Setari Cookie-uri

buna

ce naiba sa ma fac am doi iubiti unul in tara celalat in australia, ambii ma iubnesc dar nici unu nu ma cere de nevasta si adevarul e ca nu as renunta la nici unul.Cum sa fac sa ii pastrez pa amandoi fara sa afle unul de celalat avand in vedere ca...sunt din acelasi oras si au si prieteni comuni.Chestia interesanta e ca sunt cu unu lde un an si 2 luni iar cu celalat de 7 luni si inca nu se stie ......ce-i de facut?????????????
gandacel83
Postat pe 6 Ianuarie 2009 19:51
Iti spun eu ce faci ca sa-i pastrezi pe amandoi

Aflii care dintre ei are o alta relatie si dai vina pe el , ca de , nenorocitul te-a facut pe la spate .
Ii faci un scandal monstru in care ii aduci la cunostiinta cat de mult suferi tu ,te desparti de el vreo saptamana de zile timp in care faci pe botoasa si apoi iti trece .
Nu inainte de a il anunta ca in acest timp l-ai intalnit pe fat frumos si ca doresti sa-l cunosti mai bine

Si nu incerca sa ne spui ca mititeii de ei nu au o alta relatie ca nu credem


Saruta-ma , ai un sfat mai bun ?
iris_4_ever
Postat pe 6 Ianuarie 2009 20:21
mersi mult de sfat iris esti tare sa stii ca ma gandeam si la asta.....altii cu alte idei va rog ........
gandacel83
Postat pe 9 Ianuarie 2009 17:47
parerea mea este sa-ti stabilesti prioritatile...pana la urma n-o sa poti ramane cu amandoi o vesnicie..cel care e in australia...cred ca are sanse mai putine
MissMe2
Postat pe 14 Aprilie 2009 16:46
parerea mea e sa iti mai gasesti unul de rezerva......
da vezi,macar asta sa nu fie prieten cu ceilaltzi doi........
numai sa te tzina cracii........
matracucu
Postat pe 14 Aprilie 2009 17:06
De la: just_laura, la data 2009-04-14 17:06:24parerea mea e sa iti mai gasesti unul de rezerva......
da vezi,macar asta sa nu fie prieten cu ceilaltzi doi........
numai sa te tzina cracii........



just_heaven
Postat pe 14 Aprilie 2009 17:12
De la: just_laura, la data 2009-04-14 17:06:24parerea mea e sa iti mai gasesti unul de rezerva......
da vezi,macar asta sa nu fie prieten cu ceilaltzi doi........
numai sa te tzina cracii........

Pai o tin cracii ca cu australopithecus e mai mult platonic...ca doar n-o face ala naveta intre Kingsford Smith International Airport si Sibiu...


De la: gandacel83, la data 2009-01-06 19:51:56ce naiba sa ma fac am doi iubiti unul in tara celalat in australia, ambii ma iubnesc dar nici unu nu ma cere de nevasta si adevarul e ca nu as renunta la nici unul.Cum sa fac sa ii pastrez pa amandoi fara sa afle unul de celalat avand in vedere ca...sunt din acelasi oras si au si prieteni comuni.Chestia interesanta e ca sunt cu unu lde un an si 2 luni iar cu celalat de 7 luni si inca nu se stie ......ce-i de facut?????????????


Gandacel draga,

Nu ai mai aparut de vreu 50 de zile pe aici. Sa ne facem griji ca te-a mancat vreo pasarica??????????
Full_Metal_Jacket
Postat pe 14 Aprilie 2009 17:20
nici vb ca a patzit ceva.....nu mai poate de cracita....ala a venit acasa de sarbatori,celalalt e si el acolo plus asta al treilea care n-o slabeste........ce, crezi ca ii este asa usor?????
matracucu
Postat pe 14 Aprilie 2009 17:25
Deci nu trebuie sa-mi fac griji de ea. Nu mai poate sa stea la calculator. Pai sa mearga la ginecolog sau stii un tratament dupa ureche in asemenea cauzuri cum este al ei? Saraca de ea
Full_Metal_Jacket
Postat pe 14 Aprilie 2009 17:30
da..interesant...noraml ..sa te gandesti la tine..gandeste te la viitorul tau..cu care ti ar fi mai bine...si acre te face sa te simti implinita..plus ca tre sa aiba si ei defecte..gandeste te si analizeaza le..care te deranjeaza cel mai tare...chestii d genu..
missyandreea18
Postat pe 14 Aprilie 2009 19:57
ce-ar fi sa-ti mai gasesti unul?asa poate n-a sa te mai intereseze cei doi.
LadyK1
Postat pe 14 Aprilie 2009 20:19

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
TABU 23 De la: Rradmila 13 Aprilie 2014 14:30
Sa zic Da sau sa ma întorc si sa fug 73 De la: Titanika 25 Septembrie 2013 19:00
Relație șef-angajat! 9 De la: kudika228115 9 August 2013 04:22
cred in suflet perechie 5 De la: Barbie30_ 14 Februarie 2011 10:24
"SMECHERASII" : "PROFITORII " 6 De la: Argentina_Malcea_1 16 Septembrie 2012 10:56