Setari Cookie-uri

In fiecarem noapte visez acelasi lucru!!!

De cand am pus punct unei relatii care dura de 4 ani, noapte de noapte il visez pe fostul. Visele sunt cand frumoase, cand mai putin frumoase. Cateodata visez ca ne-am impacat, si ca ne intelegem bine, ca facem dragoste, etc, alteori visez ca il vad pe strada cu alta, si ca el imi zambeste ironic, etc. Nu exista noapte in care sa nu-l visez. Mentionez ca eu am pus capat relatiei, pt ca era o relatie sfasiata de certuri, neintelegeri, gelozii nefondate etc, din care nu se mai putea alege mai nimic. Doar sexul a fost grozav intotdeauna. La inceput a existat iubire, fiecare am fost prima mare iubire a celuilalt, dar de o bucata buna de timp, cred ca doar obisnuinta ne mai lega.
Acum ii simt lipsa, totusi am stat 4 ani impreuna, si prea brusc am disparut unul din viata celuilalt. Nu pot sa zic ca inca il iubesc, pt ca nu stiu. Tot ce stiu e ca nu as mai vrea sa ma impac niciodata cu el, desi mi-e dor sa-l revad...sunt confuza.
Despartirea s-a produs acum o luna si jumatate, timp in care nu ne-am mai vazut si nu ne-am mai vorbit deloc.
Intrebarea mea este de ce il visez incontinuu? Eu as vrea sa mi-l scot din minte pt totdeuna, si visandu-l in fiecare noapte n-am sa reusesc! Nu stiu ce inseamna asta, cu atat mai mult cu cat eu nu as mai vrea sa am de-aface cu el nici in ruptul capului!
Daca stie cineva mai multe despre interpretarea viselor, vise repetitive, etc, va rog mult sa-mi spuneti.
Va multumesc!
Anatoile
Postat pe 17 Octombrie 2008 01:30
te pot eu ajuta sa scapi...
StrangerInAStrangeLand
Postat pe 17 Octombrie 2008 02:53
Il visezi pt ca te gadesti la el si pt ca in fiecare seara cand mergi in pat te gandesti ca il vei visa din nou sau te gandesti ca nu vrei sa il visezi iar,oricum,iti directionezi gandurile catre asta.Nu te mai gandi la el daca te-ai hotarat ca nu il mai vrei in viata ta!
Vise pufoase sa ai!
sweetpink
Postat pe 17 Octombrie 2008 03:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
PSIHOTERAPIE 2 De la: amydia 14 August 2009 13:38
VA VEDETI TRAIND INTR-O SAHARA MADE IN ROMANIA 3 De la: kudika_14871 24 August 2012 17:10
Concurs!!! 5 De la: tzoile 16 Iulie 2015 10:12
carti de joc personalizate 4 De la: loredanakis 28 Septembrie 2009 04:05
Intrebari si raspunsuri fara perdea 836 De la: dalilascumpy 4 August 2009 08:31