cadou ascuns ptr un iubit pe ascuns

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:

rox_rbz Avatarul lui rox_rbz

178 mesaje

Buna tuturor! Nu m-am gandit ca vreodata voi fi nevoita sa va cer parerea pe forum, caci pana acum, doar am comentat la alte subiecte, insa iata ca ma aflu intr-o dilema. Vin sarbtorile si cat de curand Mos Nicolae, iar eu nu stiu ce sa-i cumpar iubitului meu, care i-mi este amant:). Eu sunt singura ,iar el casatorit si nu vreau sa-i fac un cadou care i-ar putea aduce necazuri. Voi ce crede-ti ca ar fi mai potrivit?
Raporteaza abuz de limbaj
bestiuitza Avatarul lui bestiuitza

1599 mesaje

un portofel
Full_Metal_Jacket Avatarul lui Full_Metal_Jacket

3550 mesaje

Nimic.
Distrativa si petreceti orele care le aveti...Bucurativa da asta.
Iti caut un topic unde s-a mai dezbatut exact intrebarea ta, si poti citi raspunsurile si acolo...
sissy85 Avatarul lui sissy85

10 mesaje
Oras: iasi

Fa-i cadoul de a-l reda nevestei...sincer..Nu stiu ce aveti in cap cand va bagati in familii..Ei f**, dar tot acasa se intorc.
N-am vrut sa deranjez,dar asta e parerea mea..Numai bine
Daca nu-ti cunosti limitele,defineste-le.Daca le cunosti,depaseste-le!!
xandra79 Avatarul lui xandra79

126 mesaje
Oras: cluj

De la: rox_rbz, la data 2008-11-30 00:52:03Buna tuturor! Nu m-am gandit ca vreodata voi fi nevoita sa va cer parerea pe forum, caci pana acum, doar am comentat la alte subiecte, insa iata ca ma aflu intr-o dilema. Vin sarbtorile si cat de curand Mos Nicolae, iar eu nu stiu ce sa-i cumpar iubitului meu, care i-mi este amant:). Eu sunt singura ,iar el casatorit si nu vreau sa-i fac un cadou care i-ar putea aduce necazuri. Voi ce crede-ti ca ar fi mai potrivit?
pentru tine in primul rand gaseste o relatie serioasa,ca sa nu ai tu probleme,cum ar fi sa fi casatorita si sa sti ca sotul tau are uno manta?pentru demnitatea ta fati cadou o relatie normala.succes
im the best no matter what you tell
rox_rbz Avatarul lui rox_rbz

178 mesaje

Buna XANDRA79. Daca erai mai atenta subiectul e putin expirat. Si ca fapt divers te informez ca am tinut cont de sfatul lui SISSY85 si am renuntat la el.

Sa ai o seara buna.