Setari Cookie-uri

sunt complet derutata

iubeam un coleg de 1 an de zile si pana cum 2 luni nu a stiut nimic,eram prieteni si vb destul de des.Intr-o zi am decis sa iesim la un suc,intalnirea a decurs atat de frumos incat nu-mi venea sa cred.A doua zi ne-am intalnit din nou , i-am cunoscut parintii,fratii,cumnatii...toata familia.Toate bune si frumoase timp de 2 saptamani.Au fost 2 saptamani in care mi-a redat speranta ca inca mai exista dragoste si chiar m-a facut sa cred in el si in vorbele lui.Dupa 2 saptamani de stat ore in sir impreuna si de mesaje siropoase a incetat sa ma mai sune si sa se mai comporte ca inainte apoi mi-a cerut sa o terminam pentru ca "nu vrea sa ma faca sa sufar".Fara nici o alta explicatie s-a terminat totul.Acum va intreb pe voi....cum naiba se poate sa te comporti cu o persoana de parca ar fi iubirea ta vesnica si a doua zi sa incetezi totul??Unde-i logica???
lostbutterfly
Postat pe 17 Iunie 2009 16:01
De la: lostbutterfly, la data 2009-06-17 16:01:39iubeam un coleg de 1 an de zile si pana cum 2 luni nu a stiut nimic,eram prieteni si vb destul de des.Intr-o zi am decis sa iesim la un suc,intalnirea a decurs atat de frumos incat nu-mi venea sa cred.A doua zi ne-am intalnit din nou , i-am cunoscut parintii,fratii,cumnatii...toata familia.Toate bune si frumoase timp de 2 saptamani.Au fost 2 saptamani in care mi-a redat speranta ca inca mai exista dragoste si chiar m-a facut sa cred in el si in vorbele lui.Dupa 2 saptamani de stat ore in sir impreuna si de mesaje siropoase a incetat sa ma mai sune si sa se mai comporte ca inainte apoi mi-a cerut sa o terminam pentru ca "nu vrea sa ma faca sa sufar".Fara nici o alta explicatie s-a terminat totul.Acum va intreb pe voi....cum naiba se poate sa te comporti cu o persoana de parca ar fi iubirea ta vesnica si a doua zi sa incetezi totul??Unde-i logica???


daca nu sti u logica,noi de unde sa stim!?
scorpyoW
Postat pe 17 Iunie 2009 16:07
vazut, placut,cucerit, plictisit, plecat
no_more
Postat pe 17 Iunie 2009 16:12
poate a vrut sa se joace sau a fost doar o atractie insa a observat ca tu o iei prea in serios si atunci a decis sa dea inapoi deoarece poate in acel moment nu se vedea intr-o relatie cu tine....
sweet_mirela2
Postat pe 22 Iunie 2009 13:43
treci peste, nu merita daca te voia in viata lui nu se comporta asa
sweetpie
Postat pe 27 Iunie 2009 20:24
De la: lostbutterfly, la data 2009-06-17 16:01:39iubeam un coleg de 1 an de zile si pana cum 2 luni nu a stiut nimic,eram prieteni si vb destul de des.Intr-o zi am decis sa iesim la un suc,intalnirea a decurs atat de frumos incat nu-mi venea sa cred.A doua zi ne-am intalnit din nou , i-am cunoscut parintii,fratii,cumnatii...toata familia.Toate bune si frumoase timp de 2 saptamani.Au fost 2 saptamani in care mi-a redat speranta ca inca mai exista dragoste si chiar m-a facut sa cred in el si in vorbele lui.Dupa 2 saptamani de stat ore in sir impreuna si de mesaje siropoase a incetat sa ma mai sune si sa se mai comporte ca inainte apoi mi-a cerut sa o terminam pentru ca "nu vrea sa ma faca sa sufar".Fara nici o alta explicatie s-a terminat totul.Acum va intreb pe voi....cum naiba se poate sa te comporti cu o persoana de parca ar fi iubirea ta vesnica si a doua zi sa incetezi totul??Unde-i logica???




ti-a promis lumea de pe cer si ti-a vb de casatorie??? ce e rau sa duca o fata acasa.... daca nu a promis nik... si u te-ai gandit la altceva e greseala ta... u ce crezi?
mirogow
Postat pe 27 Iunie 2009 20:28
Era insurat?
lonely_soul
Postat pe 27 Iunie 2009 21:17
Nu este insurat si nici nu am ajuns in pat cu el ca sa zici ca asta a vrut si atat....
lostbutterfly
Postat pe 30 Iunie 2009 10:33
inseamna ca avut el ceva in sufletul lui de te a lasat bum , drop out
blue07scorpion
Postat pe 30 Iunie 2009 13:15
s-o fi dezmeticit baiatu..mai stii?!
coffeeta
Postat pe 1 Iulie 2009 20:56
pai din ce naiba sa se dezmeticeasca ca doar nu ii facusem vraji si brusc i-a trecut efectul :)))
lostbutterfly
Postat pe 2 Iulie 2009 16:47
a vrtu doar o aventura,asta e clar
justasweetgirl
Postat pe 3 Iulie 2009 00:46
probabil ca asta a fost si PROBLEMA.........nu ai ajuns in pat cu el(parca suntem in sec 21 sau......???)deci nu te mai framanta cu atatea intrebari
kudika043104
Postat pe 3 Iulie 2009 05:36
era un figurant
manuela211
Postat pe 6 Iulie 2009 17:00
am patit-o si eu pe-asta (recunosc, eram micuta pe atunci). dupa 2 sapt superbe, nu mi-a mai dat niciun semn vreo luna. dupa mi-a trimis un mesaj in care imi spunea ca ii e dor de mine. si apoi am aflat ca el avea de fapt pe altcineva, o relatie serioasa. asa ca...
ciella
Postat pe 6 Iulie 2009 17:43

NIMIC NU MAI MA MIRA.....ASA CA....
monaq
Postat pe 6 Iulie 2009 21:20
NEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
monaq
Postat pe 6 Iulie 2009 21:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Inaltimea este un avantaj foarte mare intr-o relatie de dragoste cat si de sex! 2 De la: Skyhigh 24 August 2009 11:29
sal 8 De la: kudika069070 30 Ianuarie 2010 10:54
Carti 5 De la: iulia069834 22 Martie 2010 12:27
iubire imposibila??? 10 De la: fff35 8 Octombrie 2009 10:55
rutina sau altcineva? 20 De la: luyyzz 23 Septembrie 2009 15:22