Setari Cookie-uri

Nemultumire

Buna. Poti face un resumat scurt si sa scrii care este problema esentiala?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 10 Octombrie 2008 01:51
bine zis

Postat pe 10 Octombrie 2008 02:01
Eu am citit - e fictiune sau ne zici ce-ai vrea sa zici in viata reala? Care e conventia aici?
Kathara
Postat pe 10 Octombrie 2008 02:05
stati linistite, ia dat copy -paste de undeva

Postat pe 10 Octombrie 2008 02:07
Sper din suflet ca a dat copy-paste...ca doar nu cred ca sunt femei care sa accepte asa ceva...sau da? Am si eu sot...dar e altfel, total altfel!
butterflylili
Postat pe 10 Octombrie 2008 15:03
ce se aude cu rezumatul ala?? imi e cam lene sa citesc acu.....
dandanaua_reloaded
Postat pe 10 Octombrie 2008 15:14
Am dat copy-paste dintr-um mail trimis sotului meu... in prag de despartire.Am acceptat asa ceva; de ce? asta nu pot sa imi explic inca. Dar cica ma tratez.
Rezumatul? Rezum o relatie de 5 ani cu bune si cu rele, in care nu m-am simtit implinita.Vroiam sa vad ce parere au despre gandurile mele niste oameni care nu ne cunosc pe niciunul dintre noi si ar putea sa vada situatia cat de cat obiectiv.
ana_belle
Postat pe 11 Octombrie 2008 03:57
pacat.... de cei 5 ani irositi
cauza principala : lipsa comunicarii reale intre soti
ada_t
Postat pe 20 Octombrie 2008 12:48
M-am regasit in fiecare fraza din tot ceea ce ai scris... Eu am 4 ani de cand sunt in situatia asta... dar am ajuns la finalul acestei relatii si ma simt, in sfarsit, LIBERA!!!
danna_danutza
Postat pe 30 Noiembrie 2008 02:37
De la: ana_belle, la data 2008-10-11 03:57:16Am dat copy-paste dintr-um mail trimis sotului meu... in prag de despartire.Am acceptat asa ceva; de ce? asta nu pot sa imi explic inca. Dar cica ma tratez.
Rezumatul? Rezum o relatie de 5 ani cu bune si cu rele, in care nu m-am simtit implinita.Vroiam sa vad ce parere au despre gandurile mele niste oameni care nu ne cunosc pe niciunul dintre noi si ar putea sa vada situatia cat de cat obiectiv.




pana la urma v-ati despartit?o relatie foarte aiurea in care se vede ca sufereai foarte mult...

Postat pe 30 Noiembrie 2008 02:47
pai... suntem in divortz. avem in curand ultima infatisare la tribunal.
E aiurea... inca mai e prezent in mintea si in sufletul meu. As vrea sa pot sa imi adun gandurile si sa trag linie. Sa constientizez pentru mine incotro ma indrept si ce caut in continuare.
Sau mai bine zis, ce nu mai sunt dispusa sa accept de la un partener. Sper ca am invatat ceva. Sper sa fie mai puternica si sa ma respect mai mult.
ana_belle
Postat pe 9 Ianuarie 2009 21:04
nu credeam ca am sa zic asta, dar : NEXT!!!!!!!!!
morticia_adams
Postat pe 10 Ianuarie 2009 23:15
trist. nimeni nu merita asa ceva
oana__
Postat pe 10 Ianuarie 2009 23:26
UN AUTOPORTRET BINE REALIZAT..........LAM CAM CITIT PE SARITE DAR AM ANTELES SUFICIENT CAT SAMI DAU SEAMA CA TEAI CHINUIT PREA MULT PENTRU CINE ..........NU MERITA..........NUMAI CA A DURAT PREA MULT CA SATI DAI SEAMA DE LUCRUL ACESTA..........
erikahd2008
Postat pe 23 Februarie 2009 00:53
mi a placut ce ai scris acolo,foarte frumos... viata merge mai departe... acum imi dau seama,citind ce ai scris tu,k problemele mele sunt foarte minore pe langa ale altor persoane care au probleme cu adevarat!!! partea proasta e k se simte acelasi lucru: DURERE!!!! :(:(:(
SweetHappyButterfly
Postat pe 23 Februarie 2009 01:01
Si unde e rezumatu?...sincer nu pot sa citesc atat...mi-as supune creierul la sinucidere...care si asa e facut varza...
BogdanPaul
Postat pe 27 Februarie 2009 11:59
Trista treaba ....e adevarat , tipul e insensibil si rece....parca ar fi scorpion.... dar fara suparare , si ea despica firul in...16...nu in 4... Daca acesta a fost mail trimis lui pt. despartire.....e clar ca pentru ea inca nu se clarificase nimic. Doar face reprosuri....Pacat ...Multa suferinta ,putina comunicare.
libra66
Postat pe 19 Martie 2009 21:53
Parerea mea e ca fiecare femeie se regaseste cel putin intr-una din liniile alea. E foarte adevarat ca ni se cere sa ne schimbam de cele mai multe ori doar noi, ei ramanad la fel de zurbagii, ignoranti, nesimtiti, insensibili si aici as putea insira toate atributele negative din dex si ceva mai mult. Dar! Asta nu inseamna ca sunt toti o apa si-un pamant. Adevarat ca cel pe care il regasesc eu in ce-ai scris tu, e tatal lor! Nu inteleg si nu vad de ce a trebuit sa suporti atatea 5 ani? Pentru ca-l iubesti? Ce iubesti? Ideea de a iubi? Sau esti capabila sa iubesti un monstru? Nu esti, iti spun eu. Pentru ca daca ai fi fost capabila n-ai mai fi ajuns aici si-ai fi suportat in continuare poate pana la adanci batraneti cand tot atat de goala te-ai fi simtit in interior dar vei fi fost mult prea coapta si mult prea obosita sa-ti mai pese.
Ti-ai facut cel mai mare bine divortand. Meriti o viata normala, meriti sa te bucuri de micile amanunte ale vietii. Scoate-ti-l din suflet pe badaran si ia-ti un caine. Cu siguranta cainele iti va aproape. Iar cand vei fi in stare, nu ezita sa te uiti in jurul tau. Vei vedea ca barbatul care te asteapta pe tine, e chiar acolo, atat de aproape incat intinzi doar bratele si e al tau.
koph
Postat pe 26 Martie 2009 15:28
eu nu inteleg cum poti iubi pe cineva pe care-l consideri "grosolan si badaran" si cum mai poti plange dupa el. De asemenea, nu inteleg cum poti accepta ani la rand sa te simti desconsiderata si umilita. De ce te-ai maritat cu el? In mod cert el a fost asa de la inceput. Sperai sa se schimbe?
kudika003986
Postat pe 27 Martie 2009 11:04
te felicit ca ai avut curajul sa spui PUNCT.
in mare parte ma regasec si eu in cuvintele tale, nu stiu cat o sa mai indur
ia-o de la capat , poti, sunt baieti care poate ar da orice sa fie cu tine.
iulia
fii tare uita-l, eu una te sustin
kudika_iuli
Postat pe 27 Martie 2009 12:39
http://www.premii.joo.ro/Mandrutzza.html fa un gest frumos si da click unde scrie voteaza..:*..multumesc
kudika031158
Postat pe 18 Noiembrie 2009 19:38

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
alin 46 De la: mitura 5 Iunie 2010 15:56
alegerea in viata 35 De la: ravenik_swwet 15 Iunie 2009 12:29
URGENT !! 15 De la: kudika311000 21 August 2010 10:39
Rochie de mireasa 10 De la: lil_grace 9 Septembrie 2013 06:41
nu mai stiu cum sa ma port cu sotul meu...pfff.. 84 De la: daciana_cristina 20 Aprilie 2010 13:46