Setari Cookie-uri

sa ma mai impac cu el???

spuneti-mi si mie ce sa fac: eu sunt cu el de 2 ani si vreo 6 luni...la inceput a fost ciudat eu stiam ca e cu alta,el tot imi spunea daca nu vreau sa avem o relatie,eu i-am spus ca nu stiind ca el e cu alta fata,dupa vreo 2 zile am aflat ca nu mai e cu fata aceea...trecand peste toate acestea dupa o luna de cand eram impreuna el a pus un pariu cu un tip ca o sa o f*** p una(eu am aflat asta dupa un an)...mi-a explicat despre ce a fost vorba si am trecut peste toate.Inainte de pasti cu vreo 2 saptamani eram in discoteca si ne certasem,el s-a dus cu una si a venit peste vreo 2 ore si-a luat geaca si a plecat,nu si-a luat nici macat "la revedere",dupa o sapt-doua ne-am impacat.in rest toate bune...cand in luna august m-a anuntat pleaca in Italia am stabilit ca pastram legatura.Dupa ce a plecat nu a mai dat nici un semn vreo 4-5 luni(si-a pierdut cartela si nu mai avea numarul meu).Am vb dupa aceea...se apropia timpul cand trebuia sa vina acasa(august,dupa un an).Cand a venit acasa nici nu m-a cautat,nu a dat nici un semn... cand ne-am intalnit am vorbit si toate celelalte...inainte sa plece ne-am certat...a plecat dar nu a dat nici un semn, eu il sunam,ii trimiteam mesaje si el nimic,intra pe internet il intrebam ce face si iesea,ma ocolea dupa 3 luni a inceput sa vorbeasa cu mine,imi spunea ca vrea sa ne inpacam eu i-am spus ca nu stiu si ma mai gandesc....el credea ca l-am inselat cu un baiat dar nu am avut nici o treaba cu acel baiat...el ma invita sa iesim la un suc,eu nimic......acum mi-am dat seama ca trebuia sa accept...asta e...spuneti-mi ce sa fac sa ma mai impac cu el?
marinutza63
Postat pe 14 Noiembrie 2008 15:48
Eu nu m-as impaca.
Full_Metal_Jacket
Postat pe 14 Noiembrie 2008 15:53
si-a pierdut cartela si nu mai avea numarul tau?
asta DA scuza.

marinutza, imi pare rau dar cred ca trebuie sa o lasi balta, nu cred ca mai are rost ceva. momentan cred ca te vrea doar din lipsa de "ocupatie".
nu vreau sa te supar, desi cred ca e inevitabil, insa domnu' nu e un exemplar cu care sa te mandresti: umbla cam mult cu fofarlica, pune pariuri scarboase si te duce cu zaharelul. nu te doare? cat mai vrei sa rezisti?
lauuua
Postat pe 14 Noiembrie 2008 17:21
chiar ai 15 ani cum scrie in profil?
lauuua
Postat pe 14 Noiembrie 2008 17:22
am vorbit cu el din nou si i-am spus de acum cand il sun sa raspunda a spus ca o sa raspunda daca nu e la servici, knd il intreb ceva sa-mi spuna sincer sa nu o i-a p ocolite,a fost de acord!!! El imi tot spunea sa-l pup(ii dadusem web) si i-am zis ca nu k am ramas indiferenta la tot ce spune el...s-a suparat binenteles dar dupa aceea si-a dat seama k nu ma poate obliga si nu a mai spus nimic....I-am spus iar ce m-a suparat la el si el mi-a spus ca si-a cerut de atatea ori scuze,ce sa mai faca k sa-l cred?i-am spus ca el vrea doar sa se culce cu mn iar el a spus" cand am fost acasa puteam sa ma culc cu multe da n-am facut-o
ca tin mult la tine" la spusele acestea am ramas fara cuvinte...oare e adevarat? o parte din mine imi spune sa raman cu el,o parte sa ma despart....va rog spune-ti si parerea voastra :*
marinutza63
Postat pe 19 Noiembrie 2008 21:56
Tu chiar crezi ca o relatie la distanta rezista si acolo fiind in Italia nu are pe nimeni iti este fidel baietii mai sunt si daca erai asa importanta pt el ramanea in tara
NICOLETA69
Postat pe 20 Noiembrie 2008 11:01
eu nu as crede nici un cuvant din ce spune...nu te doare ptr ce ti-a facut pana acum?scz dar nu cred k tine la tine si cred k te-a inselat pana acum de cate ori a avut ocazia...am avut si eu un astfel de specimen dar nu a rezistat mult langa mine...crede-ma k nu merita...nu ar trebui sa crezi nimik din ce iti spune...
deiutza_20
Postat pe 20 Noiembrie 2008 21:11
te-a inselat de mana cu tine si acuma crezi k nu o va face
prea multe greseli in prea putin timp nu?
acuma daca vrei sa stai langa o persoana pe care nu poti sa te bazezi e prob ta.
bestiuitza
Postat pe 20 Noiembrie 2008 22:00
De la: bestiuitza, la data 2008-11-20 22:00:01te-a inselat de mana cu tine si acuma crezi k nu o va face
prea multe greseli in prea putin timp nu?
acuma daca vrei sa stai langa o persoana pe care nu poti sa te bazezi e prob ta.
de crezi fata ca tre sa dai sfaturi crezi ca esti in masura ??? tu uiti ce faci tu ca ai avut pe cineva si ca nu ai trecut de citva timp si gata il inselai ,,,,iar aceea persoana`pote o durea nu de ce dai chiar tu sfaturi avind in vedere cine esti si nu vreau sa vrb
sarutama
Postat pe 20 Noiembrie 2008 22:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Curiozitate de femeie ..... Ce isi doresc barbatii de Ziua Barbatului....? 54 De la: ocs 14 Mai 2011 12:06
CE PARERE AVETI DESPRE.....? 16 De la: Lorena26 9 August 2009 17:05
Femeie echilibrata vs Superfemeie….ce spun urmasele Evei,ce parere au ele??? 23 De la: claudio2 19 Mai 2009 10:58
ARGINTUL ANTISEPTIC SI NU NUMAI 1 De la: kudika105839 5 Iunie 2010 22:30
un sfat va rog... 21 De la: RAINBOWLADY 30 Decembrie 2011 19:20