Setari Cookie-uri

eu scorpion,el rac

oare ne potrivim?
sandy88
Postat pe 31 Octombrie 2008 14:07
perfect. mama a fost cu un leu opt ani s n a functionat
iar de 21 de ani este cu un rac si merg vant in popa
Lunera
Postat pe 7 Noiembrie 2008 11:08
la mine n-a rezistat... racul e prea lenes pt. gustul meu.. prea indiferent de multe ori.. prea sensibil... prea taciturn de alte ori...
klaudya_e
Postat pe 18 Noiembrie 2008 16:03
Depinde...Nu toti racii sunt la fel ..si nici toti scorpionii...
Eu sunt scorpion..ma inteleg bine cu racii...
In orice caz.. racii sunt usor cam dificili...foarte sensibili, trebuie sa ai mereu grija cum le vorbesti, pe ce ton, ca s`ar putea sa interpreteze cine stie ce tampenii... De asemenea nu sunt foarte hotarati
Ce`i drept are si calitati... spre exemplu... stie sa iti fie alaturi si atunci cand e de bine si atunci cand e de rau .. aaa... si este si sincer (in cele mai multe cazuri)
In orice caz...eu zic ca merita sa incerci cu un baiat rac
In definitiv.. depinde mai mult de voi..de cat de mult va doriti sa fiti impreuna.. Si mai putin de zodie!

Mult succes!
Sa auzim numai de bine
calypsso
Postat pe 4 Februarie 2009 17:06
Eu am o reltie cu un baiat care este in zodia rac si vreau sa iti spun cu cea mai mare sinceritate ca ne intelegem super, dar totusi cred ca depinde si de persoane nu numai de zodii.la inceput au fost ceva probleme pana am apucat sa ne cunoastem.Acum ne intelegem de minune si sunt sigura ca asa va fi si cu voi/!!!
kudika002952
Postat pe 17 Martie 2009 10:38
De la: sandy88, la data 2008-10-31 14:07:12oare ne potrivim?


....prietenul meu este rac si eu sunt scorpion.....compatibilitate fffoarte buna intre scorpion si rac din toate punctele de vedere . Sunt foarte multumita de prietenul meu, il iubesc foarte mult. Este un barbatl romantic si protectiv. , milos ,uneori da dovada de o sensibilitate extraordinara care se manifesta printr-o capacitate de a-si schimba foarte rapid starea de spirit. Intr-o secunda poate trece de la voie buna la tristete, de la vorbarie exagerata la mutenie absoluta.
Ii plac foarte mult copiii.
Pentru el ideea de fericire este alcatuita din familie, sotie, unul sau mai multi copii si un camin stabi.

. El poate fi misterios si capricios in acelasi timp. Ca sa ii castigi dragostea trebuie sa iti insusesti un comportament dragut, copilaros. Iubeste concertele si cinele in doi. Apreciaza inteligenta si isi doreste sa fie ajutat. Daca esti fericita va fi si el fericit, insa daca esti moroconoasa nu va reusi sa te scoata din starea aceasta, ba din contra, se va deprima si el. Respecta-i optiunile si ierarhiile, exista lucruri la care tine mai mult. Fii diplomata daca vrei sa il domini si nu ii vei crea frustrari. Sfat: Nu il contrazice, se supara foarte usor.

IL IUBESC FFFOARTE MULT, ESTE TOT CE IMI DORESC DE LA VIATA....

ITI DORESC SA FII SI TU FERICITA ALATURI DE PRIETENUL TAU....RACII STIU SA FACA FERICITA O FEMEIE, STIU SA O FACA SA SE SIMTA IUBITA SI SA SE SIMTA BURICUL PAMANTULUI....pup
kryna_85
Postat pe 6 Noiembrie 2009 03:56
barbatul rac e cel mai dulce si romantic din kti exista , cel putin al meu asa e... suntem de 4 ani impreuna si nu mai am nevoie de nimic... Nu au doar parti bune, sunt si foarte incapatanati, recunosc foarte greu knd gresesc , iar dk tu esti cea care greseste va face in asa fel inkt sa te faca sa nu mai repeti greseala... .... altceva ce sa va mai zic.... stiu sa iti faca pe plac si de obicei prefera relatiile de lunga durata in kre se implica.... eu sunt scorpion... intradevar avem multe in comun dar suntem foarte diferiti si am ajuns sa-l cunosc asa de bine inkt ak nu e nevoie sa-mi spuna nimic k imi dau seama imediat ce are....
kudika077973
Postat pe 6 Noiembrie 2009 04:14
fata mea este nascuta la inceput de noiembrie (scorpion), eu pe la mijlocul lu` iulie (rac).

suntem impreuna de 12ani, in copilarie ne jucam, in adolescenta ne pupam, la majorat ne-am insurat !!!

de obicei nu prea intru pe asemenea teme, dar acuma, haide treaca`mearga...

sper ca tu vei capata incredere in tine.

trebuie sa sti ca baiatul asta al tau, te va lua nu ca pe o posibila "amanta", ci ca pe o posibila "partenera de viata", dar! daca are cumva gustul alchoolului, mai bine lasa-l !!!

Asa ca: Da! merge f. bine racul cu scorpionul,
cu exceptia numai in politica, NU

Noroc !
Gitano_Rumano
Postat pe 7 Noiembrie 2009 03:47
Asa ca: Da! merge f. bine racul cu scorpionul,
cu exceptia numai in politica, NU

ADEVARAT ADEVARAT ADEVARAT ADEVARAT ADEVARAT ADEVARAT ADEVARAT
kryna_85
Postat pe 8 Noiembrie 2009 02:12
De la: kudika077973, la data 2009-11-06 04:14:05barbatul rac e cel mai dulce si romantic din kti exista , cel putin al meu asa e... suntem de 4 ani impreuna si nu mai am nevoie de nimic... Nu au doar parti bune, sunt si foarte incapatanati, recunosc foarte greu knd gresesc , iar dk tu esti cea care greseste va face in asa fel inkt sa te faca sa nu mai repeti greseala... .... altceva ce sa va mai zic.... stiu sa iti faca pe plac si de obicei prefera relatiile de lunga durata in kre se implica.... eu sunt scorpion... intradevar avem multe in comun dar suntem foarte diferiti si am ajuns sa-l cunosc asa de bine inkt ak nu e nevoie sa-mi spuna nimic k imi dau seama imediat ce are....


kryna_85
Postat pe 8 Noiembrie 2009 02:13
la mine e invers..eu rac,el scorpion..suntem impreuna de 2 ani si ne intelegem ft bine.eu recunosc ca sunt uneori dificil de inteles,el imi ofera dragostea de care am nevoie,eu sprijinul si caldura casei...asteptam sa ne casatorim,sper sa fie bine atunci.va pup
feelsosweet
Postat pe 8 Noiembrie 2009 13:56
Eu sunt scorpioanca, iubitul meu e rac.il iubesc enorm, simt ca si el ma iubeste, dar este destul de interiorizat, nu arata intotdeauna ce simte, noroc ca intuitia mea functioneaza fara greseala si il simt.
Asa cum spunea cineva mai inainte, el este tot ce imi doresc de la viata, e sufletul meu pereche.Intr-adevar te face sa te simti speciala, e un amant desavarsit, implineste toate dorintele sufletului si trupului. E minunat!
DannaWLy
Postat pe 19 Mai 2010 08:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
EA SCORPION EL VARSATOR :(( 24 De la: kudika349012 6 Ianuarie 2011 00:33
El Varsator - Eu leu 29 De la: zinaceabunasinebuna 8 Februarie 2012 13:02
buna.... 8 De la: lory_love 28 Iulie 2009 14:30
Eu balanta ,el balanta. 4 De la: kudika075196 16 Noiembrie 2009 19:24
Cum te împaci cu o fatã pești? 16 De la: kudika_974414 23 Februarie 2015 17:06