Setari Cookie-uri

compatibilitate fecioara pesti

ce combinatie ciudata..eu fecioara si el pesti...il iubesc pt misterul lui,il iubesc pt faptul ca nu-mi spune nimic....il urasc pt ca nu vrea sa ma iubeasc...suntem impreuna de 6 luni...si cu toate ca ne intelegem perfect din toate punctele de vedere el refuza sa ma iubeasca...sau macar sa tina la mine...sau macar sa vrea sa formam un cuplu
ancaface
Postat pe 29 Octombrie 2008 00:14
De la: ancaface, la data 2008-10-29 00:12:06nu stiu ce vreau....sunt tanara,desteapta si atragatoare insa f ciudata.Iubesc un barbat care nu ma iubeste iar in jurul meu sunt mai multi care ma iubesc sau mi-ar putea oferii iubirea si confortul...sunt atragatori dar eu nu pot sa ma ating de ei
Iubitul meu nici macar nu face parte din tiparul meu masculin..este rece,misterios,visator si insensibil...iar eu desi stiu ca nu am nici un viitor cu el vreau sa ma iubeasca si sa fim impreuna


De la: ancaface, la data 2008-10-29 00:14:56ce combinatie ciudata..eu fecioara si el pesti...il iubesc pt misterul lui,il iubesc pt faptul ca nu-mi spune nimic....il urasc pt ca nu vrea sa ma iubeasc...suntem impreuna de 6 luni...si cu toate ca ne intelegem perfect din toate punctele de vedere el refuza sa ma iubeasca...sau macar sa tina la mine...sau macar sa vrea sa formam un cuplu


Vorbesti si descrii aceasi persoana în ambele cazuri?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 29 Octombrie 2008 02:43
da!!!
ancaface
Postat pe 29 Octombrie 2008 19:01
Cum adica sunteti impreuna si nu te iubeste? Dezvolta putin te rog.
Lucia1971
Postat pe 29 Octombrie 2008 19:31
Aveti macar o relatie sexuala ? Sau sunteti numai prieteni buni ?
Full_Metal_Jacket
Postat pe 29 Octombrie 2008 19:39
suntem si nu suntem impreuna de 6 luni,iesim impreuna,ne petrecem timpul impreuna..dar nu ne vedem zilnic sau sa vorbim zilnic.nu iese cu alte fete,ii place singuratatea.
ancaface
Postat pe 30 Octombrie 2008 17:38
problema este ca astazi suntem impreuna,luam masa in oras,iesim cu prietenii,facem dragoste,dormim impreuna iar maine nu mai vorbim..peste alte 2 zile se intampla la fel.Ideea este ca simt ca este mai mult decat o aventura sau doar distractie...dar nu este ceva constant.Si nu ne facem planuri impreuna.Daca l-as intreba ce este intre noi mi-ar raspunde evaziv.
ancaface
Postat pe 30 Octombrie 2008 17:47
e cam ciudata combinatia,
suntem total opusi...
dar totusi ceva ne tine impreuna
simonasss
Postat pe 20 Noiembrie 2008 11:30
da frate e ciudata rau,pt ca gandim diferit,AVEWM conceptii diferite si totusi ce naiba ne tine legati?ce ne atrage?
ancaface
Postat pe 20 Noiembrie 2008 17:49
dracusor... iar zodii????

dandanaua_reloaded
Postat pe 20 Noiembrie 2008 17:54
Ei ema acum ar fi interesant sa stim cum s-au dezvoltat intrevalele dintre iubire si nepasare .
Full_Metal_Jacket
Postat pe 20 Noiembrie 2008 19:18
facem un grafic??????
dandanaua_reloaded
Postat pe 20 Noiembrie 2008 19:27
o analiza personalizata
ancaface
Postat pe 22 Noiembrie 2008 16:09
De la: ancaface, la data 2008-10-29 00:14:56ce combinatie ciudata..eu fecioara si el pesti...il iubesc pt misterul lui,il iubesc pt faptul ca nu-mi spune nimic....il urasc pt ca nu vrea sa ma iubeasc...suntem impreuna de 6 luni...si cu toate ca ne intelegem perfect din toate punctele de vedere el refuza sa ma iubeasca...sau macar sa tina la mine...sau macar sa vrea sa formam un cuplu



incredibil!! si eu sunt fecioara si el pesti si situatia este exact aceeasi!! doar ca noi am fost impreuna timp de 1 an 6 luni.. si sincer eu credeam ca relatia devine foarte serioasa ,, dar el niciodata nu mi-a zis daca noi avem o relatie sau nu,.. eu traiam intr-o iluzie,, si am inceput sa-l iubesc nebuneste,, si el vedea asta,, si as fi zis ca-mi raspunde la sentimente dar niciodata prin cuvinte,, ci priviri , gesturi si atentii,, dar iti zic niciodata nu mi-a zis ca uite ne intilnim si te iubsc si etc etc ceea ce se intimpla in cuplurile normala,, asa ca uite intr-o seara dupa ce am facut dragoste imi veni ,.. sa zic asa indrazneala sa clarificam odata pentru totdeauna ce suntem noi,, si ce crezi ca mi-a zis? ca nu a facut alta decit sa-si bata joc de mine si ca in tot acest timp a fost un ipocrit si a purtat o masca!! ei cum iti place?? pretextul sau de nota 10 a fost ca eu sunt o fata desteapta si ca merit mult mai mult!! uite asa.. si ne-am despartit,, am trecut 3 saptamina de atunci ,, dar eu il uram la inceput dar acum il iubesc si mai tare... continui sa-i scriu mesaje si sa-i vorbesc despre ceea ce simt,, nu astept nici un raspuns de la el .. dar stiu ca el tine la mine, dar se teme sa spuna lucrurilor pe nume,, ma dooare inca,, dar ce pot sa fac/?asta e dragostea.. si inimii nu poti sa-i dictezi.. nu stiu in ce masura te ajuta povestea mea,, dar sper sa tragi concuziile de rigoare!
loves_to_much
Postat pe 26 Noiembrie 2008 11:29
De la: ancaface, la data 2008-10-29 00:14:56ce combinatie ciudata..eu fecioara si el pesti...il iubesc pt misterul lui,il iubesc pt faptul ca nu-mi spune nimic....il urasc pt ca nu vrea sa ma iubeasc...suntem impreuna de 6 luni...si cu toate ca ne intelegem perfect din toate punctele de vedere el refuza sa ma iubeasca...sau macar sa tina la mine...sau macar sa vrea sa formam un cuplu

si da.. imi zicea si mie ca el vrea sa fie singur si ca nu vrea sa se indragosteasca...
loves_to_much
Postat pe 26 Noiembrie 2008 11:30
De la: alesika_20, la data 2008-11-26 11:30:09
De la: ancaface, la data 2008-10-29 00:14:56ce combinatie ciudata..eu fecioara si el pesti...il iubesc pt misterul lui,il iubesc pt faptul ca nu-mi spune nimic....il urasc pt ca nu vrea sa ma iubeasc...suntem impreuna de 6 luni...si cu toate ca ne intelegem perfect din toate punctele de vedere el refuza sa ma iubeasca...sau macar sa tina la mine...sau macar sa vrea sa formam un cuplu

si da.. imi zicea si mie ca el vrea sa fie singur si ca nu vrea sa se indragosteasca...




de jucat f bine teatru poate,rece poate sa fie insa insensibil nu este...vrea sa te raneasca si poate el nici macar nu constientizeaza pt ca pt el totul este un joc.
eu sincer am inteles cum stau lucrurile si nu imi mai fac nici un vis ca intr-o zi se va schimba,da rec ca il iubesc dar asta nu inseamna ca ma voi umili in fata lui...ne vom intalni in continuare,vom iesi in oras dar asta e. mai tot..cand imi voi dori mai mult din partea lui ma voi opri pt un timp...asta e viata...nu avem totdeauna ceea ce ne dorim si cu siguranta daca am avea nu ne-am mai dori acel ceva
ancaface
Postat pe 26 Noiembrie 2008 22:43
De la: alesika_20, la data 2008-11-26 11:29:01
De la: ancaface, la data 2008-10-29 00:14:56ce combinatie ciudata..eu fecioara si el pesti...il iubesc pt misterul lui,il iubesc pt faptul ca nu-mi spune nimic....il urasc pt ca nu vrea sa ma iubeasc...suntem impreuna de 6 luni...si cu toate ca ne intelegem perfect din toate punctele de vedere el refuza sa ma iubeasca...sau macar sa tina la mine...sau macar sa vrea sa formam un cuplu



incredibil!! si eu sunt fecioara si el pesti si situatia este exact aceeasi!! doar ca noi am fost impreuna timp de 1 an 6 luni.. si sincer eu credeam ca relatia devine foarte serioasa ,, dar el niciodata nu mi-a zis daca noi avem o relatie sau nu,.. eu traiam intr-o iluzie,, si am inceput sa-l iubesc nebuneste,, si el vedea asta,, si as fi zis ca-mi raspunde la sentimente dar niciodata prin cuvinte,, ci priviri , gesturi si atentii,, dar iti zic niciodata nu mi-a zis ca uite ne intilnim si te iubsc si etc etc ceea ce se intimpla in cuplurile normala,, asa ca uite intr-o seara dupa ce am facut dragoste imi veni ,.. sa zic asa indrazneala sa clarificam odata pentru totdeauna ce suntem noi,, si ce crezi ca mi-a zis? ca nu a facut alta decit sa-si bata joc de mine si ca in tot acest timp a fost un ipocrit si a purtat o masca!! ei cum iti place?? pretextul sau de nota 10 a fost ca eu sunt o fata desteapta si ca merit mult mai mult!! uite asa.. si ne-am despartit,, am trecut 3 saptamina de atunci ,, dar eu il uram la inceput dar acum il iubesc si mai tare... continui sa-i scriu mesaje si sa-i vorbesc despre ceea ce simt,, nu astept nici un raspuns de la el .. dar stiu ca el tine la mine, dar se teme sa spuna lucrurilor pe nume,, ma dooare inca,, dar ce pot sa fac/?asta e dragostea.. si inimii nu poti sa-i dictezi.. nu stiu in ce masura te ajuta povestea mea,, dar sper sa tragi concuziile de rigoare!

**eu sunt pesti:) nu vreau sa te ranesc dar..cand dai de un peste care sa iti spuuna asta verde in fata fi sigura k chiar aia gandeste:)si k tot ce a vrut de la tine a fost doar o aventura inocenta..la ce a zis k doar sia batut joc de tine nu cred..tia spus asta k sa il urasti si sa nu il mai cauti..pt k nu a vrut sa te raneasca..dar nu a stiut cum sa nu te raneasca...si sunt sigura ca atunci cand vine vorba sa vorbiti..te duce cu vorba si te lasa fara raspuns...:)..eu zic sa nu il mai cauti si sa iti vezi de viata...sar putea sa inceapa el sa te caute;)...dar si atunci refuzal politicos roata se intoarce dar fecioara cu pesti..nu stiu..decat sa fi incapatanat si el ca peste sa renunte la orgoliu...:)...te pup ai griija de tine...
kiti
Postat pe 2 Decembrie 2008 05:25
De la: ancaface, la data 2008-11-26 22:43:05
De la: alesika_20, la data 2008-11-26 11:30:09
De la: ancaface, la data 2008-10-29 00:14:56ce combinatie ciudata..eu fecioara si el pesti...il iubesc pt misterul lui,il iubesc pt faptul ca nu-mi spune nimic....il urasc pt ca nu vrea sa ma iubeasc...suntem impreuna de 6 luni...si cu toate ca ne intelegem perfect din toate punctele de vedere el refuza sa ma iubeasca...sau macar sa tina la mine...sau macar sa vrea sa formam un cuplu

si da.. imi zicea si mie ca el vrea sa fie singur si ca nu vrea sa se indragosteasca...




de jucat f bine teatru poate,rece poate sa fie insa insensibil nu este...vrea sa te raneasca si poate el nici macar nu constientizeaza pt ca pt el totul este un joc.
eu sincer am inteles cum stau lucrurile si nu imi mai fac nici un vis ca intr-o zi se va schimba,da rec ca il iubesc dar asta nu inseamna ca ma voi umili in fata lui...ne vom intalni in continuare,vom iesi in oras dar asta e. mai tot..cand imi voi dori mai mult din partea lui ma voi opri pt un timp...asta e viata...nu avem totdeauna ceea ce ne dorim si cu siguranta daca am avea nu ne-am mai dori acel ceva

***bravo...cel mai bine e sa sti unde sa pui punct pentru k te ranesti singura...nu e intentia lui sa fie asa...poate k te si raneste fara sa isi dea seama...nu fiti prea sensibile(i) cand e vorba de el sau ea ca peste..pt k asta ii sperie...nu ii sperie faptul k sufera ei...ci faptul k o sa suferiti voi dupa ei/ele...:)si asta nu numai eu o spun..am vb cu multe persoane de genu:)..dar nu e lafel in toate cazurile...dar fiti atente la semne:) si la limbajul corpului pt k pesti pe asta se bazeaza cel mai mult:) si asta ii da de gol dak sti cum sa il citesti:)...pup si ai grija de u
kiti
Postat pe 2 Decembrie 2008 05:33
ehe....si eu sunt fecioara si el(fostul)era peste....am avut o relatie de un an in care am tinut f mult la el dar nu i-am aratat si nici nu i-am dat de inteles ca ar insemna ceva pt mine.....ma purtam destul de dulce cu el,apoi brusc ma schimbam si nu mai aveam chef sa ma frece cu dulcegarii....si aveam grija ca intotdeauna cand incepea sa creada ca il iubesc sa fac ceva care sa-i demonstreze contrariul...au trecut 4-5 ani de atunci,timp in care ne-am intalnit de vreo 2-3 ori dar am pastrat distanta!!Anul asta ne-am intalnit cand eram in vacanta in orasul nostru natal...o saptamana am fost de nedespartit,dra si de data aceasta ii vorbeam ca si cum l-as dorii nespus de mult,dar cand se apropia de mine il refuzam categoric!!In ultimele zile din scurta vacanta i-am permis sa se apropie mai mult pana cand a venit vorba daca mergem la mine sau la el....i-am spus ca trebuie sa plec pentru ca iubitul meu vine si el in vizita...i-a picat fatza!!!a doua zi l-am invitat seara la o cafea in oras si a acceptat,eu am venit cu iubitul de mana .....cat am stat prin oras a fost cea mai amuzanta atmosfera posibila...cei doi se cunosteau...am mai vorbit de cateva ori cu pestele la tel sau prin mesaje,dar cand au inceput sa fie mai mult de 2 sms-uri pe zi a inceput sa raspunda din ce in ce mai rar si apoi delok!!Dar eu nu am mai dat nici un semn de viatza brusc si nici nu am de gand si stiu k foarte curand voi primi un telefon de la el sa-mi spuna ca e in oras si sa se exprime ca de obicei "evident ca nu ai nici un plan si ca mergi cu mine"....voi merge cu el,dar voi disparea brusc...se pare ca asa merge treaba cu pestii trebuie sa ne se astepte la urmatoarea miscare
dumbytza
Postat pe 2 Decembrie 2008 16:50
De la: kiti, la data 2008-12-02 05:25:19
De la: alesika_20, la data 2008-11-26 11:29:01
De la: ancaface, la data 2008-10-29 00:14:56ce combinatie ciudata..eu fecioara si el pesti...il iubesc pt misterul lui,il iubesc pt faptul ca nu-mi spune nimic....il urasc pt ca nu vrea sa ma iubeasc...suntem impreuna de 6 luni...si cu toate ca ne intelegem perfect din toate punctele de vedere el refuza sa ma iubeasca...sau macar sa tina la mine...sau macar sa vrea sa formam un cuplu



incredibil!! si eu sunt fecioara si el pesti si situatia este exact aceeasi!! doar ca noi am fost impreuna timp de 1 an 6 luni.. si sincer eu credeam ca relatia devine foarte serioasa ,, dar el niciodata nu mi-a zis daca noi avem o relatie sau nu,.. eu traiam intr-o iluzie,, si am inceput sa-l iubesc nebuneste,, si el vedea asta,, si as fi zis ca-mi raspunde la sentimente dar niciodata prin cuvinte,, ci priviri , gesturi si atentii,, dar iti zic niciodata nu mi-a zis ca uite ne intilnim si te iubsc si etc etc ceea ce se intimpla in cuplurile normala,, asa ca uite intr-o seara dupa ce am facut dragoste imi veni ,.. sa zic asa indrazneala sa clarificam odata pentru totdeauna ce suntem noi,, si ce crezi ca mi-a zis? ca nu a facut alta decit sa-si bata joc de mine si ca in tot acest timp a fost un ipocrit si a purtat o masca!! ei cum iti place?? pretextul sau de nota 10 a fost ca eu sunt o fata desteapta si ca merit mult mai mult!! uite asa.. si ne-am despartit,, am trecut 3 saptamina de atunci ,, dar eu il uram la inceput dar acum il iubesc si mai tare... continui sa-i scriu mesaje si sa-i vorbesc despre ceea ce simt,, nu astept nici un raspuns de la el .. dar stiu ca el tine la mine, dar se teme sa spuna lucrurilor pe nume,, ma dooare inca,, dar ce pot sa fac/?asta e dragostea.. si inimii nu poti sa-i dictezi.. nu stiu in ce masura te ajuta povestea mea,, dar sper sa tragi concuziile de rigoare!

**eu sunt pesti:) nu vreau sa te ranesc dar..cand dai de un peste care sa iti spuuna asta verde in fata fi sigura k chiar aia gandeste:)si k tot ce a vrut de la tine a fost doar o aventura inocenta..la ce a zis k doar sia batut joc de tine nu cred..tia spus asta k sa il urasti si sa nu il mai cauti..pt k nu a vrut sa te raneasca..dar nu a stiut cum sa nu te raneasca...si sunt sigura ca atunci cand vine vorba sa vorbiti..te duce cu vorba si te lasa fara raspuns...:)..eu zic sa nu il mai cauti si sa iti vezi de viata...sar putea sa inceapa el sa te caute;)...dar si atunci refuzal politicos roata se intoarce dar fecioara cu pesti..nu stiu..decat sa fi incapatanat si el ca peste sa renunte la orgoliu...:)...te pup ai griija de tine...




da cum sa fie o aventura atata timp... 1 an si 6 luni cum sa doarma in acelasi pat si sa nu o simta ,cum sa vorbeasca si sa n-o asculte,e f simplu daca nu ii placea pleca dar daca a stat atata timp nu pot crede ca nu a simtit nimic....nu pot crede ca exista oameni care sa nu aibe sentimente si care sa stea asa degeaba,insensibili
ancaface
Postat pe 2 Decembrie 2008 22:02
[***bravo...cel mai bine e sa sti unde sa pui punct pentru k te ranesti singura...nu e intentia lui sa fie asa...poate k te si raneste fara sa isi dea seama...nu fiti prea sensibile(i) cand e vorba de el sau ea ca peste..pt k asta ii sperie...nu ii sperie faptul k sufera ei...ci faptul k o sa suferiti voi dupa ei/ele...:)si asta nu numai eu o spun..am vb cu multe persoane de genu:)..dar nu e lafel in toate cazurile...dar fiti atente la semne:) si la limbajul corpului pt k pesti pe asta se bazeaza cel mai mult:) si asta ii da de gol dak sti cum sa il citesti:)...pup si ai grija de u[/quote]



sincer mie semnele imi spun ca tine la mine,ma tine in brate,ma scoate in oras, e f atent,dar cand scoate porumbelul pe gura ma apuca toti nervii si ma iau de el(ultima oara i-am zis ca a facut chelie,ca s-a ingrasat si ca a imbatranit-comportament de copil care daca nu-i dai acadeaua se supara si incepe sa planga)
nu ...deci nu toti pestii sunt la fel dar sunt atat de ciudati unii incat mi se pare imposibil sa-i cunosti,eu ceea care se pricepe la a analiza oamenii si a isi da seama de caracterul lor...srecunosc ca ma depasesc
ancaface
Postat pe 2 Decembrie 2008 22:22
din cate stiu fecioara e fff critica.eu sunt rac si ma ciondanesc f usor cu fecioarele,mai des cu barbatii ..nu suport critica lor,suntem ca sarea si piperul.bine se zice ca racul nu suporta critica,dar cine o suporta?pestii?care sunt la fel de sensibili ca racii? cred ca sunt atrasi si ei de cineva la fel de sensibil,si indiferenta nu cred ca face multe intr-o relatie cu ei.
DeeaCatalina
Postat pe 2 Decembrie 2008 22:37
De la: dumbytza, la data 2008-12-02 16:50:50ehe....si eu sunt fecioara si el(fostul)era peste....am avut o relatie de un an in care am tinut f mult la el dar nu i-am aratat si nici nu i-am dat de inteles ca ar insemna ceva pt mine.....ma purtam destul de dulce cu el,apoi brusc ma schimbam si nu mai aveam chef sa ma frece cu dulcegarii....si aveam grija ca intotdeauna cand incepea sa creada ca il iubesc sa fac ceva care sa-i demonstreze contrariul...au trecut 4-5 ani de atunci,timp in care ne-am intalnit de vreo 2-3 ori dar am pastrat distanta!!Anul asta ne-am intalnit cand eram in vacanta in orasul nostru natal...o saptamana am fost de nedespartit,dra si de data aceasta ii vorbeam ca si cum l-as dorii nespus de mult,dar cand se apropia de mine il refuzam categoric!!In ultimele zile din scurta vacanta i-am permis sa se apropie mai mult pana cand a venit vorba daca mergem la mine sau la el....i-am spus ca trebuie sa plec pentru ca iubitul meu vine si el in vizita...i-a picat fatza!!!a doua zi l-am invitat seara la o cafea in oras si a acceptat,eu am venit cu iubitul de mana .....cat am stat prin oras a fost cea mai amuzanta atmosfera posibila...cei doi se cunosteau...am mai vorbit de cateva ori cu pestele la tel sau prin mesaje,dar cand au inceput sa fie mai mult de 2 sms-uri pe zi a inceput sa raspunda din ce in ce mai rar si apoi delok!!Dar eu nu am mai dat nici un semn de viatza brusc si nici nu am de gand si stiu k foarte curand voi primi un telefon de la el sa-mi spuna ca e in oras si sa se exprime ca de obicei "evident ca nu ai nici un plan si ca mergi cu mine"....voi merge cu el,dar voi disparea brusc...se pare ca asa merge treaba cu pestii trebuie sa ne se astepte la urmatoarea miscare



ok si cu ce te multumeste pe tine ca mai rarut vorbiti si ca nu poti avea o relatie mai serioasa......jocul la mine a durat 7 luni si sincer in timp am ajuns sa ma satur pana peste cap,a devenit plictisitor...si mi-am dorit altcevaorice...drept urmare acum stau singura si imi este bine,prefer asa decat sa ma joc,si o data la 2 zile sa ne vedem sau sa vorbim....mai bine singura decat cu un unu care nu e maturizat deloc,nu stie sa-si ia viata in maini si crede inca in vise care pe mine ma adorm
ancaface
Postat pe 3 Decembrie 2008 16:38
long long story....nu vreau sa intru in detalii pt ca as scrie pana maine...cert e ca pe mine ma amuza...si ideea era ca pestii se plictisesc usor si k trebuie sa-i tii in priza cumva...pe mine nu ma afecteaza ca nu iubesc un peste,iubesc un rac si sunt fecioara
dumbytza
Postat pe 3 Decembrie 2008 17:59
Buna,fetele!As vrea sa raspund fetei Ancaface,dar si celei care semneaza LOves to much(realy?)Amandoua sunteti fecioare si ei sunt pesti.Fecioarele sunt semne de pamant,iar pestii,firesc semne de apa.Fecioarele sunt critice,vor certitudini,sunt 'de casa',sunt prieteni buni si de lunga durata,iar pestii sunt duali,iti' scapa printre degete'',sunt alunecosi,au toane si mai ales daca e vorba de barbati tineri,habar n-au ce vor de la viata(si de la voi).Punctul slab al pestilor e acela ca sunt milosi,darnici,facd multe pt ceilalti si putine pt ei insisi.Poate aici puteti sa actionati!Oricum astea sunt caracteristici foarte generale,asta nuinseamna ca am calculat zodia lor.Numai cei de specialitate o pot face,ceea ce v-am spus face parte dintre cunostintele mele,adica pestii,scorpionii,racul sunt semne de apa,fecioarele,taurii,capricornii sunt de pamant,leii,berbecii,sagetatorii sunt de foc,iar gemenii,varsatorii si balanta sunt semne de aer.Deci,nu poti(sau poti,cine stie?)sa alaturi un peste de un leu,pt ca nu poti pune alaturi apa cu focul,el ''evaporand''apa,nu?Eu cred in zodii,am citit mult despre zodii,dar nu citesc ce zic astrele in ziare,pt ca nu spun nimic,ci caut zodia intreaga,sa zi8c asa,cea calculata de cineva de specialitate,in functie de data nasterii,luna zi si ora,aiae cea totala sau adevarata.Veti gasi surprize mari,calculati-va zodia,ascendentul!Eu sunt capricorn si,de pilda nu m-am inteles niciodata cu berbecii.E un exemplu din viata mea,dec i nu e regula.Din experienta mea nu sunt compatibile zodiile de apa cu cele de pamant,Apa e absorbita de Pamant.E f complicat!Voi sunteti atata de tineri,caracterele in formare,sunt multe de spus.Iubirea e cel mai frumos sentiment,nu?Si tot din experienta mea spun ca aia descrisa de voi doua nu e iubire,e asa o atractie sexuala sau ..nu stiu.Cautati pe cineva sa va merite,sa vrea sa fie langa dvs mereu!Si chiar si in cea mai mare dragoste,nu-l tineti langa dvs tot timpul,mai dati-i putin spatiu!Se vfa plictisi repede!Dati-i impresia ca are p-utina libertate!Un prieten sau sot e prins in ''lat'',dar faceti ''lantul ''mai lung!Va pup,fetelor!

Postat pe 18 Martie 2009 08:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
buna tuturor. 50 De la: scorpyoW 15 Ianuarie 2011 18:34
am o intrebare 18 De la: greierash 2 Octombrie 2009 14:04
ajuta-ti-ma!! 30 De la: stem_29 18 August 2010 12:30
M-a parasit... 72 De la: oanamanolache2009 19 Septembrie 2010 12:33
Eu "fecioara" iar El "gemeni" 3 De la: lavyniya 2 Martie 2009 18:42