori 20 De la: steffy91 2 Februarie 2010 22:17
Mai mult de atat n-am suferit niciodata... 34 De la: 12 Februarie 2014 17:46
sunt gravida cu nepotul meu de gradul 3 176 De la: alexandra-floriintimisoara-eu 26 Ianuarie 2016 15:47
relatie ciudata 52 De la: Micaell 9 Februarie 2012 12:01
cum pot sa repar? 50 De la: ancaaurora_busu 29 Iulie 2009 16:20