Nemultumire

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent Nemultumire : (5 din 2 voturi)

Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

Buna. Poti face un resumat scurt si sa scrii care este problema esentiala?
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

bine zis
Raporteaza abuz de limbaj
Fosta membra Kudika.ro
Eu am citit - e fictiune sau ne zici ce-ai vrea sa zici in viata reala? Care e conventia aici?
Great minds discuss ideas. Average minds discuss events. Small minds discuss people.

1 mesaj

stati linistite, ia dat copy -paste de undeva
butterflylili Avatarul lui butterflylili

119 mesaje

Sper din suflet ca a dat copy-paste...ca doar nu cred ca sunt femei care sa accepte asa ceva...sau da? Am si eu sot...dar e altfel, total altfel!
Lady
Fosta membra Kudika.ro
ce se aude cu rezumatul ala?? imi e cam lene sa citesc acu.....
you can kiss my kitty ass
ana_belle Avatarul lui ana_belle

2 mesaje
Oras: bucuresti

Am dat copy-paste dintr-um mail trimis sotului meu... in prag de despartire.Am acceptat asa ceva; de ce? asta nu pot sa imi explic inca. Dar cica ma tratez.
Rezumatul? Rezum o relatie de 5 ani cu bune si cu rele, in care nu m-am simtit implinita.Vroiam sa vad ce parere au despre gandurile mele niste oameni care nu ne cunosc pe niciunul dintre noi si ar putea sa vada situatia cat de cat obiectiv.
ada_t Avatarul lui ada_t

14 mesaje
Oras: cluj

pacat.... de cei 5 ani irositi
cauza principala : lipsa comunicarii reale intre soti
danna_danutza Avatarul lui danna_danutza

35 mesaje

M-am regasit in fiecare fraza din tot ceea ce ai scris... Eu am 4 ani de cand sunt in situatia asta... dar am ajuns la finalul acestei relatii si ma simt, in sfarsit, LIBERA!!!
"Those who love conquer the world and have no fear of loss. True love is an act of total surrender"(P. Coelho, By the River Piedra I sat down and wept)

1 mesaj

De la: ana_belle, la data 2008-10-11 03:57:16Am dat copy-paste dintr-um mail trimis sotului meu... in prag de despartire.Am acceptat asa ceva; de ce? asta nu pot sa imi explic inca. Dar cica ma tratez.
Rezumatul? Rezum o relatie de 5 ani cu bune si cu rele, in care nu m-am simtit implinita.Vroiam sa vad ce parere au despre gandurile mele niste oameni care nu ne cunosc pe niciunul dintre noi si ar putea sa vada situatia cat de cat obiectiv.

pana la urma v-ati despartit?o relatie foarte aiurea in care se vede ca sufereai foarte mult...
ana_belle Avatarul lui ana_belle

2 mesaje

pai... suntem in divortz. avem in curand ultima infatisare la tribunal.
E aiurea... inca mai e prezent in mintea si in sufletul meu. As vrea sa pot sa imi adun gandurile si sa trag linie. Sa constientizez pentru mine incotro ma indrept si ce caut in continuare.
Sau mai bine zis, ce nu mai sunt dispusa sa accept de la un partener. Sper ca am invatat ceva. Sper sa fie mai puternica si sa ma respect mai mult.
Fosta membra Kudika.ro
nu credeam ca am sa zic asta, dar : NEXT!!!!!!!!!
oana__ Avatarul lui oana__

120 mesaje

trist. nimeni nu merita asa ceva
erikahd2008 Avatarul lui erikahd2008

552 mesaje
Oras: hunedoara

UN AUTOPORTRET BINE REALIZAT..........LAM CAM CITIT PE SARITE DAR AM ANTELES SUFICIENT CAT SAMI DAU SEAMA CA TEAI CHINUIT PREA MULT PENTRU CINE ..........NU MERITA..........NUMAI CA A DURAT PREA MULT CA SATI DAI SEAMA DE LUCRUL ACESTA..........
erika
Fosta membra Kudika.ro
mi a placut ce ai scris acolo,foarte frumos... viata merge mai departe... acum imi dau seama,citind ce ai scris tu,k problemele mele sunt foarte minore pe langa ale altor persoane care au probleme cu adevarat!!! partea proasta e k se simte acelasi lucru: DURERE!!!! :(:(:(
BogdanPaul Avatarul lui BogdanPaul

238 mesaje

Si unde e rezumatu?...sincer nu pot sa citesc atat...mi-as supune creierul la sinucidere...care si asa e facut varza...
În timp ce înțeleptul este fericit și în iad, prostul suferă și în rai
Fosta membra Kudika.ro
Trista treaba ....e adevarat , tipul e insensibil si rece....parca ar fi scorpion.... dar fara suparare , si ea despica firul in...16...nu in 4... Daca acesta a fost mail trimis lui pt. despartire.....e clar ca pentru ea inca nu se clarificase nimic. Doar face reprosuri....Pacat ...Multa suferinta ,putina comunicare.
koph Avatarul lui koph

233 mesaje

Parerea mea e ca fiecare femeie se regaseste cel putin intr-una din liniile alea. E foarte adevarat ca ni se cere sa ne schimbam de cele mai multe ori doar noi, ei ramanad la fel de zurbagii, ignoranti, nesimtiti, insensibili si aici as putea insira toate atributele negative din dex si ceva mai mult. Dar! Asta nu inseamna ca sunt toti o apa si-un pamant. Adevarat ca cel pe care il regasesc eu in ce-ai scris tu, e tatal lor! Nu inteleg si nu vad de ce a trebuit sa suporti atatea 5 ani? Pentru ca-l iubesti? Ce iubesti? Ideea de a iubi? Sau esti capabila sa iubesti un monstru? Nu esti, iti spun eu. Pentru ca daca ai fi fost capabila n-ai mai fi ajuns aici si-ai fi suportat in continuare poate pana la adanci batraneti cand tot atat de goala te-ai fi simtit in interior dar vei fi fost mult prea coapta si mult prea obosita sa-ti mai pese.
Ti-ai facut cel mai mare bine divortand. Meriti o viata normala, meriti sa te bucuri de micile amanunte ale vietii. Scoate-ti-l din suflet pe badaran si ia-ti un caine. Cu siguranta cainele iti va aproape. Iar cand vei fi in stare, nu ezita sa te uiti in jurul tau. Vei vedea ca barbatul care te asteapta pe tine, e chiar acolo, atat de aproape incat intinzi doar bratele si e al tau.
"Intr-o balta mare patru ochi luceste, Ce sa fie oare? Cred ca e doi peste."
kudika003986 Avatarul lui kudika003986

12 mesaje

eu nu inteleg cum poti iubi pe cineva pe care-l consideri "grosolan si badaran" si cum mai poti plange dupa el. De asemenea, nu inteleg cum poti accepta ani la rand sa te simti desconsiderata si umilita. De ce te-ai maritat cu el? In mod cert el a fost asa de la inceput. Sperai sa se schimbe?
kudika_iuli Avatarul lui kudika_iuli

9 mesaje

te felicit ca ai avut curajul sa spui PUNCT.
in mare parte ma regasec si eu in cuvintele tale, nu stiu cat o sa mai indur
ia-o de la capat , poti, sunt baieti care poate ar da orice sa fie cu tine.
iulia
fii tare uita-l, eu una te sustin
kudika031158 Avatarul lui kudika031158

5 mesaje

www.premii.joo.ro/Mandrutzza.html fa un gest frumos si da click unde scrie voteaza..:*..multumesc