Setari Cookie-uri

cum ar agata femeile un barbat?

vrei sa scapi de mine ? nu o sa mearga, poate mi-a placut topicu...dar nu mai jigni doamnele...si nu mi-ai raspuns la intrebare: preferi sa fii agatat?

Postat pe 11 Octombrie 2008 21:29
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-11 21:11:46
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-11 21:08:04pai daca n-are nici un dinte-n gura ar fii numa bine...



de ce u ai ramas stirba de tanara?=))nu inteleg crede-ti ca puteti sa ma dominati ca sariti toti pe mine cu mesaje ce deviaza de la subiect=))va inselati unu din noi au mai multa scoala decat au uni de pauza asa ca eu unu nu renunt la acest topic creat de mine.


baaai pretene bavarez cine p u l a mea ti-a permis sa ai impresia macar ca as avea vreodata a face cu tine???
ia vezi cum vorbesti ca daca te dau dracu nici sfantul papa de la roma nu te ma sfinteste...
cu preoti ca tine ... vai si a mar de spovedania mea....
dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Octombrie 2008 21:30
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-11 21:14:15
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-11 21:10:29
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-11 21:08:37
De la: geo32, la data 2008-10-11 21:04:19io stiam ca popa esti si cand faci treaba mare!
sincer parintele, daca asta-i viitoru' bisericii ortodoxe, imi iau talpasita de p-acu'!
cica budistii cauta enoriasi!




frate crestine daca asta vrei e alegerea fiecaruia sa isi aleaga dreapta sa credinta dar pe lumea ailalta fiecara va raspunde pt greselile facute aici eu unu mi le asum....TOTI ganditi ca daca esti preot nu ai voie aia si ailalta ...ALO MINTI LUMINATE SI PREOTI SUNT OAMENI.


saru' mana viitor parinte... am inteles cam unde bati dar ideea e ca... la cei ca tine vom cauta consolare... si cand colo ce sa vezi... esti mai rau ca mine...



stii e o vorba fa ce spune preotu nu fa ce face el....si crede-ma ca sunt in masura sa dau sfaturi pra ca sunt tanar si cunosc mai bine societatea de azi decat batrani preoti pt care am un deosebit respect



nu s-ar spune ...din ceea ce scri
esti badaran , misogin si prost crescut
in plus nici nu sti sa faci glume....
sau mai bine spus nu tii la glume... iti permiti sa te etalezi si sa te ascunzi in spatele sutanei dar cand esti luat la bani marunti ... faci mai rau ca

ma repet... vai de spovedania mea...

dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Octombrie 2008 21:33
De la: oktober, la data 2008-10-11 21:29:10vrei sa scapi de mine ? nu o sa mearga, poate mi-a placut topicu...dar nu mai jigni doamnele...si nu mi-ai raspuns la intrebare: preferi sa fii agatat?


sa scap de tine nici cum fica mea nu stiu cu ce te-am jignit poate imi explici u.ca api sa te lamuresc...mi-ar place sa stiu ce ati spune nu sa sa fiu neaparat agatat
mickyyo_parintele
Postat pe 11 Octombrie 2008 21:34
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-11 21:34:13
De la: oktober, la data 2008-10-11 21:29:10vrei sa scapi de mine ? nu o sa mearga, poate mi-a placut topicu...dar nu mai jigni doamnele...si nu mi-ai raspuns la intrebare: preferi sa fii agatat?


sa scap de tine nici cum fica mea nu stiu cu ce te-am jignit poate imi explici u.ca api sa te lamuresc...mi-ar place sa stiu ce ati spune nu sa sa fiu neaparat agatat


in general femeile sunt spontane si daca vor sa agate nu au o tactica pregatita de acasa, sau texte tot asa...luate de nu stiu unde

Postat pe 11 Octombrie 2008 21:36
nu sunt fiica ta da? sunt catolica,repet...dar daca ar vrea sa te agate una, la ce te-ai uita prima oara?

Postat pe 11 Octombrie 2008 21:37
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-11 21:30:24
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-11 21:11:46
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-11 21:08:04pai daca n-are nici un dinte-n gura ar fii numa bine...



de ce u ai ramas stirba de tanara?=))nu inteleg crede-ti ca puteti sa ma dominati ca sariti toti pe mine cu mesaje ce deviaza de la subiect=))va inselati unu din noi au mai multa scoala decat au uni de pauza asa ca eu unu nu renunt la acest topic creat de mine.


baaai pretene bavarez cine p u l a mea ti-a permis sa ai impresia macar ca as avea vreodata a face cu tine???
ia vezi cum vorbesti ca daca te dau dracu nici sfantul papa de la roma nu te ma sfinteste...
cu preoti ca tine ... vai si a mar de spovedania mea....



bai?nu am facut impreuna deci lasa-te de ajsa vocabular nu ma impresionezi.+ca daca vb de p u l a mai intai sa ai apoi sa tii intre picioare.eu nu jignesc pana nu sunt jignit.asa ca fata tati invata-te sa vb ca apoi sa ceri sa ti se vb frumos
mickyyo_parintele
Postat pe 11 Octombrie 2008 21:39
De la: Georgia99, la data 2008-10-11 21:36:18
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-11 21:34:13
De la: oktober, la data 2008-10-11 21:29:10vrei sa scapi de mine ? nu o sa mearga, poate mi-a placut topicu...dar nu mai jigni doamnele...si nu mi-ai raspuns la intrebare: preferi sa fii agatat?


sa scap de tine nici cum fica mea nu stiu cu ce te-am jignit poate imi explici u.ca api sa te lamuresc...mi-ar place sa stiu ce ati spune nu sa sa fiu neaparat agatat


in general femeile sunt spontane si daca vor sa agate nu au o tactica pregatita de acasa, sau texte tot asa...luate de nu stiu unde

felicitari in sfarsit o domnisoara ce a raspuns cat de cat la ceea ce am intrebat....MERSI
astept alte cuv de cearta imi place :D
mickyyo_parintele
Postat pe 11 Octombrie 2008 21:41
ori am orbit subit si ierevocabil ori nu sti sa citesti...
arata-mi si mie unde anume ti-am dat eu de inteles ca as vrea sa iti fac tie sex oral....

unu la mana... doi la mana... cand am spus ca daca n-ar avea nici un dinte in gura m-am referit la general deci din nou nu am intrat in sfera personala...asa ca de la un viitor preot as fii avut ceva pretentii ...cand te caci nu uita sa te si stergi altfel pute...
incep sa ma cam indoiesc ca esti cine spui ca esti adica un viiotr preot
cei ca tine nu prea merita sa stea in altar....

parerea mea evident dar cum traim in romania...se pare ca aste ne ocupa timpul ...cu statul pe site-uri pt femei .... e cumva vreo noua proba la care sunt supusi seminaristii??? sa faca fata unui site de femei???

dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Octombrie 2008 21:43
De la: oktober, la data 2008-10-11 21:37:24nu sunt fiica ta da? sunt catolica,repet...dar daca ar vrea sa te agate una, la ce te-ai uita prima oara?



catolica ,sau nu e o vb a preotilor fie ei de ce religie o fi .la ce ma uit(uitam)noi barbati am respuns pe un topic .daca vrei gasesti acolo ....cu ce am jignit??
mickyyo_parintele
Postat pe 11 Octombrie 2008 21:43
si de ce nu vrei sa spui la ce te uiti prima oara, din nou? eu incercam sa scriu ceva la subiect, daca nu vrei, eu nu te oblig...ba da! deci, la ce te uiti? nu ma trimite sa caut, ca si eu o sa-ti spun sa cauti unde ai jignit...dar hai sa nu mai tragem mata de coada, sunt sensibila la chestia asta...deci, nu a fost nevoie niciodata sa agat eu un barbat, daca mi-a placut, a venit el fara sa fac ceva anume, si de azi incolo nu o sa incep sa agat...dar tu cum ai agata o femeie?

Postat pe 11 Octombrie 2008 21:50
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-11 21:43:46ori am orbit subit si ierevocabil ori nu sti sa citesti...
arata-mi si mie unde anume ti-am dat eu de inteles ca as vrea sa iti fac tie sex oral....

unu la mana... doi la mana... cand am spus ca daca n-ar avea nici un dinte in gura m-am referit la general deci din nou nu am intrat in sfera personala...asa ca de la un viitor preot as fii avut ceva pretentii ...cand te caci nu uita sa te si stergi altfel pute...
incep sa ma cam indoiesc ca esti cine spui ca esti adica un viiotr preot
cei ca tine nu prea merita sa stea in altar....

parerea mea evident dar cum traim in romania...se pare ca aste ne ocupa timpul ...cu statul pe site-uri pt femei .... e cumva vreo noua proba la care sunt supusi seminaristii??? sa faca fata unui site de femei???




draga mea unde ai citit u ca as fi vrut sa imi faci u sex oral?eu am facut o gluma la care u ai sarit cu varianta ta de fara dinti ce nu isi avea rostu.ca sunt viitor preot nu am cum dovedi decat doar sa crezi.sunt pe un site de femei din un singur motiv.cum nu sunt insurat vreau sa am o sotie si cun respect genu feminin pt ca sunt "divine"=dau nastere copiilor pt ca lumea sa se inmulteasca asa cum DFumnezeu a creat lumea)(vreau sa cunosc mai mult si mai bine ce le face fericite si unde se poate afla cel mai bine acest lucru,mdecat pe un site de femei.deci daca voi nu va luati asa degeaba de mine eu nu va suparam dar nici nu ma impresioneaza reactiile voastre .
mickyyo_parintele
Postat pe 11 Octombrie 2008 21:51
ai jignit, trebuie sa-ti atrag atentia, nu te supara, de la prima postare, ai scris femei nu parapante...eu stiam ca exista femei si barbati...

Postat pe 11 Octombrie 2008 21:54
De la: oktober, la data 2008-10-11 21:50:30si de ce nu vrei sa spui la ce te uiti prima oara, din nou? eu incercam sa scriu ceva la subiect, daca nu vrei, eu nu te oblig...ba da! deci, la ce te uiti? nu ma trimite sa caut, ca si eu o sa-ti spun sa cauti unde ai jignit...dar hai sa nu mai tragem mata de coada, sunt sensibila la chestia asta...deci, nu a fost nevoie niciodata sa agat eu un barbat, daca mi-a placut, a venit el fara sa fac ceva anume, si de azi incolo nu o sa incep sa agat...dar tu cum ai agata o femeie?


draga mea nu am cerut sa agati ci daca ar fi ca lumea sa se schimbe si femeile sa agate cum ati proceda.?la ce ma uit pai uite la aspect (sani ,fund,picioare)iar daca asta imi place ma uit la fata ,unghii,etc)si daca si aici e ok o cer de nevasta dupa o periada de stat cu ea.eu cum agat?depinde de stare de moment de obicei sunt direct.e un dezavantaj dar uneori merge:P
mickyyo_parintele
Postat pe 11 Octombrie 2008 21:55
uite muica ...sa fii si tu atent alta data la ce scri ca unii "ie " mai sensibilosi asa si se simt lezati in amorul propriu...

asta ai scris tu

slujba nu pot face pt ca sunt viitor preot deci caut una bucata femeie mai tanara ca maicasa cu 2 maini 2 picioare sa nu fie stirba poate provoca rani.

asta ti-am raspuns eu:

pai daca n-are nici un dinte-n gura ar fii numa bine...

si aici din nou tu

de ce u ai ramas stirba de tanara?=))nu inteleg crede-ti ca puteti sa ma dominati ca sariti toti pe mine cu mesaje ce deviaza de la subiect=))va inselati unu din noi au mai multa scoala decat au uni de pauza asa ca eu unu nu renunt la acest topic creat de mine.


deja aici mi-a sarit mustarul pt ca la o simpla analiza pe text se observa ca am vorbit la general fara a specifica absolut in nici un caz vreo persoana anume.
in momentul in care mi te-ai adresat mie personal cu acel "tu" imi rezerv dreptul de a-ti raspunde pe masura ,d-le viitor parinte.....

capisci sau tre sa iti rescriu de la capat???

dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Octombrie 2008 21:57
ma bag si eu unde nu imi fierbe oala.
si eu tot catolica-s, da eu am invatat ca daca iti da cineva o palma intoarce si obrazul celalat, viitor preot si nu stii?
daca vei fi preot tre sa stii cum sa vb cu oamenii, sa iti aproprii semenii nu sa te certi cu ei. nu vreau sa iti fac eu acum morala, pt ca am impresia ca te invata destule in seminar, ca sa nu mai fie nevoie sa iti tin si eu o predica aici.
deci, parerile normal ca sunt impartite pe aici, normal ca se mai face si misto, dar datoria ta, ca om care deschide un topic, e sa il intretii in un mod frumos, nu sa te certi cu unu sau altu.

parerea mea

si ca sa fiu on topic, nu prea agat, da daca as iesi la agatat, mama ce expresie, l-as invita la un suc
sheeva
Postat pe 11 Octombrie 2008 21:57

Postat pe 11 Octombrie 2008 21:59
asta pt cine e... oktober???
glumesc meei glumesc...

dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Octombrie 2008 22:01
De la: oktober, la data 2008-10-11 21:54:32ai jignit, trebuie sa-ti atrag atentia, nu te supara, de la prima postare, ai scris femei nu parapante...eu stiam ca exista femei si barbati...



asa e femei si barbati sunt cele 2 mari categorii dar fiecare are subcategoria sa iar la femei mam referit nu la alea cara agata vca sa le dai bani pt a le .....deci parapante....
mickyyo_parintele
Postat pe 11 Octombrie 2008 22:02
offf topic dar....Romania bate Franta

Postat pe 11 Octombrie 2008 22:02
eu stiu cand glumesti , dar nu vreau sa existe vreo confuzie deci era pt sheeva...

Postat pe 11 Octombrie 2008 22:03
Sar'na oktober
sheeva
Postat pe 11 Octombrie 2008 22:04
Georgia, suntem inca la incepit !!! Mie mi-e frica de sfarsit!!!!!

Postat pe 11 Octombrie 2008 22:04
Dandanico , nu-ti mai pierde vremea cu el , daca nu-si da seama unde a gresit, nu are rost

Postat pe 11 Octombrie 2008 22:05
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-10-11 21:57:31uite muica ...sa fii si tu atent alta data la ce scri ca unii "ie " mai sensibilosi asa si se simt lezati in amorul propriu...

asta ai scris tu

slujba nu pot face pt ca sunt viitor preot deci caut una bucata femeie mai tanara ca maicasa cu 2 maini 2 picioare sa nu fie stirba poate provoca rani.

asta ti-am raspuns eu:

pai daca n-are nici un dinte-n gura ar fii numa bine...

si aici din nou tu

de ce u ai ramas stirba de tanara?=))nu inteleg crede-ti ca puteti sa ma dominati ca sariti toti pe mine cu mesaje ce deviaza de la subiect=))va inselati unu din noi au mai multa scoala decat au uni de pauza asa ca eu unu nu renunt la acest topic creat de mine.


deja aici mi-a sarit mustarul pt ca la o simpla analiza pe text se observa ca am vorbit la general fara a specifica absolut in nici un caz vreo persoana anume.
in momentul in care mi te-ai adresat mie personal cu acel "tu" imi rezerv dreptul de a-ti raspunde pe masura ,d-le viitor parinte.....

capisci sau tre sa iti rescriu de la capat???

[/quote



doamna mea sau domnisoara nu stiu ce sunteti dar eu unu am facut acea remarca sa nu fie stirba nici decum fara de dinti fara referire la vreo natura de xec in schimb replica venita ma deranjat si am raspuns ca atare
mickyyo_parintele
Postat pe 11 Octombrie 2008 22:06
De la: mickyyo_parintele, la data 2008-10-11 22:02:12
De la: oktober, la data 2008-10-11 21:54:32ai jignit, trebuie sa-ti atrag atentia, nu te supara, de la prima postare, ai scris femei nu parapante...eu stiam ca exista femei si barbati...



asa e femei si barbati sunt cele 2 mari categorii dar fiecare are subcategoria sa iar la femei mam referit nu la alea cara agata vca sa le dai bani pt a le .....deci parapante....


simti nevoia sa te trag iar de urechi???
cine esti tu sa imparti femeile??/ ce, maria magdalena nu a fost catalogata drept femeie usoara???
de vorba asta ai auzit????: cine e fara de pacat sa arunce primul piatra?"

cat despre postarea asta :

draga mea unde ai citit u ca as fi vrut sa imi faci u sex oral?eu am facut o gluma la care u ai sarit cu varianta ta de fara dinti ce nu isi avea rostu.ca sunt viitor preot nu am cum dovedi decat doar sa crezi.sunt pe un site de femei din un singur motiv.cum nu sunt insurat vreau sa am o sotie si cun respect genu feminin pt ca sunt "divine"=dau nastere copiilor pt ca lumea sa se inmulteasca asa cum DFumnezeu a creat lumea)(vreau sa cunosc mai mult si mai bine ce le face fericite si unde se poate afla cel mai bine acest lucru,mdecat pe un site de femei.deci daca voi nu va luati asa degeaba de mine eu nu va suparam dar nici nu ma impresioneaza reactiile voastre

simt din nou nevoia imperuoasa de a-ti atrage atentia.....

vrei sa cunosti femeile???dar nu te impresioneaza reactiile lor??? mai baiete cred ca e timpul sa reiei orele de psihologie sau sa faci cateva in plus.....

rusinica .....

dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Octombrie 2008 22:06
c-am ciudat, citind ce s-a discutat pe topic nu ma mira reactia majoritatii. ca viitor parinte ce inca mai studiaze tainele religiei ortodoxe este cam ciudata tema topicului. , credeam ca altceva trebuie sa raspanditi in lume.in priviinta dorintei tale de a cunoste mai bine femeile cred ca ai gresit intrand pe acest site.
texaco
Postat pe 11 Octombrie 2008 22:06
De la: oktober, la data 2008-10-11 22:05:38Dandanico , nu-ti mai pierde vremea cu el , daca nu-si da seama unde a gresit, nu are rost


cred totusi ca ai dreptate.
dandanaua_reloaded
Postat pe 11 Octombrie 2008 22:12
O fi primul am la scoala si nu stie inca multe, asta nu-i rusine...aaaa!!!! zicea ca are multa scoala, in cazul acesta, degeaba! Haideti fetelor la meci, si mai vb dupa despre barbati si dragoste...Domn parinte oricum nu-si va abandona topicul, asta este de laudat....nici eu pe al meu, ne vedem acolo HAI ROMANIAAAAAA!!!!

Postat pe 11 Octombrie 2008 22:15
De la: sheeva, la data 2008-10-11 21:57:55ma bag si eu unde nu imi fierbe oala.
si eu tot catolica-s, da eu am invatat ca daca iti da cineva o palma intoarce si obrazul celalat, viitor preot si nu stii?
daca vei fi preot tre sa stii cum sa vb cu oamenii, sa iti aproprii semenii nu sa te certi cu ei. nu vreau sa iti fac eu acum morala, pt ca am impresia ca te invata destule in seminar, ca sa nu mai fie nevoie sa iti tin si eu o predica aici.
deci, parerile normal ca sunt impartite pe aici, normal ca se mai face si misto, dar datoria ta, ca om care deschide un topic, e sa il intretii in un mod frumos, nu sa te certi cu unu sau altu.

parerea mea

si ca sa fiu on topic, nu prea agat, da daca as iesi la agatat, mama ce expresie, l-as invita la un suc



stiu bine acel verset dar draga mea o sa zic un banc pe scurt:era un preot care mergea pe strada la un moment dat ii apare in fata un tanat care ii cere bani sii ii da o palma la care pr intoarce si celalat obraz dupa care isi da jos sutana se uita spre cer si spune:"Doamne eu am indeplinit voinat ta am intors si celelat obraz dar de acum lasa-L in voia mea" .si la batut mar pe ala DE AICI CONCLUZIA....
mickyyo_parintele
Postat pe 11 Octombrie 2008 22:18

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Sexul oral si anal-pro si contra 1464 De la: kudika029282 3 Octombrie 2010 09:52
rautaciosi!! 28 De la: everything_for_you 5 Iunie 2009 20:27
intrebare 20 De la: Baiat_Rezervat 20 Ianuarie 2009 17:01
dragoste fara sex? 82 De la: ionpopescu_ro 25 Decembrie 2008 14:42
pleaca din tara si vrea sa ne despartim 5 De la: v_raluca_c 2 Iunie 2009 14:27