Setari Cookie-uri

Ti ai gasit jumatatea ?

Eu mi-am gasit jumatatea,defapt mi-am regasit jumatatea(o iubire din copilarie),prin urmare ce ti-e scris in frunte ti-e pus

Postat pe 28 Martie 2009 13:08
De la: www_alexandra_cristina_mateescu0, la data 2009-03-28 13:08:20Eu mi-am gasit jumatatea,defapt mi-am regasit jumatatea(o iubire din copilarie),prin urmare ce ti-e scris in frunte ti-e pus


Bravo , daca e sa fie o sa fie daca nu ..stai si asteapta ...cam asta e stratagema ...
__LL__
Postat pe 28 Martie 2009 13:48
De la: luckyyyLuke, la data 2009-03-28 13:48:50
De la: www_alexandra_cristina_mateescu0, la data 2009-03-28 13:08:20Eu mi-am gasit jumatatea,defapt mi-am regasit jumatatea(o iubire din copilarie),prin urmare ce ti-e scris in frunte ti-e pus


Bravo , daca e sa fie o sa fie daca nu ..stai si asteapta ...cam asta e stratagema ...


Pai e.....deja,si suntem tare fericiti!

Postat pe 28 Martie 2009 13:55
Eu nu stiu daca avem jumatatea...cred ca fiecare om are mai multe suflete pereche pe parcursul vietii
sunt impreuna cu acelasi barbat de 5 ani, o relatie cu despartiri si impacari,dar oricum ma bucur ca despartirile noastre nu durau mai mult de 1 luna, asa ca pot sa zic ca m am gasit jumatatea
Aphrodite
Postat pe 21 Septembrie 2009 20:32
De la: un_barbat_ca_multi_altii, la data 2009-09-22 12:58:04
De la: MaraDonna, la data 2009-09-21 20:32:42Eu nu stiu daca avem jumatatea...cred ca fiecare om are mai multe suflete pereche pe parcursul vietii
sunt impreuna cu acelasi barbat de 5 ani, o relatie cu despartiri si impacari,dar oricum ma bucur ca despartirile noastre nu durau mai mult de 1 luna, asa ca pot sa zic ca m am gasit jumatatea
...este posibil ca uni oameni sa aiba parte de prea multe jumatati in viata iar altii deloc ......si eu uneori simteam nevoia sa-l intreb pe D-zeu daca a facut si pentru mine un suflet pereche ... si sincer nu stiu de ce dar aveam impresia ca raspunsul din partea LUI era;-'' Eteeee sufletu ''..!!...


stai linistit, mai devreme sau mai tarziu o sa iti gasesti tu pe cineva potrivit tie.
Aphrodite
Postat pe 24 Septembrie 2009 14:15
Fiecare dintre noi asteapta sa isi gaseasca jumatatea.Poate ca intr-adevar avem cu totii cate un suflet pereche dar avand in vedere comportamentul barbatilor din ziua de azi ma indoiesc ca mai putem spera ca ne vom gasi pe cineva care sa fie langa noi toata viata.Oricum in viata nu poti avea totul.Trebuie sa te multumesti cu ceea ce primesti si trebuie sa lupti ca sa obtii mai mult :)
kudika048573
Postat pe 24 Septembrie 2009 15:34
De la: , la data 2008-11-10 17:32:50 Suntem nascuti sa evoluam.Intotdeauna ne schimbam nu numai datorita firii noastre ci si datorita celorlalti oameni cu care interactionam sau nu.In fiecare stadiu al evolutiei noastre avem sentimente, trairi dintre cele mai diverse.Ceea ce astazi nu putem accepta, maine ni se va parea singura solutie. Adolescent fiind ,iti gasesti repede jumatatea de care te crezi indragostit pe viata.Maturizandu te vei afla ca alta jumatate ti e harazita,gasindu ti implinirea in alta iubire.Cand vei trece prin multe ,vei intelege ca altcineva ar fi fost jumatatea ta compatibila o viata. Cum putem face alegerea cea mai potrivita de la inceput? Daca in fiecare treapta a evolutiei noastre avem o jumatate, cum putem sa ramanem langa persoana aleasa la inceput fara sa o ranim? Cum poate ea sa ramana linga noi fara sa ne raneasca? Poti sa ti gasesti jumatatea pentru o viata intr o singura persoana,stiind ca mereu te vei schimba ,vei evolua ,poate nu in acelasi ritm cu omul iubit?Poti sa l astepti sa vina impreuna cu tine fara ca nerabdarea sa te faca nepasator? Nu stim niciodata cum vom reactiona ,cum vom trai, ce vom simti,dar sa incercam sa alegem cat mai bine pentru viitor. IUBITI VA MULT ,MEREU SI IN ACELASI TIMP!


eu ma consider intreaga !!!!!!!!!!!!!!!!!in nici un caz o jumatate!

anastasia_m
Postat pe 24 Septembrie 2009 21:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dupa ce iti dai seama ca iubesti pe cineva . . . ? 7 De la: _dulcik_ 6 Iulie 2009 13:40
Nu reusesc sa il inteleg 9 De la: Madamadalina69 22 Decembrie 2009 18:07
nu inteleg ce vrea de la mine!!!! 43 De la: just_me00 10 Martie 2013 14:49
Intalnirea cu un baiat manierat 4 De la: kudika_12958 19 August 2012 09:37
nu mai pot sa scap de el 19 De la: kudika_29260 2 Aprilie 2013 15:09