Setari Cookie-uri

fani depeche mode?

De la: dianne43, la data 2008-11-30 18:34:13mie imi plac cracii lui! s veery sexy! imi place de el, e original! l-am si visat! e de treaba, va zic io! hehe! voia sa scape sireacul de paparazzi si mi-a cerut mie ajutorul! fireste ca am fost incantata;))! abia astept concertul! pana atunci savurez touring the angel si imi incarc bateriile ! o sa fie suupeeer, fanilor! yahoo! imi iau ciocatele, tricoul cu depeke, imi dreg vocea si gooo!!! yeaaah!


cum adica ti a cerut tie ajutorul???pune mana si povesteste ne tot...cu detalii si picanterii...P.
elisa_me
Postat pe 1 Decembrie 2008 21:21
mai dianne...tu ai visat ca ti a cerut el ajutorul sau s a intamplat pe bune?acum dupa ce am scris si m am mai uitat o data la postul tau mi a venit intrebarea asta in cap.
elisa_me
Postat pe 1 Decembrie 2008 21:40
Salutare tuturor....intamplator am dat de aceasta discutie si pot sa va spun sa sunt fericita ca intalnesc fani DM...va asteptam la party pe 19 dec in Fire...daca doriti puteti intra pe www.depechemode.ro sau www.forthemasses.ro pentru mai multe detalii....iar pt discutii numai pe tema DM pe www.depechemode.ro/forum.
See you :)))

Postat pe 10 Decembrie 2008 03:16
one depeche mode fan here ...
Lelya
Postat pe 10 Decembrie 2008 22:59
Oh Lilian look what you've done in the name of fun! hihi
DM imi place de pe vremuri indepartete inca cu a lor "Sweet sixteen" hehe si inca multe altele! E tare funny cum dau de topicu' asta exact azi cand merg la concert U2, sunt in excitatzie maxima, ca un puric bolond, as vorbi numai despre asta, cu toti ceo pe care i intalnesc, insa celor apropiatitzile-am facut deja capu' calendar asa ca mare noroc pe capul' meu sa dau peste un topic dedicat DM (love them, bestii de scena, vazut la Budapesta), unde sa salt de emotzie si bucurie ca am sa-i vad pe cei de la U2! David o sa ma scuze, dar cum azi Bono concerteaza si la 360°, ma gandeam ca in cazul in care nu este la curent, o sa afle del a mine
Lillix
Postat pe 15 Iulie 2009 11:51

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Ce parere aveti de Comunitatea Amish? 46 De la: kudika029886 14 August 2009 22:48
1 ori unu 12 De la: clau19 5 August 2010 01:02
hi 6 De la: Full_Metal_Jacket 14 Decembrie 2009 22:52
3 puiuti de catel, toti albi, spre adoptie 5 De la: corinuta2u 31 Decembrie 2008 15:58
TOPIC FARA PENIBILITATI. 35 De la: INTELIGENTUL- 4 Aprilie 2015 12:44