dragoste sau nu?

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent dragoste sau nu?: (2.7 din 3 voturi)

luciamanta Avatarul lui luciamanta

14 mesaje
Oras: bucuresti

Buna ziua. Am o relatie de 1 an cu un barbat care este cu 16 ani mai mare decat mine, spune ca ma iubeste, imi aduce flori, imi telefoneaza zilnic, imi trimite SMS-uri, ma scoate din cand in cand in oras, la munte, dar mai mult sta la mine acasa, unde locuiesc si parintii mei, nu doreste o casatorie, mai mult e un fel de distractie fara obligatie cred eu. Nu prea se implica in a ma ajuta la cumparaturi, nu se implica financiar, desi am si eu nevoie din cand in cand de cineva care sa achite factura de mobil sau plinul de benzina. Ce credeti e o relatie adevarata, care merita traita? Cu mii de multumiri, Mihaela Manta
Raporteaza abuz de limbaj
LUCY
aprov Avatarul lui aprov

99 mesaje

Mai, Mihaela, ce relatie e aia pe care o doreste el?.Poate e insurat, te-ai interesat?Poate nu te vrea decat pt ca esti pt el o prospatura. Eu zic sa ai grija pt ca daca gaseste alta mai proaspata a zburat de la tine.Macar e bun la pat? Daca da foloseste-l doar pt asta si considera-te o norocoasa.Daca nu, cauta altul, pe ca omul cred ca vrea decat sa aiba si el o gaura in care sa se elibereze de testosteron
Sunt: incredibil,incoercibil,incognoscibil,incomparabil,irepetabil,irecuperabil,iremediabil si mai ales FENOMENAL! Vorbesc Braille si pot numara pana la infinit si inapoi. Tocmai am ,,reusit" sa sterg Recycle Bin.
aprov Avatarul lui aprov

99 mesaje

Scuze, am vrut sa scriu Lucia.
Sunt: incredibil,incoercibil,incognoscibil,incomparabil,irepetabil,irecuperabil,iremediabil si mai ales FENOMENAL! Vorbesc Braille si pot numara pana la infinit si inapoi. Tocmai am ,,reusit" sa sterg Recycle Bin.
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

Draga Mihaela Mantea , o sa te caut pe google ... si apoi o sa-l snopesc in bataie pe profitorul ala ...
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

De la: aprov, la data 2008-11-04 11:27:07Mai, Mihaela, ce relatie e aia pe care o doreste el?.Poate e insurat, te-ai interesat?Poate nu te vrea decat pt ca esti pt el o prospatura. Eu zic sa ai grija pt ca daca gaseste alta mai proaspata a zburat de la tine.Macar e bun la pat? Daca da foloseste-l doar pt asta si considera-te o norocoasa.Daca nu, cauta altul, pe ca omul cred ca vrea decat sa aiba si el o gaura in care sa se elibereze de testosteron

Ce sfaturi îi dai? Pai ala este pierdere de timp.

E batran si nici NU achita factura mobilului, nu face cumparaturi si nu-i face plinul de benzina.

Pai cum? Vine cu floricele la prestat ca pe timpul lui pazvante ?

O foloseste rau de tot, sta in casa parintilor ei si precis nu plateste nici apa, caldura, electrica

De la: Un_Domn, la data 2008-11-05 00:00:31Draga Mihaela Mantea , o sa te caut pe google ... si apoi o sa-l snopesc in bataie pe profitorul ala ...

Cand il gasesti pe profitorul ala zgarcit, da-i si din partea mea un sut
Mihaela Lucia iti doresc numai bine si mult noroc
tally_weijl Avatarul lui tally_weijl

276 mesaje

...next!
"...Mie mi-ai placut foarte mult cum te-am cunoscut.In rest poti sa fii cum vrei tu sa fii.Cine vrei tu sa fii.Cata vreme reintalnesti acel motiv...vei fi la fel.E simplu." Asta inseamna ca nu renunt la jungla...in suzuki si pantaloni de piele.
nor_pufos Avatarul lui nor_pufos

221 mesaje

te atrage faptul ca e mai tanar?daca asta e singurul motiv atunci
oana__ Avatarul lui oana__

120 mesaje

De la: editie_limitata, la data 2008-12-04 13:30:45te atrage faptul ca e mai tanar?daca asta e singurul motiv atunci

de fapt a zis ca e mai in varsta
aprov Avatarul lui aprov

99 mesaje

Sincer, mai Mihaelo, la cum arati meriti unul mai tanar si poate putin mai atent cu tine si cu nevoile tale.Dar poate el a simtit ca tu iti doresti ca el sa-ti achite din cand in cand factura. Iar barbatii sunt asa de dati dracului incat daca vad ca iti doresti asa ceva, dinadins nu vor face asta.

14 mesaje

De la: aprov, la data 2008-12-09 17:24:00Sincer, mai Mihaelo, la cum arati meriti unul mai tanar si poate putin mai atent cu tine si cu nevoile tale.Dar poate el a simtit ca tu iti doresti ca el sa-ti achite din cand in cand factura. Iar barbatii sunt asa de dati dracului incat daca vad ca iti doresti asa ceva, dinadins nu vor face asta.

Multumesc pentru raspuns. O sa-ti mai dau vesti, daca o sa am timp. Pa!
LUCY
Fosta membra Kudika.ro
Sarbatori fericite!
Ofer consultanta in carti si tarot. Astept mesaje pe privat. Referinte:http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua -lui-Cassey.html... http://cassey-tarot.blogspot.com/ Magazin online de bijuterii si decoratiuni interioare: http://artbijoux.ablog.ro/ Vizionati "ZEITGEIST - ADDENDUM", ar trebui sa va dea de gandit...
Fosta membra Kudika.ro
Un an nou fericit! Si toate dorintele frumoase, sa se implineasca!
Ofer consultanta in carti si tarot. Astept mesaje pe privat. Referinte:http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/20618/Cafeneaua -lui-Cassey.html... http://cassey-tarot.blogspot.com/ Magazin online de bijuterii si decoratiuni interioare: http://artbijoux.ablog.ro/ Vizionati "ZEITGEIST - ADDENDUM", ar trebui sa va dea de gandit...
Fosta membra Kudika.ro
tu cati ani ai?oare nu esti in stare sa-ti gasesti unul mai aproape de varsta ta?te multumesti cu"tataie"?ii spun asa,pt ca din poza ta,nu se vede ca tu ai fi f tanara...si,logic el e destul de batran...daca tot nu e cu obligatii...macar sa fie de distractii,dar cu "tataie"ce poti sa faci?ii tii de urat?ii faci masaje de dureri de spate?si el,nimic-nimic?ce d-zeu..fii mai ambitioasa...il mai aduci si in casa parintilor tai..de ce?sa-i umilesti?crezi ca lor le este bine cand isi vad fata ,la varsta asta...singurica,fara copii-poate,si cu un tataie care o vrea doar pt satisfactie sexuala?!
mary79 Avatarul lui mary79

41 mesaje
Oras: brasov

Urmatorul sau cum spunea cineva mai sun dc este bun la pat tine-l, pana gasesti altul.
ana_maria1987 Avatarul lui ana_maria1987

11 mesaje

Nu stiu cum de te mai gandesti sa stai cu un asemenea om care isi vede interesul...poate e insurat te ai interesat???barbatii mint mult e posibil sa nu ti fi dat seama...voi nu aveti o relatie pt k practic sunteti separat cu banii maine poimaine va certati cine sa cumpere o sticla de ulei...el se poarta ca un adolescent sau poate chiar asta face..isi traieste adolescenta!!
Pinna Avatarul lui Pinna

310 mesaje
Oras: suceava

nu-i de stat, fata... meriti mai mult
oferte_2009 Avatarul lui oferte_2009

1 mesaj

ma numesc Paula am o relatie de 2 ani,,este casatorit...il iubesc si ma iubeste..ne vedem de cite ori putem..suntem departe...ma ia la conferintele pe care le are...in tara dar si in strainatate....relatia noastra este secreta...am avut aceasta rabdaresi voi mai avea ...mereu spune ca ma adora ,ca sunt frumoasa,ca ii plac miinile mele delicate,ca i-am oferit dragostea de care nu a avut parte niciodata dar asta simt si eu....acum are mari probleme la servici ..cind are problele nu ma mai suna ...nu-mi mai scrie....spune sa il inteleg sa am rabdare...ca se gindeste zi si noapte la mine ..dar cu aceste probleme nu mai are chef de nimic....in schinb pe mine asta ma doare foarte mult...de multe ori spune ca ar lasa totul si ar pleca la mine ...ca nu mai poate fara dragostea mea...dar ar trebui totusi sa aiba grija si de ai lui....ma rog zi si noapte sa fie numai al meu....dar aceasta decizie trebuie sa o ia el si nu vreau sa-l influientez nici intr-un fel...oare trebuie sa am rabdare in continuare?
....eu sunt singura....oare trebuie sa mai tac?....din cauza singuratatii probabil ma doare ca nu ma suna tot tinpul?...ca nu-mi scrie?...asa cum face in momentele de liniste....cind i-mi scrie lucruri minunate....cind i-mi da telefoane ori de cite ori poate...nu stiu daca mai am puterea sa mai continui asa.....a sarut si aveti grija cui incredintati dragostea.....ca doare foarte tare.

1 mesaj

_____________ AM JI EU O MARE PROBLEMA..VA ROG FRUMOS..am un baiat de este cu mine in clasa..ji de 3 ani
ji ceva nuj ce are k nu ma lasa in pace ji ma tachineaza..ideea este ca mi-a dat webcam-ul ji s-a masturbat in fata mea:|..iar eu i-am zis sa se duca dracului ji i-am dat ignore .eu nu l-am bagat niciodata in seama ji nici nu i-am facut vreun rau..tin sa mentionez ca sunt o fata cuminte,nu am avut niciodata prieten nu ca toate parasutele de azi :sml- ideea este ca m-a amenintat de atatea ori cu"lasa ca vezi tu"etc..aa ji cand ma vede se uita ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ciudat la fundul meu nu am mai vazut vreun baiat sa se uite aja la fundul unei fete..ji cand ma vede parca se uita pervers...VA ROG zice-tzi-mi ce are baiatul asta cu mine sau ce are ca mi-e frica

1 mesaj

ce are sau ce gandeshte............:|

3550 mesaje

De la: wwilliamlevygutierrez, la data 2009-02-14 00:49:07 _____________ AM JI EU O MARE PROBLEMA..VA ROG FRUMOS..am un baiat de este cu mine in clasa..ji de 3 ani
ji ceva nuj ce are k nu ma lasa in pace ji ma tachineaza..ideea este ca mi-a dat webcam-ul ji s-a masturbat in fata mea:|..iar eu i-am zis sa se duca dracului ji i-am dat ignore .eu nu l-am bagat niciodata in seama ji nici nu i-am facut vreun rau..tin sa mentionez ca sunt o fata cuminte,nu am avut niciodata prieten nu ca toate parasutele de azi :sml- ideea este ca m-a amenintat de atatea ori cu"lasa ca vezi tu"etc..aa ji cand ma vede se uita ffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ciudat la fundul meu nu am mai vazut vreun baiat sa se uite aja la fundul unei fete..ji cand ma vede parca se uita pervers...VA ROG zice-tzi-mi ce are baiatul asta cu mine sau ce are ca mi-e frica

poate vrja sa faca cu fundul tau ceva pervers. Cu diriginta ai fobrit daspre ashta? Ca nu-i vrumos she face
mary_ct Avatarul lui mary_ct

1027 mesaje

De la: wwilliamlevygutierrez, la data 2009-02-14 00:49:07 _____________ AM JI EU O MARE PROBLEMA..VA ROG FRUMOS..am un baiat de este cu mine in clasa..ji de 3 ani

Ma fata..pe langa faptul ca nu inteleg o boaba din ce dreaq ai scris tu mai sus..nu stiu ce sa iti raspund..a nici nu stiu cati ani ai...da vad ca habar n-ai de limba romana!
Ia incearca sa scrii normal...ca poate primesti si raspunsuri!
ce nu te omoara,te face mai puternic!F Nietzsche!

3550 mesaje

De la: mary_ct, la data 2009-02-14 01:27:36

Ma fata..pe langa faptul ca nu inteleg o boaba din ce dreaq ai scris tu mai sus..nu stiu ce sa iti raspund..a nici nu stiu cati ani ai...da vad ca habar n-ai de limba romana!

Nu-i mai trebuie sfaturi fetei Si-a sters contul
mary_ct Avatarul lui mary_ct

1027 mesaje

De la: Full_Metal_Jacket, la data 2009-02-14 01:44:08
De la: mary_ct, la data 2009-02-14 01:27:36

Nu-i mai trebuie sfaturi fetei Si-a sters contul

Am vazut de aseara...vroiam sa vad cati ani are...da ia-o de unde nu-i...
ce nu te omoara,te face mai puternic!F Nietzsche!
SIDONIA69 Avatarul lui SIDONIA69

195 mesaje
Oras: bacau

de ce pe GOOGLE???
ANDRA

14 mesaje

[
LUCY
Fosta membra Kudika.ro
Despre avorturi - poezie de Părintele Ilie Cleopa

Oare mamă să mai fie
Aceea ce-și omoară fiii?
Care fiară vreodată
Și-a omorât a sa fată?

Nici o fiară, tu să știi,
Nu-și omoară ai săi fii,
Numai mama cea creștină
S-a făcut ca o haină.

Este mai rea ca o fiară,
E de plâns și de ocară
Ca ea își omoară fiii
Și este vas al urgiei.

A lui Dumnezeu urgie
O va munci pe vecie
Că pe pruncii ei cei vii
Ea i-a dat la căsăpii.

Pe la doctori i-a ucis,
Cu gheena ea s-a aprins
Că nevinovații prunci
I-a supus la grele munci

Spre a fi tăiați bucăți
Și aruncați prin găleți.
Vai și-amar de-acele mame
Ce și-au mâncat a lor carne.

Nu carne de dobitoc
Care se frige la foc,
Ci carne de oameni vii,
De nevinovați copii.

Să știți voi, mame nebune,
Că altfel nu vă pot spune,
Care-avorturi ați comis,
De două ori ați ucis.

Nevinovaților prunci
Le-ați dat îndoite munci;
Trupul lor nevinovat
În cuțit l-ați aruncat.

Sufletul lor chinuit
De lumină l-ați lipsit,
Că botez n-au apucat
Și-n lumină n-au intrat.

Iar în ziua de apoi
Ei vă vor pârî pe voi,
Că de viață i-ați lipsit
Și raiul n-au moștenit.

Iar când voi o sa muriți
Iadul o să-l moșteniți.
Plângeți acum cu amar
Ca să scăpați de tartar.

Cât mai este vreme-acum
Mergeți la duhovnic bun,
Cu lacrimi să vă căiți
Și să vă mărturisiți,

C-ați ucis pe-ai voștri fii
Si i-ați omorât de vii,
Cu moartea cea mai amară
Voi i-ați scos din viață afară.

Pruncii cei nevinovați
Stau în beznă aruncați,
Căci mămica lor haină
N-a vrut să le dea lumină.

Dumnezeu la început,
Pe Eva când a făcut,
Cu un nume tăinuit
"Viață" pe ea a numit.

Și i-a spus copii să nască,
Cu-al ei lapte să-i hrănească,
În dureri să nască fii,
Spre-a fi mamă celor vii.

Iar voi, mamelor nebune,
Moarte semănați în lume,
Din a dracilor povață
Omorâți și nu dați viață.

Diavolul ușor vă-nșeală
Și vă prinde cu momeală,
Căci acela la-nceput
Omorâtor s-a făcut.

Iară voi lui ați urmat,
Săvârșind mare păcat,
Omorând pruncii de vii,
Ducându-i la căsăpii.

N-ați fost voi izvor de viată,
Ci spre moarte-ați fost povață.
N-ați voit să nașteți prunci
Și veți primi grele munci.

De aceea voi să știți:
Nu puteți femei să fiți,
Nu sunteți femei de seamă,
De nu vreți să fiți și mamă.

Ori păziți voi fecioria
Și lăsați căsătoria,
Spre a fi femei alese
Și a Domnului mirese.

De nu-ți place fecioria,
Să iubești căsătoria,
Să duci sarcina de mamă,
Să fii femeie de seamă.

Să nu te faci roabă plăcerii
Și unealta desfrânării,
Ci a nașterii durere
Să o primești cu plăcere.

Că pedeapsă vei avea
Și de iad nu vei scăpa
Porunca de n-o păzești
Și de nașteri te ferești.

A te mântui dorești,
Durerea să o primești.
Durerea-ți aduce ție
Cereasca împărăție.

De-ai ucis băiat sau fată
Ce ar fi trăit odată
Poate ar fi fost un om vestit
Ce pe mulți ar fi izbăvit.

Poate-un împărat sau domn
Sau vreun sfânt sau mare om,
Care, de s-ar fi rugat,
Suflete ar fi salvat,

Pe mulți ar fi mântuit,
Chiar din focul cel cumplit,
Pe mulți ar fi ajutat
Să aibă sufletul curat,

Iar de-ar fi fost el un sfânt
Și om tare la cuvânt,
Prin ale sale cuvinte
Pe mulți lumina la minte,

Spre-a întoarce la lumină
Și la vesnica odihnă,
Și a le fi spre lămurire
Spre veșnica fericire.

Mamă, mamă blestemată,
Ai gândit tu vreodată,
Când îți ucideai copiii,
Că aceștia au să-nvie

În ziua cea de apoi,
Când vom învia și noi,
Și-au să-ți ceară socoteală
Pentru moartea lor amară?

Pentru că tu i-ai ucis
Și-n întuneric i-ai trimis.
Atunci ei te vor mustra
Și-așa te vor întreba:

"Cum ai îndrăznit tu, mamă,
Mamă cu inima de-aramă,
Ca să ne ucizi pe noi
Și să ne dai la gunoi?

N-ai gândit tu oare-atunci
Că în iad sunt grele munci
Pentru cei rau ucigasi
Care ucid copilași?

N-ai crezut că vede Domnul
Tot ceea ce face omul?"
Vei da seama ce-ai făcut
Și câți copii ai crescut.

Ai ales numai plăcerea
Și ai ocolit durerea,
Dar la judecată atunci
O să ai amare munci.

Și pentru a ta plăcere
Tu vei merge în durere
Și-a lui Dumnezeu mânie
Te va duce la pieire,

În iad te vei osândi,
Munca o vei dobândi,
De nu te vei pocăi
Și nu te vei spovedi.
lasa copilul sa traiasca
http://avorturi-copii-ucisi.blogspot.com/ PEDEAPSA CU MOARTEA!!! sau PUSCARIE!!! pentru CRIMINALELE!!! care isi ucid copii nenascuti si lipsiti de aparare cu sange rece oricum pedeapsa crunta de la DUMNEZEU pentru CRIMINALE CU SANGE RECE este inevitabila CRIMINALE UCIGASE CRIMINALE UCIGASE
Fosta membra Kudika.ro
De la: lourdess, la data 2009-04-17 09:18:37Despre avorturi - poezie de Părintele Ilie Cleopa

Oare mamă să mai fie
Aceea ce-și omoară fiii?
Care fiară vreodată
Și-a omorât a sa fată?

Nici o fiară, tu să știi,
Nu-și omoară ai săi fii,
Numai mama cea creștină
S-a făcut ca o haină.

Este mai rea ca o fiară,
E de plâns și de ocară
Ca ea își omoară fiii
Și este vas al urgiei.

A lui Dumnezeu urgie
O va munci pe vecie
Că pe pruncii ei cei vii
Ea i-a dat la căsăpii.

Pe la doctori i-a ucis,
Cu gheena ea s-a aprins
Că nevinovații prunci
I-a supus la grele munci

Spre a fi tăiați bucăți
Și aruncați prin găleți.
Vai și-amar de-acele mame
Ce și-au mâncat a lor carne.

Nu carne de dobitoc
Care se frige la foc,
Ci carne de oameni vii,
De nevinovați copii.

Să știți voi, mame nebune,
Că altfel nu vă pot spune,
Care-avorturi ați comis,
De două ori ați ucis.

Nevinovaților prunci
Le-ați dat îndoite munci;
Trupul lor nevinovat
În cuțit l-ați aruncat.

Sufletul lor chinuit
De lumină l-ați lipsit,
Că botez n-au apucat
Și-n lumină n-au intrat.

Iar în ziua de apoi
Ei vă vor pârî pe voi,
Că de viață i-ați lipsit
Și raiul n-au moștenit.

Iar când voi o sa muriți
Iadul o să-l moșteniți.
Plângeți acum cu amar
Ca să scăpați de tartar.

Cât mai este vreme-acum
Mergeți la duhovnic bun,
Cu lacrimi să vă căiți
Și să vă mărturisiți,

C-ați ucis pe-ai voștri fii
Si i-ați omorât de vii,
Cu moartea cea mai amară
Voi i-ați scos din viață afară.

Pruncii cei nevinovați
Stau în beznă aruncați,
Căci mămica lor haină
N-a vrut să le dea lumină.

Dumnezeu la început,
Pe Eva când a făcut,
Cu un nume tăinuit
"Viață" pe ea a numit.

Și i-a spus copii să nască,
Cu-al ei lapte să-i hrănească,
În dureri să nască fii,
Spre-a fi mamă celor vii.

Iar voi, mamelor nebune,
Moarte semănați în lume,
Din a dracilor povață
Omorâți și nu dați viață.

Diavolul ușor vă-nșeală
Și vă prinde cu momeală,
Căci acela la-nceput
Omorâtor s-a făcut.

Iară voi lui ați urmat,
Săvârșind mare păcat,
Omorând pruncii de vii,
Ducându-i la căsăpii.

N-ați fost voi izvor de viată,
Ci spre moarte-ați fost povață.
N-ați voit să nașteți prunci
Și veți primi grele munci.

De aceea voi să știți:
Nu puteți femei să fiți,
Nu sunteți femei de seamă,
De nu vreți să fiți și mamă.

Ori păziți voi fecioria
Și lăsați căsătoria,
Spre a fi femei alese
Și a Domnului mirese.

De nu-ți place fecioria,
Să iubești căsătoria,
Să duci sarcina de mamă,
Să fii femeie de seamă.

Să nu te faci roabă plăcerii
Și unealta desfrânării,
Ci a nașterii durere
Să o primești cu plăcere.

Că pedeapsă vei avea
Și de iad nu vei scăpa
Porunca de n-o păzești
Și de nașteri te ferești.

A te mântui dorești,
Durerea să o primești.
Durerea-ți aduce ție
Cereasca împărăție.

De-ai ucis băiat sau fată
Ce ar fi trăit odată
Poate ar fi fost un om vestit
Ce pe mulți ar fi izbăvit.

Poate-un împărat sau domn
Sau vreun sfânt sau mare om,
Care, de s-ar fi rugat,
Suflete ar fi salvat,

Pe mulți ar fi mântuit,
Chiar din focul cel cumplit,
Pe mulți ar fi ajutat
Să aibă sufletul curat,

Iar de-ar fi fost el un sfânt
Și om tare la cuvânt,
Prin ale sale cuvinte
Pe mulți lumina la minte,

Spre-a întoarce la lumină
Și la vesnica odihnă,
Și a le fi spre lămurire
Spre veșnica fericire.

Mamă, mamă blestemată,
Ai gândit tu vreodată,
Când îți ucideai copiii,
Că aceștia au să-nvie

În ziua cea de apoi,
Când vom învia și noi,
Și-au să-ți ceară socoteală
Pentru moartea lor amară?

Pentru că tu i-ai ucis
Și-n întuneric i-ai trimis.
Atunci ei te vor mustra
Și-așa te vor întreba:

"Cum ai îndrăznit tu, mamă,
Mamă cu inima de-aramă,
Ca să ne ucizi pe noi
Și să ne dai la gunoi?

N-ai gândit tu oare-atunci
Că în iad sunt grele munci
Pentru cei rau ucigasi
Care ucid copilași?

N-ai crezut că vede Domnul
Tot ceea ce face omul?"
Vei da seama ce-ai făcut
Și câți copii ai crescut.

Ai ales numai plăcerea
Și ai ocolit durerea,
Dar la judecată atunci
O să ai amare munci.

Și pentru a ta plăcere
Tu vei merge în durere
Și-a lui Dumnezeu mânie
Te va duce la pieire,

În iad te vei osândi,
Munca o vei dobândi,
De nu te vei pocăi
Și nu te vei spovedi.
http://avorturi-copii-ucisi.blogspot.com/ PEDEAPSA CU MOARTEA!!! sau PUSCARIE!!! pentru CRIMINALELE!!! care isi ucid copii nenascuti si lipsiti de aparare cu sange rece oricum pedeapsa crunta de la DUMNEZEU pentru CRIMINALE CU SANGE RECE este inevitabila CRIMINALE UCIGASE CRIMINALE UCIGASE