Setari Cookie-uri

Cum sa fim din nou impreuna?

Buna ziua,

Sa ma prezint: sunt o femeie de 30 de ani care s-a intors la o iubire mare din trecut, care astazi parca imi testeaza limitele. Eu trebuie sa insist sa ne auzim si sa ne vedem, este mai tot timpul ocupat si nu prea raspunde de la telefon, doar cand vrea el. Nu pare prea implicat, nu prea se straduieste, il iubesc si imi este greu sa rezist in relatia asta, pe care as vrea sa o imping spre ce imi doresc eu, dar nu stiu cum. Suntem foarte buni prieteni si parteneri in intimitate si cred ca are sentimente pentru mine, dar a spus ca el este egoist, ca s-a schimbat si ca nu ofera nimic in plus de ce avem. Oare ma mai place ? Sufar si as vrea sa schimb situatia, as vrea sa il recuceresc, sa fim din nou impreuna, sa ma scoata la intalniri, sa ma pretuiasca mai mult. Credeti ca este posibil ? Va multumesc.

P.S. Suntem genul de cuplu care a avut mai multe tentative de reluare a relatiei ; cand cere unul impacare, nu poate celalalt si invers, nu inteleg de ce suntem asa, nu ne sincronizam, desi ne iubim.
kudika_999261
Postat pe 7 Ianuarie 2016 12:27
eee va iubiti,,mai bn lasa mi mie nr tau sa te iubesti cu mn
kudika_991915
Postat pe 7 Ianuarie 2016 13:52
Cred ca tu esti singura care iubesti , iubesti si pt el .Doar tu ai ales sa ai rolul barbatului de a cuceri , mi se pare firesc sa refuze sa se marite
Fii femeie si lasa rolul barbatului de a te cuceri.
kudika_988778
Postat pe 9 Ianuarie 2016 15:20

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
toate avem cate un fost..si toti avem cate o fosta 137 De la: kudika029282 30 Septembrie 2010 21:43
Barbatilor le place atat de mult sa fie libertini?? 28 De la: Eleenna 13 Martie 2009 18:30
Pareri... 14 De la: nor_pufos 2 Ianuarie 2009 00:33
povestea mea de iubire a inceput sa sune cu o manea.... 13 De la: Borntobewild 30 Martie 2010 21:25
Rascruce de drumuri... 15 De la: _diana_ 1 Iunie 2009 16:07