eu capricorn el sagetator

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

kudika066300 Avatarul lui kudika066300

3 mesaje

buna!eu sunt capicorn sunt o pers deschisa imi place sa ma plimb sa fac ceva mereu,el este o persoana greu de urnit din casa.este singurul lucru care ma deranjeaza la el.vreu sa stiu ce as putea sa fac sa il convig sa iesim mai des din casa.si as mai vrea sa stiu daca suntem compatibili 100%.ms
Raporteaza abuz de limbaj
MoniqueM Avatarul lui MoniqueM

3 mesaje

Hey!E ciudat ce imi spui tu.Eu sunt sagetatoare si prietenul meu e capricorn si EU in general sunt cea care incearca mereu sa il mai scoata din casa.El e genul care atunci cand e un pic somnoros nici gand sa iasa ,deci trebuie sa duc multa munca de convingere cu el.Presupun ca difera de la caz la caz si zodiile nu au nicio legatura.
Cat despre compatibilitate 100%,draga mea asa ceva nu exista in nicio relatie.Dar daca chiar il placi si vrei o relatie de lunga durata,arata-i ca esti capabila sa te descurci cu minusurile lui si il vei impulsiona si pe el sa faca la fel.Trebuie sa va completati reciproc,nu sa aveti personalitati la fel
ninushk Avatarul lui ninushk

289 mesaje
Oras: galati

De la: kudika066300, la data 2009-09-05 21:57:27buna!eu sunt capicorn sunt o pers deschisa imi place sa ma plimb sa fac ceva mereu,el este o persoana greu de urnit din casa.este singurul lucru care ma deranjeaza la el.vreu sa stiu ce as putea sa fac sa il convig sa iesim mai des din casa.si as mai vrea sa stiu daca suntem compatibili 100%.ms

nu exista compatibilitate intre aceste doau zodii......in plus ...comportamnetul ...lui ,nu il defineste...cu siguranta e altceva la mijloc

3 mesaje

De la: kudika066300, la data 2009-09-05 21:57:27buna!eu sunt capicorn sunt o pers deschisa imi place sa ma plimb sa fac ceva mereu,el este o persoana greu de urnit din casa.este singurul lucru care ma deranjeaza la el.vreu sa stiu ce as putea sa fac sa il convig sa iesim mai des din casa.si as mai vrea sa stiu daca sunt compatibile aceste 2 zodii?

3 mesaje

De la: kudika066300, la data 2009-09-05 21:57:27buna!eu sunt capicorn sunt o pers deschisa imi place sa ma plimb sa fac ceva mereu,el este o persoana greu de urnit din casa.este singurul lucru care ma deranjeaza la el.vreu sa stiu ce as putea sa fac sa il convig sa iesim mai des din casa.si as mai vrea sa stiu daca suntem compatibili 100%.ms
DANA75 Avatarul lui DANA75

1 mesaj
Oras: galati

si eu sunt capricorn iar sotul meu e sagetator.suntem impreuna de 14 ani si ne intelegem de minune.sper sa fim asa toata viata.conform zodiacului cica nu suntem compatibili dar la noi nu se adevereste deloc.
DANA