Setari Cookie-uri

iubire?

De la: heaven_gate, la data 2008-12-12 18:13:07
De la: sarutama, la data 2008-12-12 18:12:15
De la: heaven_gate, la data 2008-12-12 18:08:56
De la: leeebruce, la data 2008-12-12 18:06:19Sa va dau o explicatie ca vad ca voi nu imi dati nici una.....Toata povestea asta sa se gandeasca.......a plecat sa vad intradevar daca ii trezeste ceva dar vad ca nu va-ti prins....scuze!




trebuia sa ne prindem?
si daca stii rasp la ce ai postat?
nu am zis eu ca e de la otv si ca face un sondaj sa vada ce mai zice ,,ce mai minte lumea ???,,ce sai faci asta e viata ,,,eu ma feresc de paparatzii astia ca e rau ma ved mama la televizor si cum nu ma mai vazut de mult la fata ,,,mai face si un infarct,,,pop
unde vrea fata nui nici o problema ca si asa sunt in occident facem si noi ,,,occidental ce mam masi ,,,numai sa nu se supere baiat rezervatsi mai ales bestiuta ca tar mai urmarea e scriu eu cu tine si comenta



pupa-ma....unde vrei tu


traiasca otv-ul virtual
sarutama
Postat pe 12 Decembrie 2008 18:19
the door is open...just come

Postat pe 12 Decembrie 2008 18:20
amanta a zis cineva ceva de amanta?????????chiar asa unde gasesc si eu una ,,,dar nus ce sa fac ca nu am nevasta cum o voi numi?????????si daca se gindeste la prostioare ,,,cluburi,,,boschetii,,,padurice noaptea ,,brrrrrrr nasol
sarutama
Postat pe 12 Decembrie 2008 18:24
De la: sarutama, la data 2008-12-12 18:24:54amanta a zis cineva ceva de amanta?????????chiar asa unde gasesc si eu una ,,,dar nus ce sa fac ca nu am nevasta cum o voi numi?????????si daca se gindeste la prostioare ,,,cluburi,,,boschetii,,,padurice noaptea ,,brrrrrrr nasol



padurice.....suna bn
dar nu se va numi amanta ci iubita

Postat pe 12 Decembrie 2008 18:28
De la: heaven_gate, la data 2008-12-12 18:20:41the door is open...just come
stai numai sa ajung la sonerie ca nu stiu unde e e intuneric pe scara voastra ,,,va luat astia curentuu,,,,si eu intru asa nu lumina nu nimic????,,,a dar tu o fata buna pui si tu nise lumanarele de alea frumoase si eu cu trandfirii mei rosii mmmmmmmmmmmmm ce atmosfera!!!!!!!!!!!!!
sarutama
Postat pe 12 Decembrie 2008 18:28
De la: sarutama, la data 2008-12-12 18:28:19
De la: heaven_gate, la data 2008-12-12 18:20:41the door is open...just come
stai numai sa ajung la sonerie ca nu stiu unde e e intuneric pe scara voastra ,,,va luat astia curentuu,,,,si eu intru asa nu lumina nu nimic????,,,a dar tu o fata buna pui si tu nise lumanarele de alea frumoase si eu cu trandfirii mei rosii mmmmmmmmmmmmm ce atmosfera!!!!!!!!!!!!!



lumanari parfumate....cada plina cu spuma......eu ,tu
flori si mai trebuie bautura
ii facuram rating lui bucleee

Postat pe 12 Decembrie 2008 18:30
De la: heaven_gate, la data 2008-12-12 18:30:26
De la: sarutama, la data 2008-12-12 18:28:19
De la: heaven_gate, la data 2008-12-12 18:20:41the door is open...just come
stai numai sa ajung la sonerie ca nu stiu unde e e intuneric pe scara voastra ,,,va luat astia curentuu,,,,si eu intru asa nu lumina nu nimic????,,,a dar tu o fata buna pui si tu nise lumanarele de alea frumoase si eu cu trandfirii mei rosii mmmmmmmmmmmmm ce atmosfera!!!!!!!!!!!!!



lumanari parfumate....cada plina cu spuma......eu ,tu
flori si mai trebuie bautura
ii facuram rating lui bucleee

mmmmm sampanie din 1965 de la paris (cava)mmmmmmmm spuma ,,,rau de tot si eu nu pot sa ajung ,,,,valeuuuuu acu iau un avion si vn numa sa ma supar
sarutama
Postat pe 12 Decembrie 2008 18:36
sper sa vii......nu ma lasi sa astept......

Postat pe 12 Decembrie 2008 18:37
bun,,,, hai gata ,,,mai merem si prin alta parte ca ma amuz rau de tot si mai les ca e sfirsit de saptamina ,,,hai dragelor mai dam o raita si pe la alti pe acasa ,,,
sarutama
Postat pe 12 Decembrie 2008 18:38
De la: sarutama, la data 2008-12-12 18:38:50bun,,,, hai gata ,,,mai merem si prin alta parte ca ma amuz rau de tot si mai les ca e sfirsit de saptamina ,,,hai dragelor mai dam o raita si pe la alti pe acasa ,,,



dam o raita...numa sa ne primeasca

Postat pe 12 Decembrie 2008 18:39
ieeeebruceeeeee nu mai zici ma nic sa mai vrb si noi de una ,,,de la mine de acolo ceva ?????????????
sarutama
Postat pe 12 Decembrie 2008 18:42
Mersi sau nu mersi!nu ma de rating am eu nevoie cand iubita mea vb pe net cu primul iei iubit....am crezut ca gasesc niste prieteni.Mersi da nu mersi!
leeebruce
Postat pe 12 Decembrie 2008 18:43
De la: leeebruce, la data 2008-12-12 18:43:10Mersi sau nu mersi!nu ma de rating am eu nevoie cand iubita mea vb pe net cu primul iei iubit....am crezut ca gasesc niste prieteni.Mersi da nu mersi!


mai dar nu poti sta sa discuti cu ea?
nu o mai lasa........

Postat pe 12 Decembrie 2008 18:57
Si daca n-o las nu rez nimic,pt ca cu gandul la el ramane....dar asa poate nu stiu..ea zice ca vb ca amici asa...
leeebruce
Postat pe 12 Decembrie 2008 19:01
Intradevar am pus si eu lemne pe jar......dar ce sa fac asa a iesit....nu poti comanda cuiva ce sa simta.....
leeebruce
Postat pe 12 Decembrie 2008 19:05
De la: leeebruce, la data 2008-12-12 19:05:13Intradevar am pus si eu lemne pe jar......dar ce sa fac asa a iesit....nu poti comanda cuiva ce sa simta.....


nu poti vb cu cineva non-stop
cv lipseste in viata voastra
poate ...cine stie.....
acum..tu daca ai vb cu una...ea c parere ar avea?
sau tot ca amicii ati vb?
am amici ...dar nu stau toata ziua sa vb cu ei....si in plus nu ma gandesc la ei cand fac sex

Postat pe 12 Decembrie 2008 19:08
Te-ai gandi tot timpul la un amic ce face acum unde este acum e bine e sanatos ca tie dor sa vb cu el sa te uiti pe lista salvata ce ai vb in urma?ai putea sa simti acum pt el o iubire ca dupa un frate gandindute la el in urma ca ti-a fost primul iubit si ai avut amintiri foarte frumoase care iti fac mare placere sa le povestesti acum cu el?cum a fost primul sarut?cum a fost in discoteca ......
leeebruce
Postat pe 12 Decembrie 2008 19:17
De la: leeebruce, la data 2008-12-12 18:43:10Mersi sau nu mersi!nu ma de rating am eu nevoie cand iubita mea vb pe net cu primul iei iubit....am crezut ca gasesc niste prieteni.Mersi da nu mersi!
ok gata hai sa incetam cu plinsul ca nu suntem la scoala primara si neam indragostit scolareste ,,,,ok eu te inteleg ce sa spun ,,,incearca si tu sa vrb cu ea ,,plimbarii in parc seara ,,iesiri la patinuar ,,,nu stiu ceva car sai aduca amnte de tinerete ,,nu baruri nu restaorante ,,,ceva armonios ,,copilaresc ,,ca asa vei avea si tu posibilitatea de o tine de mina si sa incerci sa dicutati ,,,si in primul rind nui mai spune ca accepti asa ceva si ca faci orice ca o iubesti doar ,,,,nu ca femeia se va agata de asta toata viata ei si vei plinge amarnic iti zic ,,,sa discutati cind faceti sex ,,,sa ii rostesti numele ,,sa faci lucruri pe care sa nu ii aduca aminte de fostul ,,,intelegi?,,ok iti sunt prieten dar ce sfat sati dau ca eu nu am trecut prin astea ,,,stai si tu si analizeaza problema si vezi ce e de facut omule ca esti barbat ce dracu ,,,dar iti spun fao sa il uite ,,,plimbari mai dese ,,nu cadouri ca asta o alta prostie ,,,bai romantice cu luminari ,,ceva aparte ce nu ati incercat ,,nu stiu ce sa mai zic gindestete si tu la ceva mai dibolicesc asa ,ok scuze daca team deranjat
sarutama
Postat pe 12 Decembrie 2008 19:18
De la: leeebruce, la data 2008-12-12 19:17:52Te-ai gandi tot timpul la un amic ce face acum unde este acum e bine e sanatos ca tie dor sa vb cu el sa te uiti pe lista salvata ce ai vb in urma?ai putea sa simti acum pt el o iubire ca dupa un frate gandindute la el in urma ca ti-a fost primul iubit si ai avut amintiri foarte frumoase care iti fac mare placere sa le povestesti acum cu el?cum a fost primul sarut?cum a fost in discoteca ......



ma intrebi pe mine?
pai daca e asa....la prietenii de suflet ma gandsc normal...daca sunt bn..sanatosi....da ii iubesc ....dar o altfel de iubire .....insa,nu m-am sarutat cu amicii.....si nu as sta asa mult la palavrageala..decat daca m-as simti atrasa de cineva dintre amici....
cum am spus poti vb cu amicii.....radeti..iesiti la un suc....depanati amintiri.....dar fara sa existe ganduri sexuale,atractie......atunci nu se mai numeste amic

Postat pe 12 Decembrie 2008 19:22
si cum spune sarutama......schimba atmosfera...plimbari prin parc....iesiri in doi.....oriunde....seri romantice....multa comunicare........asta daca te mai iubeste........

Postat pe 12 Decembrie 2008 19:24
De la: heaven_gate, la data 2008-12-12 19:22:03
De la: leeebruce, la data 2008-12-12 19:17:52Te-ai gandi tot timpul la un amic ce face acum unde este acum e bine e sanatos ca tie dor sa vb cu el sa te uiti pe lista salvata ce ai vb in urma?ai putea sa simti acum pt el o iubire ca dupa un frate gandindute la el in urma ca ti-a fost primul iubit si ai avut amintiri foarte frumoase care iti fac mare placere sa le povestesti acum cu el?cum a fost primul sarut?cum a fost in discoteca ......



ma intrebi pe mine?
pai daca e asa....la prietenii de suflet ma gandsc normal...daca sunt bn..sanatosi....da ii iubesc ....dar o altfel de iubire .....insa,nu m-am sarutat cu amicii.....si nu as sta asa mult la palavrageala..decat daca m-as simti atrasa de cineva dintre amici....
cum am spus poti vb cu amicii.....radeti..iesiti la un suc....depanati amintiri.....dar fara sa existe ganduri sexuale,atractie......atunci nu se mai numeste amic
aa mai si eu ce sunt pentru tine draga ,,,amic ????ma bucur mult tare ,,,,si asa vezi si tu cum sunt amici mai ieeebruce
sarutama
Postat pe 12 Decembrie 2008 19:27
De la: sarutama, la data 2008-12-12 19:27:18
De la: heaven_gate, la data 2008-12-12 19:22:03
De la: leeebruce, la data 2008-12-12 19:17:52Te-ai gandi tot timpul la un amic ce face acum unde este acum e bine e sanatos ca tie dor sa vb cu el sa te uiti pe lista salvata ce ai vb in urma?ai putea sa simti acum pt el o iubire ca dupa un frate gandindute la el in urma ca ti-a fost primul iubit si ai avut amintiri foarte frumoase care iti fac mare placere sa le povestesti acum cu el?cum a fost primul sarut?cum a fost in discoteca ......



ma intrebi pe mine?
pai daca e asa....la prietenii de suflet ma gandsc normal...daca sunt bn..sanatosi....da ii iubesc ....dar o altfel de iubire .....insa,nu m-am sarutat cu amicii.....si nu as sta asa mult la palavrageala..decat daca m-as simti atrasa de cineva dintre amici....
cum am spus poti vb cu amicii.....radeti..iesiti la un suc....depanati amintiri.....dar fara sa existe ganduri sexuale,atractie......atunci nu se mai numeste amic
aa mai si eu ce sunt pentru tine draga ,,,amic ????ma bucur mult tare ,,,,si asa vezi si tu cum sunt amici mai ieeebruce


esti amantul meu...ca doar ne destrabalam in cada......

Postat pe 12 Decembrie 2008 19:28
hhhhhhhhhmmmmmmmmmmmm in cada ce misto ca astea dupa aici sunt cam micute ,,,
sarutama
Postat pe 12 Decembrie 2008 19:31
De la: sarutama, la data 2008-12-12 19:31:27hhhhhhhhhmmmmmmmmmmmm in cada ce misto ca astea dupa aici sunt cam micute ,,,


am eu una mare....plus dus.......e facem de cap......sau fiecare de capul lui

Postat pe 12 Decembrie 2008 19:33
De la: heaven_gate, la data 2008-12-12 19:33:15
De la: sarutama, la data 2008-12-12 19:31:27hhhhhhhhhmmmmmmmmmmmm in cada ce misto ca astea dupa aici sunt cam micute ,,,


am eu una mare....plus dus.......e facem de cap......sau fiecare de capul lui
oaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuu gata mai comvins iau primul avion din seara asta vad ca deja nu ai pot ,,,dar nu te prefaci i tu in cada sau te gindesti la al tau ca fac si eu un topic de asta si spun tot
sarutama
Postat pe 12 Decembrie 2008 19:50
De la: sarutama, la data 2008-12-12 19:50:14
De la: heaven_gate, la data 2008-12-12 19:33:15
De la: sarutama, la data 2008-12-12 19:31:27hhhhhhhhhmmmmmmmmmmmm in cada ce misto ca astea dupa aici sunt cam micute ,,,


am eu una mare....plus dus.......e facem de cap......sau fiecare de capul lui
oaaaaaaaaaaaaaauuuuuuuuuuuuu gata mai comvins iau primul avion din seara asta vad ca deja nu ai pot ,,,dar nu te prefaci i tu in cada sau te gindesti la al tau ca fac si eu un topic de asta si spun tot





promit ca ma gandesc la tom cruise...............

Postat pe 12 Decembrie 2008 19:52
si eu laaaaa ,,,,,,,,,,,,,pamela ebine ,,sau supar la tine ???????
sarutama
Postat pe 12 Decembrie 2008 19:55
De la: heaven_gate, la data 2008-12-12 19:33:15
De la: sarutama, la data 2008-12-12 19:31:27hhhhhhhhhmmmmmmmmmmmm in cada ce misto ca astea dupa aici sunt cam micute ,,,


am eu una mare....plus dus.......e facem de cap......sau fiecare de capul lui










PORTITO SI PE AICI TE PREUMBLI DUPPA ORGASMUTE ...CU BULBUCI??????? BINE FACI SI TINE O TOT ASA .........






29 mesaje
Membru din: 11/12/2008
Oras: Deva
Postat pe: 12 Decembrie 2008, ora 18:10 Raporteaza abuz Citeaza Raspunde

Oare intr-un loc public nu s-a gandit nimeni cum este sau la ceva undeva in cluburi sau unde este extrem ceva nu va incita?cred ca traiti dupa niste reguli prost stabilite






BAI FRATE IA STAI PUTIN ....TU ORI NU O MAI IUBESTI ORI TI E DRAG SA SIMTI CA TE DOARE CERANDU I ASA CEVA........LASA VRAJA SI DUTE FRATE SI IA TI ALTA CA SIGUR O SA AJUNGETI LA ASA CEVA .....PAI PE MINE M AR DUREA DOAR DACA O INTREB DE FOSTUL....DAR ...DE PRIMUL....LASO NCOLO DOAR SUNTEM BARBATIII...SI PE DEASUPRA CU MULTE ORGOLIIII...ASA CA ...ORI TE DOARE N SPATELE BLOCULUI ORI VREI SA I GASESTI O BUBA SI SA TE DESPARTI DE EA ........ORI ESTI MASOKIST SENTIMENTAL,DACA SE POATE SPUNE ASA CEVA.....SI EU MAI VB CU FOSTELE...PE MES ...SAU PRIN ORAS MAI DEPANAM AMINTIRI...DAR NICI ODATA NU MA GANDESC LA O ALTA ATUNCI CAND FAC DRAGOSTE CU ACTUALA NICIODATA.....EVENTUAL CAND NU SUNT CU EA:):):):):)SAU IN FANTEZIILE MELE.........OR FI REGULILE NOASTRE PROST STABILITE DAR MACAR PE NOI NU DOARE ...SI E BINE ASA .....CRED CA CUNOSTI PROVERBUL......IGNORANTA E O BINECUVANTARE...PT CEI CE NU STIU SI O PIATRA MARE SI GREA CA CEA DE MOARA...PT CEI CARE STIU SI MAI SI VOR SA SKIMBE CEVA............

CAM ASTA E PAREREA MEA...SI TIN LA EA NU PT CA E UMILA CI PT CA E A MEA CU STIMA SI RESPECT PT TOTI CEI CE AU RASPUNS SI AU SCRIS PE AICI
gratuit89
Postat pe 14 Decembrie 2008 21:01
De la: leeebruce, la data 2008-12-12 19:17:52Te-ai gandi tot timpul la un amic ce face acum unde este acum e bine e sanatos ca tie dor sa vb cu el sa te uiti pe lista salvata ce ai vb in urma?ai putea sa simti acum pt el o iubire ca dupa un frate gandindute la el in urma ca ti-a fost primul iubit si ai avut amintiri foarte frumoase care iti fac mare placere sa le povestesti acum cu el?cum a fost primul sarut?cum a fost in discoteca ......


Toti ne gandim la amici (femei si barbati), asta ne face sa ii cautam si sa le vorbim. Dar crede-ma, cel putin in ceea ce ma priveste, cand fac amor, nu la ei ma gandesc... Cred ca nici nu-mi amintesc de ei...
Dor_a
Postat pe 15 Decembrie 2008 12:25
si eu stau la coada pentru tom
Sweet_Rodica
Postat pe 1 Ianuarie 2009 01:22

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
dating for girls 15 De la: scarface10 18 August 2014 23:58
Dilema! Dilema! Dilema! 16 De la: PICCKARD 17 Noiembrie 2011 19:19
ce credeti? 13 De la: GABYTA13 17 August 2009 23:23
ce e de facut 4 De la: gabrielita26 1 Iulie 2011 23:26
Intrebare 13 De la: kudika_964406 27 Mai 2014 22:09