Setari Cookie-uri

oare mai sunt virgina?

pai daca are himenu elastic , face ciucurelu' bungee jumping p-acolo

Postat pe 8 Noiembrie 2008 15:09
De la: geo32, la data 2008-11-08 15:09:30pai daca are himenu elastic , face ciucurelu' bungee jumping p-acolo




Don't worry, it's no sugar !

Postat pe 8 Noiembrie 2008 15:11
De la: Georgia99, la data 2008-11-08 15:11:10
De la: geo32, la data 2008-11-08 15:09:30pai daca are himenu elastic , face ciucurelu' bungee jumping p-acolo




Don't worry, it's no sugar !


It's no sugar, it's just honeybee:D
Lillix
Postat pe 8 Noiembrie 2008 15:19
De la: geo32, la data 2008-11-08 15:03:05io cred ca-i virgina, da' nu bag mana pana nu verific personal!


mai ce rai mai sunteti..... vreti voi sa verificati personal...
eu zic sa lasti omul care o iubeste pe fata sa se "iubeasca" pana la capat, ce pe voi va "ajutat" cineva la chestia asta cand a-ti facut-o prima data?
mai "copii" lasati rautatile la o parte....
ela24
Postat pe 10 Noiembrie 2008 10:02
maumau, tie iti lipseste informarea, ceea ce e greu de presupus la varsta ta si la aceste vremuri. Daca era cu 20 de ani in urma te mai credeam. Acum e plin de informatii peste tot. De la scoala, pe starda si pana la TV numai despre asta se vb. Ok. Nu esti pregatita sa o faci. Daca nu vrei de ce il lasi sa se apropie si pe urma pui intrebari prostesti pe forum?? De dragul comentariilor??? Mergi la medic linistita ca nu te "largesc" aia acolo. Vad cu ochiul liber o virgina. Si in ce priveste confidentialitatea stai linistita ca nu-l suna pe taticu'.
Grace_40
Postat pe 10 Noiembrie 2008 11:14
oare la ce ii mai foloseste virginitatea in ziua de azi ?
adistefi1970
Postat pe 10 Noiembrie 2008 11:37
De la: Grace_40, la data 2008-11-10 11:14:23maumau, tie iti lipseste informarea, ceea ce e greu de presupus la varsta ta si la aceste vremuri. Daca era cu 20 de ani in urma te mai credeam. Acum e plin de informatii peste tot. De la scoala, pe starda si pana la TV numai despre asta se vb. Ok. Nu esti pregatita sa o faci. Daca nu vrei de ce il lasi sa se apropie si pe urma pui intrebari prostesti pe forum?? De dragul comentariilor??? Mergi la medic linistita ca nu te "largesc" aia acolo. Vad cu ochiul liber o virgina. Si in ce priveste confidentialitatea stai linistita ca nu-l suna pe taticu'.

draga grace nu e vorba ca nu sunt informata si ca fac conversatie pe forum chestia e ca am auzit prea multe pareri de la foarte multe persoane si sa stii ca un ginecolog nu e tocmai cum crezi u ginecologul iti spune de multe ori ceea ce vrei sa auzi nu iti spune adevarul ca nu cumva sa faci o prostie pe foarte multe fete le-a mintit spunandu-le ca sunt virgine si ele stiau ca nu mai sunt dar medicul le-a zis ca sunt deci ginecologul nu e cel mai precis sa iti spuna ca de obicei iti spune ce vrei sa auzi .sper sa ma intelegi dar am ajuns la concluzia ca mai multe poate sa iti spuna un om obisnuit decat un medic un om e trecut prin viata si a invatat multe mai ales daca e un om mai matur asa cum esti tu cred ca mai multe detali imi poti da tu decat un medic papa
onitza_dorutzu
Postat pe 10 Noiembrie 2008 14:52
De la: maumau, la data 2008-11-10 14:52:46
De la: Grace_40, la data 2008-11-10 11:14:23maumau, tie iti lipseste informarea, ceea ce e greu de presupus la varsta ta si la aceste vremuri. Daca era cu 20 de ani in urma te mai credeam. Acum e plin de informatii peste tot. De la scoala, pe starda si pana la TV numai despre asta se vb. Ok. Nu esti pregatita sa o faci. Daca nu vrei de ce il lasi sa se apropie si pe urma pui intrebari prostesti pe forum?? De dragul comentariilor??? Mergi la medic linistita ca nu te "largesc" aia acolo. Vad cu ochiul liber o virgina. Si in ce priveste confidentialitatea stai linistita ca nu-l suna pe taticu'.

draga grace nu e vorba ca nu sunt informata si ca fac conversatie pe forum chestia e ca am auzit prea multe pareri de la foarte multe persoane si sa stii ca un ginecolog nu e tocmai cum crezi u ginecologul iti spune de multe ori ceea ce vrei sa auzi nu iti spune adevarul ca nu cumva sa faci o prostie pe foarte multe fete le-a mintit spunandu-le ca sunt virgine si ele stiau ca nu mai sunt dar medicul le-a zis ca sunt deci ginecologul nu e cel mai precis sa iti spuna ca de obicei iti spune ce vrei sa auzi .sper sa ma intelegi dar am ajuns la concluzia ca mai multe poate sa iti spuna un om obisnuit decat un medic un om e trecut prin viata si a invatat multe mai ales daca e un om mai matur asa cum esti tu cred ca mai multe detali imi poti da tu decat un medic papa



daca tu zici ca prietenul tau te poate dezvirgina cu un deget, scuza-ma, esti dezinformata. Gandeste-te ca te-ai putea dezvirgina si cu un tampon intern.

Postat pe 10 Noiembrie 2008 15:07
sa stii ca esti amuzanta dar asta e nu sunt asa de experimentata ca tine in chestiile cu sex dar incerc si eu sa ma informez.oricum ms mult pt ajutor chiar mi-ai fost de folos
onitza_dorutzu
Postat pe 10 Noiembrie 2008 17:51
mie imi foloseste virginitatea pt a fi vazuta cu ochi buni de cel care imi va fi sot cand ma voi marita cred eu ca prin virginitate voi fi apreciata toata viata de cel care imi va fi sot si ceea ce am patit a fost un impuls pe moment si hormonii care mi s-au urcat la cap in acele momente acum datorita voua mi-am dat seama de multe lucruri pop
onitza_dorutzu
Postat pe 10 Noiembrie 2008 17:55
Bine dragutzo, sa fii sanatoasa!
Lillix
Postat pe 10 Noiembrie 2008 17:57
Maumau, esti atat de tanara si de pura! Te admir ca gandesti asa, sincer! Dar apare o problema: daca nu te potrivesti dpdv sexual cu sotul tau ce faci? Ai sa te chinui o viata intreaga langa el? Sau cand ai sa dai de gustul sexului nu vei dori sa incerci si alte... senzatii?
Lucia1971
Postat pe 10 Noiembrie 2008 17:58
cece vrei sa ramii virgina pina la casatorie ,tu nu esti sanatoasa si daca nu te potrivesti cu el la pat ce faci

Postat pe 10 Noiembrie 2008 17:59
Pe-aici imi umbli, motanelule? Adica eu te tratez cu cafea, ma pregatesc sa te invit in clubul femeilor nesatisfacute si tu... TRADATORULE!!!!!
Lucia1971
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:02
asta e nepotrivire de caracter dar chestia e ca asa am fost crescuta cu principiul ca trebe sa fiu virgina cand ma voi marita ca sa fiu bine vazuta de sot
onitza_dorutzu
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:02
Probabil ca la inceput va aprecia acest lucru, dar la un moment dat nu va mai conta. Si sotul ala care-i bun stii ce zice? mai bine sa-mi umble nevasta inainte ca sa se sature si pe urma sa ma vrea doar pe mine. Asta a zis sotul meu si maaaaaaaaare dreptate a avut!
Lucia1971
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:04
Sper doar ca sotul tau va sti sa apecieze, si nu vei fi dezamagita, caci o femeie are multe alte calitatzi pentru care sa fie apreciata.
Lillix
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:06
Sper doar ca sotul tau va sti sa apecieze, si nu vei fi dezamagita, caci o femeie are multe alte calitatzi pentru care sa fie apreciata.
Lillix
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:06
asta e iubita sper sa imi scot conceptile astea din cap si sa renunt la virginitate dar chestia e ca daca va fi sa o fac vreau sa fie ceva de neuitat
onitza_dorutzu
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:07
asta sper si eu lilix
onitza_dorutzu
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:08
Maumau n-ai inteles ce am vrut sa spun. Daca iubitul tau merita, daca iti ofera niste conditii beton, gen o cina romantica, o camera intr-un loc romantic si aranjata la marea arta, eu zic ca merita sa-ti pierzi virginitatea si cu iubitul, nu neaparat cu sotul... Dar ce-l putin sa-ti amintesti cu drag momentul acela special pentru toata viata...
Lucia1971
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:12
Lucia, sa vezi ca la mine, pe vremea cand mi am pierdut virginitatea a fost un intreg proces...vreo trei luni , adica vacantza de vara, si cum eram amandoi feciorelnici:D, tot pregateam noi diverese scenarii, care mai de care mai romantice si mai impopotzonate cu trandafiri, bai fierbinti cu spuma, cate un pahar de vin rosu, masaje cu uleiuri parfumate, lumanarele, la iarba verde, muzica adecvata din belsug, nah tot tacamu' adica , poate poate om reusi pana la urma sa ne dam pah brazda, dar din diverse motive nu si nu, si iar o luam de la capat si tot asa. Pana intr o zi, tot de vara lunga adica, ne trezim pe dusumea, eu cu capul sub un scaun , nu stiu cum am ajunsape acolo, stansi , lipiti unul de altul, fericiti ca o dadusem pe brazda am inceput sa plangem, si crede ma ca imi va ramane mereu in amintire ca ceva deosebit, si acum zambesc in timp ce scriu...

Asa ca Maumau, ca ti pastrezi principiile, ca ti le schimbi, prea mare importantza nu are, important este sa pastrezi acel moment in amintirea ta cu drag, ca pe ceva deosebit.
Lillix
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:31
Eu nu-mi amintesc cu prea multa placere de acel episod din viata mea. Tocmai de aceea, am sa o educ pe fiica-mea de asa maniera incat sa nu regrete prima noapte niciodata. Bine, ea nu are decat 6 ani acuma, dar ceea ce nu a facut mama cu mine, vreau sa fac eu cu ea. Mai ales ca specialitatea mea e... obstetrica-ginecologie, deci pot sa o invat multe...
Lucia1971
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:36
Cred ca ai o fiica norocoasa
Lillix
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:39

Bravo maumau! M-ai facut sa rad copios. Fata mea, cum pot eu sa stiu daca mai esti sau nu virgina. Nu am fost acolo de fata cand... chestia cu degetelu'. Ce pot sa spun. Nu stiu ce experienta ai tu cu medicii ginecologi, dar nu vad de ce te-ar minti in asa ceva. Doamne fereste fata mea. Am tot trecut pe acolo si nu mi-a spus nimenica sunt virgina. Si in ce priveste casatoria virgina.. ei si ce. Am fost si de asta nu m-a inselat in draci. Am baieti si crede-ma ca nu vreau nora virgina. Chiar le-am explicat clar sa nu se grabeasca cu actele pana nu stau impreuna ceva timp.
Grace_40
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:41
De la: Lucia1971, la data 2008-11-10 18:36:07Eu nu-mi amintesc cu prea multa placere de acel episod din viata mea. Tocmai de aceea, am sa o educ pe fiica-mea de asa maniera incat sa nu regrete prima noapte niciodata. Bine, ea nu are decat 6 ani acuma, dar ceea ce nu a facut mama cu mine, vreau sa fac eu cu ea. Mai ales ca specialitatea mea e... obstetrica-ginecologie, deci pot sa o invat multe...

iubita daca nu te superi imi poti explica si mie ce inseamna obstetrica ginecologie?
onitza_dorutzu
Postat pe 10 Noiembrie 2008 18:47
Valeu! Ma doare capul Si tie iti este gandul la sex?!?!?!?!?!?!? Maumau, tu cand ai avut ultima discutie cu mama ta???? Despre ce ati vb??? Despre teme??? Dar de menstruatie ai auzit??? Ca poate esti gravida de la degetel?!!??
Grace_40
Postat pe 10 Noiembrie 2008 19:15
Obstetrica e aia care se ocupa de femeile gravide, iar ginecologia este aia care se ocupa de restul femeilor...
Lucia1971
Postat pe 10 Noiembrie 2008 19:17
ce amuzanta esti grace si eu cu mama nu vb pt ca mama nu e o fire care sa ma inteleaga si stai linistita ca nu sunt gravida cu degetelul esti amuzanta rau si am auzit de menstruatie am de la 11 ani
onitza_dorutzu
Postat pe 10 Noiembrie 2008 19:20
Maumau, daca ginecologul ti-a zis ca esti virgina, atunci asa e. Doar daca nu era si mama ta de fata... ceea ce e putin probabil pentru ca ginecologul cu bun simt nu o lasa pe mama sa asiste la consultatia fiicei. Cel putin asa se procedeaza la noi...
Lucia1971
Postat pe 10 Noiembrie 2008 19:23

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
MASTURBAREA 33 De la: everything_for_you 26 Martie 2009 21:21
Tehnici de masturbare... 19 De la: stem_29 22 Iulie 2010 00:00
sarcina?sotul tau sau altul ................. 70 De la: Just_M3_bv 25 Iunie 2009 09:31
sex coitus intrerupt 25 De la: kudika072421 4 Octombrie 2009 04:00
Oare mai sunt virgina?:-s 26 De la: IngerashuPetru 4 Octombrie 2010 06:28