Setari Cookie-uri

femeia pesti cu barbatul scorpion

Probabil. Toata lumea spune asta despre scorpion. Dar ce faci atunci cand incerci sa te apropii de ei iar ei nu-ti raspund cu aceeasi moneda? Adica iti raspund doar atunci cand "au ei chef". As fi in stare sa-i dau si luna de pe cer, DAR, sa-ti dau un exemplu: am fost plecata din oras o saptamana si ceva pe motive de business si in tot acest timp mi-a dat vreo 2 mesaje si un tel, parca. Atat. Treceau zile cand nu primeam niciun semn de la el. Ti se pare normal? si acum, by the way...n-am mai vb cu el de cateva zile. Cum sa ii arat afectiunea mea suprema in conditiile astea? Cand suntem impreuna e totul ok, dar dupa aia...parca fiecare isi vede de viata si prietenii lui.
Cam asa decurge rel noastra...SI atunci...ce sa fac? Sa trec peste faptul ca el imi da impresia ca n-are nimic pt mine si ma face sa sufar si tot eu sa-i ofer iubire neconditionata????....
O fi el scoprion dar pana cand?
justwater
Postat pe 1 Martie 2009 11:52
te rog nu mai generaliza de scorpioni, si eu sunt indragostita de un barbat din aceasta zodie de multi ani, dar e cel mai dulce om pe care il cunosc!!
DeeaCatalina
Postat pe 1 Martie 2009 12:43
nu stiu...si eu am patit la fel ca justwater. nu generalizam DAR...sunt foarte multi scorpioni care se aseamana din multe puncte de vedere...
helenam
Postat pe 1 Martie 2009 21:32
De la: manzulina, la data 2009-03-01 21:32:02nu stiu...si eu am patit la fel ca justwater. nu generalizam DAR...sunt foarte multi scorpioni care se aseamana din multe puncte de vedere...

sunt coincidente, crede-ma, fiecare om e diferit. putea sa fie rac si sa faca la fel, n-are legatura cu zodia.
DeeaCatalina
Postat pe 2 Martie 2009 00:05
vreau sa-ti zic k m-am regasit in descrierea ta vis-s-vis de zodia scorpion
chiar cunosti scorpionii

nathana
Postat pe 2 Martie 2009 00:17
Depinde ................fratele meu este foarte dificil......nervos.....posesiv,si fostul meu era tot scorpion,nuj daca asta a contribuit dar era,ca si comportament identic cu fratele meu.Ghinion.........nu??
butterfly_sound_of_love
Postat pe 5 Martie 2009 09:27
Credeti ca un scorpion al carui mare iubire l-a inselat si l-a parasit in urma cu 2 ani, sa reia relatia cu fata respectiva si sa stearga totul cu buretele fara sa incerce sa se razbune? EI au locuit impreuna cativa ani dupa care ea l-a lasat balta. El a suferit foarte mult. atunci. Acum s-a intors la ea. Credeti ca otul o sa fie absolut ok intre ei?
justwater
Postat pe 1 Mai 2009 18:03
nu cred sa conteze prea mult zodia lui...si parerea mea este ca se pot intelege de minune...dar depinde de ei cum vor evolua lucrurile...si mai ales daca a iubit o mult,nu cred ca 2 ani au fost de ajuns sa o uite...si eu am fost despartita de iubitul meu 1 an si ceva si vreau sa iti spun ca in tot acest timp el imi dadea beep-uri cu nr ascuns ii intreba pe pr mei ce mai fac,cerea poze cu mn zicand k "e curios sa vada cum mai arat",etc...(eu fiind in It si el era in Ro)
Donna22
Postat pe 1 Mai 2009 18:34
NUUUUUUUU ! Am patit-o . Ce mi-a spus scorpionul meu care ma adora? "Iertarea cere alte pacate". Nu uita si nu iarta
nocturnalia
Postat pe 4 Mai 2009 14:45
Sincer si eu sper sa nu mearga, pt ca am suferit prea mult din cauza lui...si acum s-a intors la o tipa pe care a iubit-o f mult dar care l-a lasat cu ochii-n soare la un moment, iar el a suferit mult timp. Sa se spele cu ea pe cap. Stiu ca scorpionii sunt razbunatori....acuma chiar nush ce-o sa fie intre ei...
justwater
Postat pe 5 Mai 2009 22:40

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
S-a îndrãgostit de altcineva. 5 De la: kudika_979977 22 Noiembrie 2015 13:57
sugari 9 luni 3 De la: Lucia38 5 Septembrie 2009 19:22
ajutor 33 De la: Barbie30 7 Iulie 2010 12:59
nu stiu ce se intampla cu mine 59 De la: evelyne15 6 Octombrie 2010 17:31
Relatii noi in haine vechi 6 De la: _Rori_ 24 Martie 2013 07:45