Setari Cookie-uri

Ce sa mai cred?:( oare tine la mine?

Buna.Aqm 1 luna si ceva aveam o relatie cu un baiat d 7luni..pana intr`o zi knd la liceu unde invat eu a aparut un baiat,un baiat foarte dragut,care l-a pus pe un coleg de liceu sa-mi ceara id-u sa poata sa vb cu mine.I-am dat id-u de messenger si seara s-a bagat cu mine in seama mi-a spus ca i-a placut de mine,si ca vrea sa iesim la un suc,mi-a cerut nr de telefon si fara sa-mi dau seama d ceea ce face-am i l-am dat.A 2-a zi pe la 11:30 am primit msj de la el in care imi zicea sa ies cu el la un suc ptr k vrea sa ma revada...dar,i-am dat msj si i-am zis k "imi pare rau,dar am prieten si nu ma pot intalni cu tine".dupa c i-am trim msj imi rasp la msj zicandu-mi ca nu-l intereseaza de prietenu` meu pentru ca el ma vrea pe mine.Bun..seara pe la 23:30 primesc mesaj d la el intrebandu`ma daca mai sunt pe mess k,intra si el si sa vorbim.Asa s-a si intamplat a intrat pe mess si am vb,am vorbit destul d multe cu el,se vedea k era interesat sa aiba o relatie cu mine,si am acceptat sa ma intalnesc luni cu el.(fiind intr-o zi d vineri knd vb q el pe mess).Lunea a venit la mn la liceu d vreo 3 ori ,sa ma vada..si da am ramas impreuna.Deja de la prima intalnire imi parea cel mai dulce baiat incepusem sa prind drag de el, la fel si in urm zile,venea f des la liceu,avand masina venea chiar si ptr 5 min kt timp eram in pauza.Si intr-un moment d fericirea alaturi de Bogdan baiatu despre care va spun i`am trim msj celuilalt baiat q kre eram d 7 luni zikndu`i k vreau s ne despartim ptr k am cunoscut un alt baiat.Apoi dupa 3 zile d intelegere d dragalasie,nu am mai stiut nimic d el:( pana intr-o samb cand m-am hotarat sa ma desp d el ptr k nu mai suport`am indiferenta lui,eu il sunam ii dade-am msj dar el nimic..dar dupa2-3 zile ma cautat si ne-am impakt...apoi au urmat alte certuri ajunsese chiar sa`mi dea ignore:( niciodara nu intelege`am comportamentul lui..intr-o zi knd ne-am desp ptr a 4-a oara aflase`m ca el statea q o alta fata:( dar cu toate astea iese`am impreuna afara in calitate de amici..pana intr-o seara knd l`am sarutat prin surprindere m`a luat in brate si ne-am reimpakt dupa 2 zile i`ar ne-am desp dar am ramas tot amici..iar pe data d 15nov.a fost ziua mea,zi la kre a fost si el si q care am stat in seara aia..Pana sa plece de la baeramul meu spre dim l`am intrb dk ne vom desparti din nou si a spus " nu.vorbim."Dar d atunci si pana in prezent nu au mai fost semne d relatie,am vb dekt ca 2 amici,ba mai molt imi cere s-i fac prietena ba chiar imi da poze q alte fete zicandu-mi ca sta q ele:( dar cu toate astea el spune la baieti k este cu mine...Ce sa fac? ce sa cred? ptr ca nu stiu ce s mai fac qm sa fim ca la inceput:( qm sa nu-l pierd definitiv?:( Astept sfaturile voastre:(.
Nicoleta17
Postat pe 22 Noiembrie 2008 20:00
Am uitat sa va mai precizez un lucru.spun eu important.Tipa cu care aflasem eu ca e cu ea ,era o fosta prietena de a unui bun prieten de al lui,fiind km ushuratik fata am inteles d la prietenul cel mai bun al lui Bogdan ca vroia de la ea dekt s-o*** si atat ptr ca ii stia tot trecutu..dar dc dupa ce s-a despartit de ea nu si-a revenit?:( si nici nu a apucat s-osi bata joc d ea asa cum isi propuse el,ptr k sincer sa va spun eu am fost autoarea despartirii dintre ei.m-am folosit d niste vorbe pe care le stiam despre ea zicandu-i-le lui dupa un alt nr d telefon pe care el nu-l cunostea si asa..probabil s-a gandit k mai bn sa se desparta d ea dek sa se faca de rusine:(..Ajutati-ma va rog molt:-< :(..
Nicoleta17
Postat pe 22 Noiembrie 2008 20:10
Am uitat sa va mai precizez un lucru.spun eu important.Tipa cu care aflasem eu ca e cu ea ,era o fosta prietena de a unui bun prieten de al lui,fiind km ushuratik fata am inteles d la prietenul cel mai bun al lui Bogdan ca vroia de la ea dekt s-o*** si atat ptr ca ii stia tot trecutu..dar dc dupa ce s-a despartit de ea nu si-a revenit?:( si nici nu a apucat s-si bata joc d ea asa cum isi propuse el,ptr k sincer sa va spun eu am fost autoarea despartirii dintre ei.m-am folosit d niste vorbe pe care le stiam despre ea zicandu-i-le lui dupa un alt nr d telefon pe care el nu-l cunostea si asa..probabil s-a gandit k mai bn sa se desparta d ea dek sa se faca de rusine:(..Ajutati-ma va rog molt:-< :(..
Nicoleta17
Postat pe 22 Noiembrie 2008 20:11
nu ti se pare ca si-a batut joc de tine prea mult ??? cum poti sa permiti sa se intample asa ? esti oarba ? s-a comportat ca un mitocan si ai impresia ca tine la tine ?

Postat pe 22 Noiembrie 2008 20:11
ioooi doamne tragedie romana in muuulte acte.
sincera sa fiu pan acu il dadeam de mult..... d....scuze uitarii

dar cum tu nu esti eu... faci cum vrei tu.

dandanaua_reloaded
Postat pe 22 Noiembrie 2008 20:16
uita de el...e cel mai bine pentru tine
domino88
Postat pe 22 Noiembrie 2008 20:19
De la: dandanaua_reloaded, la data 2008-11-22 20:16:48ioooi doamne tragedie romana in muuulte acte.
sincera sa fiu pan acu il dadeam de mult..... d....scuze uitarii

dar cum tu nu esti eu... faci cum vrei tu.


aua.ma dor ochii...

Draga mea,
Te vad din poze fata frumoasa...Ai nevoie tu de asa un baiat care face asa lucruri? cu persoane uschuratice? Bine ca ai reusit sa-i desparti dar lasa-l, e mai bine
Full_Metal_Jacket
Postat pe 22 Noiembrie 2008 20:27
Offf..da:( aveti drepate in toate privintele dar..qm sa fac asta?:( k`l vad aproape zilnic..am inceput s avem prieteni comuni si aceleasi locuri d iesit :(
Nicoleta17
Postat pe 22 Noiembrie 2008 20:34
Confesiuni indescifrabile in toi de iarna...Doamne , Doamne...
Lillix
Postat pe 22 Noiembrie 2008 20:35
hai sa-ti zic eu ceva. ai avut prieten ...si totusi ai iesit cu altul , aveai prieten si totusi te gandeai la altul , si culmea ii mai dai si mesaj sa-i zici k ai cunoscut pe altul. tragem linie ....si avem si-o concluzie , esti dea'dreptul VARZA ! te mai iubeste oare ? :)) eu cred ca isi bate joc de tine , ceea si ce meriti de astfel ..si mai pune mana pe cartea aia de gramatica , nu de altceva dar parca ai scrie cu picioarele!

Postat pe 9 Decembrie 2008 16:34
aoleu da vad ca nu va stimati delok fetelor, fiti mai bune macar acum in ajun de sarbatori

Postat pe 9 Decembrie 2008 16:39
sincer eu cred k isi bate joc de tine...poate chiar prietenul tau l a pus sa te "ispiteasca" pentru a-ti testa fidelitatea...sau dak nu e asa, bogdan nu e un baiat cu care sa ai o relatie serioasa...asa cum isi doreste o fata serioasa...
parerea mea e k mai bn ai incerca sa il uiti...bn,am inteles k va intalniti destul de des, dar ignora-l si asa poate isi va da seama de ce a pierdut..poate k nu ii plac fetele insistente..nu i mai da niciun semn de viata ,dar saluta-l cand te intalnesti cu el...nici pe mess nu intra tu pe el,lasa - p el sa aiba initiativa....
anunta ma c ai mai facut...pare interesanta povestea...bafta!!!
ioana_hodos2008
Postat pe 17 Decembrie 2008 15:12
Ma doare capu! NE-am impact--ne-am desprtit
Helloouu! fetito revinoti!
emilia84
Postat pe 6 Ianuarie 2009 23:52
aooooooleooo!ai si precizari!
emilia84
Postat pe 6 Ianuarie 2009 23:53
Si de ce nu te-ai gandit ca si de la tine vrea decat acelasi lucru : sa te f***?
emilia84
Postat pe 6 Ianuarie 2009 23:54
Mama ce telenovela!
emilia84
Postat pe 6 Ianuarie 2009 23:56
combinatia fete frumoase dar...naive cu baieti shmecherasi ce gandesc cu alt cap dekat cel de pe umeri este foarte raspandita in ziua de azi.shansele de reusita pentru viitor in asemenea relatii sunt mici si foarte mici,tind catre zero la fel ca IQ-ul persoanelor in cauza
razz
Postat pe 8 Ianuarie 2009 12:57
Fatoooo,buna dimineatza! TREZIREAAAAAAAAA!!!!!!!! Cum potzi crede k el te iubeste? Nu ai tu treaba cu prietenii comuni si k il vezi zi de zi.Cauta p altcineva kre intr-adevar merita si kre este sincer si iti va fi mult mai bine.Nu se termina lumea la un baiat,sunt atatzia kre vor sa fie cu tine sunt sigura d asta.Fruntea sus!
lidiutza_lidia
Postat pe 19 Februarie 2009 16:10
am cam ametit de la povestea ta...u crezi k tine la u?pai dak tinea nu te ametea atata! parerea mea este k s-a purtat frumos k u la inceput sa vada dak reuseste sa fie k u si cand a obtinut asta ti-a zis papa,eu asta am inteles...eu in locul tau nici nu m-as stresa sa-l salut dar sa ma gandesc la el!st o gramada de baieti pe lumea asta iar u ai doar 17ani...cand o sa gasesti pe cineva de care o sa-ti placa si va veti intelege k adevarat vei rade de toata povestea asta copilareasca pe care ne-ai povestit-o noua.succes si cauta-ti pe altcineva!
angel_05
Postat pe 13 Mai 2009 14:23
Buna!
Cassey
Postat pe 13 Mai 2009 16:22
PAPUSA ce sa pierzi,ai avut ceva? cred ca singurul lucru pe care il pierzi este TIMPU vor cu acest baiat care nu e in stare de nimic si care te va face sa suferi enorm daca nu iti vezi de viata ta,si cat dspre amicitie este fff ok dar mai rarut ca-i mai dragut si ai sa vezi cum te va cauta el atunci si se vor inversa rorulire ca nu va intelege de unde schinbarea asta dramatica "ce nu mai sunt destul de barbat sa o tin pe (asta) taranduse dupa mine si sceptandumi toate fitele ..........incearca si vei vedea rezultatul care te va satisface in mod cert,bafta
geo_geo822000
Postat pe 19 Iunie 2009 14:31

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
cadoul perfect pt un barbat care are tot ce isi doreste 32 De la: kudika_1011377 26 Mai 2016 08:59
ce sa fac? prietenul meu vrea sa mergem in vacanta in strainatate - eu nu am bani 60 De la: kudika_928785 28 August 2013 09:23
Ce ziceti de barbatii gemeni? 73 De la: tha_cold_butterfly 19 August 2013 17:20
prietenul m-a strigat cu alt nume,al fostei cu cre afost 6 ani... 54 De la: kudika436511 12 Octombrie 2011 20:05
Am cunoscut pe cineva pe un site de dating. Cm sa procedez? 10 De la: baba_cloanta 9 Iunie 2010 15:10