Setari Cookie-uri

indragostita de 2 barbati!!!???

Am 22 de ani si de 2 ani am o relatie f frumoasa cu un baiat de varsta mea dar tot d 2 ani am o relatie cu un barbat cu 10 ani mai mare decat mn...nici nu stiu c sa mai fac pt k imi iubesc prietenul si mi fac planuri de viitor ce l includ dar imi sfaraie inima at cand ma suna celalalt...este un barbat matur,hotarat,puternic atat fizic cat si profesional si care ma face sa ma simt cu adevarat femeie in schimb iubitul meu e un plangacios si un copil...habar n am c sa mai fac pentru k lucrurile s au complicat din ce in ce mai rau printul meu avand nunta in februarie...ma doare sufletul k relatia noastra nu va fi ce as fi vrut sa fie rolul meu fiind al amantei nu al viitoarei sotii...imi vine sa renunt la amandoi dar unul e tandru si finut iar altul e hotarat si obosnuit sa aiba tot ce si doreste...Multe saptamani nu l am mai sunat dar pana la urma ma suna el si mi spunea k i e dor d mn si sunt convinsa k nu de mn k persoana ci de mn ca amanta pt k sunt constienta k el vrea de la mn decat sex...Va intrebati daca sunt de acord cu asta??!!!..normal k sunt pt k sunt slaba ajungand chiar sa o conving p prietena mea cea mai buna sa participe intr o seara la un menage a trois..nu ma mai recunosc nici yo si ma ingrozesc de mn...cred k o sa clachez pentru k nu mai gandesc cat de greu mi ar fi daca i as pierde p amandoi!!!!
maria_eleonora
Postat pe 5 Ianuarie 2009 13:32
Ai probleme, tu ti le-ai facut! Descurca-te!
metal
Postat pe 5 Ianuarie 2009 13:44
sti vb aia...cine alearga dupa doi iepuri nu prinde niciunul.ai avut in permanenta doua relatii in paralel si akum vi sa te plangi ca nu sti ce sa mai faci?scuteste-ne...
razz
Postat pe 5 Ianuarie 2009 21:44
De la: razz, la data 2009-01-05 21:44:09sti vb aia...cine alearga dupa doi iepuri nu prinde niciunul.ai avut in permanenta doua relatii in paralel si akum vi sa te plangi ca nu sti ce sa mai faci?scuteste-ne...

nu stie si ele ce sa mai zica ,,lasa ca scot si eu un topic de asta,,ce tare am as fiu caut eu o goanga
sarutama
Postat pe 5 Ianuarie 2009 21:47
trebuie sa te gandeshti f bine pe care il iubeshti cu care vrei sa stai toata viata cu care ai vrea sa ai copii ...k banuiesc ca iti doreshti....eu te inteleg am o prietena f buna care e in situatia asta si nu shtie ce sa faca i-am zis si ei asta dar e confuza...gandeshtete dak ar trebui sa-ti dai viata pt cine ai faceo?poate crezi k e oleak mai ciudat ce ti-am zis dar incearca.Eu am avut un prieten cum ai zis k il ai u mai plangacios prima oara imi placea aveam grija de el intr-un fel da apoi deja ma saturasem era prea obositor pana knd am intalnit altu pe picioarele lui cand e ceva serios este serios sio e tare knd e de glumit nu-l intrece nimeni ....dupa ce l-am cunoscut pe asta m-am despartit de celalt ....acum faci cum iti zice inima nu alti k e cel mai bine...k dak te iei dupa alti o sati para rau mai tarziu pt n-ai facut cum ai vrut tu...
laviana_2005
Postat pe 15 Ianuarie 2009 14:45

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
Prietenie sau ura dupa un divort 181 De la: kudika029282 17 Martie 2010 18:45
De ce nu sunt capabili sa recunoasca ca inseala??? 33 De la: gratuit89 9 Noiembrie 2009 00:15
ADUC BANII FERCIREA? 138 De la: baby_jacks3187 26 Iulie 2012 04:53
un bou... 34 De la: dulcyka 21 August 2009 17:02
Doar pentru barbati... 232 De la: Barbie30 15 Aprilie 2015 22:00