Setari Cookie-uri

Vreau si eu o fata

Isi strica sanatatea.

Postat pe 16 Decembrie 2008 07:19
Toate fetele de mai sus aveau asa de mare dreptate.
Si anume, carei fete nu ii placa "sa faca dragoste", nu sex. Acum, problema TA e sa o faci sa se indragosteasca. Tu ce faci? I ceri sa vina gata indragostita de tine?
Asta ar fi una, a doua... poza aia a ta e patetica. Pesemne ai vrut sa ai o expresie romantica... dar arati de parca ai avea colici... Si de ce esti dezbracat, oare? Sincer si fara cea mai mica urma de malitiozitate, schimb-o!
Dor_a
Postat pe 16 Decembrie 2008 08:58
De la: bangla_soul, la data 2008-12-14 23:43:06dar ce ai mai cu femeile care fumeaza?


Pai eu nu fumez...si fumul de tigare ma deranjeaza in general.Mai ales la sarut... adica in loc sa ii simt gustul ei...simt gustul de tigari...
dragonel
Postat pe 17 Decembrie 2008 09:15
De la: Dor_a, la data 2008-12-16 08:58:59Toate fetele de mai sus aveau asa de mare dreptate.
Si anume, carei fete nu ii placa "sa faca dragoste", nu sex. Acum, problema TA e sa o faci sa se indragosteasca. Tu ce faci? I ceri sa vina gata indragostita de tine?
Asta ar fi una, a doua... poza aia a ta e patetica. Pesemne ai vrut sa ai o expresie romantica... dar arati de parca ai avea colici... Si de ce esti dezbracat, oare? Sincer si fara cea mai mica urma de malitiozitate, schimb-o!


Nu vreau sa par in niciun fel...sunt ceea ce sunt. Si poza este facuta la munte dupa ce am baut niste beri si eram cam adormit...era si de la faptul ca soarele ma batea in cap si ma luase valul....
dragonel
Postat pe 17 Decembrie 2008 09:18
De la: dragonel, la data 2008-12-17 09:18:15
De la: Dor_a, la data 2008-12-16 08:58:59Toate fetele de mai sus aveau asa de mare dreptate.
Si anume, carei fete nu ii placa "sa faca dragoste", nu sex. Acum, problema TA e sa o faci sa se indragosteasca. Tu ce faci? I ceri sa vina gata indragostita de tine?
Asta ar fi una, a doua... poza aia a ta e patetica. Pesemne ai vrut sa ai o expresie romantica... dar arati de parca ai avea colici... Si de ce esti dezbracat, oare? Sincer si fara cea mai mica urma de malitiozitate, schimb-o!


Nu vreau sa par in niciun fel...sunt ceea ce sunt. Si poza este facuta la munte dupa ce am baut niste beri si eram cam adormit...era si de la faptul ca soarele ma batea in cap si ma luase valul....


sfat : ..nu mai bea bere ....si.....nu mai sta cu capul in soare ....
ninushk
Postat pe 17 Decembrie 2008 19:07
De la: ninushk, la data 2008-12-17 19:07:26
De la: dragonel, la data 2008-12-17 09:18:15
De la: Dor_a, la data 2008-12-16 08:58:59Toate fetele de mai sus aveau asa de mare dreptate.
Si anume, carei fete nu ii placa "sa faca dragoste", nu sex. Acum, problema TA e sa o faci sa se indragosteasca. Tu ce faci? I ceri sa vina gata indragostita de tine?
Asta ar fi una, a doua... poza aia a ta e patetica. Pesemne ai vrut sa ai o expresie romantica... dar arati de parca ai avea colici... Si de ce esti dezbracat, oare? Sincer si fara cea mai mica urma de malitiozitate, schimb-o!


Nu vreau sa par in niciun fel...sunt ceea ce sunt. Si poza este facuta la munte dupa ce am baut niste beri si eram cam adormit...era si de la faptul ca soarele ma batea in cap si ma luase valul....


sfat : ..nu mai bea bere ....si.....nu mai sta cu capul in soare ....


Iti dau si eu un sfat : nu mai fii asa idioata...sau nu incerca sa pari o idioata. Nu iti sta bine
dragonel
Postat pe 18 Decembrie 2008 20:21
E frumos ce ceri tu...dar gandeste-te ca pe net nu sunt doar persoane serioase...sau poate ca nici nu-ti doresti pe cineva serios...pe net sunt multe minciuni si ,din pacate,doar atat...daca vrei cu adevarat pe cineva sincer cauta in alta parte....netul este foarte inselator...succes
liza24_84
Postat pe 19 Decembrie 2008 14:51
De ce se scot buruienile din lanul de grau ? ..............

Postat pe 5 Ianuarie 2009 11:44
De la: rfbercaru, la data 2009-01-05 11:44:13De ce se scot buruienile din lanul de grau ? ..............

Mare adevar grait-ai!!!!
Lucia1971
Postat pe 5 Ianuarie 2009 11:49
De la: rfbercaru, la data 2009-01-05 11:44:13De ce se scot buruienile din lanul de grau ? ..............


Eu sunt mai greu de cap cand nu trebuie....imi poti traduce si mie in limba romana? :D
dragonel
Postat pe 5 Ianuarie 2009 16:28
cumpara un dictionar si tu
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 16:31
Sunt surprinsa ca si baoeti posteaza pe acest forum :P..este prima data cand scriu si eu ceva aici
ragatza2007
Postat pe 5 Ianuarie 2009 20:10
De la: ragatza2007, la data 2009-01-05 20:10:54Sunt surprinsa ca si baoeti posteaza pe acest forum :P..este prima data cand scriu si eu ceva aici
dar nu avem voie?

Postat pe 5 Ianuarie 2009 20:12
De la: ragatza2007, la data 2009-01-05 20:10:54Sunt surprinsa ca si baoeti posteaza pe acest forum :P..este prima data cand scriu si eu ceva aici


ce nesimtiti baoeti asta! sa posteze chiar aici! asta e tupeu cu caru, nu gluma!!!
bine ai venit draga. sper sa te simti bine aici.
si ignorai pe baoeti, ca scriu si eoi ce pot!

Postat pe 5 Ianuarie 2009 20:13
Ce faceti mai baieti pe aici?..aveti succes la cuceriri?
Eu sincer m-am cam saturat de lume virtuala..mi-am sters intr-o zi toate conturile pe care le aveam, desi , am cunoscut di oameni grozavi prin intermediul internetului. Problema este ca in cea mai mare parte sunt doar niste imagini pe care le afiseaza fiecare, in speranta ca "va da mai bine"... :(
ragatza2007
Postat pe 5 Ianuarie 2009 20:14
..oricum ii ignoram, incerc sa adun din jurul meu doar ce este placut, altfel....
ragatza2007
Postat pe 5 Ianuarie 2009 20:15
De la: ragatza2007, la data 2009-01-05 20:15:57..oricum ii ignoram, incerc sa adun din jurul meu doar ce este placut, altfel....
adik fetitze

Postat pe 5 Ianuarie 2009 20:19
De la: a_ale, la data 2009-01-05 20:19:16
De la: ragatza2007, la data 2009-01-05 20:15:57..oricum ii ignoram, incerc sa adun din jurul meu doar ce este placut, altfel....
adik fetitze


nu,,,doar ce e bun de la baieti
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 20:25
De la: geo_tz, la data 2009-01-05 20:13:51
De la: ragatza2007, la data 2009-01-05 20:10:54Sunt surprinsa ca si baoeti posteaza pe acest forum :P..este prima data cand scriu si eu ceva aici


ce nesimtiti baoeti asta! sa posteze chiar aici! asta e tupeu cu caru, nu gluma!!!
bine ai venit draga. sper sa te simti bine aici.
si ignorai pe baoeti, ca scriu si eoi ce pot!


asa e mai baoeatule !!!......da' tu cum iti permiti sa postezi aici ????.......
etta
Postat pe 5 Ianuarie 2009 20:31
De la: sarutama, la data 2009-01-05 20:25:54
De la: a_ale, la data 2009-01-05 20:19:16
De la: ragatza2007, la data 2009-01-05 20:15:57..oricum ii ignoram, incerc sa adun din jurul meu doar ce este placut, altfel....
adik fetitze


nu,,,doar ce e bun de la baieti
adik doar

Postat pe 5 Ianuarie 2009 20:35
De la: ragatza2007, la data 2009-01-05 20:14:20Ce faceti mai baieti pe aici?..aveti succes la cuceriri?
Eu sincer m-am cam saturat de lume virtuala..mi-am sters intr-o zi toate conturile pe care le aveam, desi , am cunoscut di oameni grozavi prin intermediul internetului. Problema este ca in cea mai mare parte sunt doar niste imagini pe care le afiseaza fiecare, in speranta ca "va da mai bine"... :(


Ragatza, pai decide-te! Ori sunt oameni grozavi ori sunt doar imagini pe care vor ei sa le afiseze... Ca de unde vin eu, astea's doua lucruri complet opuse...
Cat despre cuceriri... Citeste topicul omului si gandeste-te: cate fete si-au pierdut somnul doar citind ce a postat el (si vazand frumusetza de poza )... Ai voie sa ghicesti doar o data!
Dor_a
Postat pe 6 Ianuarie 2009 09:57
mi a atras atentia topicul deschis de tine..pana am inceput sa citesc si sa rad c'mon...presupunand ca e adevarat tot ce spui nu crezi ca ar fi cazul sa schimbi poza?poate ti-ai gasit pe cineva intre timp, dar...ceva nu se leaga in tot ceea ce spui..pare...too good to be true.cine stie ce ascunzi..poate vreun muc..(l am vazut in poza ) joaca si tu cu cartile pe fata si ai sa vezi ce bine iti merge!
lil_mariuk
Postat pe 6 Ianuarie 2009 10:12
De la: lil_mariuk, la data 2009-01-06 10:12:34mi a atras atentia topicul deschis de tine..pana am inceput sa citesc si sa rad c'mon...presupunand ca e adevarat tot ce spui nu crezi ca ar fi cazul sa schimbi poza?poate ti-ai gasit pe cineva intre timp, dar...ceva nu se leaga in tot ceea ce spui..pare...too good to be true.cine stie ce ascunzi..poate vreun muc..(l am vazut in poza ) joaca si tu cu cartile pe fata si ai sa vezi ce bine iti merge!


nu stiu ce vrei sa spui...nu vreau sa stiu... nu stiu ce vrei sa insinuezi...nu vreau sa stiu ... dar cum poate si voi va amuzati...si pentru mine sunteti la fel de amuzanti. dak ati fi citit unul din posturile mele ati fi vazut care e motivul pentru care am postat. vad ca va discutati probleme personale, sex, porcarii...chestii neinteresante...lucryri despre care nu se vorbesc... cel putin asa stiu eu....lucruri intime... dar voi toti laolalta sunteti prea idioti ca sa va dati seama. criticati...doar la asta sunteti buni. am o iubita... de ceva timp... aveam dinainte sa fac topicul acesta. dar am citit pe aici tot felul de ciudatenii... placute sau mai putin placute. am observat ca sunt oameni si oameni... bine ...pana la urma asa e lumea...nu ai ce-i face. e a dreaq... pentru cei/cele carora nu le convine poza ma reprezinta. sunt chiar indiferent la criticile voastre. cum spunea si Ragatza...nu sunteti decat niste imagini. nu stiu ce sau cine se ascunde in spatele acestor imagini...nu ma intereseaza...in mare parte....dar va spun un lucru : SUNTETI IDIOTI ( DE FAPT MESAJUL SE ADRESEAZA MAI MULT PERSOANELOR DE GEN FEMININ CARE SUNT CUM SUNT)

P.S. : Over & OuT !!!
dragonel
Postat pe 6 Ianuarie 2009 19:31
auzi da' tu nu cunosti pe nimeni care sa-ti poata face o poza mai de doamne ajuta? ai numai poze facute de tine. Mi se par dubioase persoanele care nu au decat astfel de poze
kitty_krieger
Postat pe 6 Ianuarie 2009 19:52
De la: dragonel, la data 2009-01-06 19:31:22
De la: lil_mariuk, la data 2009-01-06 10:12:34mi a atras atentia topicul deschis de tine..pana am inceput sa citesc si sa rad c'mon...presupunand ca e adevarat tot ce spui nu crezi ca ar fi cazul sa schimbi poza?poate ti-ai gasit pe cineva intre timp, dar...ceva nu se leaga in tot ceea ce spui..pare...too good to be true.cine stie ce ascunzi..poate vreun muc..(l am vazut in poza ) joaca si tu cu cartile pe fata si ai sa vezi ce bine iti merge!


nu stiu ce vrei sa spui...nu vreau sa stiu... nu stiu ce vrei sa insinuezi...nu vreau sa stiu ... dar cum poate si voi va amuzati...si pentru mine sunteti la fel de amuzanti. dak ati fi citit unul din posturile mele ati fi vazut care e motivul pentru care am postat. vad ca va discutati probleme personale, sex, porcarii...chestii neinteresante...lucryri despre care nu se vorbesc... cel putin asa stiu eu....lucruri intime... dar voi toti laolalta sunteti prea idioti ca sa va dati seama. criticati...doar la asta sunteti buni. am o iubita... de ceva timp... aveam dinainte sa fac topicul acesta. dar am citit pe aici tot felul de ciudatenii... placute sau mai putin placute. am observat ca sunt oameni si oameni... bine ...pana la urma asa e lumea...nu ai ce-i face. e a dreaq... pentru cei/cele carora nu le convine poza ma reprezinta. sunt chiar indiferent la criticile voastre. cum spunea si Ragatza...nu sunteti decat niste imagini. nu stiu ce sau cine se ascunde in spatele acestor imagini...nu ma intereseaza...in mare parte....dar va spun un lucru : SUNTETI IDIOTI ( DE FAPT MESAJUL SE ADRESEAZA MAI MULT PERSOANELOR DE GEN FEMININ CARE SUNT CUM SUNT)

P.S. : Over & OuT !!!

nu stiai ca orice topic, pe orice tema, lansat de oricine, duce in cu totul alta directie?? nu te supara ca o faci degeaba. daca tot faci o deosebire intre oameni, fa-o si intre raspunsuri.
ema_7
Postat pe 6 Ianuarie 2009 20:05
si daca aveai iubita de dinainte de a face topicul...de ce l-ai facut??? si vb celei care a zis ca ai doar poze facute de tine la profil...esti cam dubios...si mai ai si un muc...
lil_mariuk
Postat pe 7 Ianuarie 2009 17:43
Nimic interesant pana acum... doar atat puteti?
dragonel
Postat pe 7 Ianuarie 2009 19:01
andra83 a raspuns cel mai bine si ti-a oferit raspunsul la intrebarile tale.
NICI UNEI FETE NU II PLACE SA I SE IMPUNA SA FACA DRAGOSTE.Noi vrem sa fim in siguranta cu voi,sa ne simtim protejate,iubiote respectate si sa avem incredere atat in noi cat si in parteneri.Nu e bine sa ii bagam pe toti sau toate in aceeasi oala.toate aceste calitati se castiga in timp.daca cineva nu te iubeste nu poate sa faca dragoaste asa la comanda.ca voua barbatilor nici nu va prea pasa cum arata fata ca de la prima intalnire va si visati in pat cu ea.Eu ii urasc pe cei care ma iau cu linguseli ieftine ....de genul sa stam in casa,sa ne luam in brate,sa facem chestii trestii...aiurea doar la sex va e locul,si in graba asta nici nu apucati sa vedeti ce e dragostea.e pierderea voastra sau dupa ce o pierzi regreti.Respect ptr andra83....gandesti super bine
bella_bya
Postat pe 7 Ianuarie 2009 22:21
vorbeste atunci cand ai ceva interesant de spus si nu mai judeca e nimeni.doar Dumnezeu are dreptul sa judece pe fiecare in parte,cine sunteti voi,va laudati ca sunteti barbati dar ati uitat bunele maniere,o floare ,un cadou sa fie din suflet conteaza intentia.dar voi vreti sa va faliti mama mi-a iesit cu asta din prima,ca tare sunt.am o vb a mea Nici mama nu i-a dat lui tata pe gratis.dar unii dintre voi sunteti "tarani".barbatia nu sta in pantaloni iar educatia de acasa lasa de dorit.mi-amn facut o parere nasoala despre tine.
bella_bya
Postat pe 7 Ianuarie 2009 22:27
ai scos poza cu mucul??
lil_mariuk
Postat pe 8 Ianuarie 2009 13:21

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ce ar trebui sa fac..... 31 De la: cami_goanga10 7 Aprilie 2010 21:37
despartita ieri 17 De la: love_is_precious 23 Mai 2010 14:37
hello 60 De la: andra_ale 10 Iulie 2009 12:31
iubire interzisa dar adevarata 34 De la: Kattyy 23 Decembrie 2009 22:07
mi-e greu sa fac primul pas 19 De la: cami_goanga10 7 Aprilie 2010 21:03