Setari Cookie-uri

VIITORUL SE POATE AFLA?

la asemenea intrebare ar face bine sa raspunda cei care au incercat, nu cei care au citit in reviste despre asta. si totusi, un sfat: stai deoparte de tot ce are legatura cu....
Diannnnnnna
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:27
De la: , la data 2009-04-19 17:51:50si eu cred asa ceva..... dar cine spune adevarul in carti sau cafea.. crede si in dumnezeu cu siguranta


Crede in existenta lui Dzeu, dar nu-L asculta.
Diannnnnnna
Postat pe 25 Octombrie 2009 21:34
Cu siguranta cele care "citesc' viitorul nu au legatura cu puterea lui Dumnezeu.. desi sunt pline de icoane si cruci in jurul lor, nu va lasati amagite;) nici magiile nu sunt de la facute prin puterea lui Dumnezeu(ci celui rau)... kit k li se spune "magie alba" ...
Eu zic sa stati linistite , si sa lasati prostiile astea, k, kiar dak ti-ar putea citi cineva viitorul... ce ai mai putea face? e viitorul tau si nu mai ai cum sa-l schimbi;)
10nails
Postat pe 25 Octombrie 2009 22:04
Vreu si eu te rog un numar la care sa contactez acea femeie din brasov.Merci mult
kudika077986
Postat pe 30 Octombrie 2009 09:50
Eu m-am imprietenit cu o asa zisa liber profesionista in arte divinatorii, iedera, hedera, salix, alruna, arruna, una alruna, m.ursa...isi schimba numele la fel de des ca si povestile de viata. Mare greseala am facut!
Impresionata de situatia ei materiala precara, de faptul ca parea a fi cat de cat educata (absolvise un an la facultatea de filozofie, dar renuntase in al doilea an), si de operatia pe care o suferise la rinichi, am incercat sa o ajut. Dincolo de plata etalarilor cu carti de tarot, rune, si cafea, o ajutam material. Am devenit oarecum confidenta ei, si sincer, cu cat trecea timpul cu atat ma inspaimanta mai tare, si am inceput sa ma simt mai vulnerabila. Domnisorica, facea mai multi bani din povesti de viata impresionante, dar care , cu cat stateai mai mult in preajma ei, realizai ca au multe neconcordante, adica erau numai povesti. Dar ce este mai grav este faptul ca odata ce apucai sa ii zici una alta despre tine, ori incerca sa te manipuleze subtil, sau direct amenintare ( ii spun sotului tau, ii spun familiei etc).
Sfatul meu este sa nu apelati prea des la aceeasi persoana. Chiar daca nu va imprieteniti, si sunteti numai clienta fidela, exista riscul foarte mare sa afle mai multe lucruri, sa ajunga clientele sa se cunoasca intre ele ( ca, uneori, o recomanzi pe respectiva altor amice) si ghicitoarea sa stie de fapt foarte multe, fara a ghici propriu-zis.
De asemenea, se ocupa si de vraji, pe are le facea si gratis, clientelor care o paraseau, sau de la care nu primea ce astepta. Mie mi-a sugerat sa ii cumpar o rulota.

Da, e din Iasi, Husi , Bacau..prin zona
kudika_970530
Postat pe 9 Iulie 2014 19:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Fete ! :(( 23 De la: franziska_eu 17 Ianuarie 2012 11:40
despre ambitie... 3 De la: no_more 18 Iunie 2009 20:04
terapia antidepresie 5 De la: kudika328918 7 Noiembrie 2010 09:19
ceaiuri pentru zona intima 8 De la: kudika109268 18 Februarie 2010 22:34
help!amenoree secundara 9 De la: adrianaflo 22 Aprilie 2010 21:35