Setari Cookie-uri

barbati

Ce ati face daca..?


Ce-ati face daca v-ati indragosti de un om cu ceva ani peste 25 , dar care: este singur la parinti,locuieste inca cu ei, nu are absolut nici un prieten si refuza sa se indragosteasca si sa se implice cu seriozitatea specifica varstei, intr-o relatie de durata-desi se pare ca asta e idealul lui...si mai presus de asta ,mama lui refuza orice femeie in viata lui si ce e mai rau el ii face mereu pe plac..
Ducky_D
Postat pe 3 Noiembrie 2008 12:03
mie una nu mi s-a intamplat pana acum sa ma indragostesc de un barbat mai in varsta decat mine - asta dc nu tin cont de pasiunea pt un prof, dar cine nu s-a amorezat de prfi sau profe...

insa dc, prin absurd, m-ash indragosti de cineva mai mare cu 25 de ani...sa stea cu parintii, sa nu aiba prieteni, plus o mama egoista... pai sincer, oricat de indragostita ash fi de un asfel de specimen, ash putea sa gandesc f clar: k nu am sanse de reushita cu el.... mai ales k mama lui e o egoista... beah... cine stie... deja ai idei despre un incest... fie acest incest doar de ordin psihologic

deci...
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 3 Noiembrie 2008 14:03
Nu nu nu..:)) el are 28 nu ca ar fi cu 25 de ani mai mare...persoana in cauza are 22, nu cred ca ar fi o problema aceasta diferenta de varsta...
Ducky_D
Postat pe 3 Noiembrie 2008 14:41
Nu, nu ar fi o problema diferenta de varsta, si totusi, pana la urma si baiatul respectiv va trebuii sa isi faca viata lui, deci sa se rupa de parinti. Asa ca daca o iubeste, probabil nu va mai asculta de parintii lui, dar daca tot va continua sa o faca, ar fii bine sa renunte, pentru ca stiu cum e sa ai de-a face cu asemena lucruri...
my_melody
Postat pe 3 Noiembrie 2008 15:32
De la: peanut, la data 2008-11-03 14:41:25Nu nu nu..:)) el are 28 nu ca ar fi cu 25 de ani mai mare...persoana in cauza are 22, nu cred ca ar fi o problema aceasta diferenta de varsta...


CRED K N AM FOST ATENTA... DAR MUNCESTE?
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 3 Noiembrie 2008 15:58
Pai mai simplu pentru el, ca la hotel mama nici nu exista.
Faca ea toata treaba, îi face de mancare, spala hainele, le calca... La ce sa se mai implice el la o relatie si sa renunte la avantajul de hotel.
Se poate ca in momentul de fata nu îl intereseaza nici o relatie serioasa si este de felul lui mai introvertit.
Cand va gasi una pe care o va iubi, lasa el totul in urma. Alta alternativa ar fi sa-i gaseasca masa una pe placul ei si vor fi toti multumiti.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 3 Noiembrie 2008 16:29
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-03 16:29:04Pai mai simplu pentru el, ca la hotel mama nici nu exista.
Faca ea toata treaba, îi face de mancare, spala hainele, le calca... La ce sa se mai implice el la o relatie si sa renunte la avantajul de hotel.
Se poate ca in momentul de fata nu îl intereseaza nici o relatie serioasa si este de felul lui mai introvertit.
Cand va gasi una pe care o va iubi, lasa el totul in urma. Alta alternativa ar fi sa-i gaseasca masa una pe placul ei si vor fi toti multumiti.


pai este cat se poate de posibila faza cu hotelu...

iar faptul k maica sa ii va gasi pe una... de obicei cam asha se intampla... sau dc el intr o zi va tb sa shi gaseasca o tipa... atunci o va alege pe cea care seamana cu maica sa!!!!!1


dar totushi tipu asta munceste?! k e f imp in aceasta ecuatie!
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 3 Noiembrie 2008 16:31
Da..munceste..si inca foarte bine..pe un salariu super ok..si da treaba cu totul de a gata acasa este adevarata..pt ca a spus-o..dar asta e tot ce face: acasa, munca(computer), computer, servici, acasa and soo on...o fata care ar intra in ecuatie..ar cam strica rutina, ritualul..plus ca el e sigur ca nu iubire cauta, pt ca nu a simtit-o si nu a fost atras de genul asta de sentimente..o casnicie s-ar baza pe cu totul altceva la el..(si astea toate pt ca el le afirma nu eu!)
Ducky_D
Postat pe 3 Noiembrie 2008 17:08
Pai acum nici nu mai trebuie sa intrebi, ca sa mai faci intr-un asemenea caz in afara de faptul ca sa îsi caute fata pe altcineva si sa il lase pe el cu mamica si taticu.
Mie personal nu mi-ar trebui unu la care sa îi fiu sluga, cum la obisnuit mamica.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 3 Noiembrie 2008 17:24
si fostu meu era super mamos...l-am suportat un an de zile asa,apoi din cauza asta ne-am despartit.el avea 32 de ani(si locuia cu mama lui!!),eu 22, dar eram cea matura in relatie,el se comporta ca un pusti de 15 ani...
feriti-va fetelor de baieti de genul asta,va pierdeti timpul...
DeeaCatalina
Postat pe 6 Noiembrie 2008 00:27
asta e din ala care sufera de ''sindromul:ma tin de fusta mamei si fac doar ce imi zice ea pana ies la pensie''urat mi-a fost de astfel de baietei ca barbati nu se pot numi
ETE_EU
Postat pe 6 Noiembrie 2008 00:32
De la: DeeaCatalina, la data 2008-11-06 00:27:52si fostu meu era super mamos...l-am suportat un an de zile asa,apoi din cauza asta ne-am despartit.el avea 32 de ani(si locuia cu mama lui!!),eu 22, dar eram cea matura in relatie,el se comporta ca un pusti de 15 ani...
feriti-va fetelor de baieti de genul asta,va pierdeti timpul...


Chiar ca trebuie sa va feriti de astfel de specimene...
Ajungeti sa luati hotarari importante pentru relatia voastra numai impreuna cu "mama"...asa ca ganditi-va bine!!!

Postat pe 6 Noiembrie 2008 00:41
Singura posibilitae ar fi, sa ma placa mamica, si ma mut si eu imediat la ea la hotel, punete masa,iate masa...s.a.m.d.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 6 Noiembrie 2008 00:59
De la: bestdevilinside, la data 2008-11-06 00:59:27Singura posibilitae ar fi, sa ma placa mamica, si ma mut si eu imediat la ea la hotel, punete masa,iate masa...s.a.m.d.


tare asta:)))))

Postat pe 6 Noiembrie 2008 01:00
De la: peanut, la data 2008-11-03 12:03:30Ce ati face daca..?


Ce-ati face daca v-ati indragosti de un om cu ceva ani peste 25 , dar care: este singur la parinti,locuieste inca cu ei, nu are absolut nici un prieten si refuza sa se indragosteasca si sa se implice cu seriozitatea specifica varstei, intr-o relatie de durata-desi se pare ca asta e idealul lui...si mai presus de asta ,mama lui refuza orice femeie in viata lui si ce e mai rau el ii face mereu pe plac..




eu i-as spune fara ocolisuri sa traiasca cu mama lui si l-as lasa naibii!

Postat pe 6 Noiembrie 2008 01:17
tocmai de asta am folosit si eu apelativul "baieti" care niciodata nu vor fi barbati
DeeaCatalina
Postat pe 6 Noiembrie 2008 12:38
De la: peanut, la data 2008-11-03 12:03:30Ce ati face daca..?


Ce-ati face daca v-ati indragosti de un om cu ceva ani peste 25 , dar care: este singur la parinti,locuieste inca cu ei, nu are absolut nici un prieten si refuza sa se indragosteasca si sa se implice cu seriozitatea specifica varstei, intr-o relatie de durata-desi se pare ca asta e idealul lui...si mai presus de asta ,mama lui refuza orice femeie in viata lui si ce e mai rau el ii face mereu pe plac..


Poate lui si maica-sii le place sahul ... el joaca pe post de pion ... la asta nu te-ai gandit? Fa si tu pe nebun(a) ...

Postat pe 6 Noiembrie 2008 21:03
De la: Un_Domn, la data 2008-11-06 21:03:34
De la: peanut, la data 2008-11-03 12:03:30Ce ati face daca..?


Ce-ati face daca v-ati indragosti de un om cu ceva ani peste 25 , dar care: este singur la parinti,locuieste inca cu ei, nu are absolut nici un prieten si refuza sa se indragosteasca si sa se implice cu seriozitatea specifica varstei, intr-o relatie de durata-desi se pare ca asta e idealul lui...si mai presus de asta ,mama lui refuza orice femeie in viata lui si ce e mai rau el ii face mereu pe plac..


Poate lui si maica-sii le place sahul ... el joaca pe post de pion ... la asta nu te-ai gandit? Fa si tu pe nebun(a) ...




hahahahahahaa good answer

Postat pe 6 Noiembrie 2008 21:07
De la: Un_Domn, la data 2008-11-06 21:03:34

Poate lui si maica-sii le place sahul ... el joaca pe post de pion ... la asta nu te-ai gandit? Fa si tu pe nebun(a) ...


Hmmm adica???dezvolta, te rog....ca eu ma gandeam la cu totul altceva...
Ducky_D
Postat pe 7 Noiembrie 2008 11:04
Este antisocial ,salbatic chiar...sta dupa fusta mamii la 25 de ani?? probabil asa va imbatrani...se complace asa si eu zic k ar fi mai bine sa ti vezi de viata ta pt k nu faci decat sa ti o complici!!!!Te legi la cap fara sa te doara!!!!
ana_maria1987
Postat pe 14 Ianuarie 2009 19:09

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce inseamna ptr voi pasiune 17 De la: ema_rice 3 Martie 2009 20:07
parastas 3 De la: contesina 8 Iulie 2011 17:41
HERPES GENITAL 1 De la: littlebig77 17 Mai 2013 15:28
Clubul Scorpiilor 25 De la: kudika_15715 30 Septembrie 2012 16:03
Relatie parinte - copil 20 De la: _iluzie_ 18 Septembrie 2009 08:53