Setari Cookie-uri

relati imposibile

snt indragostita de barbatul ce mia furat inima dar e cel dinaintea casatoriei mele cu sotul meu el stie asta ma pus sa aleg dar nu stiu ce sa fac caci ami iubesc si sotul nu stiu ce sa aleg ?
hopless
Postat pe 4 Octombrie 2008 09:53
pai mi se pare mie, sau ai ales deja?
googoodoll
Postat pe 4 Octombrie 2008 09:55
De la: googoodoll, la data 2008-10-04 09:55:25pai mi se pare mie, sau ai ales deja?

A ales deja dar nu e sigura ca a ales bine

De la: hopless, la data 2008-10-04 11:02:21 eu sunt indragostita de fostul iubit si acum il cunosc de la 13 ani si am fost impreuna pe la 15 ani si sa terminat relatia pe la 16 ani si jumatate lam iubit mai mult ca pe parinti mei ca pe oricine iam gresit dar iam spus sinceritatea intr-orelatie pt mine conteaza mam simtit in fata lui f vinovata si consideram ca el numi greseste si am sinceritatea lui il vb cu mama lui el avea atunci29 de ani si cum eram in continuare la scoala mama lui na fost de acord pt ca eram prea mica pt el am continuat relatia cu el fam mea il cunostea dar nu stiau de relatia mea cu el miam dorit macar o noapte sa simt trupul lui tinandumi trupul strans de el apoi sa ma trezesc dimineata langa el si sa ne sarutam cu pasiune sa sarbatorim toate sarbatorile de nume si patele craciunul toate statem la el doar maxim 2h am ramas cu regretul caci se intampla sa fie decembrie el mia spus ca no sa fie de sarbatori acasa si nam iesit pe strada dar am aflat in ianuarie caci a fost singur si siar fi dorit sa sil perteaca cu mine am simtit o intepatura in suflet rea inima mea a fost strapunsa de dureredupa un timp am inceput sa l cunosc pe prietenul lui care e sotul meu acum de la el aflasem ca sinceritatea lui era 0 pt mine neam despartit ramanand cu cu sotul meu nu a acceptat exul despartirea si devenise razbunator incercand sa mi distruga relat cu sotul dupa un timp se oprise si inima mea a inceput sai resimta iubirea pt el mia fost greu sa accept dar apoi sai spun sotului asta dupa ce sa luptat sami castige inima exul nu fuma nu bea numi vb urat asta pana neam desp nu ma lopvit niciodata dar si sotul meu are aceleasi ba chiar cu el ma potrivesc si m in comun f multe problema este ca de cand mam despartit de exul sunt doi ani dar nu lam uitat nici acum iam spus dupa atata timp adevarul sotului si ma inteles mia spus ori lupt sal uit ori ma intorc la exul problma e ca locuim ampreuna de 2 si 7 luni sil iubesc de 2 ani si cateva luni cate nam tras cu fam sotului si cu fam mea el are 49 de ani 30 de ani diferenta pt fam lui conteaza si cate nam trait si cu el el ma schimbat ma ajutat sa ma maturizez sa trec prin toate greutatile de la 16 pana la 18 ani dar inima mea tanjeste dupa exul ce sa fac ai iubesc pe amandoi



Full_Metal_Jacket
Postat pe 4 Octombrie 2008 13:33
Multumesc celor care miau inteles tristetea si celor care m-au criticat as vrea sa raspund unei pers parinti mei n-au fost de acord sa am relati de la o varsta frageda poate a fost si faptul ca ei nu ma lasau sa ies din casa ca celalalte prietene ale mele si am facut totul pe ascuns dar s-a aflat si ce certuri au iesit dar deja cand au vazut ca nu ai mai ascultam mau lasat sa gresesc si sa trec prin ceea ce ei nu-si doreau si am trecut dupa atata timp s-au obisnuit si mau lasat n pace iar pers care zicea ca nu-i iubire ceea ce simt sa-mi descrie ce inseamna pt ea dragostea si daca stie cum e sa iubesti. Ai multumesc se stie ea ca mi-a dat niste sfaturi bune
hopless
Postat pe 4 Octombrie 2008 17:31
nu stiu ce sfaturi ai luat tu in consideare, dar aici greseala grava e a parintilor tai, pur si simplu ti-au distrus viata.
nu cred ca il iubesti pe sotul tau, mi se pare mult prea mare diferenta, 30 ani sunt de doua ori viata ta.
probabil te-ai obisnuit, sau nu ai de ales, aici iar imi vine sa zic ceva de dulce la adresa unor parinti inconstienti care tin cont de parerea lumii, in loc sa aiba grija de copilul lor.
numai bine!
googoodoll
Postat pe 4 Octombrie 2008 18:04
De la: hopless, la data 2008-10-04 17:31:37Multumesc celor care miau inteles tristetea si celor care m-au criticat as vrea sa raspund unei pers parinti mei n-au fost de acord sa am relati de la o varsta frageda poate a fost si faptul ca ei nu ma lasau sa ies din casa ca celalalte prietene ale mele si am facut totul pe ascuns dar s-a aflat si ce certuri au iesit dar deja cand au vazut ca nu ai mai ascultam mau lasat sa gresesc si sa trec prin ceea ce ei nu-si doreau si am trecut dupa atata timp s-au obisnuit si mau lasat n pace iar pers care zicea ca nu-i iubire ceea ce simt sa-mi descrie ce inseamna pt ea dragostea si daca stie cum e sa iubesti. Ai multumesc se stie ea ca mi-a dat niste sfaturi bune

curaj sa mergi mai dparte uita de sotul care l-ai luat din alte motive decat iubire..poate recunostinta dar nu cre dca e iubire..esti fff tanara mai tarregreti si ai sa-l urasti ...da-ti timp..si..ia decizia buna si pt tine si pt el..
Aesma_Daeva
Postat pe 18 Noiembrie 2008 18:52
nu da pasarea din mana pe cioara de pe gard
loriycikk
Postat pe 18 Noiembrie 2008 19:25
ohhh, e f greu sa alegi , spun asta ca si eu sunt cam in aceiasi pozitie, pe deasupra eu am un copil, ...
Eu te sfatui sa gandesti f bine si sa nu faci un pas gresit daca tu crezi ca el te merita ( nu tu pe el)
si vezi viitorul cu el impreuna dute la el iar daca nu esti sigura de el de iubirea lui de viitorul care sa ti-l ofere NU.. ptr din cate am inteles tu iti mai iubesti sotul.. dau ex. eu nu sunt fericita cu casatoria mea dar am un copil si vreau sa se intample lui ce mi s-a intamplat mie.. gandestete bine ..
Pa succes
nadia_elena2205
Postat pe 20 Martie 2009 15:00

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Idei , va rog ! :D 23 De la: vitamina_c 28 Aprilie 2011 10:33
O iubire mare, dar imposibila. 13 De la: Micaell 15 Septembrie 2011 16:58
Iubesc un Rac capricios 19 De la: Max2 17 Noiembrie 2011 23:14
Prinsa intre casatorie si cariera,un sfat ca rog? 11 De la: healthy005533 23 Septembrie 2011 12:09
VITEZA DE IMBATRINIRE A OMULUI 6 De la: roz5blue6lila7 26 Noiembrie 2010 10:43