Setari Cookie-uri

iubire sau?

Or fost colegi de colegi de facultate.Ii despart 300 de km.Vorbesc zilnic la telefon pe mess.Or fost impreuna o perioada in timpul facultatii,dar s-au despartit ca ea s-a impacat cu fostul prieten cu care avea o relatie de 5 ani.Dupa ce or terminat facultatea fiecare s-a intors in orasul lui.S-or vazut dupa 2luni si si-or dat seama ca nu s-or putut uita,ea despartindu-se iar de prietenul cu care era de atata timp.S-or impacat,dar distanta ii desparte.Ea il iubeste enorm si ar face orice sa fie cu el.El ii zice ca ii foarte draga dar ii frica ca cum l-a lasat prima oara pt.fostul prieten,poate sa faca si acum la fel..Recent ea ii spune ca fostul prieten ia spus ca vrea sa se impace si ca o asteapta.El cand a auzit a facut niste crize si ii spune ca a primit sansa de a o lua de la cap,si ea ar vrea sa se intoarca la o relatie din care numai de suferit a avut.Ia spus ca e alegerea ei,si ca daca e sa se impace cu fostul sa uite de numele luisi ca daca e sa se desparta el nu o va uita niciodata.Ea ia spus ca il iubeste pe el si nu vrea sa il piarda si ca nu mai vrea sa auda de fostu.,dar o deranjeaza distanta si ca a trecut o luna de cand nu s-or vazut,el fiind foarte ocupat lucrand zilnic la un post de radio.Ei ii se pare cam rece fata de ea,cu toate ca el zice ca nu e rece e numai el.Cei ii zice toata ziua el ei ca e nevoie de rabdare si de timp.Dar cat?nu stie.Ea nu mai rezita il iubeste,dar de cate ori vrea sa vorbeasca cu el sa faca ceva sa se vada el zice ca nu poate acum ca e prins cu lucru.Ce sa se inteleaga prin asta?Ce trebuie sa faca?

Postat pe 4 Octombrie 2008 13:32
De ce nu îsi cauta un servici în orasul lui?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 4 Octombrie 2008 13:36
eu am o curiozitate: ce facultate or facut?
googoodoll
Postat pe 4 Octombrie 2008 14:26
Sarbatori fericite!
Cassey_Tarot
Postat pe 25 Decembrie 2008 11:51
iubire sau nimic...
oana_eco2007
Postat pe 28 Martie 2009 16:36
nu se iubesc cu adevarat ,daca s-ar iubii ar face orice sa fie impreuna,ar rasturna pamintul daca ar fii nevoie,,,,dar........DACA DRAGOSTE NU E NIMIC NU E!
o_inima_pustie
Postat pe 6 Iunie 2009 11:57
lui ii place viata de acolo dar nu vrea nici s'o piarda...sau sa TE piarda....incearca sa aflii ce planuri de viitor are el si vezi daca te includ. si daca te includ vezi daca tu poti sa faci parte din ele
inna_1688
Postat pe 6 Iunie 2009 13:09
De la: googoodoll, la data 2008-10-04 14:26:18eu am o curiozitate: ce facultate or facut?
dana_silviu282000
Postat pe 9 Iulie 2009 19:37
daca e dragoste adevarata,ar face orice sa fie impreuna
..in rest nu stiu ce sa zic..
daca e o persoana buna baiatul...
proabil ar merita..
kudika050245
Postat pe 9 Iulie 2009 20:35

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
?ha 3 De la: kudika_5546 22 Aprilie 2012 23:31
eu...fecioara...ea... balanta... merge?!? 4 De la: roxannaa 27 Septembrie 2009 11:26
iubire imposibila??? 22 De la: geo_resuscitat 18 Ianuarie 2011 21:04
confuza!!!!!!! 12 De la: kentfarafiltru 4 Decembrie 2009 09:31
nu stiu ce sa mai fac 30 De la: Wuzzy 27 Iulie 2009 15:02