Setari Cookie-uri

Barbatul de care sunt indragostita,iubeste pe alta !!!!!!

Buna fetelor !!! Am nevoie de cat mai multe sfaturi.Am ajuns intr-o situatie in care nu stiu cum sa scap!!! Am fost cu un baiat timp de un an jumate,desi relatia noastra nu a mers cum trebuie,m-am incapatinat mereu sa o fac sa mearga desi acuma am realizat ca ceea ce nu merge de la inceput nu o sa mearga niciodata !!! Si uite asa a trecut un an jumate in care am suferit,am plans ,am fost inselata dar sentimentele pentru el erau mai presus de toate si l-am iertat de fiecare data,mentionand ca am avut si clipe fericite impreuna nu doar furtuni si ploi si am tot sperat ca intr-o zi o sa fie bine o sa fim si noi fericiti !!! Speranta a murit zilele trecute cand trebuia sa vina la mine si am primit un mesaj de la el in care imi zicea draga mea,am luat o hotarare,sunt indragostit de alta femeie si vreau sa ma insor !!! Pe moment am crezut ca este o gluma!!!!! 2 zile in care am plans continu,in care nu am mancat nimic,imi doream sa mor!!! Vreau sa stiu cum sa trec peste sau cum sa ma comport cu el?Pentru ca ieri am vorbit cu el si el ii in aceeasi situatie ca si mine,sufera cumplit din cauza lu aia !!! Mi-a cerut sa uit de el,sa ii promit ca o sa fiu fericita dar nu pot,il vreau pe el.Mentionez ca suntem 2 oamenii maturi,eu am 22 de ani si el 27 !!!!
kudika_968660
Postat pe 14 Iunie 2014 12:54
De la: kudika_968660, la data 2014-06-14 12:54:26Buna fetelor !!! Am nevoie de cat mai multe sfaturi.Am ajuns intr-o situatie in care nu stiu cum sa scap!!! Am fost cu un baiat timp de un an jumate,desi relatia noastra nu a mers cum trebuie,m-am incapatinat mereu sa o fac sa mearga desi acuma am realizat ca ceea ce nu merge de la inceput nu o sa mearga niciodata !!! Si uite asa a trecut un an jumate in care am suferit,am plans ,am fost inselata dar sentimentele pentru el erau mai presus de toate si l-am iertat de fiecare data,mentionand ca am avut si clipe fericite impreuna nu doar furtuni si ploi si am tot sperat ca intr-o zi o sa fie bine o sa fim si noi fericiti !!! Speranta a murit zilele trecute cand trebuia sa vina la mine si am primit un mesaj de la el in care imi zicea draga mea,am luat o hotarare,sunt indragostit de alta femeie si vreau sa ma insor !!! Pe moment am crezut ca este o gluma!!!!! 2 zile in care am plans continu,in care nu am mancat nimic,imi doream sa mor!!! Vreau sa stiu cum sa trec peste sau cum sa ma comport cu el?Pentru ca ieri am vorbit cu el si el ii in aceeasi situatie ca si mine,sufera cumplit din cauza lu aia !!! Mi-a cerut sa uit de el,sa ii promit ca o sa fiu fericita dar nu pot,il vreau pe el.Mentionez ca suntem 2 oamenii maturi,eu am 22 de ani si el 27 !!!!


glumesti nuuu ...???matura la 22 de ani ...????? wow te inseli foarte tare ...! ceea ce simiti tu este orice dar dragoste, clar nu este !Tu fata esti indragostita de ideea de a iubi nu de acest om, nu poti spune nimic important despre el sau caracterul lui .. ...e doar ambitie , ca e al tau si sa nu ti-l ia alta ... mare greseala faci ... deci despre ce iubire vorbim aici ...:
" am realizat ca ceea ce nu merge de la inceput nu o sa mearga niciodata !!! Si uite asa a trecut un an jumate in care am suferit,am plans ,am fost inselata dar sentimentele pentru el erau mai presus de toate si l-am iertat de fiecare data"....

cred ca ar fi cazul sa te gandesti daca si el a fost fericit in aceasta relatie din moment ce numai intr-un an ati trecut prin toate astea .... cred ca nu vezi foarte clar ce fel de relatie a fost ...ce lucruri minunate au fost intre voi 2 ?? cate sesiuni de gimnastica in dormitor ???in rest nimic !
kudika_956659
Postat pe 14 Iunie 2014 15:39
Si eu era cat pe ce sa patesc la fel. Stiu exact ce e in sufletul tau,dar ai grija sa nu intri intr-o tristete nesfarsita din cauza asta. Lasa-l sa fie fericit si priveste inainte cu speranta zilei de maine. E pacat sa iti pierzi incredere in tine! Un barbat nu inseala pentru ca gaseste o femeie mai frumosa, ci doar pentru ca e alta. Nu esti cu nimic mai prejos decat cealalta! Apropo sunt noua pe forumul asta, ma puteti ajuta? Cum pot sa postez si eu un subiect?
Sasha_Criss
Postat pe 26 Iulie 2014 17:29
De la: kudika_968660, la data 2014-06-14 12:54:26Buna fetelor !!! Am nevoie de cat mai multe sfaturi.Am ajuns intr-o situatie in care nu stiu cum sa scap!!! Am fost cu un baiat timp de un an jumate,desi relatia noastra nu a mers cum trebuie,m-am incapatinat mereu sa o fac sa mearga desi acuma am realizat ca ceea ce nu merge de la inceput nu o sa mearga niciodata !!! Si uite asa a trecut un an jumate in care am suferit,am plans ,am fost inselata dar sentimentele pentru el erau mai presus de toate si l-am iertat de fiecare data,mentionand ca am avut si clipe fericite impreuna nu doar furtuni si ploi si am tot sperat ca intr-o zi o sa fie bine o sa fim si noi fericiti !!! Speranta a murit zilele trecute cand trebuia sa vina la mine si am primit un mesaj de la el in care imi zicea draga mea,am luat o hotarare,sunt indragostit de alta femeie si vreau sa ma insor !!! Pe moment am crezut ca este o gluma!!!!! 2 zile in care am plans continu,in care nu am mancat nimic,imi doream sa mor!!! Vreau sa stiu cum sa trec peste sau cum sa ma comport cu el?Pentru ca ieri am vorbit cu el si el ii in aceeasi situatie ca si mine,sufera cumplit din cauza lu aia !!! Mi-a cerut sa uit de el,sa ii promit ca o sa fiu fericita dar nu pot,il vreau pe el.Mentionez ca suntem 2 oamenii maturi,eu am 22 de ani si el 27 !!!!



Sunt de acord cu tine,caci ceea ce prezinta probleme inca de la inceput,nu va functiona niciodata!!! Ce te mai retine????Lasa-l sa se insoare,sa fie fericit!!

Esti matura????Nu esti,drag amea,mai ai multa mamiga de mancat pan avei ajunge la maturitate!!!Iesi la aer!!!!!
kudika_15804
Postat pe 26 Iulie 2014 17:34
" Mentionez ca suntem 2 oamenii maturi,eu am 22 de ani si el 27 !!!! "


Asta numesti tu varsta maturitatii ?

Rotty_
Postat pe 26 Iulie 2014 17:36
Cu siguranta asta te va ajuta
Dragi cititori vreau sa va fac cunoscuta prin intermediul acestui site o rugaciune foarte puternica, rugaciune care pe mine personal m-a ajutat foarte mult. Este vorba despre rugaiunea "Sfintei Marta".


Aceasta rugaciune se spune in 9 zile de MARTI la rand, avand o lumanare sfintita aprinsa. Rugaciunea este atat de puternica, incat inainte de a termina novena, se va primi lucrul cerut oricat de greu ar parea.

Sfanta MARTA, ma indrept catre tine plin(a) de incredere, cerandu-ti ajutor. Cred cu tarie ca ma vei ajuta si ma vei sprijini cand mi-e greu. Spre a-ti arata recunostinta mea, iti fagaduiesc sa o fac cunoscuta si altora aceasta rugaciune. Te rog cu umilinta sa-mi aduci alinare in suferintele si dorintele mele.
In numele negraitei bucurii care ti-a cuprins inima cand i-ai oferit adapost Mantuitorului lumii in casa ta din Betania. Te implore, roaga-te pentru mine si familia mea ca sa-l pastram pe DUMNEZEU in inimi, astfel incat sa ne invrednicim a primi ajutor in nevoile noastre, mai ales in durerea care ma copleseste acum (aici spune-ti dorinta).
Te implor ajutatoarea celor aflati in suferinta, infrange orice greutate, precum ai infrant balaurul care zace la picioarele tale.

Tatal nostrum si Nascatoarea (de 3 ori).

Sfanta MARTA, roaga-te pentru mine si familia mea.
kudika172071
Postat pe 12 August 2014 15:17

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
credetzi in farmece sau vraji 8 De la: kudika_933562 23 Septembrie 2013 10:43
Are rost sa continuam? 57 De la: Argentina_Malcea_1 18 Iulie 2013 19:40
ajutorrrrrrr 35 De la: kudik04 28 Octombrie 2009 00:00
...eu balanta ..el leu..???!!! 9 De la: El_Angelo 9 Iunie 2009 12:11
mesaj 25 De la: scorpio67 15 Septembrie 2010 21:10