Setari Cookie-uri

cadou ascuns ptr un iubit pe ascuns

Buna tuturor! Nu m-am gandit ca vreodata voi fi nevoita sa va cer parerea pe forum, caci pana acum, doar am comentat la alte subiecte, insa iata ca ma aflu intr-o dilema. Vin sarbtorile si cat de curand Mos Nicolae, iar eu nu stiu ce sa-i cumpar iubitului meu, care i-mi este amant:). Eu sunt singura ,iar el casatorit si nu vreau sa-i fac un cadou care i-ar putea aduce necazuri. Voi ce crede-ti ca ar fi mai potrivit?
rox_rbz
Postat pe 30 Noiembrie 2008 00:52
un portofel
bestiuitza
Postat pe 30 Noiembrie 2008 00:58
Nimic.
Distrativa si petreceti orele care le aveti...Bucurativa da asta.
Iti caut un topic unde s-a mai dezbatut exact intrebarea ta, si poti citi raspunsurile si acolo...
Full_Metal_Jacket
Postat pe 30 Noiembrie 2008 00:59
Fa-i cadoul de a-l reda nevestei...sincer..Nu stiu ce aveti in cap cand va bagati in familii..Ei f**, dar tot acasa se intorc.
N-am vrut sa deranjez,dar asta e parerea mea..Numai bine
sissy85
Postat pe 4 Decembrie 2008 16:01
De la: rox_rbz, la data 2008-11-30 00:52:03Buna tuturor! Nu m-am gandit ca vreodata voi fi nevoita sa va cer parerea pe forum, caci pana acum, doar am comentat la alte subiecte, insa iata ca ma aflu intr-o dilema. Vin sarbtorile si cat de curand Mos Nicolae, iar eu nu stiu ce sa-i cumpar iubitului meu, care i-mi este amant:). Eu sunt singura ,iar el casatorit si nu vreau sa-i fac un cadou care i-ar putea aduce necazuri. Voi ce crede-ti ca ar fi mai potrivit?
pentru tine in primul rand gaseste o relatie serioasa,ca sa nu ai tu probleme,cum ar fi sa fi casatorita si sa sti ca sotul tau are uno manta?pentru demnitatea ta fati cadou o relatie normala.succes
xandra79
Postat pe 5 Ianuarie 2009 15:31
Buna XANDRA79. Daca erai mai atenta subiectul e putin expirat. Si ca fapt divers te informez ca am tinut cont de sfatul lui SISSY85 si am renuntat la el.

Sa ai o seara buna.
rox_rbz
Postat pe 6 Ianuarie 2009 23:01

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
devastata..am nevoie de sfaturile voastre va rog din suflet 29 De la: kudika414029 25 Iulie 2011 19:39
ma place dar nu face nimic 7 De la: pink_lipi 26 Iulie 2009 11:28
Cum pot sa cuceresc un barbat care are prietena de 2 ani chiar cu care a avut in trecut cateva despartiri temporaredar care totusi nu ma vrea pe mine??? 73 De la: kudika_6509 29 Martie 2013 03:34
buna tuturor fetelor dupa forum Imi caut Si eu O prietena 42 De la: oana84onutza 14 Martie 2010 00:57
O iubire mare, dar imposibila. 13 De la: Micaell 15 Septembrie 2011 16:58