Setari Cookie-uri

oare mai sunt virgina?

funny rau topicul.....


mereu se gaseste cate o pustoaica care sa ma amuze pe forumnul asta.


anderson
Postat pe 6 Ianuarie 2009 16:42
Nu trebuie neaparat sa ti curga ceva(eu nu mai sunt virgine de 5 ani , si nu mi-a curs niciodata nimic). Dar nu inteleg dece te framanta dak mai esti sau nu virgina, dak tot vrei sa ti incepi viata sexuala. Si probabil te a durut pt k stai prea incordata, ori din cauya necunoscutului ori din cauza faptului k nu te simti pregatita de a face pasul asta. Asa k mai gandeste te exact ce vrei de la viata.
alexa_sandu
Postat pe 10 Ianuarie 2009 22:51
Singurul fel in care ai putea afla daca mai esti sau nu virgina, esta acela ca trebuie sa vii la mine sa te probez. Si poti sa stai linistita ca pe probe nu-ti iau bani. Asa ca ......te astept si o sa vedem atunci daca mai esti sau nu virgina.
danutaty
Postat pe 15 Ianuarie 2009 10:03
doamne d nu t cun deloc..........cred k aia d l revista bravo sau cool girl t pot ajuta..............p bune.....




aia mai au prin nu stiu c rubrici kopile d 13,14 ani care cred k ssau dezvirginat cu tamponu.......................



scz m bufneste rasu.........nu e kiar asa k si cum ai desface o stikla d pepsi.........aaaahhhhhhhhhhhhh............
nirvana_cukramel
Postat pe 17 Ianuarie 2009 23:23
De la: nirvana_cukramel, la data 2009-01-17 23:23:45doamne d nu t cun deloc..........cred k aia d l revista bravo sau cool girl t pot ajuta..............p bune.....




aia mai au prin nu stiu c rubrici kopile d 13,14 ani care cred k ssau dezvirginat cu tamponu.......................



scz m bufneste rasu.........nu e kiar asa k si cum ai desface o stikla d pepsi.........aaaahhhhhhhhhhhhh............



de ce nu pui toate literele? ca nu inteleg nimic!

Postat pe 17 Ianuarie 2009 23:26
De la: geo_tz, la data 2009-01-17 23:26:23
De la: nirvana_cukramel, la data 2009-01-17 23:23:45doamne d nu t cun deloc..........cred k aia d l revista bravo sau cool girl t pot ajuta..............p bune.....




aia mai au prin nu stiu c rubrici kopile d 13,14 ani care cred k ssau dezvirginat cu tamponu.......................



scz m bufneste rasu.........nu e kiar asa k si cum ai desface o stikla d pepsi.........aaaahhhhhhhhhhhhh............



de ce nu pui toate literele? ca nu inteleg nimic!


Pentru k asa e kool, mai Geo mai! Habar n-ai tu...
Dor_a
Postat pe 18 Ianuarie 2009 14:38
pai a-ti ajuns sa va jucati cu degetelul.. de ce te mai intereseaza daca mai esti esti sau nu virgina.. banuiesc ca vrei sa mergi mai departe...sau doar a fost o joaca de copii?Eu cand eram virgina, nu am ajuns la lucruri asa serioase..asa ca tu ce vrei?dar cati ani ai de iti este asa frica?
iubi7a_lui
Postat pe 18 Ianuarie 2009 19:02
De la: iubi7a_lui, la data 2009-01-18 19:02:27pai a-ti ajuns sa va jucati cu degetelul.. de ce te mai intereseaza daca mai esti esti sau nu virgina.. banuiesc ca vrei sa mergi mai departe...sau doar a fost o joaca de copii?Eu cand eram virgina, nu am ajuns la lucruri asa serioase..asa ca tu ce vrei?dar cati ani ai de iti este asa frica?



din greseala si tot iti scapa dejtu' inauntru. uuupsii!!

Postat pe 18 Ianuarie 2009 19:32
Da ok..iti scapa..dar pana acolo...mai sunt niste pantaloni...chilotei...si voia ta...deci ..da iti scapa atunci cant fata a desfacut piciorusele
iubi7a_lui
Postat pe 18 Ianuarie 2009 19:56
De la: iubi7a_lui, la data 2009-01-18 19:56:28Da ok..iti scapa..dar pana acolo...mai sunt niste pantaloni...chilotei...si voia ta...deci ..da iti scapa atunci cant fata a desfacut piciorusele


io cred ca a bagat dejtu' acolo de curiozitate, intrebandu-se: oare de unde vine pipilica!?
si a cautat si a cautat pana cand a inceput sa se incalzeasca! respiratia i-a devenit dintro data sacadata , inima era pe cale sa-i zburde si era cuprinsa de stari inexplicabile....da' atat de placuteee!

Postat pe 18 Ianuarie 2009 20:03
da asa e...oamanii sunt curiosi, dar domnisoara noastra se pare ca nu mai posteaza nimic, sa-mi explice totusi de ce l-a lasat sa se joace cu degetelul daca vrea sa fie virgina..ptr ca in felul asta ajungi sa te joci apoi si cu altceva...
iubi7a_lui
Postat pe 18 Ianuarie 2009 20:32
De la: maumau, la data 2008-11-10 14:52:46
De la: Grace_40, la data 2008-11-10 11:14:23maumau, tie iti lipseste informarea, ceea ce e greu de presupus la varsta ta si la aceste vremuri. Daca era cu 20 de ani in urma te mai credeam. Acum e plin de informatii peste tot. De la scoala, pe starda si pana la TV numai despre asta se vb. Ok. Nu esti pregatita sa o faci. Daca nu vrei de ce il lasi sa se apropie si pe urma pui intrebari prostesti pe forum?? De dragul comentariilor??? Mergi la medic linistita ca nu te "largesc" aia acolo. Vad cu ochiul liber o virgina. Si in ce priveste confidentialitatea stai linistita ca nu-l suna pe taticu'.

draga grace nu e vorba ca nu sunt informata si ca fac conversatie pe forum chestia e ca am auzit prea multe pareri de la foarte multe persoane si sa stii ca un ginecolog nu e tocmai cum crezi u ginecologul iti spune de multe ori ceea ce vrei sa auzi nu iti spune adevarul ca nu cumva sa faci o prostie pe foarte multe fete le-a mintit spunandu-le ca sunt virgine si ele stiau ca nu mai sunt dar medicul le-a zis ca sunt deci ginecologul nu e cel mai precis sa iti spuna ca de obicei iti spune ce vrei sa auzi .sper sa ma intelegi dar am ajuns la concluzia ca mai multe poate sa iti spuna un om obisnuit decat un medic un om e trecut prin viata si a invatat multe mai ales daca e un om mai matur asa cum esti tu cred ca mai multe detali imi poti da tu decat un medic papa


depinde cum pui problema. nu te duci la ginecolog sa-l intrebi daca mai esti virgina. ii poti spune ca ai venit pt un simplu control de rutina. astfel isi va da singur seama daca mai esti sau nu virgina, iar daca mai esti "intreaga", va avea grija sa nu te dezvirgineze.

daca vrei sa-ti mentii virginitatea, nu mai accepta degete pe viitor, ca apoi a 2a zi sa intrebi bulversata daca mai esti sau nu virgina

din toata povestea asta, maica-ta e singura vinovata. cum dracu sa asiste la un consult ginecologic???? da e intreaga la cap????

Postat pe 18 Ianuarie 2009 23:17
eu zic sa astepti sa mai cresti...ca ai vreo 12 ani
Bibyshol
Postat pe 20 Ianuarie 2009 17:18
stai linistita cu sigurante esty virgina! iar faza c ginecologul degeaba te duci..nu este legal k un ginecolog saiti zik dak mai esty virgina(este caz penal)..acest lucru til poate spune doar medicul legist in baza unei cereri facute d unul dintre parintii tai;)
iazmina20
Postat pe 20 Ianuarie 2009 17:24
am 19 ani si pt mine e foarte importanta virginitatea numai ca ce am patit eu a fost un moment de slabiciune
onitza_dorutzu
Postat pe 25 Ianuarie 2009 23:00
nu sunt o pustoaica de 12 ani ce dracu am 19 ani daca mi-ati citi profilul nu ati mai pune intrebari stupide
onitza_dorutzu
Postat pe 25 Ianuarie 2009 23:03
multumesc mult ferero
onitza_dorutzu
Postat pe 25 Ianuarie 2009 23:08
io cred ca da...

Postat pe 18 Februarie 2009 22:12
De la: Bibyshol, la data 2009-01-20 17:18:44eu zic sa astepti sa mai cresti...ca ai vreo 12 ani


Si eu votez ca are vreo 12 ani domnisoara....
Rocker
Postat pe 20 Februarie 2009 00:14
da asa e...oamanii sunt curiosi, dar domnisoara noastra se pare ca nu mai posteaza nimic, sa-mi explice totusi de ce l-a lasat sa se joace cu degetelul daca vrea sa fie virgina..ptr ca in felul asta ajungi sa te joci apoi si cu altceva...


Si eu l-am lasat sa "se joace cu degetelul" desi vreau sa fiu virgina, dar cel putin pana acum n-am ajuns
sa "ne jucam cu altcv". Dar ea a spus k vroia sa se culce cu el si sg lucru care a iompiedicat-o a fost durerea. Dar inteleg cum e cu mom d clabiciune d care a spus mai tarziu.
nadia_i
Postat pe 22 Februarie 2009 16:53
De la: iazmina20, la data 2009-01-20 17:24:57stai linistita cu sigurante esty virgina! iar faza c ginecologul degeaba te duci..nu este legal k un ginecolog saiti zik dak mai esty virgina(este caz penal)..acest lucru til poate spune doar medicul legist in baza unei cereri facute d unul dintre parintii tai;)


nu serios?! ce prostii vorbesti tu acolo?!
AMG22
Postat pe 22 Februarie 2009 18:11
Am si eu o prietena de vreo 20 de ani care ultima data knd vorbeam noi mai era virgina, si totusi tot ajungea cu iubitelul destul de departe..wtf? Asta nu cred ca inseamna ca virginitatea ca simbol inseamna ceva...ci ca fapt "masurabil"poate..in sensul k daca te duce mami de urechi la ginecolog sa aiba ala cum sa`i zica ce vrea sa auda.

nu incurajez "curvasaraia" ...dar totusi femeia ideala se spune ca este "doamna in societate si femeie usoara in pat"......asa k atunci knd tu crezi k ti`ai gasit dragostea vietii nu trebuie neaparat sa astepti noaptea nuntii......acum nici sa nu gasesti dragostea vietii de prea multe ori...ehe...complicata viata.

Apropo..si daca tot ziki k ai 19 ani, cum sa nu stii anumite chestii, k treaba cu degetelul, la anii astia. Si cum a mai scris cineva...netul e o sursa ff buna de informare, n`ia mai citit niciunde despre ce se intampla acolo jos, cand si ce fel?
Cherry_bob
Postat pe 22 Februarie 2009 19:05
De la: maumau, la data 2008-11-07 22:17:40fratilor am si eu o problema cat se poate de serioasa si sper ca cu ajutorul vostru sa imi pot rezolva problema:am avut o tentativa de a face dragoste cu prietenul meu dar nu am putut reusi sa fac dragoste cu el datorita faptului ca eu sunt virgina si atunci cand a incercat sa ma largeasca introducandu-mi degetul m-a durut si nu am mai putut continua din vina durerilor .e posibil sa nu mai fiu virgina caci de curs nu mi-a curs nimik .ajtati-ma si pe mine va rog




am si eu o intrebare : de cat timp esti cu el?
nu o zic cu rautate ,dar si eu am 20 de ani si stiam k nu poate sa te dezvirgineze cu un deget.
si cum au mai zis si ceilalti virginitatea nu consta doar intr-un himen intact,daca ai ajuns sa faci anumite chestii cu el nu mai esti virgina din punct de vedere moral,fizic esti si sfatul meu daca tii la el ,daca il iubesti si daca te simti pregatita nu vad de ce nu ai termina ce ai inceput .ai grija de tine
dalma
Postat pe 22 Februarie 2009 21:18
nu ai explicat concis unde ti-a bagat degetul ! in filme se baga si in gura.
ha ha ha ha ha
costelino1967
Postat pe 22 Februarie 2009 21:28
saraca fata.... mie una mi-ar fi frik sa-mi spun problemele f personale pe site-ul asta!=)))....suntetzi prea rai(unii)...prea multe critici shi prea putzine raspunsuri referitoare temei,raiilor insa tre sa recunosc k ma shi amuza picanteriile astea
aleks_baby_blue
Postat pe 22 Februarie 2009 23:15
De la: aleks_baby_blue, la data 2009-02-22 23:15:44saraca fata.... mie una mi-ar fi frik sa-mi spun problemele f personale pe site-ul asta!=)))....suntetzi prea rai(unii)...prea multe critici shi prea putzine raspunsuri referitoare temei,raiilor insa tre sa recunosc k ma shi amuza picanteriile astea


si critica e un raspuns!

Postat pe 22 Februarie 2009 23:25
De la: iazmina20, la data 2009-01-20 17:24:57stai linistita cu sigurante esty virgina! iar faza c ginecologul degeaba te duci..nu este legal k un ginecolog saiti zik dak mai esty virgina(este caz penal)..acest lucru til poate spune doar medicul legist in baza unei cereri facute d unul dintre parintii tai;)

Vorbesti prostii ! La 19 ani parinti nu mai au dreptul legal sa se intereseze de virginitatea fetei !
medicul ginecolog , are voie sa-i spuna daca e virgina pacientei dar nu altei persoane(secret profesional ).
Dpdv fizic poate fi sau nu vigina-sunt doua metode de a constata :
-printr-un examen medical de specialitate.
-printr-un act sexual normal.(dupa , nu va mai fi )
Dpdv moral, odata ce a permis sa fie atinsa de un barbat in zona intima , nu mai este virgina !
Sa auzim de bine !
UN_OM_OBISNUIT
Postat pe 23 Februarie 2009 00:12
De la: maumau, la data 2009-01-25 23:08:50multumesc mult ferero

Auzi eu zic sa iti iei niste filme mai explicite si asa cred ca o sa intelegi toot ce trebuie nu e mai simplu?????Eu nu am folosit metoda asta daar in cazu tau si la gradul de dezinformare....cred ca ar fi bine:)). Si eu era sa fac o mare tampenie de genu asta cu fostu si din fericire a venit masa acasa si nu s=a mai intamplat nimic si MULTUMESC lui Dumnezeu ca taaaare as fi regretat...sunt foarte multumita ca m-am pastrat pentru cel cu care sunt de 4 ani impreuna si cu care ma voi casatori ...dar asta nu inseamna ca aveam ganduri de pastrarea virginitatii pana la casatorie:))...coincidenta:)
BERBEACA
Postat pe 23 Februarie 2009 08:29
De ce te intereseaza daca mai esti virgina...?
...aaaa!am inteles! cel cu degetul nu era prietenul tau si tie frica ce o sa spuna iubitul tau cand o sa afle ca tu nu mai esti virgina!
...oooo!saracuta de tine,stai linistita si nu-i povesti iubitului tau ce sa intamplat ca nu o sa-si dea seama.
hasi
Postat pe 24 Februarie 2009 08:37
No comment
monix79
Postat pe 28 Februarie 2009 07:02

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
sex la 18 ani 41 De la: anaiubb 30 August 2010 03:46
ajutor 2 De la: kudika_24917 4 Ianuarie 2013 15:39
am nevoie de un sfat urgent 8 De la: chryss_tyna 11 Februarie 2009 21:11
orgasmul... 12 De la: kaamas 16 Septembrie 2009 18:05
Intarziere menstruatie. 17 De la: i0nutza 4 Iunie 2010 18:59