Setari Cookie-uri

lindaxa

eu folosesc lindaxa de aproximativ 2 luni si in prima luna am slabit 6 kg fara un regim prea drastic.....deci eu sunt multumita de acest medicament!
kudika006405
Postat pe 5 Aprilie 2009 19:10
eu sunt multumita de lindaxa numa ca vreau sa stiu ce se intampla daca ma imbat si eu intr-o seara? ce efecte va trebui sa suport? ma lamureste si pe mine cineva?
kudika006405
Postat pe 5 Aprilie 2009 19:18
daca tu poti lua din farmacie, te rog ajuta-ma si pe mine. la noi in oras nu se dau fara reteta. pot sa-ti trimit banii pt ele prin banca si sa mi le trimiti prin posta. adresa mea de mail este ana.simota@yahoo.com
kudika039658
Postat pe 17 Iunie 2009 13:41
fetelor,eu iau de 3 luni reductil,varianta nemteasca a lindaxei,mai precis produs de o firma germana.e super ok,dai 4-5 kg pe luna.mentionez ca mi-a fost prescris de medicul endocrinolog pe o durata de 6 luni.efecte adverse nu am avut dar la fiecare e altfel.despre lindaxa stiu sa va spun ca e horror,cel putin nasa mea ,are 26 de ani si a avut o perioada de 4 luni de "tratament" cu lindaxa,timp in care a suferit de depresie,de insomnii acute si constipatie severa care a dus la formarea unor fecaloame pentru extragerea prin aspirare a colonului de catre medic.
death_dream7
Postat pe 16 Noiembrie 2009 20:24
eu am slabit in jur de 40 kg cu SUPERSLIM
kudika088204
Postat pe 30 Noiembrie 2009 17:15
Buna numele meu este Raluca j am doar 19 ani.Am fost operata la glanda tiroida si am prb cu greutatea.Fetelor ce conteaza care stie gramatica, care nu stie....care e farmacista care nu este conteaza persoana fiecaruia in parte.Mie mi-a dat medicul endocrinolog sa iau Lindaxa 10 si pana in mom de fata sunt multumita.Nu am avut nici o reactie adversa de nici un fel.Sunt de parere si de acord cu ceea ce a zis doctorita mea...aceste medicamente de slabit nu se iau fara prescriptie mediacala si fara supraveghere medicala dar mai ales nu functioneaza la toata lumea.Nu se iau intruna, trebuie o pauza si....observ ca majoritatea celor care au luat pastile de slabit se vaita k s-au ingrasat dupa aceea.Pai mie uneia mi se pare comic sincer.. dupa ce le-ai luat trebuie sa te menti printr-un regim de viata adecvat si sport paralel, daca incepem sa mancam normal si sa devenim sedentari again nu e normal sa ne ingrasam la loc? Ttotul tine de vointa fiecaruia si in special de organismul fiecaruia.Nu toti oamenii dau aceleasi rezultate sau fac aceleasi reactii.Sfatul meu este sa nu luati medicamente de slabit daca nu va sunt necesare dar mai ales nu le luati fara prescriptie medicala.
Brunetik19
Postat pe 17 Ianuarie 2010 11:56

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Concurs slabire 1 De la: smartapp 26 Februarie 2014 16:21
Cat de eficienti sunt plasturii Slim Patch ? 3 De la: DarkMAGIC 8 Iulie 2011 19:13
Ceaiul si tinctura de soc... 51 De la: Onuta05 11 Mai 2013 00:08
SuperSlim sau capsula de slabit? 21 De la: kudika_972424 19 August 2014 01:11
dieta 309 13 De la: Barbie30 20 Iulie 2010 22:12