Setari Cookie-uri

wtf

buna tuturor! ca sa nu va mai plictisesc cu informatii neinteresante (desi exista riscul sa scriu despre ele) o sa trec oarecum la subiect.
orice gen de vorbe sunt mai mult decat binevenite.
sunt de vreo 2 ani si ceva cu cineva.
de ceva timp insa, ne tot certam.
intr'o seara, acum vreo luna am iesit cu prietenii. iar acolo m'am intalnit si cu altii. printre care si un tip.
eram nervoasa, ametita si dintr'o data tipul mi se pare o solutie de moment atat de satisfacatoare...
numai ca si el era mai mult decat ametit. spre dimineata, am zis cu totii sa plecam in alta parte. numai ca el mi'a facut "surpriza" sa plecam fara ceilalti. el vroia sex. eu nu. asa ca ne;am despartit fara nici un la revedere.
in fiecare week-end de atunci ne intalnim. si daca ma duc eu in alta parte, nuj cum se face ca dau si acolo de el.
cred ...de fapt clar mi s'a pus pata pe el. si ma roade atat de rau chestia asta...
nu ma inteleg nici eu pe mine....
vinerea asta iar ne'am intalnit. doar ca de data asta, el nu mai era beat. dar tot am plecat intr'un alt club cu totii... suna foarte stupid, dar m'as fi asteptat sa faca ceva...
de ce????
e clar de gandit ca nu e deloc interesat de mine. si nu inteleg nici de ce as vrea sa fie, atat timp cat intre mine si el, ipotetic vorbind, nu o sa se intample nimic??
plus ca i have a boyfriend...

cel putin la mine, chiar se verifica faza aia ...cu cat e el mai asa... cu atat sunt eu mai nuj cum...
in acest caz cel putin.

si alta chestie... ne stim de mai bine de jumatate de an.. timp in care ne'am vazut in fiecare saptamana ..de ce acum mi s'a pus mie pata? nici macar nu il privisem pana acum o luna altfel?
dar cred ca era omul potrivit la momentul potrivit :)) bagat in """"
poate o sa revin alta data. cred ca am scris numai tampenii
oana0415
Postat pe 30 Noiembrie 2008 08:04
Cred ca trebuie sa faci "ordine" printre semnimentele descrise de tine.
Ordine intre tine si prietenul cu care ai relatia de doi ani...Sa discutati unde a ajuns relatia in momentul de fata [numai certuri) si sa va hotarati ce vreti sa faceti mai bine in viitor.
Iar cu "amicul nocturn", daca te intereseaza intradevar, as zice sa risti o intalnire de zi, la o cafea...
Dar sa nu ma intelegi gresit ;-) un joc dublu nu se merita, deaia ziceam sa îti faci "ordine" printre sentimente si sa te intrebi ce vrei tu pentru tine...Ce ti se pare tie mai bine....
Full_Metal_Jacket
Postat pe 30 Noiembrie 2008 13:59
poate sa fie si un pariu intre baieti sau eu stiu
de o data te trezesti dimineata si nu iti mai convine ce ai alturi si asa incepi sa cauti...se pare k ai gasit ceva destul de aproape pe cineva
bestiuitza
Postat pe 30 Noiembrie 2008 14:44
poate sa fie si un pariu intre baieti sau eu stiu
de o data te trezesti dimineata si nu iti mai convine ce ai alturi si asa incepi sa cauti...se pare k ai gasit ceva destul de aproape pe cineva
bestiuitza
Postat pe 30 Noiembrie 2008 14:44

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dieta cu apa!!!!!halp... 6 De la: geo_reincarcat_iara 20 Iulie 2010 23:03
relatie in impas 40 De la: cornelia_leia 4 Mai 2009 22:31
Te iubesc dar nu asa cum vrei tu !! 28 De la: eu_peste 11 Februarie 2011 11:48
am nevoie de un sfat sau.... ! 15 De la: aurina71 19 Iulie 2010 12:48
"De ce suportã femeile sexul de proastã calitate?" Articol 17 De la: pickard 27 Octombrie 2010 07:14