Setari Cookie-uri

Cand v-ati simtit femei pt prima oara?

De la: iris_4_ever, la data 2008-10-29 13:31:02Prima mea tentativa de a deveni femeie a fost dezastruoasa as spune
Am vazut o mama cand se pensa , am intrebat-o ce face si mi-a explicat cum sta treaba cu pensatul.
La vreo doua ore am pus mana pe penseta si da-i bataie....ca de ,trebuia sa le aranjez si eu daca asa fac femeile nu ?
Norocul meu a fost ca m-a prins mama ( nu la timp din pacate ) tocmai cand imi pensam genele .....am tras vreo 5-6 gene si tin minte ca durea ingrozitor la cei 9 ani ai mei dar am suferit cu stoicism

De atunci am inteles eu cat de greu e sa fii femeie asa ca am inceput sa ma bat cu baietii mai mari decat mine , sa exacaladez blocul ca testoasele ninja si multe alte treburi de baieti care nu dureau asa tare ca extrasul genelor

esti fenomenala o amintire pe care nu o vei uita asa usor
everything_for_you
Postat pe 26 Martie 2009 14:24
cand m-am simtit pt prima data femeie ? hmmmmmmmmmm poi nu cred ca atunci cand ma "machiam" cand imi faceam "unghiile" cu oja de fapt degetele nu prea reuseam sa ma fac pe unghii nu le nimeream sau cand ma imbracam in rochiile mamei care de altfel le aduceam intr-un hal ...
sau cand un baiat mi-a zis pt prima data ca sunt frumoara sau cand m-a intrebat daca vreau sa fiu prietene lui (asta se intampla prin clasa a 3 a)
everything_for_you
Postat pe 26 Martie 2009 14:28
ma simt femeie de cand l-am cunoscut pe M. El ma invata atatea lucruri, el ma ajuta sa fiu mai puternica in unele situatii, el are grija de mine sa imi ofere afectiunea si ajutorul lui la greu, el ma iubeste si nu in ultimul rand el ma respecta ca pe o femeie.

Postat pe 30 Aprilie 2009 12:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Primul Sarut 17 De la: arpydia 14 Septembrie 2010 11:17
Mesaj pentru animallover din Bucuresti 112 De la: thadoogback 1 Iulie 2011 11:08
Prescriptie anticonceptionale 16 De la: kudika105006 22 Martie 2011 22:16
Te inseala 35 De la: FLORY_DULCIK 2 Decembrie 2009 22:28
melodiile preferate...pt facut dragoste 77 De la: Asynia 2 Noiembrie 2011 17:32