Setari Cookie-uri

nu stiu ce vreau

nu stiu ce vreau....sunt tanara,desteapta si atragatoare insa f ciudata.Iubesc un barbat care nu ma iubeste iar in jurul meu sunt mai multi care ma iubesc sau mi-ar putea oferii iubirea si confortul...sunt atragatori dar eu nu pot sa ma ating de ei!
Iubitul meu nici macar nu face parte din tiparul meu masculin..este rece,misterios,visator si insensibil...iar eu desi stiu ca nu am nici un viitor cu el vreau sa ma iubeasca si sa fim impreuna
ancaface
Postat pe 29 Octombrie 2008 00:12
De la: ancaface, la data 2008-10-29 00:12:06nu stiu ce vreau....sunt tanara,desteapta si atragatoare insa f ciudata.Iubesc un barbat care nu ma iubeste iar in jurul meu sunt mai multi care ma iubesc sau mi-ar putea oferii iubirea si confortul...sunt atragatori dar eu nu pot sa ma ating de ei!
Iubitul meu nici macar nu face parte din tiparul meu masculin..este rece,misterios,visator si insensibil...iar eu desi stiu ca nu am nici un viitor cu el vreau sa ma iubeasca si sa fim impreuna


daca tu nu stii ce vrei, cum sa stim noi;de ce te consideri ciudata;cei din jurul tau te iubesc sau ti-ar putea oferi iubire; doresti iubire sau comfort;ce intelegi tu prin tipar masculin si semnificatia pt tine; daca stii ca nu ai viitor cu el cum vrei sa fiti impreuna
sandra33
Postat pe 11 Noiembrie 2008 12:15
De la: sandra33, la data 2008-11-11 12:15:03
De la: ancaface, la data 2008-10-29 00:12:06nu stiu ce vreau....sunt tanara,desteapta si atragatoare insa f ciudata.Iubesc un barbat care nu ma iubeste iar in jurul meu sunt mai multi care ma iubesc sau mi-ar putea oferii iubirea si confortul...sunt atragatori dar eu nu pot sa ma ating de ei!
Iubitul meu nici macar nu face parte din tiparul meu masculin..este rece,misterios,visator si insensibil...iar eu desi stiu ca nu am nici un viitor cu el vreau sa ma iubeasca si sa fim impreuna


daca tu nu stii ce vrei, cum sa stim noi;de ce te consideri ciudata;cei din jurul tau te iubesc sau ti-ar putea oferi iubire; doresti iubire sau comfort;ce intelegi tu prin tipar masculin si semnificatia pt tine; daca stii ca nu ai viitor cu el cum vrei sa fiti impreuna

ma consider ciudata ca atunci cand mi se ofera sansa sa cun pe cineva nou,mi se face frica,sau cand cineva este indragostit de mine din nou mi se face frica sa incep o relatie.
Am spus ca el nu intra in tiparul meu masculin pt ca este f rece,distant si insensibil iar eu sunt genul de femeie careia ii place sa fie alintata
In momentul de fata din pacate inca mai cred ca el este singurul cu care as putea incepe o relatie,nu stiu dc imi este atat de greu sa cunosc alte persoane cu care as putea sa incerc sau chiar pe cei care ii cunosc...imi este frica,nu stiu dc nu pot sau nu vreau sa fiu deschisa
ancaface
Postat pe 12 Noiembrie 2008 21:43
draguza.......sunt unele momente in viata care te fac sa te simti ca intr-un gol .........nu te ingrijora pentru faptul ca nu vezi alceva si doar pe el , se intampla ca asa vrei tu . In momentul in care te intrebi de ce?,,,,e de inteles ca esti doar umpic capricioasa sau pur si simplu iti place sa pozezi in victima ( ranita in dragoste ) ceva de genu ....il iubesc si nu ma vrea >>>>> lasa totul deoparte trezestete de dimineata fa un dus uitate in oglinda si ziti "am sa il uit si va suferi si el ca mine " si fa tot ce iti place sa faci fara el . Ai sa vezi cat de usor e trebe doar sa vrei .....VREI?
claudita_timi
Postat pe 18 Noiembrie 2008 11:17
De la: claudita_timi, la data 2008-11-18 11:17:29draguza.......sunt unele momente in viata care te fac sa te simti ca intr-un gol .........nu te ingrijora pentru faptul ca nu vezi alceva si doar pe el , se intampla ca asa vrei tu . In momentul in care te intrebi de ce?,,,,e de inteles ca esti doar umpic capricioasa sau pur si simplu iti place sa pozezi in victima ( ranita in dragoste ) ceva de genu ....il iubesc si nu ma vrea >>>>> lasa totul deoparte trezestete de dimineata fa un dus uitate in oglinda si ziti "am sa il uit si va suferi si el ca mine " si fa tot ce iti place sa faci fara el . Ai sa vezi cat de usor e trebe doar sa vrei .....VREI?


ideea este ca oricum fac in fiecare zi ce vreau,am libertate pt orice,insa nu ma atrage nimeni si da recunosc ca el este singurul pe care il vreau
referitor la faptul ca as poza in victima...nici macar nu ma consider victima,nici macar nu sunt ranita in dragoste.Ci pur si simplu il vreau pe el pt ca il iubesc pt ceea ce este,este ceea ce imi doresc eu la un barbat.....iar el nu vrea o relatie in care sa se implice,pt ca are alte prioritati
ancaface
Postat pe 18 Noiembrie 2008 17:57
naty2
Postat pe 8 Februarie 2009 13:44
De la: ancaface, la data 2008-11-18 17:57:26
De la: claudita_timi, la data 2008-11-18 11:17:29draguza.......sunt unele momente in viata care te fac sa te simti ca intr-un gol .........nu te ingrijora pentru faptul ca nu vezi alceva si doar pe el , se intampla ca asa vrei tu . In momentul in care te intrebi de ce?,,,,e de inteles ca esti doar umpic capricioasa sau pur si simplu iti place sa pozezi in victima ( ranita in dragoste ) ceva de genu ....il iubesc si nu ma vrea >>>>> lasa totul deoparte trezestete de dimineata fa un dus uitate in oglinda si ziti "am sa il uit si va suferi si el ca mine " si fa tot ce iti place sa faci fara el . Ai sa vezi cat de usor e trebe doar sa vrei .....VREI?


ideea este ca oricum fac in fiecare zi ce vreau,am libertate pt orice,insa nu ma atrage nimeni si da recunosc ca el este singurul pe care il vreau
referitor la faptul ca as poza in victima...nici macar nu ma consider victima,nici macar nu sunt ranita in dragoste.Ci pur si simplu il vreau pe el pt ca il iubesc pt ceea ce este,este ceea ce imi doresc eu la un barbat.....iar el nu vrea o relatie in care sa se implice,pt ca are alte prioritati

sigur nu e o ambitie de a ta?
bestiutza_relouded
Postat pe 8 Februarie 2009 13:59
cit e de dificil sa faci o alegere justa in zilele noastre cind dai de atitea persoane meeschine, nici nu stii cui sa te increzi,,,dar treb de facut o alegere justa si ,......treb sa iti asculti inima ce zice ea,,....dar si sfaturi persoanelor dragii si care iti doresc cu adevarat bine dar nu fatarnici.....
naty2
Postat pe 8 Februarie 2009 14:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
mi-e teama sa mai iubesc 6 De la: blaa 9 Aprilie 2010 21:44
Cum pot sa il uit?? 10 De la: printesaa_x 17 Ianuarie 2011 10:43
voi ce ati face in locul meu? 5 De la: Barbie30 20 Septembrie 2010 09:57
diferenta de varsta 3 De la: steffy91 28 Decembrie 2009 16:04
care va fi finalul? 10 De la: Genty_ana 7 Iunie 2009 13:07