Setari Cookie-uri

EA VARSATOR SI EL RAC-CUM SE INTELEG?

Buna ziua
M-ar interesa care ar fi compatibilitatea unui baiat rac si ea varsator
El pare mai tacut, dar sa nu ascunda ceva, al intreb despre viata lui si nu vb, sar parea ca urmareste ceva.
Fac casa impreuna? ea varsator si el rac
va multumesc
creata33
Postat pe 17 Iulie 2011 10:01

da, ascunde ceva! Mai ales daca este rac!
ptiu!

Racii sunt baieti buni, dar nu te lua dupa ce spun eu , nu cunosc cum se comporta intr-o relatie. Si nu te mai lua dupa zodii si zodiace ca vei ramane singura.
Nimeni nu este perfect!
_vio_
Postat pe 17 Iulie 2011 11:39
_Vio_ te ucid! ( )
Sunt rac, deci PERFECT!
Perfect retrograd...
Si mai cred ca horoscopeala asta e o treaba foarte importanta, e ceva asaaaa.... un FAS!
Darkmagic
Postat pe 17 Iulie 2011 11:43
De la: creata33, la data 2011-07-17 10:01:43Buna ziua
M-ar interesa care ar fi compatibilitatea unui baiat rac si ea varsator
El pare mai tacut, dar sa nu ascunda ceva, al intreb despre viata lui si nu vb, sar parea ca urmareste ceva.
Fac casa impreuna? ea varsator si el rac
va multumesc


racii sunt persoane care pun un zid ... cine stie sa il doboare se va plictisii de vorbaleala lui .....
atat de mult vorbeste incat vei da drumul la muzica ....tareeeeeee
on topic: sa il iubeasca asa cu e el
Celia_I
Postat pe 17 Iulie 2011 11:46
De la: Celia_I, la data 2011-07-17 11:46:56
racii sunt persoane care pun un zid ... cine stie sa il doboare se va plictisii de vorbaleala lui .....
atat de mult vorbeste incat vei da drumul la muzica ....tareeeeeee
on topic: sa il iubeasca asa cu e el

____________________________
Thanks For subscribing!
De multe ori, pana si eu ma plictisesc de mine, s-atuncea ridic repede zidul ala, si ma duc la culcare, ceea ce, va doresc si voua.
Gata, nu mai vorbesc, na!
Darkmagic
Postat pe 17 Iulie 2011 11:56
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-17 11:43:47_Vio_ te ucid! ( )
Sunt rac, deci PERFECT!
Perfect retrograd...
Si mai cred ca horoscopeala asta e o treaba foarte importanta, e ceva asaaaa.... un FAS!


stiu, stiu ca tu esti perfect!
Si eu sunt . Te las pe tine sa tragi concluzia ce sunt... rac sau perfecta !


_vio_
Postat pe 17 Iulie 2011 12:05
De la: DarkMAGIC, la data 2011-07-17 11:43:47_Vio_ te ucid! ( )
Sunt rac, deci PERFECT!
Perfect retrograd...
Si mai cred ca horoscopeala asta e o treaba foarte importanta, e ceva asaaaa.... un FAS!
...... si eu sant Rac ,"horoscopeala asta"....ma vezi ,acum crezi
cristinxxx
Postat pe 17 Iulie 2011 12:07
De la: cristinxxx, la data 2011-07-17 12:07:21[
si eu sant Rac ,"horoscopeala asta"....ma vezi ,acum crezi


esti rac si tu? Pai spune-i initiatoarei topicului daca merge treaba cu o varsatoare...
_vio_
Postat pe 17 Iulie 2011 12:16
De la: _vio_, la data 2011-07-17 12:16:40
De la: cristinxxx, la data 2011-07-17 12:07:21[
si eu sant Rac ,"horoscopeala asta"....ma vezi ,acum crezi


esti rac si tu? Pai spune-i initiatoarei topicului daca merge treaba cu o varsatoare...
mie-mi merge cu oricare,depinde cum si-o ia'ntre picioare....
cristinxxx
Postat pe 17 Iulie 2011 12:22
De la: creata33, la data 2011-07-17 10:01:43Buna ziua
M-ar interesa care ar fi compatibilitatea unui baiat rac si ea varsator
El pare mai tacut, dar sa nu ascunda ceva, al intreb despre viata lui si nu vb, sar parea ca urmareste ceva.
Fac casa impreuna? ea varsator si el rac
va multumesc


Buna!Ma bag si eu pe aici si dau cu pareri...dar iti pot spune un singur lucru: mama e varsator, tata rac..si fac 40 de ani de casnicie. Nu s-au certat niciodata, se inteleg si in ziua de azi perfect.
Si eu sunt varsator, prietenul meu...desigur rac. :-). Da, intradevar racii par mai tacuti, dar daca te imprietenesti cu ei..nu-l mai opresti. Sunt familisti, foarte buni parinti, sensibili, barbati frumosi....si daca lasa si o libertate varsatorului, ea va fi fidela lui.
Parerea mea este ca....DA!, fac casa buna impreuna.
Crede-ma, stiu toate chichitele unui rac: tata rac, iubitu rac, baiatul meu rac....iti mai zic? :-))
succes oricum!!
healthy002731
Postat pe 28 Iulie 2011 21:12
Buna!sa stii k si eu traiesc cu un RAC,si in primul rind sint niste oamenii,care la inceput sint tacutii dar mai tirziu nu sint ceea ce par.Intradevar sint niste Barbatii de casa care iubesc FAMILIA f mult casa si RELATIIA.ce nu i mi place sint f sensibilii si foarte MAMACIOSII.darpoti sa ai incredere in el
kodru
Postat pe 31 August 2011 23:43
De la: creata33, la data 2011-07-17 10:01:43Buna ziua
M-ar interesa care ar fi compatibilitatea unui baiat rac si ea varsator
El pare mai tacut, dar sa nu ascunda ceva, al intreb despre viata lui si nu vb, sar parea ca urmareste ceva.
Fac casa impreuna? ea varsator si el rac
va multumesc








... inca un topic pe ''viata si pe moarte'' ... topicele defazatilor ... ... caut-o pe mama omida ... si aia e mai ''priceputa'' decit zodiile ... iti mai da si o tinctura de neuroni de capra si rezoolva problema ...
marco918
Postat pe 31 August 2011 23:55
Am avut o relatie cu un Rac. (eu fiind Varsator)
Ce sa spun .. ne intelegeam de minune m-am simntit extraordinar cu el! La inceput nu prea comunicam, dar dupa nu mai terminam e vorbit chiar ne si contraziceam la unele chestii :)) . Il iubeam foarte mult si el pe mine, el m-a invatat dragostea adevarata. Pacat ca ne certam prea des, eu uneori aveam nevoie de libertate si il faceam sa sufere, nu imi dadeam seama. Iar el devenea mai rece cu mine ceea ce nu imi convenea deloc, si asa ieseau mereu certuri. Pana cand ne-am despartit.. Ma atrag raci dar stiu ca nu o sa functioneze niciodata intre noi, mai ales cand ajungem sa ne certam ..
ICanDream
Postat pe 6 Septembrie 2011 23:10
noi amabdoi scorpion oare o sa ramanem inppreuna ce credeti?//?????????
kudika435713
Postat pe 12 Septembrie 2011 13:34

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Despre femeia FECIOARA 163 De la: SimplePlan 3 Octombrie 2013 01:52
Berbec .. 20 De la: kudika062084 23 August 2009 22:28
mesaj 10 De la: scorpyoW 21 Ianuarie 2011 21:36
eu pesti el gemeni.... 12 De la: kudika_14249 10 Septembrie 2012 23:14
fecioara sau balanta? 5 De la: IOANAMINCU 16 Martie 2009 20:50