BANCURI

Subiect nou
Alege alt forum  
Voteaza:
Rating curent BANCURI : (4.4 din 5 voturi)

Pagini: << 1 2 3 4 Sari la pagina:
AlexandraV Avatarul lui AlexandraV

133 mesaje

Perle ale unor utilizatori de cartele prepay:
- Buna ziua, sunt un abonat de al dumneavoastra dar acum sunt cartelat, nu mai am abonament..

*
-D`soara?! Cum ma auziti?
-Foarte bine!
-Pai da, ca sunt in canal si am vrut sa stiu cum se aude!

*
- Buna ziua, sunt o cartela reincarcabila si ati spus ca-mi dati 15$!

*

-D-ra, am si eu un telefon Motorela si-mi cere codul "bin".

*

-Domnisoara, s-a jucat fiul meu la telefon si l-a blocat!
-Ce mesaj va apare pe ecranul telefonului?
-Domnisoara, imi cere sa introduc codurice de securice!

*

-Ce tip de tel. aveti?
-Motorola...
-Ce model de Motorola?
-D-ala cu vibrator..

*

- ... tastati diez
- Care este diez? ... aha, semnul de inchisoare!

*

Daca sun si eu de aici pana in Italia, imi spuneti si mie cu cat sunt compostata ??

*

- Am procedat toate procedeele care trebuie procedate...

*

Domnisoara nu va suparati, cum pot face si eu rost de o antena cu un semnal mai penetrant?

***********************************************************************************************************************
Dupa indelungate si adanci sapaturi arheologice in Franta, s-au gasit urme de sticla. Concluzia: francezii aveau televizoare inca din antichitate.
Dupa tot la fel de adanci sapaturi in Anglia, s-au gasit resturi de metale.
Concluzia: englezii aveau rachete inca din antichitate.
Dupa indelungi sapaturi in Romania, nu s-a gasit nimic.
Concluzia: romanii aveau telefoane wireless si GSM inca din antichitate!

*

Razboi cu nemtii. Bula se ascunde intr-o fantana. Un neamt vrea sa faca la fel. El striga in fantana, iar Bula face pe ecoul.
- E cineva acolo ?
- E cineva acolo ?
- Mai bine ma duc in padurice ...
- Mai bine ma duc in padurice ...
- Mai bine arunc o grenada ...
- Mai bine te duci in padurice !

*

Merge Bula la bunica-sa:
Bula: Bunico, da-mi niste bani imprumut!
Bunica: Pana cand?
Bula: Pana nu-ti trag una!

*

Pesimistul vede intr-un tunel intunericul, optimistul vede lumina de la capatul lui, realistul vede luminile trenului care vine...
... Mecanicul de locomotiva vede trei idioti.

*

Intr-un spital, doctorul face o vizita. Toti se agita, doar unul era linistit. Doctorul se duce si-l intreba: - Ce faci? - Scriu o scrisoare. - Cui? - Mie. - Cum, tie?! - Da, mie. - Si ce scrie in ea? - Nu stiu, ca maine o primesc.
You can Climb the highest mountain Swim the deepest sea-ee All you need is the will to want it And a Little self-esteem So keep the faith Don't let nobody turn you round You got to know when it's good to go To get your dreams up off the ground So keep the faith Baby yeah Because it's just a matter of time Before your confidence will win out Believe in yourself no matter what it's gonna take You can be a winner but you gotta keep the faith Better stand up and act like you wanna do it right Don't play the fool for the rest of your life Work on it brother and you'll make it someday!! Michael is the Music!!!!
Pagini: << 1 2 3 4 Sari la pagina: