Setari Cookie-uri

buna,eu sunt rac el e leu eu il iubesc din toata inima,el ast sa-i dovedesc...

ideea e k eu chiar il consider ideal pt mn...insa el nici nu confirma dar nici nu neaga k as fi eu fata visurilor sale...nush ce sa fac,sa mai insist?am impresia k vrea sa-i demonstrez mai intai iubirea mea fara margini si abia apoi ma va iubi si el
nelyda_yo
Postat pe 2 Decembrie 2008 20:52
SI EU SUNT RAC SI iubesc si eu un leu,al meu e altfel,imi spune mereu ca sunt cea mai frumoasa femeie,imi spune printesa,iubire.eu sunt mai rezervata ,dar nu uit sa-i spun mereu cit e de frumos si deosebit leilor le place sa-i lauzi ,sa le spui cit sunt de frumosi,cit sunt de importanti pt tine.TRIMITEI CATE UN MESAJ IN CARE SA-I SPUI CE SIMTI PT EL,O SA-I PLACA
49ruu
Postat pe 2 Decembrie 2008 21:15
Si eu sunt aceeasi zodie cu tine.hi.hi.hi
...
Sincer iti spun : "leul de el" nu vrea sa se implice cu tine intr-o relatie serioasa!!!!
Motivul??Pentru ca e convins si nu are nici o urma de indoiala ca esti moarta dupa el.!!!!.


MACHO DE EL

nu ii este indiferenta persoana ta,dar prea ai exagerat cu privire la atentia pe care i- ai acordat-o!!!!
ii place prezenta ta il binedispune dar nu il multumesti in totalitate.

FI mai putin timida si arata ca esti puternica si hotarata.Si in ceea ce priveste persoana lui nici ca ai vrea sa ai deaface cu el.Da-i de inteles asta(chiar daca tu simti altceva).Te simte fragila si mereu la dispozitia lui ceea ce nu e bine.

SFATUL MEU: Schimba putin atitudinea fata de el..mai cu indiferenta..sa te perceapa altfel.IL ATRAGE MAI MULT FETELE MISTERIOASE CARE SE LASA GREU CUCERITE SI CARE IL EVITA..ASTA IL INFURIE EXTREM DE MULT

ATENTIE!!!

!!!!!NICI NU TE GANDI SA II PROPUI CA VREI SA FII CU EL PT CA E POSIBIL SA TE INTORCI CU BUZA UMFLATA SI SA TE REZUFE.


cu o sa-l privesti dupa aceea cand stii ca te-a refuzat??
II PLACE SA FIE BAGAT DE TOATA LUMEA IN SEAMA RIDICAT IN SLAVI.dar nu fa asta!










INIMA CE ITI SPUNE???????IL CONSIDERII IDEAL???NU!!!!TE INSELI



NU ASTA E IDEALUL TAU...CU TRECEREA TIMPULUI DESCOPERI IDEALUL TAU CU ADEVARAT.PANA ACUM ESTE DOAR UN MOFT PT TINE .SI AI VREA SA IL AI LANGA TINE DOAR CA UN " TROFEU "


MagnifiQue_GiRL
Postat pe 2 Decembrie 2008 21:15
DE CIT TIMP ESTI CU EL? CA SA CUNOSTI UN BARBAT SI SA TI DAI SEAMA DE SENTIMENTELE LUI PT ITI TRBUIE CEVA TIMP.LEXUSZ ARE DREPTATE POARTATE CU EL CUM SE POARTA SI EL CU TINE. FI MAI MISTERIOASA,NU TOTI LEII SUNT LA FEL. IN HOROSCOP LA COMPATIBILITATI NU SE DAU PREA MULTE SANSE LA O RELATIE RAC-LEU
49ruu
Postat pe 2 Decembrie 2008 21:29
IL CUNOSC DE APROXIMATIV 2 LUNI,PT MINE A FOST DRAGOSTE LA PRIMA VEDERE,E PRIMA DATA IN VIATA MEA...AM 21 DE ANI APROPO:d...CHIAR AVETI DREPTATE CU FAZA DE MISTER...AM INCERCAT ACUM OS APT SA INCEP SA FIU INDIFERENTA FATA DE PERS LUI...ADIK SA NU-L CAUT...IL AST PE EL SA-MI DEA UN SEMN...I-AM ZIS CEVA DE GENU"EU AM ZIS DESCHIS CE AM AVUT DE ZIS...MA INDRAGOSTESC REPEDE INSA...IMI TRECE LA FEL DE REPEDE...DK NU MI SE OFERA ATENTIE...ESTI UN TIP OK,PROBABIL PERFECT PT ALTELE,,,EU INSA M-AM CONVINS,VOI CONTINUA SA CAUT..."VREAU SA VA ZIC K IN CONDITIILE ASTEA MAI MULT DE 24 DE ORE N-A DURAT SA MA SUNE=))
nelyda_yo
Postat pe 2 Decembrie 2008 21:33
PRABABIL CHIAR ASA SI ESTE INTR-UN FEL,K UN TROFEU PT MINE,VREAU SA-MI DEMONSTREZ K POT INGENUNCHEA DK VREAU CHIAR SI PE ORGOLIOSUL SI VEDETA"LEU"...MI S-A PUS PATA PE EL,PANA NU-L VAD INDRAGOSTIT DE MN NU MA LAS...DAR NU E VB DE RAZBUNARE,CHIAR SUNT CONVINSA K ESTE CE CAUT...DAR TOTUSI AS AVEA SI O SATISFACTIE SA-L VAD K SUFERA UN PIC IN LIPSA MEA,CHIAR AM DE GAND SA PLEC KTEVA ZILE DEPARTE DE EL...ASTA DUPA VREO LUNA DE ZILE SA VAD CUM SE DESCURCA FARA MINE=))
nelyda_yo
Postat pe 2 Decembrie 2008 21:37
VEZI CA AM DREPTATE. FI MAI SIGURA PE TINE SI NU -I MAI CINTA IN STRUNA.,CHIAR DACA ITI ESTE FOARTE GREU FI MAI INDIFERENTA,RASPUNDEI MAI GREU LA TELEFON SAU NU-I RASPUNDE DELOC SI SUNA-L TU DUPA ACEEA SI SPUNEI CA FACEAI CEVA SI NU AI PUTUT SA-I RASPUNZI.DA-I PUTINA LIBERTATE .MULTA BAFTA
49ruu
Postat pe 2 Decembrie 2008 21:41
CHIAR ASA SI FAC...OARE E OK DK IL FAC UN PIC GELOS?...DAR NU VREAU NICI SA RISC SA CREADA K SUNT IMPLICATA IN ALTA RELATIE SI S-O LASE BALTA...CHIAR NUSH:(AS VREA SA GRABESC LUCRURILE...K MIE ASA IMI PLACE,NU-MI PLACE SA ASTEPT...MI SE PARE IROSIRE DE TIMP PRETIOS...SA STAI PE GANDURI
nelyda_yo
Postat pe 2 Decembrie 2008 21:53
UPSSSSSSSyyyyyyyy........
TRIST . . FIR`AR DREQU` !!!


Si ce daca ai 21????In 2 luni nu iti dai seama de nimic,noi oamenii suntem inselatori,prefacuti,nu ne aratam cum suntem cu adevarat de teama sa nu fim respinsi
si
ignorati!!!


...Nu lua asa repede hotarari ...

FI cu bagare de seama si mai realista .Stii ce inseamna ???


FETITZOOOOO: TOTI AVEM NUMAI O SINGURA PERSOANA DESTINATA NOUA NUMINDU-SE "PARTEA SI NOROCUL "FIECARUIA! CEL CARE TE COMPLETEAZA INTRU TOTUL .CA O PIESA LA UN PUZZLEE CARE LIPSESTE!!!


MULTI NICI NU NE DAM SEAMA CA NE-AM PIERDUT JUMATATE!!!






MOTIVUL???AM DEVENIT PRETENTIOSI,"SUNTEM PLINI DE SINE"MANDRI...CEREM SA NI SE DEA PREA MULT SI DEEACEEA CAND CUNOASTEM PE CINEVA SUNTEM CEI MAI CRITICI,GASIM REPEDE DEFECTE.





DAR LA NOI NU NE UITAM SI JUDECAM PE ALTII...
CINE E MAI INZESTRAT,CUO FRUMUSETE EXTERIOARA MAI APARTE ZICEM REPEDE FARA SA NE GANDIM CA E BUN IDEAL ...CEL MAI TAREE MINUNAT DACA ITI MAI ZICE SI 2 VORBE "ZICI CA TI-A PUS DUMNEZEU MANA IN CAP"!

SI UN BAIAT(SAU FATA)MAI SMERIT (A) CU O FRUMUSETE INTERIOARA EXTRAORDINARA NU ESTE REMARCATA SI EVITI!!

ITI PLACE SA TE MANDRESTI CU CEL DE LANGA TINE DAR NU E DEAJUNS SA AIBA CALITATI PRIVIND ASPECTUL!


TREBUIE SA NE APRECIEM MULT MAI MULT UNII PE ALTII!!!!
DACA AI LANGA TINE UN OM CU SUFLET BUN CARE FACE TOTUL PT TINE SI-AR DA SI VIATA .aCELA MERITA TOTUL SA IL IUBESTI CU TOATA FIINTA TA

NU CEL FRUMOS..SI FIGURANT CARE MERGE NOAPTEA LA "DUDEEE"" SLABE DE INGER SI SE CULCA CAND I SE SCOALA!!!SI ZICE CA TE IUBESTE PE NAIBA



DEACEEA SUNT MULTI DINTRE NOI NEFERICITI SI NEIMPLINITI !!!
MagnifiQue_GiRL
Postat pe 2 Decembrie 2008 22:05
LEXUZ-CE FRUMOS GINDESTI DACA 75%DIN BARBATI SI FEMEI AR GINDI ASA CA TINE NU AR MAI FI ATITEA DESPARTIRI IMEDIAT DUPA1- 3LUNI DE STAT IMPREUNA. NELIDA-AI GRIJA SA NU CAZI IN EXTRMA CEALALTA SI SA SUFERI. TU STI CEL MAI BINE RELATIA DINTRE TINE SI EL.PUNE IN BALANTA CE ESTE FRUMOS SI CE RAU IN RELATIA TA CU EL. PS. LEI NU IARTA TRADAREA
49ruu
Postat pe 2 Decembrie 2008 22:29
asa, deci: si eu sunt rac si el e leu. ce pot sa zic, sunt f fericita cu el, si el deasemenea cu mine. imi spune mereu kt ma iubeste,kt d bine e lga mine si multe altele :) si e leul care si-a calcat orgoliul de 'leu' in picioare pt mine, pt iubire:) de mine si el pot spune(si el spune la fel) k suntem cea mai potrivita pereke, suflete pereke, tot ce-am dorit de ce partenul nostru.
insa nu asa a fost el intr-o alta relatie(ea tot rac) i-am cunoscut impreuna si erau... opusul a ceea ce e intre noi , f reci si distanti, fara cuvinte de iubire.
nu te poti lua dupa zodii... seamana dar nu rasare, depinde de ceea ce isi doreste unul si altul intr-o relatie.
trebuie sa comunicati mai mult, si el sa capete incredere in tine, sa simta iubirea ta, sa fii atenta cu el, sa il respecti, dar in 1ul rand sa se simta iubit.
iti dorec tot binele pe viitor, si scuze daca am scris prea mult , sper sa-ti fi fost macar un oic de folos. pa pa
10nails
Postat pe 5 Decembrie 2008 20:36
BUNA SUNT GIGI SFATUL MEU ESTE SA-L PARASESTI INAINTE SA TE PERASEASCA EL VEI VEDEA APOI CA TE VEI SIMTI MAI BINE IA LEGATURA CU MINE SI ITI VOI DA IN CARTI DE TARET PA

Postat pe 7 Decembrie 2008 11:41
No, e clar, daca tu esti rac si el leu nu aveti nicio sansa impreuna, eu zic sa va despartiti cat de repede puteti!
Kathara
Postat pe 7 Decembrie 2008 13:37
nelyda_yo, Poate esti in perioada de probe, daca nu iti zice nimic concret (in viitorul apropiat) inseamna ca nu esti ceea ce isi doreste
metal
Postat pe 7 Decembrie 2008 14:17
Si sanse exista cu un leu, dar poate ca nu cu el :) nu pare a fi el alesul, si decat sa te mai chinui asa, cu relatia asta, mai bine aveti o discutie serioasa si ori isi indreapta comportamentul ori.. bye bye . poop
10nails
Postat pe 8 Decembrie 2008 10:39
e greu, dureros din partea ta, dar mai greu e sa tragi singura pentru amandoi. si daca acum nu e bine pt tine, mai incolo knd va veti casatori cu atat mai putin.
10nails
Postat pe 8 Decembrie 2008 10:42
stai cuminte, leul meu ma iubeste cu adevarat si tot n-am incredere in el; sint mincinosi,egoisti, trebuie sa fie mereu in centrul atentiei cei mai cei , si eu l-am iubit dar acum cind il cunosc mai bine, NU NU NU. Chiar daca ma idolatrizeaza ma secatuieste totodata pt. ca vfea de la mine totul fara limita. Il detest.
nocturnalia
Postat pe 5 Februarie 2009 08:55
Citind mesajele voastre mi-am amintit de o relatie ce am avuto u un baiat leu.Cand l-am cunoscut m-am simtit foarte atrasa de el si el de mine........ne uitam non stop unul la altul parca aveam mereu ceva de spus.In foarte scurt timp am devenit prieteni ff buni.........vorbea mereu cu prietenii mei sa m- cheme afara etc. dupa aceea a prins curaj si m-a chemat el.S-a intamplat sa ne sarutam fiind foarte atrasi unul de celalalt si atunci m-a intrebat daca as vrea sa am o relatie cu el.Eu i-am zis k nu k prefer sa ramanem prieteni deoarece nu cu mult timp inainte am terminat o relatie de 3 ani cu un baiat in zodia fecioara si stiam k inca il mai iubeam.Nu dupa mult timp....m-am impacat cu acesta....si din gresala m-am intalnit pe strada cu baiatul acela din zodia leu.....cand eram de mana cu prietenul meu si am vazut k se simtea ff dezamagit si avea lacrimi in ochi........nu k eu as fi fost mai fericita.Dupa ce am termina relatia aceea........eram distrusa si mi-a fost alaturi si mi-a cerut sa fim impreuna si mi-a promis k dak vede k relatia nu merge ma va lasa in pace.Am avut o relatie minunata timp de 6 luni asa cu miam dorit, el era tot ce am visat si ne-am despartit dintr-o neintelegere.........si fiind foarte orgolios mia spus k nu mai repara relatia...........Akum pot sa zic k sper k ne vom impaca.......kndva.....chiar dak akum nu are prietena.....nu pare deloc interesat de mine......Asa k va indemn sa aveti fff mare grija de astfel de relatii sunt o adevarata comoara!!!!!!!!
Flaffy__P
Postat pe 19 Aprilie 2009 20:49
buna tuturor...eu sunt zodia pesti si el e leu....dati-mi si mie sfaturi privitoare la dovedirea dragostei fata de el....cum as putea eu sa il atrag?
buzulici
Postat pe 28 Aprilie 2009 19:13
buna,sunt elena si eu iubesc un leu e la fel cum spui tu ami spune printesa ,soarele meu e foarte atent cu mine flori cado uri si nu orice fel foarte scumpe si deosebite intr un cuvant ma rasfata ,avem un baietel de 1 an ne intelegem de minune desi multi spun ca relatia leu scorpion nu dureaza nu e adevarat suntem de 8 ani impreuna si ne iubim la fel .pot sa ti spun un lucru il las sa fie seful pt ca asa i place dar tot cum vreau iese pina la urma ,trebuie doar sa i lasi impresia ca el e cel care comanda .e foarte bun cu mine si eu la randul meu il rasfat ,e foarte orgolios si sa nu l faci gelos ca l pierzi iubestel doar si fai pe plac,spune i cat de frumos si bun e adica lauda l tot timpul ,leilor le place sa le spui cat de bine arata si cat de buni sunt .iti doresc multa bafta pupici
elena_rafa2006
Postat pe 28 Aprilie 2009 19:44
m'am cam saturat de horoscop
Diavolyta_
Postat pe 28 Aprilie 2009 19:45
doar prefate ca e totul pt tine sa vezi daca iti va arata dragostea lui, asa vezi si cum se va comporta cu tine....

Postat pe 28 Aprilie 2009 19:48
Fetelor MagnifiQue GIRL are mare dreptate; nu va daruiti repede toata inima, fiti rezervate, caci cu cat mai repede iti dai inima cu atat mai repede se termina relatia..... Si.... nu spuneti nicoada ca v-ati gasit baiatul visurilor, fara defecte, bla, bla, ca asa baiat nu exista.... daca vi se pare ca un baiat e perfect, se ascunde, nu exista baieti perfecti....
tabyta
Postat pe 28 Aprilie 2009 20:03
Leul este foarte usor de manevrat daca te iubeste... afla ce il face sa fie cu tine...am o pritena care a fost in relatie cu un leu si l-a lasat ea fiind rac pentru ca nu l-a putut manevra constructiv...alta a reusit cu leii trebuie sa stii sa ii conduci altfel ai viata grea...
jermaine168
Postat pe 28 Aprilie 2009 21:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
iubire sau obisnuinta? 11 De la: anuzza 28 Septembrie 2010 15:41
Ce vor fetele! 12 De la: danyelica 15 Noiembrie 2009 14:51
Concurs...Kudikuplu... 1 De la: coracora3869 20 Ianuarie 2009 10:01
ajuta-ti-ma!! 30 De la: stem_29 18 August 2010 12:30
Declaratia ta..... 5 De la: mihablonda 4 Mai 2010 23:42