buna

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

Al3xanDr4 Avatarul lui Al3xanDr4

3 mesaje
Oras: iasi

dak suntem aman2 varsator ne potrivim?....sau...nu stiti...:D
Raporteaza abuz de limbaj
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

da un search pe google ;)
bestiuitza Avatarul lui bestiuitza

1599 mesaje

nu vrei sa facem televot
necunoscut Avatarul lui necunoscut

1 mesaj

eu zic sa incerce, iar noi sa punem pariuri
Lillix Avatarul lui Lillix

1514 mesaje

De la: Al3xanDr4, la data 2008-11-20 20:19:39dak suntem aman2 varsator ne potrivim?....sau...nu stiti...:D

Cum sa nu va potrivitzi!?!
mucky Avatarul lui mucky

858 mesaje

De la: Al3xanDr4, la data 2008-11-20 20:19:39dak suntem aman2 varsator ne potrivim?....sau...nu stiti...:D

depinde ce varsati
sarutama Avatarul lui sarutama

2683 mesaje

De la: bestiuitza, la data 2008-11-20 22:01:15
nu vrei sa facem televot
hahahahahahahahah dar cu tine bestiutza nu vrei sa facem tele ,,,,ut
No beba agua, los peces tienen relaciones sexuales en ella
Diavolyta_ Avatarul lui Diavolyta_

7696 mesaje
Oras: iasi

Esec Totallll
Sweet Little Devil
Fosta membra Kudika.ro
De la: Diavolyta_, la data 2009-05-21 14:32:50

Esec Totallll

zi zau si pupu-ma sa-mi treaca!
au pus mochetaaaa in tren , baaaaaaa'!!
Fosta membra Kudika.ro
Sigur ca da,sunteti zodii de aer si va veti potrivi perfect...nush ce ascendent aveti,poate ala sa creeze divergente uneori,dar dupa 30 de ani...asa se spune...
,, Culege din viata tot ce-i frumos,si-i floare / Bea vinul cel mai dulce,ia cupa cea mai mare / Allah nu tine seama de vicii sau virtuti / Nu numara matanii,nici ochii ce-i saruti ! "
Fosta membra Kudika.ro
De ce va cautati partenerii dupa zodii cand ati vazut ca nici nu se mai stiu cate sunt si unde ne gasim fiecare? Poate ar trebui sa cautam alte principii dupa care sa alegem partenerii, principii ascunse de partener de obicei aici pe net. Eu cred ca relatiile dintre partenerii virtuali ar trbui sa ramana in faza de incipient. Sau, in cel mai bun caz, dupa ce va vedeti fata in fata sa lungiti timpul prieteniei ca sa va ascundeti cat mai bine partile proaste din caracter pana scapati de ele si atunci totul va fi frumos, asta numai daca amandoi sunteti bineintentionati. Nu se poate renunta la unele trasaturi de caracter care sunt native si oricand isi pot face efectul fara a le mai putea tine in frau pentru ca sunt imprevizibile. E foarte greu sa gasesti trasaturile unui varsator care sa se suprapuna pe trasaturile altui varsator. Eu cred ca fiecare trebuie sa respecte personalitatea partenerului pentru a nu-l deruta si a-l obliga sa minta pentru a crede tu ca s-a schimbat de dragul tau. Niciodata nu veti tine in frau un caracter numai pentru ca cineva ti-a spus ca e nemaipomenita dragostea dintre doi varsatori. Nu. Atata timp cat fiecare are un trecut original si planuri de viitor cu totul altele decat partenerul tot varsator si el, e greu sa le suprapuneti si sa eliminati surplusul care nu incape in tipar. Asa stand lucrurile vazute de mine ( sa recunosc oare ca m-am fript si eu putin cu astfel de cautare?), fiecare face numai dupa impulsul inimii prntru ca uneori e atat de proasta si chioara si fara minte ca ne face sa ne hotaram tocmai cand ar trebui sa chibzuim mai mult sau chiar sa renuntam! In concluzie, iubeste un varsator, ca in fond cine ar tine cont de parerile altora cand sufletul deja a luat-o razna si isi cauta virtual energia care s-o intareasca?Deci, numai gandul ca asa ceva nu veti mai intalni, incercati si daca va frigeti, comunicati-ne!
De la: mucky, la data 2008-11-20 22:14:18

depinde ce varsati
galina