Setari Cookie-uri

ce parere aveti despre lei??

De la: lollitta, la data 2008-12-16 20:12:12Foarte mandri, super orgoliosi, mincinosi si pudici. Le place sa fie laudati, ceea ce reprezinta un semn de neincredere in sine. In concluzie, niste dobitoci.

interesanta concluzie......... ai 12 ani? sper ca nu ti-am dat prea mult
moneycaprice
Postat pe 1 Mai 2009 10:57
lei-animale
_dulcik_
Postat pe 2 Mai 2009 00:00
da...dau dovada ca sunt animale feroce!!!dar eu yic ca trebuie sa+i joci din tastatura
1dana2
Postat pe 2 Mai 2009 12:14
De la: 1dana2, la data 2009-05-02 12:14:36da...dau dovada ca sunt animale feroce!!!dar eu yic ca trebuie sa+i joci din tastatura
_dulcik_
Postat pe 3 Mai 2009 01:06
eu pe 23 aprilie, el pe 19 august... ...da asta cu orgoliu, cam asa e...dar nu prea ii dau nas asa ca...o lasa moale
gianina232000
Postat pe 6 Mai 2009 19:50
mmmm lei.... imi plac lei mai ales cand ii am in buzunar si ii cheltui pe toate prostiile
_dulcik_
Postat pe 7 Mai 2009 22:39
Cu sigiuranta, lipsa noastra de diplomatie ,,,,,deranjeaza.....doare ,,,,scoate din minti pe unii
. Eu zic ,,,ca nu este pedeapsa mai mare pt un leu ,,,decat sa aiba tot un leu alaturi. Pt ca isi doresc acelasi lucru, gresesc aproximativ la fel,,,,incapatanati , nu mai spun,,,,, orgoliosi .....dar cand ...se iubesc........o simt pana in maduva oaselor,,,,,nu e nevoie sa mai si spuna vreun cuvant, Stiu ce spun,,,, eu sunt leoaica ,,,el leu,,,, ma scoate din minti ,,,,,imi vine sa ii spun ca nu-l mai vreau , desi stiu ,,,,ca nu fac decat sa ma bucur auzindu-l cand spune ,,,ca niciodata nu i-ta trecut prin minte sa renunte la mine. Cu alte cuvinte la ...asa cap....asa caciula.
emyka_12
Postat pe 13 Noiembrie 2009 14:34
De la: emyka_12, la data 2009-11-13 14:34:41Cu sigiuranta, lipsa noastra de diplomatie ,,,,,deranjeaza.....doare ,,,,scoate din minti pe unii
. Eu zic ,,,ca nu este pedeapsa mai mare pt un leu ,,,decat sa aiba tot un leu alaturi. Pt ca isi doresc acelasi lucru, gresesc aproximativ la fel,,,,incapatanati , nu mai spun,,,,, orgoliosi .....dar cand ...se iubesc........o simt pana in maduva oaselor,,,,,nu e nevoie sa mai si spuna vreun cuvant, Stiu ce spun,,,, eu sunt leoaica ,,,el leu,,,, ma scoate din minti ,,,,,imi vine sa ii spun ca nu-l mai vreau , desi stiu ,,,,ca nu fac decat sa ma bucur auzindu-l cand spune ,,,ca niciodata nu i-ta trecut prin minte sa renunte la mine. Cu alte cuvinte la ...asa cap....asa caciula.



Naspa, cred ca e cel de-al treilea razboi mondial la voi in casa! Si eu sunt leoaica si nu stiu cum m-as impaca cu unu' ca mine!
miss_darine
Postat pe 13 Noiembrie 2009 14:41
Dupa cateva incercari,,,,,in care consideram ca toata lumea poate fi de vina ,,,dar eu nu,,,, mi-am spus ca vreau pe cineva ...ca mine ,,,,si speram ca atunci lucrurile sa mearga super.....
Si am primit ce mi-am dorit....acum imi dau seama cu adevarat cat sunt de dificila....cred ca il scot din minti uneori,,,,insa tot el e mai calm ce-i drept si-mi " spune.....esti leoaica...."(deci ,,,ca intotdeauna e de vina altcineva , nu eu ,,,deci zodia).norocul nostru ca nu ne-am mutat inpreuna,,,,,inca. poate intre timp o dam la pace in vreun fel .....daca nu.....asta e .....viata merge inainte,,,,un leu nu isi linge ranile mult timp.... ( nu ma declar ,,,a fi ,,,o rea ,,,,insa ....doar un pui de soacra,,,,aud prea multe ,,,vad prea multe,,,cred putin,,,,,si nu iert aproape niciodata,,,decat dupa ce platesc cu aceeasi moneda) . asa sunt leii. insa nu te lasa la greu,,,,isi ajuta chiar si dusmanul ,,,chiar dc pe urma ii scoate ochii, sunt de incredere, lupta pana la capat pt ceea ce isi doresc, le place sa se indragosteasca,,,,,,iar cand iubesc o fac fara rezerve,,,,chiar dc sunt constienti ca relatia lor nu va dura toat viata. Iubiti-va mult , lei sau orice altceva ati fi,,,,,nu conteaza neaparat zodia ,,,,,ci ,,,doar ceea ce simtiti voi. Cunoasterera zodiei ajuta sa va neteziti drumul spre inima celuilalt , atat tot
emyka_12
Postat pe 13 Noiembrie 2009 17:27
si io sunt leu
adrianoo33
Postat pe 13 Noiembrie 2009 21:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Aparentzele inseala...? 22 De la: kudika000550 24 Martie 2009 10:33
La o cafea 21 De la: FAT__FRUMOSSS___ 8 Februarie 2012 11:21
Ea berbec,el pesti:)) 16 De la: ionelaela 6 August 2010 02:10
Cunoasteti cupluri Scorpion-Varsator? 51 De la: ADE_ADE82 17 Ianuarie 2014 10:04
o relatie cu seful ... 15 De la: iulia_78 14 Ianuarie 2013 16:59