Setari Cookie-uri

Ce urasc la Barbati & Femei !!!!

de ce urati fratilor, va consumati energia de pomana ,cel putin eu nu m-as obosi sa urasc,astfel de oameni au fost mereu si vor fi si nu tine de natie aici ,si in italia(asta dau ex k am stat) sant o groaza asa ,ei nu se preteaza la chestii marunte k noi sarantocii de romani ei isi trag tape de mii de euro intre ei.Si personajele descrise sant peste tot deci fac parte din societate ,de ce sa-i uram?ori ii ignoram ori ii ajutam ,dar ura e prea mult spus.chiar k asa e romanul sa moara si capra vecinului.adik de ce te uiti peste gard si te deranjeaza ce face vecinul k se imbata, k se da cu ruj rosu...
lacrasar
Postat pe 10 Martie 2009 12:58
hmmm....nu pot sa zic k urasc un anumit tip de oameni,doar k ma dezgusta persoanele care vb aiurea,care amagesc,care se cred importante(si chiar nu sunt),mincinosii,persoanele care te folosesc pentru a si atinge niste scopuri sau doar k sa le fie lor bine,persoanele care eticheteaza gresit fara sa cunoasca,persoanele materialiste,care ar da iubirea pentru bani si ar mai fi de zis dar cred k s a inteles ideea
SweetHappyButterfly
Postat pe 10 Martie 2009 13:17
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-10 13:17:29hmmm....nu pot sa zic k urasc un anumit tip de oameni,doar k ma dezgusta persoanele care vb aiurea,care amagesc,care se cred importante(si chiar nu sunt),mincinosii,persoanele care te folosesc pentru a si atinge niste scopuri sau doar k sa le fie lor bine,persoanele care eticheteaza gresit fara sa cunoasca,persoanele materialiste,care ar da iubirea pentru bani si ar mai fi de zis dar cred k s a inteles ideea



nici eu nu urasc,dar nu-mi plac oamenii care nu sunt parolisti ..si ce ai scris tu mai sus!
inca ma minunez cat esti de matura ptr.varsta ta!!!

ella_c
Postat pe 10 Martie 2009 13:22
De la: ella_c, la data 2009-03-10 13:22:14
De la: SweetHappyButterfly, la data 2009-03-10 13:17:29hmmm....nu pot sa zic k urasc un anumit tip de oameni,doar k ma dezgusta persoanele care vb aiurea,care amagesc,care se cred importante(si chiar nu sunt),mincinosii,persoanele care te folosesc pentru a si atinge niste scopuri sau doar k sa le fie lor bine,persoanele care eticheteaza gresit fara sa cunoasca,persoanele materialiste,care ar da iubirea pentru bani si ar mai fi de zis dar cred k s a inteles ideea



nici eu nu urasc,dar nu-mi plac oamenii care nu sunt parolisti ..si ce ai scris tu mai sus!
inca ma minunez cat esti de matura ptr.varsta ta!!!




haidi bre mami... sunt si yo mika... dar nu suport oamenii astea,cred k aici am caracterizat mai mult barbatii cu fetele nu am nimik,sa faca ce vor,nu ma afecteaza pe mine
SweetHappyButterfly
Postat pe 10 Martie 2009 13:25
De la: kristinaCT, la data 2009-03-10 12:35:02Laurico!
Nu o lua personal!


ma bagai si eu ca si anume chilotzii in fund
ok,peace cristinico
matracucu
Postat pe 10 Martie 2009 13:31
Laurico, trebuie sa facem pace pentru ca si pe mine ma cheama si Laura. Si numele asta nu ii este dat oricui sa il poarte! Nu? ! Pupici
kristinaCT
Postat pe 10 Martie 2009 13:41
remus, esti cam incordat....relaxeaza-te....
moneycaprice
Postat pe 2 Aprilie 2009 16:55
chiar nus incordat deloc :))....is foarteeee relaxar.....desi azi am avut o durere de cap taota ziua si mio fost rau....si inca imi e ...da in rest...toate is bune si frumoase :)
remus22
Postat pe 4 Aprilie 2009 02:57
nu pot spune ca urasc dar nu-mi plac femeile vulgare,neingrijite.De ex urasc cand vad o femeie fumand pe strada,sau injurand,scuipand ori sa bea cot la cot cu baietii.imi place sa vad o femeie care e femeie in adevaratul sens iar la un baiat nu-mi place cand considera femeia o fiinta nascuta pt a sta la cratita,ador barbatii care considera femeile egale
Anonima_007
Postat pe 27 Mai 2009 18:11
l_diana_c
Postat pe 27 Mai 2009 18:12
bunaa tuturor interesant topic...ce sa urasti la brbati si femei? daca dumnezeu atata le-a dat..asta e
Fluturash16
Postat pe 29 Mai 2009 10:07
De la: Fluturash16, la data 2009-05-29 10:07:30bunaa tuturor interesant topic...ce sa urasti la brbati si femei? daca dumnezeu atata le-a dat..asta e


nu e chestia de cat le-a dat Dumnezeu...ca nu ti-a fost dat de la Dumnezeu sa te comporti asa cum o faci
Anonima_007
Postat pe 29 Mai 2009 12:33

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Este important ca viata sexuala sa fie ''piperata''? 51 De la: kudika_17905 31 Octombrie 2013 12:51
fosta prietena a iubitului meu.. 46 De la: mely_10 2 Septembrie 2013 07:58
iubire sau obisnuinta? 14 De la: Lucia1971 15 Mai 2009 09:19
DECIZIILE UNEI FEMEI 7 De la: geonika 17 Aprilie 2010 19:41
Va rog sa ma ajutati 14 De la: kudika119944 2 Mai 2010 11:04