Setari Cookie-uri

iubire?

acuma ceva serios.. am un vechi "amic", dragostea mea vesnica, niciodata nu ii voi spune la prietenul/sotul meu ca a fost dragostea mea, prima.. si ultima... sincer, ar trebui sa-ti faci ceva griji, baiatul asta, noi suntem vecini, parintii se cunosc, noi ne cunoastem de mici, suntem amici ft buni, prin clasa 9 ne scriam scrisori, la un moment dat nu ne-am mai scris, apoi dupa 7 ani ne-am cuplat, eu aveam o relatie serioasa, el logodit, ctual cu copil, mreu am am fanteii pt el si oricand as mai sta cu el, macar 5 minute, mi-e dor de el tot timpul, regret ca am luat alte decizi candva, acuma as fi fost fericita cu el, probabil in sufletul ei inca isi aminteste de el si chiar este in fanteziile ei. daca mi-ar spune acuma ca vrea sa fie cu mine, as lasa tot, ce ma pune la indoiala este doar faptul ca are un copil si este insurat, insuratoarea nu-i o problema, copilul nu vreau sa-l fac sa sufere. vreau sa vi zic, ca tot o sa fie al meu, jur.. eu cred ca il iubesc, dar pt ca nu pot sa-l am nu-mi permit sa ma gandesc la asta..
Sweet_Rodica
Postat pe 1 Ianuarie 2009 01:28
De la: sarutama, la data 2008-12-12 19:55:12si eu laaaaa ,,,,,,,,,,,,,pamela ebine ,,sau supar la tine ???????


daca totusi cauti amanta, dami un mesaj pe privat sa facem schimb de mailuri, sunt curioasa de ce-ti bate capu'...in privat.nu pe forum ..
Sweet_Rodica
Postat pe 1 Ianuarie 2009 01:39
ce-ai cautat pe mssul ei? daca voia sa-ti spuna iti spunea!si ce-i prostia cu sexul? sa se gandeasca la el !! nu esti intreg la minte frate!!
sa-ti pui intrebari intai? cum se face de a ajuns sa ia legatura cu fostul? ce nu merge in relatia voastra !! si pe urma sa ai pretentii din astea .......
coldwind
Postat pe 4 Ianuarie 2009 14:20
atata vreme cat ai si tu acces la parola ei, cred ca e ok... dar, dc a luat-o valul prima data, ce te face sa crezi ca nu o va lua tsunamiul a doua?
free26
Postat pe 24 Ianuarie 2009 13:48
cred ca nu esti o pers geloasa daca iai spus sa faca asta, dar ai mare grija ea se poate schimba poate sa te insele pana la urma sau va puteti desparti
si eu mi-am inselat iubitul si pot sa zic ca acum m-am indragostit de amant dar a disparut si atractia pt iubit nu-mi mai poate oferi nici o placere
ai grija
divin_ela
Postat pe 24 Iunie 2009 19:52
Esti complet naiv sau refuzi sa vezi adevarul? Scuze pentru modul direct de abordare dar ... daca ea sta cu altul pe net, intre voi ceva lipseste sau pur si simplu nu te mai iubeste. Ii este confortabila relatia cu tine pana cand se lamureste cum sta treaba cu celelalt. Din punctul meu de vedere ai doua variante:
1- ii interzici categoric orice contact cu el si o tii ocupata tot timpul pana ii trece euforia;
2- ii ceri sa plece si-i dai un termen de gandire timp in care nu o cauti... ii dai spatiu sa-si dea singura seama ce poate pierde si daca conteaza pentru ea.
Daca continui asa, nu ajungeti nicaieri si in final veti suferi amandoi.
kudika1973
Postat pe 19 Noiembrie 2009 00:24

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
ffff singur 33 De la: leo_ 27 Iulie 2010 10:02
HELP,CUM SA PROCEDEZ?????? 14 De la: kudika_nikole 14 Februarie 2012 17:02
Nu stiu ce sa fac actualul, fostul,sau niciunul? 4 De la: greierash 13 Iulie 2009 01:15
iubire interzisa dar adevarata 34 De la: Kattyy 23 Decembrie 2009 22:07
SPANIOLA VOBIND JAPONII SI SPANIOLA SI RUMANO? 9 De la: ankris 2 Iunie 2010 22:02