Setari Cookie-uri

Care sufera asa mult?

Varsati-va suferinta, sentimentele pe aceasta pagina impreuna cu mine.
Sunt complet socata si dezamagita. Desi il iubesc inca macar putin , simt o ura pt el. Ultima oara a dat din nou in mine si m-a injurat. Dar mi-am jurat ca a fost ultima.Si am pus punct. Sunt tare.Asta simt in mine, si ma gandesc toata ziua doar la ce rau mi-a facut el mie, cate si cate lucruri am suportat alaturi de el....si comic e ca el se crede barbatul iubitor si unicat in lume .....ca defapt eu sunt vinovata..pentru ce sunt? pt ca nu l-am inselat asa cum el a facut-o? pt ca eu nu am puterea ca a lui sa ii dau o palma si sa il doara o saptamana??? Sunt vinovata si recunosc.Pt ca nu am pus punct mai devreme. Atunci cand s-a intamplat prima oara trebuia.Dar sti cum e cu iubirea? Iti ia uneori mintile.....si speri. dar degeaba !!!!!!

Si un sfat pt fetele care sunt in aceeasi situatie care am fost eu : Mai usor e mai devreme decat mai tarziu ! Eu una am ramas putin traumatizata ....si dezgustata ...

Postat pe 2 Iulie 2009 15:58
din pacate, ai dreptate...mai bine mai devreme decat mai tarziu
dar nu-i bai, stii pe viitor!... trb sa lasi sentimentele deoparte ..
nu mai fi sup....curand va fi doar o amintire pt tine...
morticia_adams
Postat pe 4 Iulie 2009 01:38
cum poti sa ma iubesti un barbat care te trataza in modul acesta..? fie si putin.. ok, scrii ca il iubesti si il urasti in acelasi timp.. nu ti se pare ca esti cam.. confuza? pune in balanta calitatile si defectele lui is vezi care atarna mai greu. apoi ia o decizie finala. acum.. ori, asa vrei sa fie viata ta in continuare?
DirtyDianna
Postat pe 4 Iulie 2009 11:58
De la: morticia_adams, la data 2009-07-04 01:38:46din pacate, ai dreptate...mai bine mai devreme decat mai tarziu
dar nu-i bai, stii pe viitor!... trb sa lasi sentimentele deoparte ..
nu mai fi sup....curand va fi doar o amintire pt tine...


Multumesc.....si m-am despartit deja de el

Postat pe 4 Iulie 2009 14:43
De la: forever_me, la data 2009-07-04 11:58:30cum poti sa ma iubesti un barbat care te trataza in modul acesta..? fie si putin.. ok, scrii ca il iubesti si il urasti in acelasi timp.. nu ti se pare ca esti cam.. confuza? pune in balanta calitatile si defectele lui is vezi care atarna mai greu. apoi ia o decizie finala. acum.. ori, asa vrei sa fie viata ta in continuare?


nu mai e vb de iubire in astfel de situatii, ci de dependenta. scurt pe 2. de ce raman unele femei intr-o relatie in care sunt agresate fizic shi verbal? simplu. sunt manipulate psihic... sunt demoralizate de catre partenerul care le agreseaza. azi le ridica in slavi, maine le arunca in prapastia durerii k apoi iar sa le scoata de acolo... e un joc al puterii psihice... iar ele sunt mult prea prinse in aceasta plasa de paianjen... de tarantula incat cu greu scapa!

spune k il iubeste, dar il uraste totodata?! nu e vb de iubire... ci de dor. ii e dor de el asha cum era la inceput sau cum era cand se purta frumos dupa un episod de agresiune... nu e vb nici de ura propriu-zisa, ci de dezamagire. dezamagita de ea insashi in primul rand k i-a permis acestuia sa o trateze astfel si de sila fata de un astfel de barbat. un barbat slab.... asha ii percep pe cei care-shi lovesc partenerele!

ma bucur k ea a reushit sa puna punct relatiei. important e ca a facut-o, deshi e adevarat k in astfel de cazuri mai bine e daca se intampla mai devreme decat mai tarziu...
uitarea_aducerii_aminte
Postat pe 5 Iulie 2009 14:03
De la: amanda01, la data 2009-07-02 15:58:54Varsati-va suferinta, sentimentele pe aceasta pagina impreuna cu mine.
Sunt complet socata si dezamagita. Desi il iubesc inca macar putin , simt o ura pt el. Ultima oara a dat din nou in mine si m-a injurat. Dar mi-am jurat ca a fost ultima.Si am pus punct. Sunt tare.Asta simt in mine, si ma gandesc toata ziua doar la ce rau mi-a facut el mie, cate si cate lucruri am suportat alaturi de el....si comic e ca el se crede barbatul iubitor si unicat in lume .....ca defapt eu sunt vinovata..pentru ce sunt? pt ca nu l-am inselat asa cum el a facut-o? pt ca eu nu am puterea ca a lui sa ii dau o palma si sa il doara o saptamana??? Sunt vinovata si recunosc.Pt ca nu am pus punct mai devreme. Atunci cand s-a intamplat prima oara trebuia.Dar sti cum e cu iubirea? Iti ia uneori mintile.....si speri. dar degeaba !!!!!!

Si un sfat pt fetele care sunt in aceeasi situatie care am fost eu : Mai usor e mai devreme decat mai tarziu ! Eu una am ramas putin traumatizata ....si dezgustata ...

nimic nu e degeaba nu a fost o experienta prea placuta dar a fost o experienta care iti va fii utila in viata
yumy
Postat pe 5 Iulie 2009 14:05
De la: uitarea_aducerii_aminte, la data 2009-07-05 14:03:04
De la: forever_me, la data 2009-07-04 11:58:30cum poti sa ma iubesti un barbat care te trataza in modul acesta..? fie si putin.. ok, scrii ca il iubesti si il urasti in acelasi timp.. nu ti se pare ca esti cam.. confuza? pune in balanta calitatile si defectele lui is vezi care atarna mai greu. apoi ia o decizie finala. acum.. ori, asa vrei sa fie viata ta in continuare?


nu mai e vb de iubire in astfel de situatii, ci de dependenta. scurt pe 2. de ce raman unele femei intr-o relatie in care sunt agresate fizic shi verbal? simplu. sunt manipulate psihic... sunt demoralizate de catre partenerul care le agreseaza. azi le ridica in slavi, maine le arunca in prapastia durerii k apoi iar sa le scoata de acolo... e un joc al puterii psihice... iar ele sunt mult prea prinse in aceasta plasa de paianjen... de tarantula incat cu greu scapa!

spune k il iubeste, dar il uraste totodata?! nu e vb de iubire... ci de dor. ii e dor de el asha cum era la inceput sau cum era cand se purta frumos dupa un episod de agresiune... nu e vb nici de ura propriu-zisa, ci de dezamagire. dezamagita de ea insashi in primul rand k i-a permis acestuia sa o trateze astfel si de sila fata de un astfel de barbat. un barbat slab.... asha ii percep pe cei care-shi lovesc partenerele!

ma bucur k ea a reushit sa puna punct relatiei. important e ca a facut-o, deshi e adevarat k in astfel de cazuri mai bine e daca se intampla mai devreme decat mai tarziu...


Multumesc, ai mare dreptate..mi-e dor de cum era el la inceput, sunt dezamagita...si de mine si de el..dar viata e frumoasa si trebuie sa o descopar singura

Postat pe 5 Iulie 2009 22:41
De la: yumalai, la data 2009-07-05 14:05:47
De la: amanda01, la data 2009-07-02 15:58:54Varsati-va suferinta, sentimentele pe aceasta pagina impreuna cu mine.
Sunt complet socata si dezamagita. Desi il iubesc inca macar putin , simt o ura pt el. Ultima oara a dat din nou in mine si m-a injurat. Dar mi-am jurat ca a fost ultima.Si am pus punct. Sunt tare.Asta simt in mine, si ma gandesc toata ziua doar la ce rau mi-a facut el mie, cate si cate lucruri am suportat alaturi de el....si comic e ca el se crede barbatul iubitor si unicat in lume .....ca defapt eu sunt vinovata..pentru ce sunt? pt ca nu l-am inselat asa cum el a facut-o? pt ca eu nu am puterea ca a lui sa ii dau o palma si sa il doara o saptamana??? Sunt vinovata si recunosc.Pt ca nu am pus punct mai devreme. Atunci cand s-a intamplat prima oara trebuia.Dar sti cum e cu iubirea? Iti ia uneori mintile.....si speri. dar degeaba !!!!!!

Si un sfat pt fetele care sunt in aceeasi situatie care am fost eu : Mai usor e mai devreme decat mai tarziu ! Eu una am ramas putin traumatizata ....si dezgustata ...

nimic nu e degeaba nu a fost o experienta prea placuta dar a fost o experienta care iti va fii utila in viata


Mersi Yumi, si sunt sigura ca pe viitor va fi mult mai bine dupa experienta asta neplacuta

Postat pe 5 Iulie 2009 22:42
Diavolyta_
Postat pe 5 Iulie 2009 22:44
Poate credeti ca aberez, dar Dumnezeu spune sa ierti pe cei din jur asemenea cum face el cu noi.Cate pacate am facut ? Cat de mult i-am gresit lui Dumnezeu? Mult.Recunosc...
Sunt fericita caci iubirea exista inca in mine , il iubesc inca foarte mult, si mai ales cand vad ca doreste sa schimbe in bine lucrurile in relatia noastra e totul asa de bine.
M-am impacat cu el.Si foarte fericita ma indrept spre viitor cu gandul ca asta e ultima oara cand iert, si ca va fi bine.Tot ce vroiam era libertatea de a iesi cu prietene mele, de a ma intelege , de a-l interesa placerile mele si am aflat ca incepe sa fie asa.Mai mult, chiar a fost asa dar din cauza necomunicarii totul era urat.
Acum e frumoa.

Postat pe 7 Iulie 2009 12:32
De la: amanda01, la data 2009-07-02 15:58:54Varsati-va suferinta, sentimentele pe aceasta pagina impreuna cu mine.
Sunt complet socata si dezamagita. Desi il iubesc inca macar putin , simt o ura pt el. Ultima oara a dat din nou in mine si m-a injurat. Dar mi-am jurat ca a fost ultima.Si am pus punct. Sunt tare.Asta simt in mine, si ma gandesc toata ziua doar la ce rau mi-a facut el mie, cate si cate lucruri am suportat alaturi de el....si comic e ca el se crede barbatul iubitor si unicat in lume .....ca defapt eu sunt vinovata..pentru ce sunt? pt ca nu l-am inselat asa cum el a facut-o? pt ca eu nu am puterea ca a lui sa ii dau o palma si sa il doara o saptamana??? Sunt vinovata si recunosc.Pt ca nu am pus punct mai devreme. Atunci cand s-a intamplat prima oara trebuia.Dar sti cum e cu iubirea? Iti ia uneori mintile.....si speri. dar degeaba !!!!!!

Si un sfat pt fetele care sunt in aceeasi situatie care am fost eu : Mai usor e mai devreme decat mai tarziu ! Eu una am ramas putin traumatizata ....si dezgustata ...

bine-ai facut ca te-ai despartit!!!!!oricat de mult ai iubi, trebuie sa folosesti ratiunea in anumite cazuri. bine ca nu ati fost casatoriti si nu ati avut copii, ca era mai grav.nu ai nici un viitor alaturi de o persoana care te loveste.mai tarziu poate sa te si omoare.
mkdisk
Postat pe 9 Iulie 2009 10:02
De la: amanda01, la data 2009-07-07 12:32:53Poate credeti ca aberez, dar Dumnezeu spune sa ierti pe cei din jur asemenea cum face el cu noi.Cate pacate am facut ? Cat de mult i-am gresit lui Dumnezeu? Mult.Recunosc...
Sunt fericita caci iubirea exista inca in mine , il iubesc inca foarte mult, si mai ales cand vad ca doreste sa schimbe in bine lucrurile in relatia noastra e totul asa de bine.
M-am impacat cu el.Si foarte fericita ma indrept spre viitor cu gandul ca asta e ultima oara cand iert, si ca va fi bine.Tot ce vroiam era libertatea de a iesi cu prietene mele, de a ma intelege , de a-l interesa placerile mele si am aflat ca incepe sa fie asa.Mai mult, chiar a fost asa dar din cauza necomunicarii totul era urat.
Acum e frumoa.

hmmmm.......treaba ta!!!! la urma urmelor, tu hotarasti.
mkdisk
Postat pe 9 Iulie 2009 10:03
crede-ma, amanda, eu am vazut destule cazuri de femei abuzate, nu in familia mea, dar la vecini, cunostinte. este groaznic, mai ales dak te casatoresti, este mult mai greu sa scapi de el dupa aceea si iti distruge viata. am o vecina care se ascunde pe la vecini cand vine barbatul acasa, ca primul lucru pe care il face cand intra in casa e sa o ia la bataie.o palma se poate transforma mai tarziu in bataie in toata regula. dar....tu stii mai bine, ca il cunosti mai bine.
mkdisk
Postat pe 9 Iulie 2009 10:09
nu este normal sa dea in tine!!!!!
mkdisk
Postat pe 9 Iulie 2009 10:13
De la: amanda01, la data 2009-07-07 12:32:53Poate credeti ca aberez, dar Dumnezeu spune sa ierti pe cei din jur asemenea cum face el cu noi.Cate pacate am facut ? Cat de mult i-am gresit lui Dumnezeu? Mult.Recunosc...
Sunt fericita caci iubirea exista inca in mine , il iubesc inca foarte mult, si mai ales cand vad ca doreste sa schimbe in bine lucrurile in relatia noastra e totul asa de bine.
M-am impacat cu el.Si foarte fericita ma indrept spre viitor cu gandul ca asta e ultima oara cand iert, si ca va fi bine.Tot ce vroiam era libertatea de a iesi cu prietene mele, de a ma intelege , de a-l interesa placerile mele si am aflat ca incepe sa fie asa.Mai mult, chiar a fost asa dar din cauza necomunicarii totul era urat.
Acum e frumoa.

nu se va schimba niciodata!!!! poate sa schimbat acum dar.....sper sa-ti fie bine dar te imbeti cu apa rece
bruneagra25
Postat pe 9 Iulie 2009 10:17
De la: amanda01, la data 2009-07-07 12:32:53Poate credeti ca aberez, dar Dumnezeu spune sa ierti pe cei din jur asemenea cum face el cu noi.Cate pacate am facut ? Cat de mult i-am gresit lui Dumnezeu? Mult.Recunosc...
Sunt fericita caci iubirea exista inca in mine , il iubesc inca foarte mult, si mai ales cand vad ca doreste sa schimbe in bine lucrurile in relatia noastra e totul asa de bine.
M-am impacat cu el.Si foarte fericita ma indrept spre viitor cu gandul ca asta e ultima oara cand iert, si ca va fi bine.Tot ce vroiam era libertatea de a iesi cu prietene mele, de a ma intelege , de a-l interesa placerile mele si am aflat ca incepe sa fie asa.Mai mult, chiar a fost asa dar din cauza necomunicarii totul era urat.
Acum e frumoa.



amanda imi doresc din tot sufletul sa fie asa cum spui tu, si sper sa nu fii inc-o data dezamagita.....tot ce vreau sa spun este ca nimeni nu are dreptul sa raneasca pe altcineva .....orice ai face, oricare iti vor fi alegerile noi te vom sustine, si te vom intelege......

toti avem dreptul la o viata fericita.....si tu esti privilegiata pentru ca inca mai poti face, inca mai poti fii fericita......sunt atat de multi cei care nu mai au ce face
gargaritamica
Postat pe 9 Iulie 2009 10:18
sincer...si eo am treqt prin asta ji l fel k tine n am pus punct de la prima palma...de ce?asta ma intreb ji akm...poate k il iubeam prea mult...akm to ce simt pt el...e ura...el bineinteles ma cauta de aproape 1 an mereu...i am zis k nu l mai pot ierta...gandul meu knd ma duce la el..nu ma duce la unele clipe frumoase...ci la batai certuri ji multe altele...de inselat nu l am inselat..el m a inselat pe mne suntem deci in acceasi situatie...dar bautura face multe din om...akm regreta dar nici daca ar mai fi ultimul om dupa pamant nu l as mai ierta...akm am o relatie de 6 luni in care nu ne am certat decat de vreo 2 x ji lucruri minore...pot spune k akm am ce a mai perfecta relatie pe care am mai avut o vreodata :X:X:X:X
auraaura45
Postat pe 9 Iulie 2009 10:25
De la: auraaura45, la data 2009-07-09 10:25:18sincer...si eo am treqt prin asta ji l fel k tine n am pus punct de la prima palma...de ce?asta ma intreb ji akm...poate k il iubeam prea mult...akm to ce simt pt el...e ura...el bineinteles ma cauta de aproape 1 an mereu...i am zis k nu l mai pot ierta...gandul meu knd ma duce la el..nu ma duce la unele clipe frumoase...ci la batai certuri ji multe altele...de inselat nu l am inselat..el m a inselat pe mne suntem deci in acceasi situatie...dar bautura face multe din om...akm regreta dar nici daca ar mai fi ultimul om dupa pamant nu l as mai ierta...akm am o relatie de 6 luni in care nu ne am certat decat de vreo 2 x ji lucruri minore...pot spune k akm am ce a mai perfecta relatie pe care am mai avut o vreodata :X:X:X:X

ma bucur pt tine ca ai o relatie resusita

Postat pe 9 Iulie 2009 11:04
De la: gargaritamica, la data 2009-07-09 10:18:59
De la: amanda01, la data 2009-07-07 12:32:53Poate credeti ca aberez, dar Dumnezeu spune sa ierti pe cei din jur asemenea cum face el cu noi.Cate pacate am facut ? Cat de mult i-am gresit lui Dumnezeu? Mult.Recunosc...
Sunt fericita caci iubirea exista inca in mine , il iubesc inca foarte mult, si mai ales cand vad ca doreste sa schimbe in bine lucrurile in relatia noastra e totul asa de bine.
M-am impacat cu el.Si foarte fericita ma indrept spre viitor cu gandul ca asta e ultima oara cand iert, si ca va fi bine.Tot ce vroiam era libertatea de a iesi cu prietene mele, de a ma intelege , de a-l interesa placerile mele si am aflat ca incepe sa fie asa.Mai mult, chiar a fost asa dar din cauza necomunicarii totul era urat.
Acum e frumoa.



amanda imi doresc din tot sufletul sa fie asa cum spui tu, si sper sa nu fii inc-o data dezamagita.....tot ce vreau sa spun este ca nimeni nu are dreptul sa raneasca pe altcineva .....orice ai face, oricare iti vor fi alegerile noi te vom sustine, si te vom intelege......

toti avem dreptul la o viata fericita.....si tu esti privilegiata pentru ca inca mai poti face, inca mai poti fii fericita......sunt atat de multi cei care nu mai au ce face


Iti multumesc Pot sa zic ca s-a schimbat mai mult in bine, multe lucruri care mi le interzicea si eu le doream acum se intampla.....

Postat pe 9 Iulie 2009 11:05
De la: auraaura45, la data 2009-07-09 10:25:18sincer...si eo am treqt prin asta ji l fel k tine n am pus punct de la prima palma...de ce?asta ma intreb ji akm...poate k il iubeam prea mult...akm to ce simt pt el...e ura...el bineinteles ma cauta de aproape 1 an mereu...i am zis k nu l mai pot ierta...gandul meu knd ma duce la el..nu ma duce la unele clipe frumoase...ci la batai certuri ji multe altele...de inselat nu l am inselat..el m a inselat pe mne suntem deci in acceasi situatie...dar bautura face multe din om...akm regreta dar nici daca ar mai fi ultimul om dupa pamant nu l as mai ierta...akm am o relatie de 6 luni in care nu ne am certat decat de vreo 2 x ji lucruri minore...pot spune k akm am ce a mai perfecta relatie pe care am mai avut o vreodata :X:X:X:X

da invata draq sa scri si apoi vb cu noi!!!!!! ma doare capu cand ma chinui sa va descifrez cu ji mn akm plm ..... asa scrieti si la scoala???
bruneagra25
Postat pe 9 Iulie 2009 11:06
amanda, sa stii ca un barbat se pote schimba,la inceputul relatiei mele (dupa 6 luni de zile ) mi-a dat prima palma ,il iubeam si ink il iubesc si la-m iertat,si a fost bine pana ce am nascut si avea baietelu vre-o 3 luni (dupa 9 luni)a dat iar in mine,iti dai seama eram casatorita aveam un copil deja imi era greu dar am zis ca merita sa iert pt copil ,si pt ca el e un om bun,imi da tot ce vreau dar sa intamplat la nervi toate astea,de atunci s-a jurat ca nu mai da in mn si asa a fost,baiatul are 3 ani acusi si cel de al-2lea 1 an sambata asta si e ok,el este plecat si acum e si mai schimbat ,e alt om sper sa fie si la tn la fel te pup
kudika030058
Postat pe 9 Iulie 2009 11:19
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 11:06:37
De la: auraaura45, la data 2009-07-09 10:25:18sincer...si eo am treqt prin asta ji l fel k tine n am pus punct de la prima palma...de ce?asta ma intreb ji akm...poate k il iubeam prea mult...akm to ce simt pt el...e ura...el bineinteles ma cauta de aproape 1 an mereu...i am zis k nu l mai pot ierta...gandul meu knd ma duce la el..nu ma duce la unele clipe frumoase...ci la batai certuri ji multe altele...de inselat nu l am inselat..el m a inselat pe mne suntem deci in acceasi situatie...dar bautura face multe din om...akm regreta dar nici daca ar mai fi ultimul om dupa pamant nu l as mai ierta...akm am o relatie de 6 luni in care nu ne am certat decat de vreo 2 x ji lucruri minore...pot spune k akm am ce a mai perfecta relatie pe care am mai avut o vreodata :X:X:X:X

da invata draq sa scri si apoi vb cu noi!!!!!! ma doare capu cand ma chinui sa va descifrez cu ji mn akm plm ..... asa scrieti si la scoala???
nu draga brune,asa scriu pustanii astia pe mess,cred ca ei au inventat limba asta pupik
kudika030058
Postat pe 9 Iulie 2009 11:21
...si pe urma se mira ca si-o iau...
Lucia1971
Postat pe 9 Iulie 2009 11:22
De la: kudika030058, la data 2009-07-09 11:21:13
De la: bruneagra25, la data 2009-07-09 11:06:37
De la: auraaura45, la data 2009-07-09 10:25:18sincer...si eo am treqt prin asta ji l fel k tine n am pus punct de la prima palma...de ce?asta ma intreb ji akm...poate k il iubeam prea mult...akm to ce simt pt el...e ura...el bineinteles ma cauta de aproape 1 an mereu...i am zis k nu l mai pot ierta...gandul meu knd ma duce la el..nu ma duce la unele clipe frumoase...ci la batai certuri ji multe altele...de inselat nu l am inselat..el m a inselat pe mne suntem deci in acceasi situatie...dar bautura face multe din om...akm regreta dar nici daca ar mai fi ultimul om dupa pamant nu l as mai ierta...akm am o relatie de 6 luni in care nu ne am certat decat de vreo 2 x ji lucruri minore...pot spune k akm am ce a mai perfecta relatie pe care am mai avut o vreodata :X:X:X:X

da invata draq sa scri si apoi vb cu noi!!!!!! ma doare capu cand ma chinui sa va descifrez cu ji mn akm plm ..... asa scrieti si la scoala???
nu draga brune,asa scriu pustanii astia pe mess,cred ca ei au inventat limba asta pupik

si eu folosesc prescurtari da cand deja fol j in loc de s mi se pare penibil, ma dor ochii si ma enerveaza maxim!!!
bruneagra25
Postat pe 9 Iulie 2009 11:43
Draga mea ,sa stii ca minunea nu dureaza prea mult ,nu vreau sa te descurajez dar eu am trecut deja prin astea ,de fiecare data cand vroiam sa ne despartim era disperat ,ca se v- a schimba ,ca v-a fi alt om ,dar nu a fost asa .In cele din urma am pus punct casniciei ,desi mi-e foarte greu incerc sa merg inainte .
Sper din tot sufletul ca acea persoana cu care esti sa se fi schimbat ,dar eu m-am fript de prea multe ori ,stii este o vb"lupu-si schimba blana dar naravul ba".
ITi doresc mult succes si putere.
gugulina74
Postat pe 9 Iulie 2009 14:50
ma bucur daca acum esti fericita si sper sa nu fie o fericire 'superficiala'.. dar mi'e greu sa cred ca o sa dureze "schimbarea" asta a lui.. din ce moment a dat o data, poti sa te astepti sa dea si a doua oara.. oamenii nu se prea schimba ci evolueaza sau involueaza - esenta ramane aceeasi... sa nu mai accepti in nici un fel sa te loveasca sau sa te injure pt. ca, inconstient, iti pierzi din respectul si increderea de sine; incearca sa'ti ridici standardele si sa nu uiti ca mai sunt atatia barbati pe lumea asta, mult mai buni/ frumosi/ destepti/ sensibili etc. care merita.
anna_pau
Postat pe 9 Iulie 2009 17:54
bravo..esti de admirat
imi place cum gandeste...se pare k esti o femeie puternica...
sunt sigura ca are defecte....de fapt cine nu are?
gaseste ceva care sa`l loveasca la inima...
daca o are si pe aia..sau....incearca sa nu mai sta cu el
kudika050245
Postat pe 9 Iulie 2009 20:59
eu nu inteleg cum poti sta cu o persoana care te inseala si te si bate si apoi zice ca tot tu esti de vina. Ce poate sa te tina aproape de un barbat ca el?
Poate cineva ma lamureste si pe mine
ingerash_cu_cornitze
Postat pe 9 Iulie 2009 22:38
De la: ingerash_cu_cornitze, la data 2009-07-09 22:38:57eu nu inteleg cum poti sta cu o persoana care te inseala si te si bate si apoi zice ca tot tu esti de vina. Ce poate sa te tina aproape de un barbat ca el?
Poate cineva ma lamureste si pe mine


Te lamuresc eu.Prostia omeneasca.
therapsong2
Postat pe 10 Iulie 2009 00:57
therapsong2 ia o pauza...poate n-o sa mai fii asa frustrat
gargaritamica
Postat pe 10 Iulie 2009 17:29

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
colanti leopard 9 De la: Al3xutzaa 16 Martie 2011 13:07
o alta iubire, ce greu este 30 De la: senza 31 Octombrie 2009 18:06
helppppp meeee! 31 De la: Valy90 18 Aprilie 2011 13:53
Povestea mea 54 De la: dedeeea 8 Aprilie 2010 01:13
Ce sa fac? 7 De la: blaa 14 Ianuarie 2010 20:24