Setari Cookie-uri

nu pot face sex decat cu un singur barbat.de ce?

acum 17 ani un barbat sia pus amprenta puternica in viata mea.avem un copil impreuna, dar viata nea despartit. nu am stiut nimic de el si chiar am crezut ca e mort. in decembrie 2008 am inceput o relatie cu un coleg de servici si am incercat sa facem sex dar eu nu am putut.
fiecare sarut, fiecare mangaiere, fiecare soapta imi amintea de avram-exul si nu am putut so fac. ba chiar am inceput sa plang. colegu de servici- marian a avut foarte multa rabdare cu mine si mi-a demonstrat ca ma iubeste dar eu nu ma pot darui lui.
acum avram sa rentors si inainte sa-mi pot da seama ne-am trezit in pat.
de ce cu avram pot face sex si de ce e atat de simplu si de pur? si de ce cu marian nu am poto face?
a mai patit careva asta?
natalya_ady
Postat pe 7 Ianuarie 2009 10:39
Te-a incuiat si el pastreaza cheia.
Incearca cu bautura de doua-trei ori, asta poate unge broasca ta.

Postat pe 7 Ianuarie 2009 11:41
17ani!nu e cam mult de atunci?probabil ca nu mai ai antrenament!
shosho
Postat pe 7 Ianuarie 2009 11:52
De la: Roco, la data 2009-01-07 11:41:51Te-a incuiat si el pastreaza cheia.
Incearca cu bautura de doua-trei ori, asta poate unge broasca ta.


PAI DACA TE IMBATI ATUNCI INSEAMNA CA PROFITA DE TINE SI CAND ITI REVI AI SA FI DEZAMAGITA.

POATE CA ESTI GENUL DE FEMEIE CARE APARTINE UNUI SINGUR BARBAT
BRAVO TIE PENTRU ASTA
shiba_carmen
Postat pe 7 Ianuarie 2009 12:41
Ai uitat sa-ti traiesti viata. Eu zic ca ar trebui sa fii categorica, chiar daca asta inseamna sa te gandesti la avram prima data cand o faci cu altul(marian). Sincer acum, de ce sa nu te simti bine? Cu fiecare barbat e diferit si...cine stie....poate ca o sa iti placa... Propune-ti si vei avea! Cu vointa totul se rezolva, chiar si cu dragostea.
ablazancadar
Postat pe 7 Ianuarie 2009 12:42
De la: anne_marie_c_, la data 2009-01-07 11:52:4817ani!nu e cam mult de atunci?probabil ca nu mai ai antrenament!


in asta nu conteaza antrenamentul.
conteaza sa te simti bine si sa-l faci pe el sa se simta bine.

da asai 17 ani e cam mult dar in momentul cand neam reintalnit acum si am facuto sa sti ca nu a contat daca e 17 ani sau 17 zile de atunci.
natalya_ady
Postat pe 7 Ianuarie 2009 12:49
De la: irinuca89, la data 2009-01-07 12:42:18Ai uitat sa-ti traiesti viata. Eu zic ca ar trebui sa fii categorica, chiar daca asta inseamna sa te gandesti la avram prima data cand o faci cu altul(marian). Sincer acum, de ce sa nu te simti bine? Cu fiecare barbat e diferit si...cine stie....poate ca o sa iti placa... Propune-ti si vei avea! Cu vointa totul se rezolva, chiar si cu dragostea.


normal ca e diferit cu fiecare barbat dar se pare ca nu pot face asta decat cu barbatul de care sunt indragostita adica de avram. doar el ma poate face sa plutesc in neant, ma poate face sa uit de toate si sa ma daruiec total acelui moment magic
natalya_ady
Postat pe 7 Ianuarie 2009 12:53
Pai stati sa inteleg si eu care e faza: daca tot ai stat 17 ani fara sa fi facut sex (mai sa fie!) cat timp a fost Avram plecat... Acum, ca s-a intors, ce nevoie mai ai sa faci sex cu ALTUL?
Daca nu ti-ai pus problema in atata amar de timp, cand el lipsea... CE exact te face sa ti-o pui acum? (problema, zic )
Sau asta e modul tau de a-i atrage atentia lui Avram ca Marian te vrea dar tu - nu si nu! Nici nu ti-ai pus-o in tot acest timp! smechera faza... Daca baiatul nu e prea istetz, s-ar putea chiar sa tina.
Bafta!
Dor_a
Postat pe 7 Ianuarie 2009 13:26
Ups! Probabil ca n-ar fi trebuit sa postez ce-am postat mai sus... Da idei!
Scuze!
Dor_a
Postat pe 7 Ianuarie 2009 13:28
De la: anne_marie_c_, la data 2009-01-07 11:52:4817ani!nu e cam mult de atunci?probabil ca nu mai ai antrenament!


are paianjeni intre picioare,,,,hoder,,,,de ce nu tiai luat un vibrator ceva,,,stai asa 17 ani???????????????
sarutama
Postat pe 7 Ianuarie 2009 13:31
De la: natalya_ady, la data 2009-01-07 12:49:07
De la: anne_marie_c_, la data 2009-01-07 11:52:4817ani!nu e cam mult de atunci?probabil ca nu mai ai antrenament!


in asta nu conteaza antrenamentul.
conteaza sa te simti bine si sa-l faci pe el sa se simta bine.

da asai 17 ani e cam mult dar in momentul cand neam reintalnit acum si am facuto sa sti ca nu a contat daca e 17 ani sau 17 zile de atunci.

atunci continua sa faci sex din 17 in 17..ani bineinteles!
shosho
Postat pe 7 Ianuarie 2009 14:26
Pacat ca ti-ai irosit 17 ani din viata pentru cineva care te-a lasat cand ti-a fost mai greu...
my_melody
Postat pe 7 Ianuarie 2009 15:57
Si ca sa raspund la intrebarea din topic, se zice ca obisnuinta este a doua natura a omului, probabil dupa o perioada atat de lunga in care nu ai fost cu nimeni, ti-a fost greu sa te obisnuiesti cu ideea de a fi cu altcineva, si cand s-a intors el, ti-ai dat seama ca ti-ar fi mai usor asa, pentru ca fusesei obisnuita cu el mai de mult.
my_melody
Postat pe 7 Ianuarie 2009 16:40
http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/21911/iubesc-doi-barbati-pe-care-sa-l-aleg-.html
Am incercat sa-ti amintesc Natalia ca acelasi subiect l-ai mai abordat pe un alt topic deschis de tine ieri. Ce Dumnezeu? Se dau premii in functie de numarul de topicuri deschise?
Lucia1971
Postat pe 7 Ianuarie 2009 16:46
De la: Lucia1971, la data 2009-01-07 16:46:46http://www.kudika.ro/comunitate/forum/view_topic/21911/iubesc-doi-barbati-pe-care-sa-l-aleg-.html
Am incercat sa-ti amintesc Natalia ca acelasi subiect l-ai mai abordat pe un alt topic deschis de tine ieri. Ce Dumnezeu? Se dau premii in functie de numarul de topicuri deschise?


da ,,,,nu stiai??????????????oau dar asta e de mult ,,,s-adat si la radio
sarutama
Postat pe 7 Ianuarie 2009 16:49
Pai atunci ce mai asteptam. Uite, Saruta-ma hai sa ne apucam de deschis topicuri impreuna. Ca unde-s doi... puterea creste Si abordam un singur subiect formulat in mai multe feluri. Hai, vino cu o idee ca ma gandesc si eu...
Lucia1971
Postat pe 7 Ianuarie 2009 16:50
De la: Lucia1971, la data 2009-01-07 16:50:47Pai atunci ce mai asteptam. Uite, Saruta-ma hai sa ne apucam de deschis topicuri impreuna. Ca unde-s doi... puterea creste Si abordam un singur subiect formulat in mai multe feluri. Hai, vino cu o idee ca ma gandesc si eu...


stai ca neuronu meu ala singur ,,,,sta mult sa se gandeasca ,,,e ca si cum deschizi compu si are virusi ,,de la atatea tampenii pe care le citesc
sarutama
Postat pe 7 Ianuarie 2009 16:57
parerea mea este ca fata de primul tau barbat simti o atractie fizica foarte puternica nu neaparat ca il iubesti.si cu sexul asta e o treaba foarte complicata,totul se rezuma la atractia fizica,la chimie pura.parerea mea este ca e cam tarziu sa continui cu primul barbat mai ales ca ati fost despartiti o perioada,nu mai e la fel.incearca sa ti-l imaginezi pe acest coleg al tau de servici cat mai sexy.totul tine de cat de mult vrei sa petreci timpul cu el,cauta ceva care sa iti placa la el foarte mult si fa-ti diferite fantezii.poate tu nu poti sa faci sex cu el pur si simplu,dar in schimb dragoste poate ti-ar placea.e o diferenta mare de la sex la dragoste.ca sa faci sex nu ai nevoie de sentimente
lady_fox_86
Postat pe 7 Ianuarie 2009 16:59
Hai sa te ajut. Tot eu... baba...
O luam pe Dora si dexschidem toipcuri cu subiectul ghicit in... ghicit in... ghicit in... vedem noi in ce...
Lucia1971
Postat pe 7 Ianuarie 2009 17:00
De la: Lucia1971, la data 2009-01-07 17:00:28Hai sa te ajut. Tot eu... baba...
O luam pe Dora si dexschidem toipcuri cu subiectul ghicit in... ghicit in... ghicit in... vedem noi in ce...


si cm numim ,,,dora si ai cum ,,,,,,aaaaaaaaaaaaaaaaaa doralucisarutu morti,,,,,,,,si uite asa facem si bani si faima pe kudika
sarutama
Postat pe 7 Ianuarie 2009 17:03
De la: lady_fox_86, la data 2009-01-07 16:59:23parerea mea este ca fata de primul tau barbat simti o atractie fizica foarte puternica nu neaparat ca il iubesti.si cu sexul asta e o treaba foarte complicata,totul se rezuma la atractia fizica,la chimie pura.parerea mea este ca e cam tarziu sa continui cu primul barbat mai ales ca ati fost despartiti o perioada,nu mai e la fel.incearca sa ti-l imaginezi pe acest coleg al tau de servici cat mai sexy.totul tine de cat de mult vrei sa petreci timpul cu el,cauta ceva care sa iti placa la el foarte mult si fa-ti diferite fantezii.poate tu nu poti sa faci sex cu el pur si simplu,dar in schimb dragoste poate ti-ar placea.e o diferenta mare de la sex la dragoste.ca sa faci sex nu ai nevoie de sentimente


vezi ca din cate a explicat ea cu avram face dragoste, si nu sex. ce daca au fost despartiti atata timp?daca dragostea e adevarata n-a murit.e trist si frumos in acelasi timp.
DeeaCatalina
Postat pe 8 Ianuarie 2009 03:31
Bai baiete, am trait sa o vad si pe asta: au inceput iubitele spionilor sa posteze pe kudika!
Si ia zi-ne tu Natalitza, mama: a disparut 007 shap'sh'pe ani, a?
S-a dus la lupta (scuze, Tokio) si n-a mai venit... Au sistat astia avioanele in tot timpul asta? Avioane, barci, trenuri, masini, baloane, zepeline, motorete, trotinete, TOT! Au lasat doar o lotca catre DC si s-a dus omu' vaslind pana acolo.
Ca de! nu e ca la militarii "obijnuiti", astia, spionii, nu au concedii! Nu au nici bani de concediu... Nu-nu-nu! Ei, mereu la datorie!
Si, ca veni vorba, daca Avram (ete, acum poti sa le dai si numele... Nu mai e dom'le serviciul de spionaj ca pe vremea mea...) tot a stat atat p'an Tokio, tre' ca vede o japoneza de numa-numa! Ca ce puii mei sa faci cu un spion - sau chiar un militar mai "neobijnuit" - care se uita ca vaca la tren cand se vorbeste langa el... Ce palaria mea spioneaza? Mustele? Supravegheaza inmultirea septelului?
Draga mea, uite, daca nu as fi fost pe forumul asta de cateva luni, as fi zis ca ai nevoie de doctor ur-gent! Dar cum am vazut si mai si, ma gandesc ca ar trebui doar sa ii cauti pe cei ca tine pe aici si sa o puneti de o sezatoare.

PS: Evident, ti-ai castigat un loc in topul "afirmatiilor tampe" de pe kudika.
Si cum ai deschis DOUA topicuri, am sa pun raspunsul la amandoua. Deci, daca ai avut nevoie sa atragi atentia, ei bine! Ai reusit!
Fii binevenita in "Top", esti primita cu aplauze!
Dor_a
Postat pe 8 Ianuarie 2009 08:02
Bine, atunci eu vreau un topic de genul...cu toti barbatii e la fel, ba nu, e diferit, ba nu, e la fel...

Postat pe 8 Ianuarie 2009 08:07
Nu-i problema, Oktober! Cu "fauna" de-alde "fratii si surorile mai mici ale lui Bond, James Bond" umplem zece pagini in doua ore asa... fluierand!
Dor_a
Postat pe 8 Ianuarie 2009 08:18
Dor-a am vazut ce ai facut cu topicul tau inca mai citesc

Postat pe 8 Ianuarie 2009 08:21
Multumesc, dar trebuie sa le multumesc si celorlalti... Cateodata stau si eu si ma crucesc, crede-ma! Nu stiu de unde le scot, dar sunt dementza!
Dor_a
Postat pe 8 Ianuarie 2009 08:23
De la: sarutama, la data 2009-01-07 13:31:16
De la: anne_marie_c_, la data 2009-01-07 11:52:4817ani!nu e cam mult de atunci?probabil ca nu mai ai antrenament!


are paianjeni intre picioare,,,,hoder,,,,de ce nu tiai luat un vibrator ceva,,,stai asa 17 ani???????????????

Omule, esti aerian, si nu ma asteptam
Pai tu crezi ca paienjenisul de acolo mai merge cu un amarat de vibrator!?!
Trebuie pick-hammer direct, dar manevrat de un om cu experienta

Postat pe 8 Ianuarie 2009 12:40
De la: shiba_carmen, la data 2009-01-07 12:41:51
De la: Roco, la data 2009-01-07 11:41:51Te-a incuiat si el pastreaza cheia.
Incearca cu bautura de doua-trei ori, asta poate unge broasca ta.


PAI DACA TE IMBATI ATUNCI INSEAMNA CA PROFITA DE TINE SI CAND ITI REVI AI SA FI DEZAMAGITA.

POATE CA ESTI GENUL DE FEMEIE CARE APARTINE UNUI SINGUR BARBAT
BRAVO TIE PENTRU ASTA

Cine a zis ca trebuie sa se faca prastie?!
Asta e o chestie scarboasa (sic!)

Postat pe 8 Ianuarie 2009 12:42
parerea mea ste ca u te ai rezumat decat la el.faptul ca l ai iubit asa mult,mintea si creierul tau nu permit si nu concep un alt barbat in viata ta.dar de ce te a mai cautat dupa atata timp?pt ce?pt sex?a vazut ca il astepti si orice s ar intampla nu il inseli dar mare greseala faci.crezi ca si el a facut la fel ca tine?scuza ma dar eu l as fi trimis inapoi de unde a venit.deoarece cum are el anumite nevoi am sieu clar?
marinelastanescum
Postat pe 4 Aprilie 2009 16:34
da ce-ai facut atata timp? cu ce ai inlocuit sexul in aceasta perioada? hai sa fim oameni seriosi si sa spunem lucrurilor pe nume, ce dumnezeu e prea de tot.
nicolaedavid2000
Postat pe 30 Aprilie 2009 17:52

Recomandari

Subiect Mesaje Ultimul Mesaj
urgent :D 64 De la: Summer_ 27 August 2009 22:34
am nevoie de parerile si sfaturile voastre... 24 De la: Neacsu_Gyany_1 9 Martie 2012 08:28
remediu pt o buna viata sexuala.....? 26 De la: byannca 26 August 2009 23:46
CURIOZITATE:X 21 De la: Diavolyta_ 29 Iunie 2009 23:47
Ne nastestem deodata si murim pe rand 19 De la: Dor_a 3 Decembrie 2008 11:31