Setari Cookie-uri

ce parere aveti despre lei??

pritenul meu este leu si as dori sa vad care este parerea voastra desprea aceasta zodie.VA MULTUMESC
1dana2
Postat pe 4 Noiembrie 2008 12:43
ii place sa faca pe sefu...e cam tafnos, ii sare tzandara din orice, iubitor

Postat pe 4 Noiembrie 2008 12:45
da cam ai dreptate ,ce s azic,suntem de 1 an impreuna dar cred ca nu ne prea potrivim deoarece mie nu imi place sa fiu controlata si sunt o fire mai libertina
1dana2
Postat pe 6 Noiembrie 2008 14:15
De la: 1dana2, la data 2008-11-04 12:43:23pritenul meu este leu si as dori sa vad care este parerea voastra desprea aceasta zodie.VA MULTUMESC

orgoliosi,incapatinati dar stai putin.... parca nu conta zodia ci caracterul fiecarui om!gresesc?!
ROBERTA_BRUNI
Postat pe 6 Noiembrie 2008 20:06
Ce caracter omenesc? Vezi doar e vorba numai de fecioare cu tauri, lei, capricorni Si daca te tii de horoscupul chinezesc vezi numai porci,maimute, sobolani
Full_Metal_Jacket
Postat pe 6 Noiembrie 2008 20:43
prietenul meu este tot leu,eu balanta.....are un caracter orgolios si este gelos,dar ne intelegem perfect de 5 ani de zile.conteaza a stii knd sa lasi de la tine,pa
mirelusha21
Postat pe 11 Noiembrie 2008 21:36
nu,nu gresesti depinde si de mediul in care ai acrescut si ce educatie ai primit>!!ms de mesaj
1dana2
Postat pe 12 Noiembrie 2008 18:18
prietenul meu este leu ear eu sunt taur..de un an suntem impreuna dar nu mai suport felul lui de a o face pe sefu si de a ma controla...nu vreau sa ma despart de el pt ca il iubesc..dar nici sa rezist mult nu pot...e foarte greu sa stai cu asa persoane! ce sa fac???????
lulutza01
Postat pe 13 Noiembrie 2008 13:45
lei e niste animale dulci-carnivore , ce traiesc in jungla. unii zic despre ei ca ar fi regi.

Postat pe 13 Noiembrie 2008 13:55
De la: geo32, la data 2008-11-13 13:55:07lei e niste animale dulci-carnivore , ce traiesc in jungla. unii zic despre ei ca ar fi regi.

iar pe lume exista 200 de exemplare care au culoarea alba
Full_Metal_Jacket
Postat pe 13 Noiembrie 2008 14:01
De la: lulutza01, la data 2008-11-13 13:45:48prietenul meu este leu ear eu sunt taur..de un an suntem impreuna dar nu mai suport felul lui de a o face pe sefu si de a ma controla...nu vreau sa ma despart de el pt ca il iubesc..dar nici sa rezist mult nu pot...e foarte greu sa stai cu asa persoane! ce sa fac???????


intr-adevar le place sa controleze totul chiar si pe fiinta iubita si sunt uneori insuportabili prin felul in care vorbesc si gandesc cel mai bine este sa incerci sa il domini ....problema este felul cum o faci...cel mmei bine este sa-i tratezi cu indiferenta si vei vedea ca se voe simti neinsemnati,dar niciodata sa-i nu-l jignesti pt ca ii ranesti orgolilul
1dana2
Postat pe 13 Noiembrie 2008 17:13
foarte incapatanati.orgoliosi,vor sa aiba ei dreptate si vor sa stapaneasca totul.dar in schimb foarte iubitori.stiu sa iubeasca .
ardelean
Postat pe 27 Noiembrie 2008 11:23
da cel mai mare defect al leilor cred ca este orgoliul imens si nevoia de a controla...culmea e ca tot ei sunt si foarte fideli si foarte iubitori si pasionali. eu una am avut o relatie de trei ani cu un leu si nu am avut probleme prea mari cu el. acum am alta relatie de trei luni tot cu un leu..nush cum se nimereste. si el imi dovedeste inca o data cat sunt de iubitori si de pasionali.
PS: si eu tot leoaica sunt
nitura
Postat pe 28 Noiembrie 2008 22:14
daaaa...leiiii..ce sa spun...fratele meu este leu si pot sa spun ca il stimez din tot sufletul.Sunt niste oameni deosebiti, cu suflet mare iar intr-o relatie sunt devotati ,niste familisti convinsi.Nu mai spun de statutul de parinti..nu e nimeni mai bun ca ei.Si prietena mea este tot leoaica si de asemeni este o persoana minunata. Nu am nimic de reprosat la adresa leilor!
elenya83
Postat pe 4 Decembrie 2008 14:44
...heya, as vrea sa te linistesc si sa'ti spun k intr'adevar leii sint persoane deosebite, daca sincer sint foarte devotati si tin la relatia pe care o au ...sint lideri de felul lor si alaturi de un Leu niciodata nu o sa simti lipsa de nimik, - doar k ar tb sa mai cedezi si de la tine... merita efortul ! Succes!
Vis's'vis de msg '''Leu-Taur'',...daaa..deacord, cam aiurea - se bat cap in cap ! nici nu se merita eforul sa fiti impreuna, doar daca poate asa-...o aventura ! }{
sweetcristincik
Postat pe 12 Decembrie 2008 14:05
Ce parere aveti despre lei??



lei vechi sau lei noi?
mucky
Postat pe 12 Decembrie 2008 14:10
dar o scorpie cu un leu..ce pareri sunt?merge asa o relatie?poate cineva sa`mi zica din propria`i experienta?ms anticipat :)
sweetgirlalexandra
Postat pe 15 Decembrie 2008 17:21
Foarte mandri, super orgoliosi, mincinosi si pudici. Le place sa fie laudati, ceea ce reprezinta un semn de neincredere in sine. In concluzie, niste dobitoci.
lollitta
Postat pe 16 Decembrie 2008 20:12
Inca o data reamintesc, niciodata un Leu cu Ascendent in berbec nu va avea acelasi fel de a fi cu un Leu ce are Asc. in semn de apa( Rac de exemplu). Cazul Leului, semn de foc cu asc. in Berbec-tot semn de foc, nu e acelasi cu Leu semn de foc, dar cu asc.in Rac. Pe cand apa racului va mai estompa din vijelia focului, focul din berbec il va inteti !!! . In rest Leii sant...iubareti, tandri, buni familisti,calzi, precum Soarele ce ii guverneaza. Le place sa-i lauzi, se cred regi. Si? care e problema asa de grea? Au dreptate. Pe noi, celelalte zodii Soarele ne trece o luna din an prin zodia noastra, pe cand pe ei, retineti!!! ii lumineaza tot anul. Au sau nu, motive de mandrie? Eu zic :Da.
chisaura
Postat pe 17 Decembrie 2008 12:57
Pai sa vedem din experienta mea cu leii am abservat ca sunt increzuti orgoliosi plini de ei ..totul trebuie sa se invarta in jurul lor...trebuie sa ii fac complimente sa ii gadili orgoliul nemarginit.Adora aurul si barfa
LadyofOnix
Postat pe 17 Decembrie 2008 22:04
De la: sweetgirlalexandra, la data 2008-12-15 17:21:26dar o scorpie cu un leu..ce pareri sunt?merge asa o relatie?poate cineva sa`mi zica din propria`i experienta?ms anticipat :)
un mare esesc,la mine asa a fost,o casnicie de 4 ani.iubitor dar f mandru de el,comod,fara initiativa,totul trebuie sa se invarta in jurul lui,adora luxul.
nor_pufos
Postat pe 20 Decembrie 2008 15:07
iubesc un leu de 10 ani imi place asazisa lui supmreematie.Este tandru atent si umi face placere sa ma las condusa de el in toate domeniile.

Postat pe 28 Decembrie 2008 17:21
nu sunt buni.cel putin pt mine.te fac sa suferi mai devreme sau mai tarziu.sa vad eu leul ala care este altfel.nu cred ca exista.
dana_mv
Postat pe 4 Ianuarie 2009 23:46
pentru nitura:

incredibil!!!...esti primul caz de cuplu leu-leoaica despre care aud ca a rezistat...3 ani!!!felicitari!!
eu am incercat,dar niciodata nu mi-a iesit.Mai mult,mereu s-a terminat extrem de prost si dupa foarte putin timp.
ultima experienta de acest gen s-a terminat dupa 2 luni:pe langa faptul ca nu arata grozav,era awful in bed,se credea buricul pamantului...s-a despartit de mine dintr-um motiv incredibil de prostesc ca sa il intalnesc peste 2 zile cu o alta.Din fericire I had my revenge,and now we hate each other.
Daca l-as vedea pe strada probabil l-as impusca...
ancaannca
Postat pe 8 Ianuarie 2009 10:06
De la: lollitta, la data 2008-12-16 20:12:12Foarte mandri, super orgoliosi, mincinosi si pudici. Le place sa fie laudati, ceea ce reprezinta un semn de neincredere in sine. In concluzie, niste dobitoci.




dap...nici c-o puteai zice mai bine.
ce e mai nasol e ca au si noroc cu carul leii astia...de obicei le vin toate pe tava,nu trebuie sa se chinuie prea tare pentru a obtine ceva.
Dar oricum nu prea stiu sa profite la maxim de ceea ce li se ofera pentru ca nu au initiativa si nu sunt deloc ambitiosi.
ancaannca
Postat pe 8 Ianuarie 2009 10:15
da-i incolo de lei,mai bn e cu euro...
razz
Postat pe 14 Ianuarie 2009 22:19
De la: dana_mv, la data 2009-01-04 23:46:03nu sunt buni.cel putin pt mine.te fac sa suferi mai devreme sau mai tarziu.sa vad eu leul ala care este altfel.nu cred ca exista.



Spune-mi?? daca te-ar fi lasat cu copil si ar fi plecat dupa o fufa...parasindu-te la ananghie...l-ai fi mai primit inapoi??
Fac un sondaj ...pt propria mea incunostintare....
zvb81
Postat pe 19 Ianuarie 2009 09:18
de ce nu?eu sunt o scorpie veritabil air el leu..........suntem impreuna de trei ani,iar in vara facem nunta.ne intelegem de minune si ne iubim ca in prima zi.intradevar leii sunt cei mai iubitori si foarte afectuosi,dar daca le-ai ranit orgoliul cu greu ii mai impaci.dar nu conteaza zodia ci conteaza caracterul fiecaruia dintre noi.
mada_puffy84
Postat pe 19 Ianuarie 2009 09:24
Lei sunt foarte iubitori si pasionali, foarte fideli....Spun asa pt ca sotul meu este leu , eu sunt taur suntem impreuna de 6 ani si casatoritii de 2 anii...dar chiar nu am ce sa comentez ...sau cel putin el asa este
gianina232000
Postat pe 19 Ianuarie 2009 23:39
De la: zvb81, la data 2009-01-19 09:18:22
De la: dana_mv, la data 2009-01-04 23:46:03nu sunt buni.cel putin pt mine.te fac sa suferi mai devreme sau mai tarziu.sa vad eu leul ala care este altfel.nu cred ca exista.



Spune-mi?? daca te-ar fi lasat cu copil si ar fi plecat dupa o fufa...parasindu-te la ananghie...l-ai fi mai primit inapoi??
Fac un sondaj ...pt propria mea incunostintare....
respectiva are bani?ca sunt f materialisti.le place banul mai mult ca orice.iar daca te-a lasat cu un copil...nu ,nu l-as primi inapoi.oricum ei te fac mereu sa suferi.
dana_mv
Postat pe 20 Ianuarie 2009 22:47

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Care este compatibilitatea dintre femeia capricorn si barbatu Rac??? 2 De la: LoveSmartFashion 16 Ianuarie 2011 17:14
leu-taur 7 De la: koryne_2007 9 Septembrie 2009 21:24
clarvazatoare buna 10 De la: kudika_25847 27 Iulie 2013 22:20
femeia scorpion 255 De la: Lady_Shadow 12 Martie 2010 19:02
Eu Peste cu ascendent in fecioara el Balanta . 9 De la: Cassey 19 Mai 2009 11:01