Setari Cookie-uri

am si eu nevoie de un sfat

anul trecut am cunoscut pe cineva cu care am avut o relatie de cateva luni.am considerat ca merita sa fie primul...si nu regret decizia...la putin timp ne.am despartit...ne.am reintalnit dupa alte 5 luni de zile la insistentele lui.am incercat sa reluam relatia dar stiti cum se spune"ce nu a mers prima data,nu va merge nici a doua,nici a treia oara"...dupa cateva saptamani m.a cautat din nou...si de atunci ne intalnim foarte des...avem o relatie de prietenie dar care include si alte lucruri...sex!au fost momente cand amandoi aveam prieten/a dar cu toate astea ne intalneam pe ascuns...de fiecare data el era cel care ma cauta...probabil stia k nu va fi refuzat...faza e ca eu tin foarte mult la el...ink de cand am fost prima data impreuna...am incercat sa.l uit,am avut si alti prieteni,am incercat sa evit orice contact cu el dar cu toate astea nu pot pune capat relatiei...nu i.am marturisit niciodata care sunt sentimentele mele pentru el,in primul rand din orgoliu si in al doilea rand pentru ca in felul acesta l.as indeparta....nu pot sa inteleg ce simte el pentru mine deoarece e o persoana foarte dificila si evita astfel de discutii..momentan el are prietena..si ma doare sa.i vad impreuna chiar dak stiu k el nu tine la ea.nu stiu ce sa fac...s.o las balta sau sa continui relatia?desi sunt constienta k e mai bn sa.mi vad de viata mea cu altcineva nu pot sa.l uit....
just_cassy4th
Postat pe 26 August 2009 18:02
bun....esti tanara si inca ai timp sa te indragostesti sfatul meu e sa il lasi ca nu merita sa pierzi timpul! tipul asta te vrea doar pentru sex si singura iti faci rau cand il vezi cu prietena lui deci da`l dreaq nu merita!
nebuna94
Postat pe 26 August 2009 18:13
De la: just_cassy4th, la data 2009-08-26 18:02:58anul trecut am cunoscut pe cineva cu care am avut o relatie de cateva luni.am considerat ca merita sa fie primul...si nu regret decizia...la putin timp ne.am despartit...ne.am reintalnit dupa alte 5 luni de zile la insistentele lui.am incercat sa reluam relatia dar stiti cum se spune"ce nu a mers prima data,nu va merge nici a doua,nici a treia oara"...dupa cateva saptamani m.a cautat din nou...si de atunci ne intalnim foarte des...avem o relatie de prietenie dar care include si alte lucruri...sex!au fost momente cand amandoi aveam prieten/a dar cu toate astea ne intalneam pe ascuns...de fiecare data el era cel care ma cauta...probabil stia k nu va fi refuzat...faza e ca eu tin foarte mult la el...ink de cand am fost prima data impreuna...am incercat sa.l uit,am avut si alti prieteni,am incercat sa evit orice contact cu el dar cu toate astea nu pot pune capat relatiei...nu i.am marturisit niciodata care sunt sentimentele mele pentru el,in primul rand din orgoliu si in al doilea rand pentru ca in felul acesta l.as indeparta....nu pot sa inteleg ce simte el pentru mine deoarece e o persoana foarte dificila si evita astfel de discutii..momentan el are prietena..si ma doare sa.i vad impreuna chiar dak stiu k el nu tine la ea.nu stiu ce sa fac...s.o las balta sau sa continui relatia?desi sunt constienta k e mai bn sa.mi vad de viata mea cu altcineva nu pot sa.l uit....


Ba il poti uita.. dar numai cand o sa vrei cu adevarat.. Tu doar mai speri intr-o impacare.. atata tot. Nu te obisnui de pe acum sa primesti atat de putin intr-o relatie....
rashela
Postat pe 26 August 2009 18:15

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Cluburi, abordari, prieteni noi, *recomandare* 43 De la: DayC 17 Ianuarie 2012 17:24
Ejacularea precoce poate fi combatuta? 2 De la: kudika_15804 3 Octombrie 2013 10:44
Ce parere au Barbatii despre Femei 115 De la: puiut_77 1 Martie 2011 09:37
fosta prietena a iubitului meu.. 46 De la: mely_10 2 Septembrie 2013 07:58
sa continui sau sa renunt? 5 De la: SweetDadyD 14 Aprilie 2009 14:15