Mai multe
http://www.youtube.com/watch?v=eiuHdUkuRi0 Oare pe aici se invirte bestiutza
|
||
|
puiu66 Postat pe 7 Mai 2009 21:18 |
||
|---|---|---|
De la: puiu66, la data 2009-05-07 21:14:28
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 7 Mai 2009 21:18 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-07 21:14:53De la: puiu66, la data 2009-05-07 21:07:03Parca altfel sunaDe la: danutza_new, la data 2009-05-07 21:02:07puiu ce bem pe aici ?o cafelutza cevaNu e mai tirziu pentru cafeluta? |
||
|
|
||
|
puiu66 Postat pe 7 Mai 2009 21:20 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-07 21:18:47http://www.youtube.com/watch?v=eiuHdUkuRi0 Oare pe aici se invirte bestiutzawow ce coktail ;ce vin ...bere .
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 7 Mai 2009 21:21 |
||
puiu vezi ca sar direct in piscina sa nu te stropesc
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 7 Mai 2009 21:23 |
||
De la: deelisha, la data 2009-05-07 21:09:59pffff...as bea...k oricum la cat de obosita sunt...nici nu-si face efectul...hai cu coarda
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 7 Mai 2009 21:24 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-07 21:23:49puiu vezi ca sar direct in piscina sa nu te stropescEu am sarit deja......imbracat
|
||
|
puiu66 Postat pe 7 Mai 2009 21:25 |
||
pai ia sa ne aduca cineva.... ca yo n-am
|
||
|
deelisha Postat pe 7 Mai 2009 21:29 |
||
De la: deelisha, la data 2009-05-07 21:29:19pai ia sa ne aduca cineva....Improvizam noi ceva
|
||
|
puiu66 Postat pe 7 Mai 2009 21:30 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-07 21:25:18am apa in urechi ....De la: danutza_new, la data 2009-05-07 21:23:49puiu vezi ca sar direct in piscina sa nu te stropescEu am sarit deja......imbracat
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 7 Mai 2009 21:31 |
||
|
luam un cablu de la ceva... merge si cu ala
|
||
|
deelisha Postat pe 7 Mai 2009 21:35 |
||
ok va las sa sariti :uite si cafelute ptr fete sa le gaseasca aici ; sper sa revin
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 7 Mai 2009 21:37 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-07 21:37:50ok va las sa sariti :uite si cafelute ptr fete Sa nu uiti sa-ti scoti apa din urechi
|
||
|
puiu66 Postat pe 7 Mai 2009 21:40 |
||
De la: deelisha, la data 2009-05-07 21:35:58luam un cablu de la ceva...Numai sa nu scoti pc-ul din priza
|
||
|
puiu66 Postat pe 7 Mai 2009 21:41 |
||
http://www.youtube.com/watch?v=rRL37-Z6f2Ipai da ca racesc
|
||
|
danutzza_stefi Postat pe 7 Mai 2009 21:42 |
||
pupicei tuturor
|
||
|
_dulcik_ Postat pe 7 Mai 2009 21:55 |
||
De la: _dulcik_, la data 2009-05-07 21:55:42pupicei tuturorBuna dulcik
|
||
|
puiu66 Postat pe 7 Mai 2009 21:57 |
||
|
||
|
deelisha Postat pe 7 Mai 2009 21:57 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-07 21:41:47De la: deelisha, la data 2009-05-07 21:35:58luam un cablu de la ceva...Numai sa nu scoti pc-ul din priza abia l-am bagat in priza...k ieri am restaurat apartamentul. ..si yo sa incep sa sar cu cablu de la calculator???neahhh,,,nicio sansa
|
||
|
deelisha Postat pe 7 Mai 2009 21:59 |
||
Eu va pup si va spun noapte buna
|
||
|
puiu66 Postat pe 7 Mai 2009 22:20 |
||
|
||
|
Postat pe 7 Mai 2009 22:45 |
||
De la: dana_mv, la data 2009-05-07 18:03:04Buna ziua!Sa aveti o zi minunata in continuare. buna seara ...dana
|
||
|
Postat pe 7 Mai 2009 22:46 |
||
De la: danutza_new, la data 2009-05-07 19:24:05.................intraaaaaaaaaa ....
|
||
|
Postat pe 7 Mai 2009 22:48 |
||
De la: deelisha, la data 2009-05-07 21:09:59pffff...as bea...k oricum la cat de obosita sunt...nici nu-si face efectul... nici la mine nu isi mai face efectul.... ............... ....hai...ca am adus coarda.....da' sa nu o intidem prea mult
|
||
|
Postat pe 7 Mai 2009 22:50 |
||
De la: _dulcik_, la data 2009-05-07 21:55:42pupicei tuturor pupici dulcik...
|
||
|
Postat pe 7 Mai 2009 22:51 |
||
De la: puiu66, la data 2009-05-07 22:20:38Eu va pup si va spun noapte buna gata...la somn? noapte buna !
|
||
|
Postat pe 7 Mai 2009 22:52 |
||
helloooooooo......toata lumea e la somn ............... ................. ................. ................... ................... .................... ...................... ..................... .................. ......................... ....................... ........................ ........................ .................... ................. ..................... ................................ ....................... ......................... ............................ ....................................... ....................... ...................
|
||
|
Postat pe 7 Mai 2009 22:54 |
||
back
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 7 Mai 2009 22:54 |
||
De la: JUST_ROBERTA, la data 2009-05-07 22:54:24helloooooooo......toata lumea e la somn
|
||
|
bestiutza_relouded Postat pe 7 Mai 2009 22:56 |
||
vroiam sa ies bestiuto:))))
|
||
|
Postat pe 7 Mai 2009 23:00 |
||
| Subiect | Mesaje | Ultimul Mesaj |
|---|---|---|
| FARA VULGARITATI, FARA JIGNIRI SI FARA MINCIUNI | 175 | De la: franziska_eu 29 Ianuarie 2012 00:24 |
| roxana | 3 | De la: freakbabe 11 Decembrie 2009 19:17 |
| poezioare de sfarsit de a-8-a | 2 | De la: pamela_1 15 Mai 2009 09:48 |
|
|
||
| am nevoie de un sfat | 17 | De la: puiu66 13 Ianuarie 2010 22:15 |
| DRAGOSTEA SI IUBIREA!! | 21 | De la: amarutza 3 Iunie 2009 17:03 |
Site-ul Kudika.ro este creat si administrat de SC Internet Corp SRL.
Pentru propuneri de colaborare privind promovarea pe site-ul kudika.ro,
va rugam sa contactati departamentul de vanzari la [email protected]
Sediul social: Bucuresti, Str. Putul lui Zamfir nr. 28, Sector 1
Solicitarile cu privire la protectia datelor cu caracter personal pot fi trimise la email [email protected]
Termenul legal in care poti primi un raspuns din partea noastra este de 30 zile calendaristice.