Setari Cookie-uri

Vi sa intamplat vreodata k iubitul sa-si aleaga prietenii?

Am fost aproape trei ani cu un baiat au fost clipe frumoase dar de cele mai multe ori clipe urate si asta numai din cauza la prietenii lui care numai prietenii nu erau,am reusit la un moment dat sa-l indepartez de ei dar fiindca erau si vecini a inceput sa imi zica k el vrea libertate sa iasa cu ei in cafenele si in cluburi dar normal fara mine daca imi convine ramanem impreuna daca nu el numai accepta sa-i interzic sa mai iasa cu ei k vrea sa se distreze si mi-a zis sa ma gandesc bine ce vreau sa fac dar am preferat sa ne despatim decat sa stau cu gandul mereu unde este daca ma inseala cand iese cu prietenii lui pentru k il influenteaza mult ei.Acum doare si mie greu sa o iau de la zero si mai ales doare k si-a ales prietenii si eu am pus multe sentimente in relatia respectiva si cea mai mare greseala a mea a fost k i-am aratat prea mult k il iubesc as dorii un sfat sa pot merge mai departe,credeam k ma iubeste acum numai stiu ce sa cred
aura_elenutza
Postat pe 11 Octombrie 2008 21:15
Draga mea, adevarul e ca tipul nu merita.Daca a ales prietenii si nu pe tine inseamna ca nu te-a iubit sufient.Atunci cand iubesti iti doresti sa petreci cat mai mult timp cu persoana iubita,devii un pic mai egoist,iar prietenii trec pe locul doi.Dar se pare ca in cazul lui nu a fost asa.Detest barbatii care pun conditii si mai ales pe cei care se lasa influentati de prieteni.Nu trebuie sa te cramponezi de astfel de oameni,stiu ca doare dar cu timpul o sa-ti treaca.Pana la urma isi va da seama ce a pierdut,si vei avea ocazia sa te revansezi.
HJKH
Postat pe 11 Octombrie 2008 21:28
Ms pentru raspuns se pare k na fost sa fie
aura_elenutza
Postat pe 13 Octombrie 2008 20:37
mie nu mi s-a intamplat asa ceva,nu as putea accepta niciodata sa fiu pe locul 2 in viata sotului meu,iar locul 1 sa fie ocupat de prietenii sau de catre oricine altcineva.

Postat pe 13 Octombrie 2008 20:43
De la: Larisa82, la data 2008-10-13 20:43:40mie nu mi s-a intamplat asa ceva,nu as putea accepta niciodata sa fiu pe locul 2 in viata sotului meu,iar locul 1 sa fie ocupat de prietenii sau de catre oricine altcineva.




subscriu

Postat pe 13 Octombrie 2008 21:29
Offf si mie mi-a facut faza asta de o mie de ori si imi zicea ca eu ma supar repede ca nu il inteleg ca el daca iasa cu prieteni eu ma supar , numa ca el vroia sa iasa numa cu ei :(( si cu mine rar offf nesimtit asa sunt unii dar mai sunt si tipi calumea las ca vei gasi tu
SexintheCity
Postat pe 20 Mai 2009 17:07
topic vechi... postare noua nu
Diavolyta_
Postat pe 20 Mai 2009 17:10
yumy
Postat pe 21 Mai 2009 08:41

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sunt insarcinata si singura dupa o relatie de 13 ani 240 De la: kudika029282 12 Septembrie 2010 11:18
Divort 16 De la: kudika005477 2 Aprilie 2009 17:42
blogul meu 1 De la: flory_florin 13 Iulie 2012 02:23
CUM SUNT SOACRELE? 25 De la: Sabrina_Nede 1 Aprilie 2010 19:03
VA ROG MULT AM NEVOIE DE O PARERE DIN PARTEA TUTUROR! VA MULTUMESC 29 De la: _Cryssa_ 20 Martie 2011 21:46